על חרם, שקרים, וזיכרון ישראלי קצר

ההצהרה של מנכ"ל אורנג' העולמית לפיה הוא מעוניין להפסיק מיידית את קשריו העסקיים בישראל הוציאה מהמאורות את צווחני השמאל המוכרים לכולנו.

זהבה גלאון (מר"צ), כהרגלה בקודש, שוב ניגחה את ממשלת נתניהו והסבירה כי חרם על ישראל נובע מהעובדה שישראל לא מסרה את ארץ ישראל לערבים (דהיינו הקמת מדינה "פלסטינית").
יצחק הרצוג ("העבודה") הסביר כי חרם על ישראל הוא בעצם מאין דלק המניע את "שלטון ההפחדות" של נתניהו, וכמובן עוד ועוד שמאלנים (חלקם בכירים יותר וחלקם פחות) אשר השתמשו באותה רטוריקה.
לעומת השמאל המוצהר עמדה שרת המשפטים איילת שקד (הבית היהודי) שהצהירה כי חרם על ישראל הוא אנטישמיות בגלימה חדשה, מה שכמובן נכון, אך דבריה ממש לא נעמו לאוזן השמאלנית שמנסה לשכנע את היהודי הממוצע שאם רק נמסור את יהודה, שומרון, וירושלים לערבים יבוא השלום על כל העולם (וכמובן מוסלמים יחדלו מלרצוח מוסלמים אחרים).
דבר נוסף שצרם לאוזן השמאלנית היא ההאשמה מצד גורמי ימין כי חלק מהתוקפים את נתניהו וממשלתו הם בעצם האחראים לחרם (אם ישנו) על חברות ישראליות.

דוגמא בולטת לכך היא זהבה גלאון: לישראלי הממוצע יש זיכרון קצר, ולכן נזכיר כי אותה גלאון יזמה בעבר הלא רחוק הצעת חוק לפיו יסומנו כל המוצרים המיוצרים בהתנחלויות יהודיות ביהודה ושומרון (מה שהיא מכנה "שטחי הכיבוש"), וב"צירוף מקרים" החלו פעילי שמאל בישראל ובאירופה להיכנס למרכולים ולסמן מוצרים ישראלים שמקורם בהתנחלויות.
גלאון לא לבד, אך היא מקרה מייצג של השמאלן אשר לא נוחל הצלחות בקלפי, ומנגד עושה הכל כדי להשחיר את שמה של ישראל בעולם (באמצעות ארגונים ועמותות המקבלות מימון נדיב ביותר ממדינות אירופה), וכך למעשה מצית מחדש את אש השנאה נגד ישראל.

השיטה של השמאל לזרוק את הגפרור בשדה הקוצים ואז להאשים אחרים בשריפה לא נעצרת רק בנושא החרם על ישראל, אלא ממשיך לתחומים נוספים.
כך למשל מסיתים כלי התעמולה השמאלניים נגד המתנחלים היהודים ביהודה ושומרון ומאשימים אותם בפגיעות בחיילי צה"ל, כשלמעשה הפגיעות המשמעותיות בחיילים ושוטרים הם מצד האנרכיסטים השמאלניים (שחלקם הגדול הם חברי מר"צ).
מקרים מפורסמים הם של מיכאל שוורצמן (שאיבד את עינו השמאלית עקב יידוי אבנים של אנרכיסטים וערבים בהפגנה בבילעין), ונתן יסאיס ז"ל הי"ד (שנהרג בעת מרדף אחרי אנרכיסטים מידיי אבנים סמוך לירושלים).

ורובנו מכירים את ההסתות נגד מתנחלים בכל הקשור ל"תג מחיר" נגד ערבים (למרות שברוב גדול של המקרים לא הייתה ולו הוכחה אחת נגד יהודים), ו"תקיפות גזעניות" נגד ערבים.

לכן יש לקרוא לתופעה בשמה: מדובר באנטישמיות אבל לא רק של גויים, אלא גם ובעיקר של יהודים המונעים משנאה עצמית המשסים אנטישמיים מכל העולם בבני עמם.

גלאון יוזמת ותומכת בחרם (מימין), ומאשימה את ממשלת נתניהו (משמאל)

גלאון יוזמת ותומכת בחרם (מימין), ומאשימה את ממשלת נתניהו (משמאל)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.