הסרת גלאי המתכות מהר הבית: שוב נתניהו, בנט, ליברמן ודרעי נכנעים לטרור הערבי

בס"ד

הסרת גלאי המתכות מהר הבית:

שוב נתניהו, בנט, ליברמן ודרעי נכנעים לטרור הערבי.

עוד חילול השם מגעיל ממנהיגי הליכוד, הבית היהודי, ישראל ביתנו, ש"ס ויהדות התורה. עוד פרס עצום לרוצחים הערבים שמושבעים להשמיד אותנו.

ראשית כל, חייבים לגרש את האויב הערבי מארץ ישראל. אין שום פתרון אחר. ממשלת נתניהו-בנט-ליברמן-דרעי לעולם לא תגרש את אויבינו. הם דוקא מעודדים את הערבים להישאר ומאפשרים למאות אלפי מסתננים בלתי חוקיים להכנס לארץ הקודש.

בהר הבית, הממשלה האנטישמית הזאת לא נותנת ליהודים להתפלל. יש שני מסגדים שם והממשלה נותנת למוסלמים לשלוט במקום. כל יום מטיפים רצח עם, טרור והשמדת עם ישראל משם. מניפים דגלי אש"ף, פת"ח, חמאס וחיזבאללה.

בשבוע שעבר רצחו שני שוטרים בדם קר וגם רצחו 3 יהודים בנווה צוף. אז היו גלאי מתכות בכניסה להר הבית כדי למנוע הברחת נשק. אבל האויב הערבי דרש שיסירו את גלאי המתכות וכצפוי ממשלת נתניהו-בנט-ליברמן-דרעי מיד התקפלה. כי אין גבול לפחדנות הגלותית של הממשלה הזאת.

אילו הייתה לנו ממשלה יהודית אמיתית, לא היה שום צורך לגלאי מתכות כי האויב הערבי לא היה פה. אך כשנותנים לרוצחים הערבים להישאר בארץ ולשלוט במקום החשוב ביותר שבעולם (הר הבית), אפילו השארת גלאי מתכות זה יותר מדי בשביל נתניהו, בנט וליברמן.

האם לא נמאס לכם כבר? אם אתם מבינים שעלינו לעורר את העם לפני שיהיה מאוחר מדי, הצטרפו לתנועתנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.