"פגיעה בעיתונאים היא מרד בדמוקרטיה ובמדינה"

תועמלן ערוץ 10, רועי שרון, הגיע ביום רביעי האחרון לגבעת זאב כדי לסקר את החרבת בית הכנסת "איילת השחר" (על פי הוראת בג"ץ), אך נתקל בזעמם של המתבצרים במקום אשר תקפו אותו ואת צוותו מילולית.

זה כמובן הספיק כדי שכל מנגנון התעמולה השמאלני יעמוד על רגליו האחוריות ויחל במתקפה כנגד ה"תוקפים".

ויש גם מי שחושבים לרכוב על הגל, ואם אתה חבר כנסת כמו יואל חסון ("המחנה הציוני"), אז התוצאה היא הצעת חוק שתונח בימים הקרובים על שולחן הכנסת, שעיקרה הוא "להבדיל בין תקיפת אזרח פשוט לבין תקיפת צוותי תקשורת ולקבוע עונשי מאסר לתוקפי עיתונאים".
וכך מסביר חסון את ההגיון העומד מאחורי הצעת החוק שלו: "כיום אין אבחנה בין תקיפת כל אדם לתקיפת עיתונאי, להבדיל מעובדי ציבור ושוטרים – להם החוק מייחד עונש שונה. תקיפת כתב ערוץ 10 היא עוד שלב במאבק של קבוצות קיצוניות נגד הדמוקרטיה ושלטון החוק בישראל. חבורת פורעי החוק שתקפו את רועי שרון חייבים להיכנס למאסר בפועל. הם מורדים בדמוקרטיה ובמדינת ישראל וכך צריך לנהוג בהם.
כמחוקקים עלינו לדעת להגן על חופש העיתונות, על שלטון החוק ועל אופייה של ישראל כיהודית ודמוקרטית".

ובמילים פשוטות: אם תעזו לבקר תועמלנים אנטי יהודים תיחשבו ל"מורדים בדמוקרטיה".

עיתונאים שמאלנים מעל החוק? (יואל חסון)

עיתונאים שמאלנים מעל החוק? (יואל חסון)

יואל חסון, למי שלא מכיר, הוא חבר כנסת מטעם "המחנה הציוני" (איחוד בין "התנועה" של ציפי לבני ומפלגת "העבודה" לקראת בחירות 2015).
בעברו כיהן בכנסת גם מטעם "קדימה" (שהקים אריאל שרון לאחר חורבן גוש קטיף) והתמודד ברשימת "התנועה" של ציפי לבני לקראת בחירות 2013 אך לא נכנס לכנסת.

במהלך השנים חסון נשאר נאמן לציפי לבני ועבר לכל מפלגה שהקימה או התמודדה בה.
במהלך בחירות 2015 שמו הוזכר כקשור לארגון השמאל הקיצוני V15 אשר מומן על ידי גורמים זרים אשר עניינם היה להפיל את ממשלת נתניהו ולכונן במקומה ממשלת שמאל בראשות בוז'י הרצוג וציפי לבני.

רגע ה"תהילה" הכי זכור שלו היה לפני מספר שנים, עת כיהן כחבר כנסת מטעם "קדימה", כאשר הפגין יחד עם חבריו לסיעה נגד השבעתם של שרים מתנועת "עצמאות" (שהקים בזמנו אהוד ברק) על ידי ריסוס מטהרי אוויר בתוך משכן הכנסת.

 

 

One comment

  • צודק במאה אחוז,אל תדאגו תראו תגובות של אנשים בפייסבוק לא יעזור להם כולם שונאים אותם אפילו השמאל לא סובלים אותם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *