עכשיו גם ביבי יודע שכהנא צדק!

התאריך הוא כ"ו באדר תשע"ה (17 במרץ 2015 למניינם): בשיאו של יום הבחירות מפרסם ראש הממשלה נתניהו סרטון המפציר בציבור לצאת להצביע ומזהיר כי אחוזי ההצבעה במגזר הערבי גבוהים מאד.

מנגנון התעמולה השמאלני לא חיכה יותר מדי ויצא בכותרות על ה"גזענות" שבדברי נתניהו, שהרי אף מנהיג מערבי אחר לא היה מדבר כך על מיעוט אתני במדינתו שמצביע באחוזים גבוהים ביום הבחירות.

אז מה הפחיד כל כך את נתניהו?

כדי לענות על השאלה הזאת יש לחזור בזמן לפחות 3 עשורים לאחור.
לפני כ-30 שנה הזהיר הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד כי לערבים המחזיקים בתעודה כחולה יש את האפשרות לחסל את המדינה באופן דמוקרטי, שהרי מפלגה ערבית שתהווה כוח מרכזי בפוליטיקה הישראלית תוכל לעשות את מה שאש"ף והעולם הערבי כולו לא הצליחו – לחסל את מדינת ישראל כמדינת העם היהודי, והכל באופן חוקי.
וכך אמר הרב בכל ראיון שהעניק בשנות ה-80 בטלוויזיה האמריקאית: "חז'ל אומרים 'איזהו חכם? הרואה את הנולד'. הערבים לא יצטרכו להיות רוב. מה יקרה כאשר שליש מהמדינה ומהכנסת יהיו ערבים? שום ערבי שמכבד את עצמו ויזכה ברוב דמוקרטי לא יסכים לחיות במדינה המגדירה את עצמה מדינה יהודית.
וכך תחת מטריית הדמוקרטיה תמומש 'זכות השיבה'. אנחנו חיים במדינה שבה כבר היום יש בגליל רוב ערבי".

בבחירות 2015 הסקרים התממשו – הרשימה הערבית המאוחדת קיבלה 13 מנדטים ולראשונה בתולדות המדינה הערבים הם הכוח הפוליטי השלישי בגודלו במדינה.
יש לציין שאחוזי הההצבעה בקרב הערבים עמד על כ-65 אחוזים – לא נמוך אך גם לא גבוה (אך זה הספיק להם להיות המפלגה השלישית בגודלה).

הצביעות של אנשי הימין המזוייף באה לידי ביטוי באופן מושלם (אפילו מושלם מדי) בבחירות האחרונות.
הם מקפידים לספר לנו שהאזרחים הערבים הם אזרחים שווי זכויות, אז למה שלא יצביעו (כמו בכל מדינה דמוקרטית מתוקנת)?

כשהרב כהנא הי"ד דיבר על סתירה בין ציונות לדמוקרטיה רבים ניגנו את השירה הישנה של "גזען", "חשוך", ו"פנאט", אבל מה בדיוק הרב כהנא אמר?
הוא אמר דבר פשוט מאד, לפיו אם הערבים יתרבו ויגדילו את חלקם באוכלוסייה, הכוח הפוליטי שלהם יאפשר להם לכרסם באופיה היהודי של מדינת ישראל ועם השנים (ככל שכוחם הפוליטי יגדל) הם גם יוכלו לשנות את מדינת ישראל לחלוטין (ממדינה יהודית למדינת כלל אזרחיה).

ולמה לא בעצם?
הרי הרכב הפרלמנט אמור לשקף את הרכב הציבור, ואם האזרחים הערבים בישראל יהוו יותר משליש מאוכלוסיית המדינה, אזי שאין שום סיבה מדוע לא ינסו לשנות את אופי המדינה (השוללת את זכותם להגדרה עצמית לאומית).
וכדאי להבין במה מדובר – בשנת תש"ס (2000 למניינם) אחוז האזרחים הערבים מקרב האוכלוסייה עמד על 17 אחוזים.
ב-2015 הם מהווים כבר 21 אחוזים.

הגישה של הרב כהנא הי"ד, לפיה הערבים הם סכנה ממשית להמשך קיומה של המדינה, מתחילה להיות מקובלת יותר ויותר.
אם בתחילת שנות ה-80 איש לא לקח ברצינות את 700 אלף הערבים, ואת כוחם הפוליטי, הרי שהמציאות הפוליטית של 2015 שונה לחלוטין.
אם בבחירות הבאות הערבים יצביעו ביותר מ-70 אחוזים הם עלולים להיות המפלגה השנייה בגודלה, ואת זה גם נתניהו וחבר מרעיו בימין המזוייף יודעים (וכפועל יוצא פורסם הסרטון המדובר).

אחוז הערבים בקרב האוכלוסייה עולה ואפילו ראש המפלגה הצבועה ביותר לא יכול להתעלם (הרב כהנא הי"ד ונתניהו)

אחוז הערבים בקרב האוכלוסייה עולה ואפילו ראש המפלגה הצבועה ביותר לא יכול להתעלם (הרב כהנא הי"ד ונתניהו)

64 אחוזי הצבעה הספיקו כדי להיות המפלגה השלישית בגודלה (חנין זועבי מצביעה)

64 אחוזי הצבעה הספיקו כדי להיות המפלגה השלישית בגודלה (חנין זועבי מצביעה)

אותו סרטון שפירסם נתניהו בעצם שולל ממנו את הזכות להעביר ביקורת על כל אותם יהודים אוהבי הארץ שמזהירים ללא הפסק כי הערבים בתוך ארץ ישראל הם סרטן מתפשט המאיים לכלות את הקיום היהודי בארץ ישראל.
באותו סרטון נתניהו בעצם הודה כי הרב כהנא צדק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.