כתב נושא: להלן הפרשנות האמיתית ל"שערוריות" האחרונות !!  (נקרא 1443 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הודעות: 3661
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס"ד

בעקבות חוסר האונים המשווע של הציבור היהודי המבולבל  בשטיפות-מוח חוזרות ונשנות של כלי התשקורת השבויים בידי גרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי , מצאנו לנכון לפרט מספר נקודות על-מנת להאיר עיניים ולחשוף את האמת שמאחורי ה " שערוריות" האחרונות  שמופצות בכלי התשקורת בארץ-הקודש תובב"א !

1 . התפלגות מפלגת ש"ס לשתי מפלגות הן ש"ס ו מפלגת "מרן " - מאז הוכרז על פירוק הממשלה עומל גרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי לזרוע פילוג ומדנים בתוך המפלגות שיש סיכוי טוב שתשמשנה לבנימין נתנייהו לבניית קואליציה לאחר הבחירות  !  המטרה הקלה ביותר והחשובה ביותר היא ש"ס  שמרבית בוחריה הינם אנשים שמצביעים בצורה עיוורת ולכן אין אפשרות לשטוף להם את המוח בצורה המסורתית  של כלי התשקורת ולכן , הפעיל גרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי את סוכניו שנמצאים בתוככי מפלגת ש"ס ומשוחדים בסכומי-כסף נאים  לסכסך בין אלי ישי לאריה דרעי  ,וזוהי משימה מאד קלה מכיוון שיש שורש עמוק לסכסוך הזה  ! ומשהחלו כלי התשקורת להפיץ שמועות החוצה , והסוכנים לפעול מבפנים אכן הצליח גרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי לפרק את מפלגת ש"ס בעוררו מדנים בתוכה !!!
2. פרשת ה"שחיתות" במחנה איווט ליברמן "ישראל ביתנו" -  מפלגתו של איווט ליברמן  "ישראל ביתנו" היא מפלגה שפונה לגוש העולים מברית-המועצות לשעבר , והנתח שמפלגה זו עשויה לתרום לקואליציה עם ביבי נתנייהו לאחר הבחירות  הוא גדול  , ולכן נרתם גרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי  להוציא לאור תכנית - מגירה שהוא טמן כבר הרבה זמן בכדי לחשוף אותה בעת הזו , התכנית מתמקדת במעקב אחר חברת-הכנסת  שמהווה יד ימינו של איווט ליברמן היא פאינה קירשנבאום  וחשיפת מידע על עמותות שהיא העבירה להן סכומי כסף כמו שעושות כל המפלגות בקואליציה כדרכן בעוול  !! הרי גרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי המציא כבר את השיטה ולמה להם להמציא מחדש את הגלגל ? 
אנו נתמקד במטרה התשקורתית של גרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי ונשאל את השאלות הבאות :
    א. מדוע לא חשפו את הפרשיה הישנה הזו עד עתה ?  (התשובה ידועה מהאמור לעיל)
    ב. מדוע  שבר איווט ליברמן שמאלה ,כאשר הוא סותר את עמדותיו לפני פרסום הפרשה דלעיל ?  - והתשובה לכך היא שגרעין השמאל הציונאצי-ממלכתי בולשביקי איים עליו שאם לא ישנה את עורו  ויצטרף לעמדתם  , הם יפעילו  עוד תיקים חבויים במגירה אצלם וגם יפעילו את הבג"ץ  שהוא כלי בידיהם  להפלילו  ולהכניסו לבית-האסורים  ביחד עם פאינה קירשנבאום  , ומה לא יעשה האיש בכדי להציל את עורו ?   8)
    ג. התשקורת מקפידה שלא להזכיר על דל שפתותיה את שמה של מפלגת הימין האמתית היחידה  היא  מפלגת  "עוצמה יהודית "  בראשותם של היהודים היקרים מיכאל בן-ארי , ברוך מרזל  , ואיתמר בן-גביר  ,ואף ארגנו "פשיטה " על מטה  המפלגה בירושלים רבתי  בכדי לטרפד כמה שניתן  את ארגון הקמפיין של המפלגה לקראת הבחירות  , וזה במסווה של  " חשדות למעשים לא חוקיים"  !! אם כן  מדוע פועל באין מפריע מטה החמא"ס  במזרח ירושלים רבתי  ממש  באותו רחוב של בית הבושת (משפט)  המחוזי  ברח'  צלאח אדדין אלאיובי ? הרי אותו מטה מבצע פעולות הסתה וידויי אבנים ואף ממנו יוצאים פקודות מטעם הנהגת החמא"ס שמופצות למחבלים הרדומים בכדי להפעילם למעשי טבח ורצח המוני ביהודים !!

                                               לשיפוטכם  .                  הגולה בארץ  :)
                                                             
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''