עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

הוגה דעות מסלמי: "המוסלמים עשו עוול ליהודים ולעצמם בכך שהשתלטו על הר הבית"

(1/2) > >>

Rafoe:
ברגע נדיר של כנות מודה הוגה דעות מסלמי מעיראק שהר הבית הוא המקום הקדוש ליהודים ושהמסלמים בכלל השתלטו עליו בצורה עויינת בזמן שהיהודים היו חלשים ומפוזרים בכל העולם.

משפט בולט מהמאמר אומר כך:

המוסלמים הם שהקימו את הכיפה (כיפת הסלע) מעל למקום הקדוש ליהודים בזמן בו הם היו בעמדת חולשה, נפוצים ומפוזרים בעולם. והם אשר הקימו בסביבותיו מסגד ללא התייחסות לדין או להיסטוריה ולא בשל השראה אלוקית או אף בזמן הנביא.
דמיין לעצמך כי בני לאום או דת אחרת השתלטו על "הכעבה"  שבמכה, היא כיוון התפילה של המוסלמים והעמידו אותה לרשותם לתקופה מסויימת, וכי לאחר מאה שנים בנו אנשים אלו מסביב לכעבה מקום תפילה, כיפה ומבנים גבוהים עד שלבסוף טענו כי המקום שלהם בלבד ולא של המוסלמים.  כיצד היה על המוסלמים לנהוג לנוכח פעולה זו לדעתך???
זה למעשה מה שקרה ליהודים במקום הקדוש ביותר עבורם ועל ארצם וזאת בידי המוסלמים (בזמן שלא היה קיים או"ם ולא חוק בינלאומי) !!!

לסיפור המלא:  http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=585410 

zelhar:
איך אתה יודע שזה ערבי מוסלמי אותנטי ? זה יכול להיות ערבי לא מוסלמי, אולי מוסלמי לשעבר, או אפילו יהודי עיראקי, עם שם בדוי.

אביר הקרנפים:
המוסלמים באמת השתלטו על הכעבה.
הרי הסלע היה שם עוד לפני מוחמד ושימש מוקד עליה לרגל ונקודת פולחן לפגאנים.

Rafoe:

--- ציטוט של: zelhar על מאי 05, 2013, 12:02:01 ---איך אתה יודע שזה ערבי מוסלמי אותנטי ? זה יכול להיות ערבי לא מוסלמי, אולי מוסלמי לשעבר, או אפילו יהודי עיראקי, עם שם בדוי.

--- סוף ציטוט ---
אתר KR8 הוא אתר אמין מאד, ואם הם כותבים משהו אין לי שום סיבה להאמין שזה לא נכון.

zelhar:

--- ציטוט של: Rafoe על מאי 05, 2013, 15:56:05 ---אתר KR8 הוא אתר אמין מאד, ואם הם כותבים משהו אין לי שום סיבה להאמין שזה לא נכון.

--- סוף ציטוט ---
האתר הזה מצטט את מה שמופיע באתר של רשות השידור. זו לא כתבת תחקיר.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה