הבג"ץ: חייבים לעבוד בשבת

בס"ד

הרוב המכריע של אזרחי מדינת ישראל או דתיים לאומיים או חרדים או מסורתיים. החילונים הם מיעוט. לכן הגיוני לא להשתמש בכסף ציבורי לעבוד בשבת. כי רוב משלמי המיסים במדינה או שומרי שבת או מסורתיים שמכבדים את התורה והמצוות.

netanyahu supreme court1

אבל כל זה לא משנה כי השמאל הקיצוני ששונא את היהדות והתורה הם הם השליטים האמיתיים של מדינת ישראל. דרך התשקורת והבג"ץ והחברות הגדולות, הערב רב האנטישמי משתלט על כל מוסדות המדינה.

איך יכול להיות שבבחירות הרוב מצביע ימין אבל במציאות תמיד מקבלים שמאל? האם זו באמת דמוקרטיה כשתמיד עושים את ההפך מרצונם של רוב הבוחרים?

מי האשמים פה? כל אלה שמצביעים למפלגות הימין המזוייף. כי הפוליטיקאים של הליכוד, הבית היהודי, ישראל ביתנו, ש"ס ויהדות התורה מסרבים לשנות את שיטת בחירת שופטי הבג"ץ. כל עוד שאין שינוי אמיתי בשיטה, תמיד יהיו לנו בג"ץ עם 95% מהשופטים מהשמאל הקיצוני. אותו דבר לגבי המוסדות האחרים במדינה: מפלגות הימין המזוייף נותנות לשמאל הקיצוני להשתלט על צה"ל, על פרקליטות המדינה, על התשקורת, על מערכת החינוך, על המשטרה, על השב"כ, על המוסד, על החברות הגדולות וכו'. ניתן לשנות את המצב בכל התחומים האלה אך מנהיגי הימין המזוייף מסרבים לעשות זאת.

אם אתם רוצים מדינה יהודית לשם שינוי, הדרך היחידה היא ליצור מפגלה חדשה בבחירות הבאות – מפגלה עם עקרונות. כי אם לא נחליף את הימין המזוייף, המצב רק יתדרדר ח"ו.

One comment

  • לפי מה אתה מבסס את הקביעה שרוב הישראלים דתיים?

    גם אם היה נכון גם בתוך המגזר החרדי יש דעות שונות לגבי דברים כמו תחבורה ציבורית ועבודה בשבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.