כתב נושא: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.  (נקרא 5339 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהניסט

 • משתמש(ת) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 37
 • הרב מאיר כהנא הי"ד
התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« ב- : אוקטובר 12, 2006, 20:03:44 »
החלטתי להביא לכאן קצת מהרעל שהשמאל הישראלי שפך עלינו לאורך השנים על מנת שנכיר את "אחינו" לעומק. אני מבקש ממנהלי הפורום לנעוץ.
אם יש לכם עוד ציטוטים, תשלחו לי אותם בהודעה פרטית ואני אוסיף.אודות העם היהודי: "מדובר בשבט שהתערבבו בו גנים של עמי הסביבה, בגלל אונס של קוזאקים או התערבבות מרצון. ובכל זאת שמרו על כמה מנהגים, כמה מהם די ברבריים, כמו ברית המילה"(חתן פרס ישראל, יגאל תומרקין בראיון לעיתון "תל אביב", 13 פברואר 2004).

"אם נהרג למתנחלים ילד או שניים, הם אומרים: 'נעשה ארבעה במקומם והכל יהיה בסדר'" (תומרקין. שם).

על הדתיים: "מבחינתי הם לא יהודים, הם עובדי אלילים" (תומרקין. שם).

"הציירים, המשוררים, כל האמנים יפי הנפש אינם מחנכים. המחנכים האמיתיים הם כהנא, רפול וגנדי. תרומתי האמיתית תהיה אם אקח תת-מקלע במקום עט ועיפרון ואהרוג אותם" (יגאל תומרקין, " חדשות", 28.9.88).

"מתנחל עטוי עוזי ודובון כחול, רסיסי רוק ושיירי מזון משובצים בזקנו הפראי. ולצידו, בטרנספורטר המשפחתי, אשתו המתנחלת בעיצומה של אביונה לאומית. תינוקות נושרים ללא הרף מבין חלציה בעודה נואמת בלהט על זכות אבות. אדיוט צעקני ועילג... אם אתה מטומטם אתה ימני, ואתה ימני אם אתה מטומטם. אם אתה פשטני, מתלהם, נבער ואכזרי - אתה ימני..." (דן תדמור, עיתון ירושלים, 28.5.93).

"אי אפשר לעצור את הפאשיזם בנימוקים רציונליים. את זה עוצרים רק בכוח, וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים. בשעת ההכרעה נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעפרה או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עפרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסחף הפשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית" (זאב שטרנהל, דבר, 15.4.88).

"רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה"ל, והוא התותח הקדוש שעמד על החוף וירה בספינה "אלטלנה"... לאנשים שהיו אז מאחוריו היה השכל להחליט" (מאיר שלו, ידיעות אחרונות יט בחשון תשס"ג).

"היהודים הם דיבוק שנכנס לבשר של הגויים" (א.ב. יהושע מסביר בראיון למעריב בכ"ו באלול תשס"א את המקור לנאציזם ולהתנהגות הערבים).

"הם (המתנחלים) צריכים את דמה של עופרה מוזס, הם שותים אותו" (דדי צוקר בהרצאה, יום לאחר הירצחה של עופרה מוזס).

על "גוש אמונים":  "כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים שהגיחה... מתוך פינה אפילה של היהדות... מתוך מרתפי התבהמות וסיאוב... על-מנת להשליט פולחן דמים צמא ומטורף" (עמוס עוז "בשם החיים והשלום", ידיעות אחרונות, 8.6.89).

"אני רואה במתנחלים החמושים חלק מכוחות הכיבוש ובהתנחלויות מבצרים המהווים יעד לגיטימי להתנגדות הפלשתינית, ואני סבור כי חיסול מתנחלים אינו רצח" (ציטוט מחומר כתוב של גדעון ספירו, מעריב 25.1.85).

"אנחנו כיפות סרוגות... חיילים בצבא אדוני צבאות ובצבא הגנה לישראל.. ואת חג חירותינו יום חג המצות הזה בקדושה ובנענועי גוף מתמכרים נחוג בהתכוונות ובמצותנו דם נערים פלשתיניים" (יצחק לאור, "המנון לגוש").

"ביום פקודה יוציאו המתנחלים להורג חברי-כנסת וקציני צה"ל" (בנימין בן אליעזר, דבר, 1.6.89).

"כאן יהיה מרחץ דמים. ותהיה מלחמת אחים, ושנאות שאינן לחינם יתפרצו כגעש אל שדות הפרחים ומרחבי התקוות האבודות..." (שושי נתן, קיבוץ, 4.1.89).

"למרצחים מעבר לקו הירוק, שהתנחלו ביהודה ושומרון, יש נשק. לכן אני קורא לכם לאחוז בנשק. להחזיק בנשק נגדם לפני שהם יכניסו אתכם ככלבים מצורעים למחנות ריכוז... כן, לאחוז בנשק" (ישעיהו לייבוביץ', הארץ, 27.9.85).

"אלה לא האחים שלי, הם, לא... ואם יום אחד תהיה מלחמה, והיא תהיה - מלחמת אחים תהיה המלחמה... אבל אם תהיה מלחמה, והיא תהיה, אני ארוץ לשם, אל מעבר לקווים ששנים ארוכות לא חציתי ואדוש בשרם במכות נאמנות להניס אותם, והארץ תשוב ותשקוט. אצא אל הקרב להילחם על ביתי, כדי להילחם פעם אחת, באמת, במלחמה צודקת. יירד הרבה דם, זו תהיה מלחמה ארוכה, אבל אחרונה. מלחמה בהם, באנשים שהחליטו להחריב את הבית שלי. קרב אחרון, כדי שהבנות שלי יוכלו לחיות בשלווה, ואני אוכל להביט בעיניהן ולומר להן שעשיתי כל מה שאפשר כדי להצדיק את אי-קדושת האדמה" (הקיבוץ, 17.8.95).

"תקופה לאומנית פשיסטית שמאפיין אותה פופוליזם ברוטלי... בשם נצח העם ושליחותו האלוהית... כור ההיתוך של לאומנות מיסטית אגרסיבית, שרעיון העם הנבחר במרכזה ושאיפות ההתפשטות הטריטוריאלית מניעות אותה..." (שולמית אלוני על שלטון הליכוד, פוליטיקה, אוקטובר 1987).

"גולדשטיינים ארורים תהיו!
ביום ראשון השבוע הגיחו הכהניסטים ממחילותיהם האפלות והרעילו את אוויר העיר בנשימתם המצחינה... ליד מקום הפיגוע התגודדו הסוחרים בדם, סרסורי הגזענות והשנאה, שניסו לתרגם כל טיפת דם וכל איבר פגוע לרווח פוליטי בזוי. התבוננתי בפרצופים המעוותים של האספסוף, רובם המכריע חובשי כיפות. מאות אלפי אנשים מוכנים להילחם בפשיזם הישראלי עד חרמה, ופרס הזניח את טיפוחם אחרי רצח רבין" (חיים ברעם, עיתון ירושלים, 8.3.96).

"הדתיים מכניסים פוליטיזציה לצבא. הכיפות הסרוגות עבורי הן כמו צלב הקרס על השרוול של החיילים הנאציים (האלוף במיל. שלמה גזית, ידיעות אחרונות 8.3.98).

"צריך להיכנס למאה שערים עם זחלמים ומקלעים אפס-חמש ולרסס אותם" (אורנן יקותיאלי חבר מועצת עירית ירושלים, "ערב חדש" 22.12.85).

"בגוש אמונים ראיתי תופעה חמורה ביותר, סרטן בגופה של הדמוקרטיה הישראלית" (יצחק רבין. "פנקס שירות". עמ' 550).

"אם החילוניים רוצים להמשיך לחיות פה אין להם ברירה אלא לפתוח באינתיפאדה. כן, אני מוכן לזרוק את האבן הראשונה" (יהונתן גפן, למי צלצלו הפעמונים, מעריב 8.5.98).

במוסף מעריב (30.4.93) התפרסם ראיון של בילי מוסקונה לרמן עם עו"ד לאה צמל שבסופו מובא דו השיח:
צמל: גדלתי על השואה...
מוסקונה: תגידי לפחות שאת נגד פגיעה בחיי אדם.
צמל: זה לא יהיה נכון כי אני בעד פגיעה במתנחלים.


"החרדים נתפסים כגוף שחור חסר פנים המשריץ ילדים ומבקש להשתלט על המדינה. עלוקות, רודפי בצע, משונים ונלעגים בבגדיהם ובמנהגיהם, גלותיים. ארסנל הביטויים כלפיהם, זה הנקוט בערבי שבת חילוניים, נשמע לפעמים כאילו הועתק ישירות מהדר-שטרימר, שלא לדבר על האופן שבו מציירים אותם לפעמים בקריקטורות. הבטן מתהפכת...

"לא כמה נהרגו צריך לחשב אלא כמה עוד נשארו מהם", אמר לי אחרי הפיגוע בירושלים איש אחד, מוסרי וחכם בדרך כלל. אני מודעת לבעייתיות של כתיבתו שחור על גבי לבן של משפט כזה שנאמר בבדיחות הדעת בשיחת סלון, שם נהוג לחגוג בחופשיות עם משפטי הלא-פוליטיקלי-קורקט. אבל, אחיי החילונים, בואו נהיה כנים עם עצמנו ונודה שזה משפט לא נדיר, לא חריג, והוא עובר לידנו בלי שאוזנינו יצלצלו בכאב" (שלי יחימוביץ' במאמר נגד האנטישמיות החדשה בישראל, פורסם ב "גלובס". צוטט באתר "שופר ניוז").

"חוזר בתשובה האומר שמצא את האור ולראשונה בחייו חש שמחה, הולך שולל אחרי רשעים... גם מצטרפים רבים לתנועה הנאצית, הרגישו התרוממות רוח ושמחה" ("דע את אוייבך, או: גבולות הפלוראליזם", מתוך "תזה", בטאון הסטודנטים אוניברסיטת תל- אביב בעריכת ליאור וייץ מחודש מאי, מצוטט במעריב 3.5.00).


יהונתן גפן על ביבי נתניהו: "האח הלא נכון נהרג" (משדר בחירות 2006, ערוץ 2).


אפרים סנה: "אין לחשוש ממלחמת אזרחים".

"צריך לשבור להם את העצמות, להעמיס אותם במשאיות, לזרוק אותם באיזה פינה ולסתום להם את הפה" (הזמר מוקי מסביר לעיתון "תזה" איך לבצע את ההתנתקות).

"לרדת לאיילון בקבוצות גדולות עם שרשראות כבדות, נבוטים למיטיבי הינף, או סתם אגרופים עם נצרה משוחררת, ולחכות לראות מי הדביל שיתעקש לחסום כבישים ולהתפרע דווקא בשטח שלנו", "להצטייד בג'ריקנים של דלק, וכשרואים מישהו שעומד להצית צמיג באמצע הנתיב שלכם, לשלוף אותם מהבאגז' ולאיים לעזור לו, בכך שתרוקנו עליו את המכל ברגע שהוא שולף את המצית. הצמיגים כבר דולקים? הוציאו מהבגאז' את מטף הכיבוי ורוקנו את תוכנו על המפגינים המופתעים. ליעילות מוגברת כוונו את הצינור לכיוון העיניים" (אתר וואלה! ממליץ מה לעשות עם חוסמי הכבישים).

"ואם לשם כך אצטרך להתקוטט עם חוליגן כתום, אעשה כל שבכוחותיי הדלים כדי למחוץ את אפו ..." (ירון לונדון,  ידיעות אחרונות).

"אגיד את זה במילים ברורות: בחיי כל מדינה או אומה יש יותר מאלטלנה אחת" (עמי איילון, "ידיעות אחרונות 14.11.03)* רוב הציטוטים הובאו מכתבתו של צחי פנטון באתר NFC.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2006, 22:50:32 על ידי דוקא_כך »
ד"ר ברוך גולדשטיין - הרופא של המדינה.

מנותק Berk0

 • חבר(ה) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 198
 • אין לא יכול - יש לא רוצה
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 12, 2006, 21:15:58 »
יש פה דברים שגורמים לי לבכות ולא להאמין עד כמה רע מצב המדינה, אין להם בושה לאחל לאנשים למות? להתשמש בשמם של המתים?
מי הם שיש להם זכות להשתמש במתים בשביל התעמלוה המטומטת שלהם?

אין להם בושה, אנשים נהרגים בשביל לשמור על החלאות אדם האלה וזאתי הטובה שלהם? אולי צריך להשיב אותם איזה 4 ימים ברצף בלבנון שילמדו להעריך קצת.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2006, 22:50:52 על ידי דוקא_כך »
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

מנותק Eternal

 • חבר(ה) מקצועי(ת)
 • *
 • הודעות: 968
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 12, 2006, 21:20:57 »
ועוד אנשי ימין נמנעים מלהתבטא בצורות כאלו, אבל אנשי הסמול מרשים לעצמם יותר מידי.
מהם המתנחלים בסך הכל? אנשים כמוהם שמיישבים את אדמות העם היהודי, אבל בשביל הסמולנים הם כתומים או שטניים.

איזה גועל נפש...
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2006, 22:51:04 על ידי דוקא_כך »

מנותק דוקא_כך

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 3620
 • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 12, 2006, 22:48:22 »
ציטוט
אני מבקש ממנהלי הפורום לנעוץ.

נעשה כבקשתך.  תודה שהבאת דברים מחרידים אלו לתשומת לבנו.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2006, 22:51:14 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהניסט

 • משתמש(ת) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 37
 • הרב מאיר כהנא הי"ד
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 13, 2006, 15:28:04 »
ציטוט
אני מבקש ממנהלי הפורום לנעוץ.

נעשה כבקשתך.  תודה שהבאת דברים מחרידים אלו לתשומת לבנו.

תודה אחי
ד"ר ברוך גולדשטיין - הרופא של המדינה.

בן 15 - ישראלי.

 • אורח
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 13, 2006, 23:19:05 »
הידעת אחי?
אינני מופתע.
מרצחינו הגדולים ביותר מתוכינו יבואו.
אני לא מוצא פתרון להתבטאויות האלו,
זה איום ונורא.
כל כך עלוב.
כל כך לקקני לגויים.
כל כך...
איני מוצא מילים אחרות.

רק 3 מילים:
ימח
שמם
וזכרם.

מנותק wjw

 • חבר(ה) מוסמך(ת)
 • *
 • הודעות: 386
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 18, 2006, 16:22:33 »
בקשר למה שתומרקין החזיר הזה אמר אין בכלל טעם להגיב לדברים שלו מכוון
שהוא אידיוט וכל השמאלנים האלה סתם מדברים באוויר ולא יודעים שום דבר מהחיים שלהם...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק popmart

 • חבר(ה) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 155
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 23, 2006, 16:37:40 »
בבוא היום כאשר נקים ממשלה יהודית אמיתית לא יהיה מנוס מלהוציא להורג את כל ראשי השמאל הנאציים שפאשיסטיים.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק liorso

 • חבר(ה) מקצועי(ת)
 • *
 • הודעות: 721
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 23, 2006, 17:15:24 »
בבוא היום כאשר נקים ממשלה יהודית אמיתית לא יהיה מנוס מלהוציא להורג את כל ראשי השמאל הנאציים שפאשיסטיים.
קודם בו נעלה לשלטון....
הרב כהנא צדק!

מנותק דוקא_כך

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 3620
 • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 24, 2006, 18:13:05 »
בבוא היום כאשר נקים ממשלה יהודית אמיתית לא יהיה מנוס מלהוציא להורג את כל ראשי השמאל הנאציים שפאשיסטיים.
יש לי רעיון יותר טוב---לגרש את השמאלנים לארצות ערב.  שייהנו מה"צדק הערבי" ומחברתם של אלו שאותם הם כל-כך אוהבים ומעדיפים על-פני יהודים טובים.  נראה אותם מחזיקים מעמד 2 שניות בערב הסעודית.  הערבים יעשו לכל השמאלנים האלה לינץ', יקרעו אותם לגזרים במו ידיהם ואחרי זה ירוצו ברחובות מחזיקים חלקי גופות וצועקים "אללהו אכבר!"

ואז כשנצפה בזה בטלוויזיה נזכר במילותיו של נעים זמירות ישראל, "ישמח צדיק כי חזה נקם".  אני לא הזלתי דמעות על רבין ימח שמו, ולא אזיל דמעות על אולמרט ימח שמו, או כל מושחת אחר שיפול קורבן לניסיון התנקשות, אם ירצה השם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליעד

 • חבר(ה) מוסמך(ת)
 • *
 • הודעות: 404
 • כהנא חי!!!
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 31, 2006, 18:24:33 »
מה שנשאר לנו זה או לבכות או להחזיר מלחמה
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק כך או כך

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) מוסמך(ת)
 • *
 • הודעות: 408
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #11 ב- : נובמבר 06, 2006, 20:24:05 »
הצביעות חוגגת אצל השמאלנים  לא לקחת את הדברים ללב .
האמת יותר חזקה  .הם איבדו את הדרך .

מנותק GY

 • חבר(ה) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 161
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #12 ב- : נובמבר 09, 2006, 06:32:20 »
בס"ד
הדברים דוחים מאד. אבל לא צריך להגיב באותה הלשון.
מה שנכון שהחילוניים השמאלנים במגננה ובנסיגה איטית מכל עמדות המפתח הציבוריות שהיו בידיהם. התסכול והיאוש מדברים מגרונם. אין להם יותר מנהיגים בעלי שיעור קומה. אין להם מה להציע לעם ישראל בשום תחום כמעט. עם ירידת כוחם הם יכולים פחות ופחות להציע תפקידים למקורבים ולחלק קופות של כסף ציבורי כפי שנהגו. כסף קל ומהיר שפירנס אותם בכבוד רב וללא מאמץ במשך שנים. כל אותם המתבטאים כאן נהנו במשך שנים מטובות הנאה של שלטון השמאל והיום מתייבש המעיין והולך. ההתבטאויות הדוחות האלו הן נסיונות שלהם בכל זאת לחפור ולחפור סביב המעיין שיבש אולי ימצאו טיפה רטובה.
אל תשימו לבכם ואל תחששו. הדברים יעלמו וישכחו כלא היו.
תומרקין הוא פסל בדיוק כמו שעליזה אולמרט ציירת. בלי קרן השפע של השמאל שניהם לא היו. ויש בין המשמיצים גם "עיתונאים" ו"סופרים". הכל מראית עין. כל הציטוטים מ"עיתון" דבר - העיתון כבר מזמן סגור. לשמאל אין יותר כסף להחזיק את העיתון הזה שאף אחד לא רצה לקרא עשרות שנים. היו בעיתון דבר  "כתבים" ו"עורכים" ועוד ועוד. סתם בלי צורך. היום הדבר היחיד שנותר להם זה לקלל את הימין.
שלי יחימוביץ' זכורה לטוב כי התריסה נגד הדברים הדוחים ויצאה חוצץ נגדם.
GY 

מנותק דוקא_כך

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 3620
 • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #13 ב- : נובמבר 09, 2006, 17:10:04 »
בס"ד
הדברים דוחים מאד. אבל לא צריך להגיב באותה הלשון.
מה שנכון שהחילוניים השמאלנים במגננה ובנסיגה איטית מכל עמדות המפתח הציבוריות שהיו בידיהם. התסכול והיאוש מדברים מגרונם. אין להם יותר מנהיגים בעלי שיעור קומה. אין להם מה להציע לעם ישראל בשום תחום כמעט. עם ירידת כוחם הם יכולים פחות ופחות להציע תפקידים למקורבים ולחלק קופות של כסף ציבורי כפי שנהגו. כסף קל ומהיר שפירנס אותם בכבוד רב וללא מאמץ במשך שנים. כל אותם המתבטאים כאן נהנו במשך שנים מטובות הנאה של שלטון השמאל והיום מתייבש המעיין והולך. ההתבטאויות הדוחות האלו הן נסיונות שלהם בכל זאת לחפור ולחפור סביב המעיין שיבש אולי ימצאו טיפה רטובה.
אל תשימו לבכם ואל תחששו. הדברים יעלמו וישכחו כלא היו.
תומרקין הוא פסל בדיוק כמו שעליזה אולמרט ציירת. בלי קרן השפע של השמאל שניהם לא היו. ויש בין המשמיצים גם "עיתונאים" ו"סופרים". הכל מראית עין. כל הציטוטים מ"עיתון" דבר - העיתון כבר מזמן סגור. לשמאל אין יותר כסף להחזיק את העיתון הזה שאף אחד לא רצה לקרא עשרות שנים. היו בעיתון דבר  "כתבים" ו"עורכים" ועוד ועוד. סתם בלי צורך. היום הדבר היחיד שנותר להם זה לקלל את הימין.
שלי יחימוביץ' זכורה לטוב כי התריסה נגד הדברים הדוחים ויצאה חוצץ נגדם.
GY 
ה"ניו-יורק טיימס" השמאלני הידוע לשמצה חווה קשיים כלכליים דומים.  הרבה סניפים נסגרים, ההנהלה עושה קיצוצים.  אף אחד לא קורא את הזבל הזה.  חלקית זו העובדה שאנשים מרגישים באופן אינטואיטיבי בשקרים, וחלקית זה הודות לאינטרנט שנוגסת ברווחים של כל המוציאים לאור.  בסך הכל---התפתחויות חיוביות!   ;)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ארץ ישראל

 • משתמש(ת) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 36
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #14 ב- : נובמבר 29, 2006, 19:19:07 »
שמאל זו כמו מחלה, בעיה נפשית שצריך למצוא לה תרופה.
אני חושב שלאט לאט הממשלה והערבים מספקים את התרופה
ואם תשימו לב הנוער הולך ומתיימן ואנשים שמאלנים הולכים ומתיימנים.
השמאלנים עיוורים, אני מצליח להבין אותם הרצון לשלום ולחיות בשקט.
אני גם רוצה את זה, אבל בדרך שלי
אני רואה את המציאות כמו שהיא, לא כמו שהייתי רוצה שהיא תהיה
(גם אני הייתי רוצה שהערבים יהיו אנושיים)

צריך למצוא תרופה לשמאל, הערבים עוזרים לתרופה (לצערי)
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק liorso

 • חבר(ה) מקצועי(ת)
 • *
 • הודעות: 721
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #15 ב- : נובמבר 29, 2006, 19:21:14 »
שמאל זו כמו מחלה, בעיה נפשית שצריך למצוא לה תרופה.
אני חושב שלאט לאט הממשלה והערבים מספקים את התרופה
ואם תשימו לב הנוער הולך ומתיימן ואנשים שמאלנים הולכים ומתיימנים.
השמאלנים עיוורים, אני מצליח להבין אותם הרצון לשלום ולחיות בשקט.
אני גם רוצה את זה, אבל בדרך שלי
אני רואה את המציאות כמו שהיא, לא כמו שהייתי רוצה שהיא תהיה
(גם אני הייתי רוצה שהערבים יהיו אנושיים)

צריך למצוא תרופה לשמאל, הערבים עוזרים לתרופה (לצערי)
\

הנוער לא מתיימן מספיק, אולי ממר"צ עברו לקדימה -ליכוד זה לא כלום. אין מנהיג כמו הרב מאיר כהנא הי"ד זצ"ל שיסחוף את הנוער כמו שהיה בשנות ה80, אז הנוער החילוני לגמרי רץ אחרי כהנא, כי הנוער (כמוני) צמא ליהודות, לאמת, לתורה ולשלום האמיתי!
הרב כהנא צדק!

מנותק ארץ ישראל

 • משתמש(ת) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 36
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #16 ב- : נובמבר 29, 2006, 19:26:51 »
אני מכרמיאל
אצלי בכיתה שכבה בצפר כבר יש למעלה מ50אחוז שחושבים כמעט כמוני.
אני מדבר עםפ הרבה חברים וקורא המון תגובות בפורומים
יש את האל ושושמעים עליהם שהם מושפעים יש תאלו שנחרצים בדיעות השמאלניות שלהם
אל ושמושפעים בקרוב מאד יתיימנו
וכשאני אומר יתיימנו אני אומר כהניסטים (לא במודע, כי הם לא במאת יודעים מיזה הרב כהנא כי הוא לא שמאלני אז לא חשוב לעושת לו איזשהו טקס)
ובכל מקרה, אני מכיר לפחות 60 אנשים שהיו פעם או כלום או שמאלנים שהיום ריאלים, וריאליזם זה כהניזם.
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק דוקא_כך

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 3620
 • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #17 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:10:03 »
אני מכרמיאל
אצלי בכיתה שכבה בצפר כבר יש למעלה מ50אחוז שחושבים כמעט כמוני.
אני מדבר עםפ הרבה חברים וקורא המון תגובות בפורומים
יש את האל ושושמעים עליהם שהם מושפעים יש תאלו שנחרצים בדיעות השמאלניות שלהם
אל ושמושפעים בקרוב מאד יתיימנו
וכשאני אומר יתיימנו אני אומר כהניסטים (לא במודע, כי הם לא במאת יודעים מיזה הרב כהנא כי הוא לא שמאלני אז לא חשוב לעושת לו איזשהו טקס)
ובכל מקרה, אני מכיר לפחות 60 אנשים שהיו פעם או כלום או שמאלנים שהיום ריאלים, וריאליזם זה כהניזם.
התפתחות מבטיחה!  רוב הישראלים נורמלים ושפויים, ככלות הכל!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אריה י

 • חבר(ה) מוכר(ת)
 • *
 • הודעות: 175
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #18 ב- : דצמבר 01, 2006, 15:00:02 »
לק"י [!!!]

לפני קרוב לשנה וחצי פורסם באיזה עיתון - כתוב [סגנון מעריב וכו'.. לא אינטרנט] כתבה יפה - , ציטוטים משמאלנים - שכל פעם הזכירו את המתנחלים כ"נאצים".. ושמאלנים ידועים.... אני מחפש את זה בנרות. מי שיש לו, בבקשה שיביא. תודה.

מנותק ליאו

 • חבר(ה) מקצועי(ת)
 • *
 • הודעות: 855
בעניין: התבטאויות של "אחינו" השמאלנים.
« להגיב #19 ב- : דצמבר 03, 2006, 21:55:13 »
אין לי כוח לקרוא , יותר מידי בורות וצביעות ביחד עזבתי את זה באמצע , הכל אותו דבר
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.