אודות תנועת כוח משימה יהודי – הימין האמיתי

עם ישראל, ארץ ישראל ומדינת ישראל בסכנה. יש לנו מנהיגים במדינה שמובילים אותנו מדחי אל דחי.

תנועתנו, "כוח משימה יהודי" (בארה"ב Jewish Task Force) הוקמה בשנת תשס"ו (2006 למניינם), לאחר חורבן היישוב היהודי בגוש קטיף ומתוך מסקנה שעם ישראל (בארץ ובגולה) צריך תנועה שתמשיך להיאבק למען הזכויות של עם ישראל בארצו.

מייסד התנועה, חיים בן פסח, שהיה יושב ראש "הליגה להגנה יהודית" בשנות ה-80 הקים את התנועה לאחר שהליגה הפכה (לאחר רצח הרב מאיר כהנא הי"ד) לתנועה לא רלוונטית לאחר שיהודים מתבוללים כמו משפחת רובין השתלטו עליה.

תנועתנו בישראל מבקשת לעורר את העם היהודי לפני שיהיה מאוחר מדי חס וחלילה.

אנו דוגלים בעמדות הבאות:

*ארץ ישראל השלמה שייכת אך ורק לעם ישראל על פי תורת ישראל. כשאנו משחררים חלקים של ארץ ישראל כמו שעשינו במלחמת ששת הימים, אסור לוותר על אף שעל. ויתורים ונסיגות רק מביאים עונש אלוקי. ויתורים ונסיגות תמיד מביאים יותר מלחמה, יותר טרור, יותר רצח, ומגדילים את התיאבון הערבי לעוד דם יהודי (שכן בתרבות הערבית נסיגה משמעותה חולשה).

*חייבים לעודד כמה שיותר בנייה יהודית והתישבות יהודית ביהודה, שומרון, ירושלים המזרחית ורמת הגולן כדי למנוע נסיגות התאבדותיות.

*חייבים לעודד את הערבים בפרט והלא יהודים בכלל להגר מארץ ישראל לצמיתות תמורת פיצויים. כדי לעודד הגירה המונית, אסור לתת לערבים הטבות כמו חשמל בחינם, אוכל בחינם, תרופות בחינם, דיור בחינם, חינוך בחינם ומים בחינם כמו שממשלות ישראל תמיד עושות. תוכנית ההגירה הזאת צריכה להיות תקפה בכל רחבי ארץ ישראל – גם בגבולות 1967 וגם ביהודה, שומרון, ירושלים ועזה.

*אנו מאמינים בכלכלה חופשית – בישראל ישנו משק סוציאליסטי החונק את האזרח. המסים בישראל הם מהגבוהים בעולם, ולכן יש צורך לשנות את השיטה: לפתוח את השוק לתחרות ולצמצם את הבירוקרטיה עד למינימום הנדרש. אין שום סיבה שאזרח ישראלי שרוצה לפתוח עסק יעבור שבעה מדורי גיהנום לעומת אזרח באירופה או בארה"ב.

*אין להכיר בשום "עם פלסטיני" – מעולם לא היה עם "פלסטיני" ומעולם לא הייתה "פלסטין". זה שקר ערבי ובלוף ערבי. הקמת מדינה "פלסטינית" פירושה התאבדות לאומית לעם ישראל חס ושלום.

*חייב להיות חינוך יהודי עם ערכים יהודים אמיתיים לכל ילד יהודי ולכל חייל יהודי. ילדים יהודים שאינם מתחנכים כיהודים אינם יודעים למה חשוב לחיות בארץ ישראל ולכן אנו עדים לירידה של יהודים מהארץ (במקרה ה"טוב") וליהודים שחושבים שעם ישראל הוא כובש בארצו (וכן מסייעים לשונאי ישראל).

*אנו מאמינים שכשיש איום חיצוני על העם היהודי מצד מדינות אחרות אז אסור להתעלם. ישראל חייבת להתייחס ברצינות לאיומים עליה מצד מדינות אחרות ובאם האיום הוא ממשי אז יש לפעול כדי לסכל את האיום, ולכן יש להשמיד צבאית את תוכנית הגרעין של איראן הנאצית או כל מדינה אחרת שמטרתה לפתח פצצות גרעיניות נגד העם היהודי.

 

4 comments

 • אלי איבזוב

  כהנא תמיד צדק

 • אלי איבזוב

  אני זוכר שנפגשתי אם מאיר לפני הרבה שנים בבית כנסת בוואלי בלוס אנגלס שתיינו עשינו בדיחות על הערבים

 • אלי איבזוב

  חיים פסח אוהב אותך כן ירבו מעריץ מימרחקים

 • אליאור

  את כל מה שעם ישראל מרגיש ומאמין בו באמת נאמר בארגוןהימין האמיתי , אמת יש אחת שקרים הרבה . ואני גאה ותומך עם כל עם ישראל ביהודי הזה חיים ובכל הארגון היקר ותיתהפך ותיכנע מלכות של שקר ומינות בימהרה לפני אוהבי ה׳ אמן ..!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *