עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

ושוב - מדברים שלום באנגלית ומלחמה בערבית

(1/1)

Rafoe:
הבלוג הפופולרי  ELDER OF ZION הצליח לעורר את אשת הטרור חנאן עשראווי ממרבצה כאשר חשף כי באתר אשר אותו היא מנהלת פורסמה עלילת דם לפיה "היהודים משתמשים בדם לעשיית מצות בחג הפסח".

הבלוג הגדיל לעשות וחשף את מקורות המימון של הארגון לשנת 2009 (כמיליון דולר)  אשר הועברו בידי ארה"ב, דנמרק, אירלנד, נורווגיה, אוסטריה ומדינות נוספות.

בתגובה לפעילות המצויינת של האתר ושל קוראיו, אשר העבירו מספר רב של תלונות לגורמים המממנים של האתר, פרסם לבסוף האתר של עשראווי ("מפתאח") 2 הודעות לעיתונות, באנגלית ובערבית, אשר רחוקות אחת מהשניה מרחק שמים מארץ.

ההודעה באנגלית מביעה התנצלות על הפרסום וטוענים כי זו הייתה "תקרית" ומיהרו להפיל את האשמה על איש צוות חסר ניסיון כלשהוא. האיש "ננזף" על הפצת עלילות דם ושימוש בהם כנגד היהודים. לטענתם הגב' עשראווי לא עוסקת בתפעול היומיומי של האתר ולא מעורבת באירוע ישירות. לאחר מכן התנצלו על הפגיעה שהתרחשה בעקבות פרסום המאמר וציינו כי הם נחושים להיאבק בגזענות, שנאה ואפליה.

להודעה באנגלית (כפי שפורסמה באתר): http://www.miftah.org/Display.cfm?DocId=25956&CategoryID=2

ואילו בערבית, רשמו משהו אחר לגמרי! הארגון הגדיל לעשות ותקף את "הבלוגר המסית" שחשף את הפרשה בתואנה כי הוא מבאיש את ריחו של הארגון וכך רשמו (תרגום חופשי):
הקרן הפלשתינית לחיזוק הדמוקרטיה והדיאלוג הבינ"ל  - "מפתאח", מגנה את המתקפה והניסיון להבאיש את קרן "מפתאח" ואת מייסדתו הד"ר חנאן עשראווי. הכוונה למתקפה אשר נערכה בידי בלוג אלקטרוני תחת השם "חכם ציון" ׁELDER OF ZIONׂ ואשר האשים את "מפתאח" בהפצת עלילת דם במהלך חג הפסח היהודי באמצעות מאמר אשר פורסם באתר האינטרנט של האתר והתייחס לנושא זה באחד מסעיפיו.

"מפתאח" מבהירה כי  ההערה תחת קטגורית "המאמרים" מציינת באופן ברור כי "המאמרים והדעות המפורסמים משקפים את דעת הכותב ולכן אינם משקפים בהכרח את דעת מפתאח" וכן לידיעתכם, המאמר הוסר מהאתר בכדי למנוע כל אי – הבנה אפשרית.

"מפתאח" דבקה בהשקפתה וברצונה בחיזוק הדיאלוג הבינ"ל והדמוקרטיה, ומציאת פתרון של שלום לפתירת הסכסוך הפלשתיני – ישראלי, דבר המשתקף באופן ברור במאמרים המתפרסמים בדפינו בשפה הערבית והאנגלית ואשר מפורסמים בשמנו.

להודעה בערבית (כפי שהתפרסמה באתר): http://www.miftah.org/arabic/Display.cfm?DocId=14701&CategoryId=7 


מקור:  http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=561870

Rafoe:
פירסמנו בפייסבוק:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=527034160681581&set=a.174468925938108.54041.164378053613862&type=1&relevant_count=1

IRON_MAN:
אחת החתיכות חנן עשראווי...

תפריט

[0] אינדקס הודעות

עבור לתצוגת גירסה מלאה