מגעיל: נתניהו מקפיא את הבנייה היהודית ביהודה ושומרון ובכל זאת נהנה מתמיכה ממועצת רשע ומרוב תושבי יו"ש

בס"ד

יו"ר ועדת החוקה של הכנסת, ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי), קורא לחבריו ראשי הרשויות ביהודה ושומרון לערוך חשבון נפש נוכח הקפאת הבנייה הכמעט מוחלטת בכל אזור יהודה ושומרון, בנימין וגוש עציון.

"איך הגענו למצב שבממשלת ימין הכי טובה שאפשר עם ראש ממשלה שאני מכבד, אבל מקפיא את כל התכנון, מקפיא את הבנייה, מדבר על מדינה פלשתינית, לא מוכן להעביר את חוק ההסדרה, לא מוכן לאמץ את דו"ח השופט אדמונד לוי ולמרות הכל לצערי רוב ראשי המועצות האזוריות והמקומיות ביו"ש מסתובבים סביבו ומצביעים בשבילו".

כל מה שסלומינסקי אומר על נתניהו אמת. נתניהו גרוע לישובים ביהודה ושומרון אפילו מממשלות השמאל המוצהר. ממשלות השמאל מעולם לא הקפיאו כמעט כל בנייה יהודית ביהודה, שומרון וירושלים כמו שממשלת הליכוד עושה במשך יותר משבע שנים כבר.

אך סלומינסקי צבוע כי הוא יושב בממשלת ההקפאה יחד עם כל חברי מפלגת הבית היהודי. הוא וחבריו ממשיכים לתמוך בממשלה למרות ההקפאה האנטישמית, למרות גירוש מאות יהודים מיהודה ושומרון והריסת בתיהם, למרות שחרור אלפי מחבלים ערבים מרצחים נאצים, למרות העברת מיליארדי שקלים מישראל למחבלים ברמאללה ובעזה, ולמרות מיליון בגידות נוספות מממשלת הזדון הזו. לא רק שחברי הבית היהודי לא עושים כלום על מנת לשנות את המדיניות ההרסנית אלא ההפך: נפתלי בנט וחברי הבית היהודי הם הם היוזמים של הרבה מהאסונות כמו שתנועת כוח משימה יהודי חושפת באתר זה כל הזמן.

מהו הפיתרון? צריך מפגלה חדשה שתהיה נאמנה לעם ישראל, לארץ ישראל ולתורת ישראל. האם תהיה מפלגה כזאת בבחירות הבאות? עוד לא ברור.

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.