שר הליכלוך נפתלי בנט רוצה להפוך את בית הספר "שבח מופת" בתל אביב לבית ספר עבור ילדי המסתננים הבלתי חוקיים

בס"ד

שוב בנט, יושב הראש של מפלגת הבית היהודוני, מוכיח שהוא שמאלני לכל דבר.

אם בנט יצליח חס ושלום, זה יעודד את הפולשים מאפריקה ומכל העולם השלישי להשאר בארץ ישראל, וזה גם יעודד הרבה פולשים נוספים להסתנן לתוך ארצנו.

חייבים לגרש את כל המסתננים הבלתי חוקיים מארץ ישראל תכף ומיד!

מתי נלמד שאסור לתמוך בבנט והבית היהודוני?

African illegal aliens in Israel1

הנה מאמר מהאתר האנטישמי YNET:

ראש הממשלה נגד בנט: לא להפוך בית ספר בדרום תל אביב ל"מוסד לימוד למסתננים"

נמשכת הסערה סביב הכוונה לסגור את בית הספר "שבח מופת" בסוף שנת הלימודים הקרובה. ראש הממשלה הודיע הערב כי הוא מתנגד "לסגירתו והפיכתו למוסד לימוד עבור ילדי מסתננים". עשרות תושבים מפגינים בדרום תל אביב: "אל ייאוש, בקרוב הגירוש".

הקרב סביב סגירתו של בית הספר "שבח מופת" בדרום תל אביב בסוף שנת הלימודים הקרובה עולה הערב (יום ד') שלב נוסף כאשר ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע שהוא תומך בהמשך פעילותו של בית-הספר במתכונתו הנוכחית ו"מתנגד לסגירתו והפיכתו למוסד לימוד עבור ילדי מסתננים". אתמול עלה הנושא גם בישיבת הממשלה על-ידי שר הביטחון אביגדור ליברמן, שזכה לתגובה קשה מצד שר החינוך נפתלי בנט, שאמר ש"אלו טיעונים פופוליסטיים".

"נושא סגירת בית-הספר עלה בישיבת הממשלה שהתקיימה אתמול", נאמר בהודעת ראש הממשלה שציין שהוא "תומך בהשארת בית הספר כפי שהוא – בית ספר מעולה, שהקימו עולים מברית המועצות לשעבר מתוך רצון לשפר את מערכת החינוך הישראלית בתחומים המדעים, המתמטיקה והאומנויות".

עוד אמר נתניהו כי "לבית-הספר שבח מופת הישגים גבוהים והוא מצטיין בבחינות הבגרות. הוא מוערך גם בשל שיתוף הפעולה שלו עם יחידות צה"ל ובהן חיל המודיעין וחיל הים. לצד הישגיו המקצועיים מורשתו של שבח מופת נטועה בלב ההוויה הישראלית, כבית-הספר ששבעה מתלמידיו נרצחו בפיגוע האכזרי בדולפינריום בשנת 2001. מכל הסיבות הללו ראש הממשלה מתנגד בתוקף לסגירת בית-הספר והוא מצפה מכלל הגורמים – החינוכיים, הממשלתיים והעירוניים – לתמוך בהשארתו במתכונתו הנוכחית – לטובת מערכת החינוך ואזרחי ישראל".

תושבי דרום תל אביב מקיימים הערב הפגנה בגינת לוינסקי במחאה על הכוונה להעביר את בית הספר לילדי זרים וכן לפתוח כיתות א' לילדי זרים במבנה תחנת המשטרה הישן בגינת לוינסקי. לטענתם, "חולדאי מוביל מהלך ברור להחלפת האוכלוסייה בדרום העיר כך שכל מבני הציבור מופקעים לטובת האוכלוסייה הזרה, ובעיקר לטובת הילדים שלה". המפגינים נושאים שלטים עליהם נכתב "תחזירו לנו את השכונות", "אל ייאוש, בקרוב הגירוש".

South Tel Aviv demonstration against school for illegal aliens

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.