ממשלת ביבי-בנט: 17,000 בתים חדשים לערבים, אפס ליהודים!

 

בס"ד

ממשלת נתניהו-בנט-ליברמן-יעלון-לפיד הייתה הגרועה ביותר בתולדות מדינת ישראל בנושא בנייה יהודית ביהודה שומרון וירושלים. הנושא הזה חיוני להשרדותנו כי ההקפאה האנטישמית הזאת בבנייה יהודית יוצרת מדינה "פלסטינית" בשטח אפילו בלי שיחות מתן ומתן. הודות לנתניהו, יעלון, ליברמן, בנט וכל חברי הממשלה הזדונית הזאת, אנו מאבדים את מדינת ישראל וארץ ישראל, לא פחות.

בו בזמן שהרשעים האלה הקפיאו כל בנייה יהודית, הם אישרו בניית 17,000 בתים ערבים חדשים!

אף אחד לא מדבר על האסון הזה חוץ מתנועת כוח משימה יהודי. זה ממש התאבדות לאומית ואף אחד לא שם לב.

אוי לנו מיום הדין אוי לנו מיום התוכחה!

הנה כתבה אפילו מהאתר השמאלני המתועב NRG:

הממשלה היוצאת: הקפאה ליהודים, בנייה לערבים

אחת הממשלות הימניות ביותר שהיו כאן אחראית באופן ישיר להקפאת הבנייה ביו"ש. בזמן כהונתה, הערבים קיבלו אישורים ל־17 אלף בתים חדשים אבל התוכניות לישראלים תקועות.

הקפאה שקטה: לחדר השומם של סיעת הליכוד נכנסו שניים, שי חג'ג' וגרשון מסיקה. שניהם ראשי מועצות אזוריות, שניהם חברי ליכוד, חג'ג' ממרחבים שבנגב, מסיקה מהשומרון. הם המתינו לבואם של ראש הממשלה והשרים ובינתיים השיחה התגלגלה. "בעוד חודש תהיה החלטת ממשלה על הקמת ארבעה יישובים חדשים אצלנו", סיפר חג'ג' למסיקה. בזמן שעיניו נצצו מתחושת עשייה, פניו של עמיתו התכרכמו.

"כל עוד אפשר, תהנה ממה שנותנים לך", השיב לו מסיקה. "אצלנו מלקטים פירורים ועל יישובים חדשים אפשר רק לחלום". כמה ימים לאחר מכן למד חג'ג' שגם אצלו העניינים לא כל כך פשוטים. ראש עיריית דימונה, בני ביטון, הקים קול זעקה. "אם כבר מחזקים את הדרום, מדוע להפנות תקציבים ליישובים חדשים ולא לעזור לאלה הקיימים?", תהה ביטון, מקורבו של ראש הממשלה נתניהו.

חג'ג' יקבל בסוף את מה שהובטח לו. מסיקה לא יקבל כלום. הוא לא יודע את נפשו מרוב תסכול. "כבר שמונה חודשים שוועדת התכנון העליונה במנהל האזרחי לא מתכנסת. זה אומר ששום תב"ע (תוכנית בינוי עיר) לא אושרה. יש הנחיה ישירה מלשכת ראש הממשלה להעלות לשולחנו של נתניהו כל תוכנית שמוצעת לדיון, ובפועל אין אישור של שום תוכנית", הוא אומר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *