כתב נושא: ערבים נאצים רגמו באבנים יהודיה ושלושת ילדיה  (נקרא 688 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • הודעות: 10515
ירושלים: פורעים ערבים יידו אבנים על אוטובוס אגד בשער הפרחים - ארבעה נפצעו קל

פורעים ערבים יידו אבנים על אוטובוס אגד בקו 2, בשער הפרחים בירושלים. ארבעה נוסעים בהם אם ושלושת ילדיה נפצעו באורח קל. צוותי מד"א 'י-ם' העניקו להם סיוע רפואי והם פונו לבית החולים 'הדסה-הר-הצופים' בעיר.

http://www.hnn.co.il/rss_news_article84496.html

מנותק Alex37

  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הודעות: 879
  • תחי יהודה!
ערבים ידו אבנים על אוטובוס בירושלים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 29, 2011, 02:14:48 »
בס"ד

ביקשתם דו קיום? קיבלתם מטח סלעים על ראשכם! כל עוד הערבים המסלמים הנאצים יש"ו שר"י כאן, זה לא ייגמר. אין שלום עם נאצים, לא יקום ולא יהיה. לא, אי אפשר לדכא את האוייב לעד. אפשר אך ורק לבטל אותו סופית. לא לכבוש אותם לנצח ולקוות שהם יתנהגו יפה, אלא להפר את קיומם, לשים קץ להימצאות שלהם. לא להשאיר שריד מהגוש הסרטני הטורף, אלא למחוק אותם עד האחרון שבהם. אך ורק כ"ך!        

שנים. שנים על גבי שנים אנחנו הימנים האמיתיים חוזרים ואומרים: לא ניתן למגר את הטרור הרצחני ע"י הסכמים התאבדותיים, התרפסויות, וויתורים, שיפור תנאי מחייה. שנים שקול זעקה עולה מגרוננו - לא יהיה שלום, אלא יהיו פצצות וטילים ודריסות ורמיסות - והוא נענה בקול דממה דקה, בשקט מביך. שנים שאותו המסר נאמר בעקביות ובהחלטיות: כל עוד הם כאן, הם יילחמו בנו, יחללו את ארץ ה', יתעמרו בנו, לא יהיה לנו מנוח ומרגוע. והאדמה תצבע בצבע האדום של דם יהודי שפוך. האם זה מה שעם ישראל רוצה? האם זוהי התממשות והתגשמות החזון שלנו, חזון אלפיים שנות הגלות? יש רק פתרון אחד - הפתרון הכהניסטי!                                           
« עריכה אחרונה: אוגוסט 29, 2011, 02:29:11 על ידי Alex37 »
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.