אבו אדולף מאזן: מגנה את הנרצחים יותר מאשר את הרוצחים

אבו אדולף מאזן – האדם (או המפלצת) היחיד על פני העולם שיכול להתגאות בתואר 'דוקטור' להכחשת השואה. מתחנף לתשקורת העולמית ובמיוחד לאוזניים הישראליות והפתיות, בכך שמגנה את רצח המתפללים. אבל בו בזמן שעושה זאת – הוא לא שוכח לתבל את הגינוי העלוב, הצבוע וחסר התועלת שלו בכך שמפיל את האשמה על הנרצחים וקורא למדינת ישראל 'להפסיק את הפרובוקציות בירושלים'.

אפילו הודעת הגינוי של מחמוד עבאס לא יכולות להסתיר את שנאתו הרבה כלפי עם ישראל.

האם כאשר אבו אדולף מאזן דיבר על פרובוקציות הוא התכוון ליהודים שמתפללים בבתי כנסת פרובוקטרורים? אכן שאלה שתצטרכו לחשוב עליה היטב.

עטיפת ספרו של עבאס משנת 1984 שכל כולו הכחשת שואה

עטיפת ספרו של עבאס משנת 1984 שכל כולו הכחשת שואה

אבל בתשקורת הישראלית אכלו יפה מאוד את ה'גינוי' במירכאות כפולות ומכופלות. הם מיהרו להסביר לנו שהרצח הוא לא כתוצאה מההסתה האנטישמית שמחמוד עבאס יוצר יום-יום בכל המוסדות האפשריים ובכל צורה שעומדת לפניו, אלא, כרגיל, על פי הנרטיב של השמאל הקיצוני – קורבן הרצח הוא האשם. כמו תמיד – השמאל הקיצוני מאמץ את עמדת האויב הערבי בכל נושא.

והטמטום הממסדי לא נגמר! טוען ראש השב"כ, שעות מעטות בלבד אחרי הרצח המתועב וחסר הגבולות: אין הסתה פלסטינית (כלשונו). לפי משנתו הסדורה אבו מאזן לא מעוניין בטרור ולא מוביל בטרור.. איך אפשר להגיד משפט כ"כ אידיוטי כמו המשפט הזה? האם ראש השב"כ גר בפלנטה אחרת?! האם לא שמע את אבו מאזן מכנה את סגירת הר-הבית (ליהודים ולערבים – שלא תטעו) 'הכרזת מלחמה'? ומה עושים במלחמה אם לא רוצחים בה יהודים טמאים..? האם לא התעדכן ראש השב"כ, שנמצא בלשכתו המפוארת, ולרשותו אמצעי הטכנולוגיה החדישים ביותר שאפשר לחשוב עליהם, על כך שמחמוד עבאס בכבודו ובעצמו שלח 'מכתב ניחומים' למשפחת המתנקש ביהודה גליק? שבה רשם במפורש שמבין את ניסיון ההתנקשות? כנראה שראש השב"כ, כמו שאר אנשי הממסד העלוב, לא משתמשים באמצעי הכי פשוט שעומד לרשותם – בשכל שלהם. 

אז יש לי חדשות בשבילכם. לא רק שאבו מאזן לא באמת מגנה את רוצחים, הוא אפילו נותן להם משכורת כאשר הם יושבים בכלא ועושה להם קבלת פנים חמה ומשבח אותם על היותם שהידים.

אל לנו נשכח – כי אנשי השמאל פשוט אוהבים את מחמוד עבאס! בצורה כ"כ הזויה שהעובדות לא באמת יכולות לבלבל אותם. אותו מחמוד עבאס, מכחיש השואה המתועב, שטוען בדוקטורט האנטישמי שלו שהציונים שיתפו פעולה עם הנאצים על מנת לייצר את השואה שלהם עצמם. הם אוהבים אותו ומעודדים אותו, קוראים לו 'איש שלום' ו'פרנטר' בדיוק כמו שעודדו, טיפחו וקראו להיטלר הערבי יאסר ערפאת 'איש שלום'. אנחנו זוכרים היטב מה 'איש השלום' הזה יאסר ערפאת עשה.. הוא היה גדול רוצחי-הילדים היהודיים מאז השואה, וכמו אז גם היום – אנשי הממסד תמכו בו ונחשו את מי האשימו בביצוע הרצח? את הנרצחים. אנשי הממסד מרמים אתכם!

אז חשוב לזכור היטב מיהו מחמוד עבאס שהתשקורת כ"כ אוהבת. חשוב להבין מהם האינטרסים שלו: 1) לרצוח את כל היהודים. 2) להתחנף לחבריו האנטישמיים ברחבי העולם ובמיוחד לחבריו מהממסד הישראלי – כי בזכותם ישראל תבצע התאבדות לאומית. זה ולא אף אינטרס אחר עומד במרכז עולמו של אבו אדולף מאזן.

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.