הפרקליטות השמאלנית הצבועה מגישה כתב אישום נגד יהודיה טובה על הסתה כביכול

בס"ד

שוב השמאלנים הקיצונים מהערב רב ששולטים על הפרקליטות ועל התשקורת רודפים אחרי יהודיה טובה חפה מפשע.

Eliraz Fine Yitzhar hero arrested for incitement1

פרקליטות מחוז מרכז מגישה כתב אישום נגד אלירז פיין, תושבת הישוב הנפלא יצהר. בוגדי התשקורת מיד מצטרפים ללינץ' האנטישמי. טוענים שאלירז פיין מסיתה לאלימות נגד חיילים – שזה שקר.

בינתיים אותה פרקליטות נותנת לערבים להסית כל הזמן ואפילו לשבח את מעשי הרצח ההמוני של מחבלי פת"ח, אש"ף, חמאס וחיזבאללה. וזה לא רק ערבים מן השורה שתומכים בטרור רצחני ובהשמדת עם ישראל. אפילו חברי הכנסת הערבים מהללים את המחבלים המוסלמים הנאצים.

אבל אם יהודיה פטריוטית, נאמנה וטובה כמו אלירז פיין אומרת שיש למתנחלים הגיבורים של יצהר זכות להתגונן – אז הפרקליטות השמאלנית הצבועה יחד עם התשקורת האנטישמית עורכים לינץ' משפטי.

הנה תגובתה של אלירז פיין על מי שבאמת המסיתים נגד חיילים:

זכרו מי באמת נלחם בחיילים שלנו. למי יש מטרה להשמיץ אותם מול אומות העולם ולכבול את ידיהם בהגנה על עמינו וארצנו. בסופו של דבר בתקשורת, יעלו על השיפוד פעם את החיילים ופעם את המתנחלים, הכל בהתאם לאינטרס השלטוני שמנסה למחוק את הזהות היהודית ואת הערבות ההדדית בין כולנו.

דמיינו לעצמכם שאתם עדים למחזה הבא:

אדם שוכב שרוע בחוסר אונים, מעליו רכון אדם אחר, פיו קפוץ, עיניו מצומצמות וידו נועצת סכין בחזה הדמות השוכבת.. דם ניגר..

ברור לכם כי מתבצע כאן רצח! ואתם גם יודעים בדיוק מי הרוצח השפל!

עכשיו הריצו שוב את התמונה בראשכם, רק שהפעם הוסיפו לה את הפרטים הבאים:

הסיטואציה מתרחשת בחדר סטרילי ועמוס מכשירים. הדמות הדוקרת – לבושה חלוק ירקרק, מבע פניה המכווץ מעיד על הריכוז הרב הנדרש כדי לבצע חיתוך מדוייק בגופו של האדם השוכב.

עכשיו מסתבר שאנו עדים לניתוח מורכב ואילו "הרוצח השפל" הפך להיות רופא מסור שעסוק בהצלת חיים..

כל שהיה חסר לנו להבנת התמונה – היא התפאורה הכללית.

בדיוק באותה הדרך הצליחו להוציא את דבריי בשבוע שעבר מהקשרם, בלי הבאת ההסבר שאחריהם, הדיון שלפניהם, האוירה והנימה המדוייקת בה נאמרו.

בדיוק באותה הדרך מצליחים לשטוף לכולנו את המוח יום יום דרך מערכת התקשורת הישראלית ולא רק בנושאים האלו..

יכולתי לבחור לנקות את שמי באופן שבו אספר לכולם על הדוד שלי שנפל במלחמת יום הכיפורים, ועל כל חבריי ומכריי החיילים המצטיינים.. אבל בסופו של דבר אהבתי לחיילים היא כלל לא העיקר.

יש פה צביעות גדולה שצריכה להיחשף, והציבור צריך להיות מודע אליה ולהיזהר מפניה!

ציפי לבני תוציא כותרת שבה תשווה בין החמאס ליצהר כי יש לה אינטרס שנתעסק בקשקוש הזה ונשכח שבפועל – תהליך השלום הכושל שהיא מנהלת הוא זה שמשרת את החמאס בשחרור רוצחים מטעמם.

והחיילים שלנו הם אלו שיתמודדו בשטח פנים אל פנים עם חיות האדם האלו, כשידיהם כבולות מלהשתמש בנשק שקיבלו או בכלל להגיב באיזה שהוא אופן בשם "טוהר הנשק" ו"מוסריות" פסיכית הזויה מטעם השמאל.

מקבלי ההחלטות הבטחוניות, כביכול יגבו מול המסך את החיילים בכל מצב.

ובפועל – ימנו אלוף פיקוד מרכז שמתעסק בעיקר בחתימה על הרחקות מנהליות הזויות לנערים יהודים, ושוכח להגיב על בקבוקי תבערה שנזרקים על פקודיו ועל רכבים צבאיים..

לא יספרו לכם גם שאשתו מתנדבת בארגון "מחסום ווטש" המטרפד את פעילות החיילים במחסומים ומונע מהם להגן על עצמם מפני מחבלים בפוטנציה.

סופרים, אנשי רוח, ובעלי תואר אקדמי יקראו למתנחלים "ניאו-נאצים" ואילו הילדים שלהם יוסיפו שהחיילים אף גרועים מזה..

בתקשורת ימשיכו לספר לכם סיפורי זוועות מעוותים על יצהר ולהנפיץ עוד ועוד על מתנחלים שנלחמים בחיילים, כדי שאתם ברוב זעם תאשרו בטוקבק "לפנות את המטורפים"!

ובעוד כמה שנים – נתניה, כפר סבא, רעננה, יעמדו גם הן בטווח הטילים ואתם לא תבינו איך זה קרה.

ההכנה המנטלית לגירוש יהודים מיהודה ושומרון החלה מזמן, ואנחנו שוכחים מהר מאוד, שאת אותם כותרות וסיפורים הוציאו לפני 8 שנים, רק על יישובים אחרים.

לצערי, גם חבריי במזכירות יצהר, וגם גרשון מסיקה ראש המועצה – נפלו לפח העצוב הזה..

אל תהיו תמימים!

זכרו מי באמת נלחם בחיילים שלנו! למי יש מטרה להשמיץ אותם מול אומות העולם ולכבול את ידיהם בהגנה על עמינו וארצנו!

מי משרת את האויב הערבי ודואג להקים לו פה מדינה – ממש לידינו, שתסכן אותנו ואת ילדינו-חיילינו!

בסופו של דבר בתקשורת, יעלו על השיפוד פעם את החיילים ופעם את המתנחלים, הכל בהתאם לאינטרס השלטוני שמנסה למחוק את הזהות היהודית ואת הערבות ההדדית בין כולנו.

אחרי מעצר בית של 7 ימים אצל ההורים – חזרנו הביתה ליצהר.

שלוחה מכאן, מהקראוון הקטן שלנו ברכת חזק ואמץ לחיילים האהובים! שתמשיכו להגן על יהודים בכל מקום, באומץ ובגאווה! והקב"ה ישמור לנו עליכם מכל משמר! הן מפני האויב החיצוני והאכזר, והן מפני הבוגדים מבית שמעוניינים לנצל אתכם ככלי שיטור נגד אחיכם היהודים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.