חשד: יהודים הציתו את הבית ותינוק ערבי נשרף למוות

תינוק ערבי בן שנה וחצי נהרג לפנות בוקר (שישי, ט"ו באב תשע"ה, 31/07/2015) לאחר שרעולי פנים (על פי החשד יהודים) הציתו את בית המשפחה שבכפר דומא הסמוך לשכם.

שאר בני המשפחה, אמו ואחיו בן הארבע של התינוק נפצעו אנוש ופונו לבית החולים שיבא שבתל השומר. האב, שנפצע קשה, פונה לבית החולים סורוקה שבבאר שבע.
כוחות גדולים של צבא ומשטרה הגיעו למקום והחלו לסרוק את האזור.

על קירות הבית שהוצת נמצאו כתובות בעברית כמו ""יחי המלך המשיח" ו"נקמה", מה שמעצים את החשד כי מדובר במעשה נקם של יהודים על רקע הטרור הערבי המשתולל ביהודה ושומרון.

1951242-18

1951249-18

1951245-18התגובות מצד הפוליטיקאים כמובן לא איחרו להגיע, כאשר קבלן הריסות בתי היהודים, שר הבטחון יעלון (ליכוד), אמר כי "מדובר בפיגוע טרור קשה ביותר שאיננו יכולים לסבול. לא נאפשר למחבלים יהודים לפגוע בחייהם של ערבים ברחבי יהודה ושומרון. נילחם נגדם בחומרה ובכל הדרכים והכלים העומדים לרשותנו, ונפעל ביד קשה גם נגד שולחיהם וכלפי מי שמזין אותם"

ראש הממשלה נתניהו אף הגדיל לעשות ושוחח עם ראש ה"מתונים" מחמוד עבאס, והבטיח לו כי נתן הנחיה לכוחות הביטחון להפעיל את כל האמצעים כדי לאתר את הרוצחים.
נתניהו אף ביקר בבית החולים את הילד בן ה-4 שעדיין מאושפז שם ואמר: "נעמיד את מיטב הרופאים כדי לשקם את הילד ולהציל את הוריו. קשה לעמוד ליד מיטת ילד כזה כשאתה יודע שאחיו הקטן נרצח ואתה שואל למה?"

יעמיד את מיטב הרופאים לטובת הילד הערבי (נתניהו בביקור בבית החולים)

יעמיד את מיטב הרופאים לטובת הילד הערבי (נתניהו בביקור בבית החולים)

גם נשיא המדינה, רובי ריבלין, לא נשאר מאחור והוא פנה לאומה הערבית באמצעות כלי התקשורת בערבית ומסר להם כך:
"קמנו הבוקר ליום עצוב. רציחתו של עלי דוואבשה, תינוק שישן במיטתו, והפגיעה הקשה בבני משפחתו, אחיו, אביו ואמו הנאבקת על חייה, פצעו את לב כולנו. יותר משאני חש בושה, אני חש כאב. כאב על רציחתו של תינוק קטן. כאב על שבני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש. דרכם אינה דרכי. דרכם אינה דרכינו. דרכם אינה דרכה של מדינת ישראל ואינה דרכו של העם היהודי.
לצערי הרב, עד עתה נראה שטיפלנו בתופעת הטרור היהודי ברפיון. אולי לא הפנמנו שמולנו ניצבת קבוצה אידיאולוגית, נחושה ומסוכנת שהציבה לה למטרה להרוס את הגשרים העדינים אותם אנו בונים בעמל רב.
ברגעים כואבים אלו אני פונה אליכם אזרחי ישראל הערבים, אל העם הפלסטיני, אל כל אזרח שומר חוק – ומבקש מכם לא להיכנע לרגשות הזעם והכעס. זה הזמן לשלב ידיים. מערכות החוק והצדק ימצאו את הרוצחים וימצו איתם את הדין.למרות הכאב והצער עלינו להמשיך ולהאמין ביכולת שלנו לבנות גשרים של דו קיום, של חיים משותפים. אסור לתת לטרור לנצח"

השר לבטחון פנים, גלעד ארדן (ליכוד) השווה בין המקרה לבין השואה ואמר : "עם שילדיו נשרפו בשואה צריך לעשות חשבון נפש בזמן כזה"

כמו כן היו עוד תגובות רבות מקרב הימין המזוייף ומקרב השמאל המוצהר, וכולם ביטאו אותה הרוח.

ושוב מוכח שכשנוצר ואקום שלטוני, אז לא מן הנמנע שיקומו יהודים שייקחו את החוק לידיים כדי לנקום את רצח אחיהם, וכפי שאמר הרב כהנא הי"ד כבר לפני 30 שנה: "זו טרגדיה שיהודים לקחו את החוק לידיים. זה אמור להיות תפקידה של ממשלת ישראל. אתם מסוגלים להבין מה זה לחיות שם? אתם מסוגלים להבין מה זה כשסוקלים אוטובוסים כל יום?
זה נהיה כל כך גרוע עד כדי שלא מדווחים על זה כבר בעיתונים.
מה אמורים לעשות יהודים שחיים בהתנחלויות עם הנשים והילדים שלהם כשהם רואים ממשלה אימפוטנטית?
מה שנאמר עליהם היום זה בדיוק מה שנאמר על בגין והאצ"ל"

צפו ברב כהנא הי"ד מדבר על "טרוריסטים יהודים":

 

 

 

4 comments

 • מסכים ב100 אחוז,אין לכם מושג מה זה לחיות בשטחים,לערבים מותר הכל וצה"ל בורח כמו שפנים ,הם לא צבא לכן קמים אנשים כאלה שלוקחים את החוק לידיים,האשמה רק על הכנסת

  • להגביר פעולות מבורכות כאלו

   • זה לא ציונות! זה רוע טהור!
    מחבלים נאצים אנטי דמוקרטים יהודים וערבים כאחד!

 • נאות תינוקות יהודים נרצחו וכולם סתמו תפה עכשיו עשו פיגוע שבכלל לא ברור שיהודי עשהו וישר עליהום מטורף.! (בפרט שכאשר יהודי עושה זאת הוא בדרך כלל דפוק במח ערבי רוצח מתוך אידיאל.) ולאדון ריבלין היקר אני אומר אתה לא הנשיא שלי אני מתבייש בך.!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.