בהכשר השמאל: פולש אפריקאי ניסה לרצוח חייל צה"ל באשקלון

זה היה עניין של זמן בלבד עד שהפולשים המוסלמים מאפריקה יחלו לסייע למאמץ הערבי לרצוח יהודים, והבוקר (כ"ח בשבט תשע"ו) זה הגיע כאשר כמאל חסן, פולש אפריקאי מסודאן ששהה בעבר במתקן "חולות" (אותו מנסים ארגוני השמאל לסגור), ניסה לדקור חייל צה"ל בשעה שזה המתין בתחנת אוטובוס באשקלון. החייל נפצע קל בפלג גופו העליון ופונה לבית החולים "ברזילי" בעיר. הדוקר נמלט ולאחר זמן מה הוא אותר וחוסל על ידי חייל צה"ל.

ממשטרת אשקלון נמסר: "התנהגותו, מיקום התקיפה, הבריחה, המתקפה נגד חייל – כל אלה מסתכמים לכדי העובדה שמדובר במתקפה על רקע לאומני. העובדה שלא הייתה לחשוד היכרות מוקדמת עם החייל או זה שלא שוחח עמו לפני התקיפה מחזקים את החשד לתקיפה לאומנית"

עוד נמסר כי האפריקאי מילמל מספר מילים בערביץ לפני מותו, שנקבע בבית החולים "ברזילי" באשקלון.

יש לציין כי בג"ץ פסל כבר לפחות פעמיים את חוק ההסתננות, אשר היה אמור לאפשר את כליאתם של פולשים אשר פלשו לישראל, ולא מן הנמנע שהפולש אשר ניסה לרצוח הבוקר את החייל שוחרר בעקבות החלטת בג"ץ.

 

נורה על ידי חייל אחר לאחר מירדף

נורה על ידי חייל אחר לאחר מירדף

שהה במתקן השהייה לפולשים אך משום מה שוחרר (הפולש המוסלמי שניסה לרצוח חייל מקבל טיפול בבית החולים)

שהה במתקן השהייה לפולשים אך משום מה שוחרר (הפולש המוסלמי שניסה לרצוח חייל מקבל טיפול בבית החולים))

אולם מסתבר שלדקור יהודים הוא לא הדבר היחיד שהפולשים האפריקאים למדו מאחיהם הערבים, אלא גם ההסברים למעשה נשמעים בדיוק אותם הסברים כמו של אחרי פיגוע ערבי, כאשר כיממה לאחר נסיון הרצח כינסו מנהיגי הפולשים האפריקאים בישראל מסיבת עיתונאים בה טענו: "זה מקרה של אדם שהיה מעורער בנפשו, שלא קיבל טיפול. הוא לא היה איש עם אג'נדה פוליטית ובטח לא אג'נדות פוליטיות שמייצגות את הקהילה שלנו. שום דבר באירוע לא מייצג את קהילת מבקשי המקלט הסודאנים בישראל. אלו לא הערכים שלנו, לא הזהות שלנו ולא מה שאנחנו מייצגים"

מחוץ למסיבת העיתונאים הפגינו תושבים יהודים המתגוררים בדרום תל אביב אשר נכבשה על ידי הפולשים האפריקאים, וטענו כי הפיגוע לא מפתיע אותם ושידעו שזה רק עניין של זמן.
אחת הפעילות, שפי פז (מעמותת עוטף התחנה המרכזית), מסרה: "מה שקרה באשקלון זה משהו שצפינו שיקרה ואנחנו בטוחים שזה יקרה שוב. יש פה המון שנאה כלפי הישראלים וכלפי היהודים. התחושה היא שהם חושבים שמותר להם הכול.
בתור מי שחיה איתם זה לא מפתיע שיגיע אירוע על רקע לאומני. הם מוסלמים, חלקם הדוקים, אנחנו לא יודעים מי הם, מה הם עשו בסודאן, לאיזה חברות הם שייכים. פשוט זרקו לפה אנשים ואין לנו מושג מי הם ומה הם יכולים לעשות כל יום".

למדו היטב מהערבים (הפולשים במסיבת העיתונאים שכינסו)

למדו היטב מהערבים (הפולשים במסיבת העיתונאים שכינסו)

2 comments

  • למה זה לא מתפרסם בעיתונות ובטלוויזיה בנוסח הזה בדיוק ???
    הגיע הזמן להפיץ את זה בין כל האנשים בארץ הזאת
    שיבינו מה עומד ליפול עלינו …

  • לא פרסמו את הפרטים כדי שלא יתנכלו לחבריו המסכנים.
    איןשום בעיה לסלק אותם. כנראה שיש כאן אינטרס נסתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.