אתרי "חופש הביטוי" בישראל

כשאתרי החדשות הקונבציונלים נמאסים, ובצדק רב, עקב השקרים הרבים הנובעים מאינטרסים פוליטים וכספיים, קמים להם אתרים שלכאורה ניתן להביע שם את דעתך ללא כל בעיה

אחד מהם הוא אתר "רוטר" – אתר שהוקם ע"י הרב רוטר ז"ל שנפטר לפני כמה שנים ומטרתו הייתה לתת חופש ביטוי לאנשים ולומר את דעתם כמובן מבלי לפגוע באחר ובלי לזלזל.

אמנם מתברר שהאתר כלל לא עומד בקצב התגובות ואלוהים יודע איך יהיה אפשר לסנן כ"כ הרבה תגובות של כ"כ הרבה אנשים מכ"כ הרבה מגזרים וסגנונות וגילאים.
כאן באה לידי ביטוי אוזלת ידם של המנהלים ואף שוחד של מינוי מנהלים המפיקים לאתר תפוקת רווח לכאורה (לאתר נרשמים באמצעות 20 שקלים), וזה אמור להוות הרתעה ואיכות כתיבה לכאורה.

אבל הכל לכאורה, משום שבפועל האתר כיום הוא תוהו ובוהו גדול מאוד. ניתן לרשום לכאורה מה שרק רוצים אבל אמת יהיה קשה למצוא שם.
אין אכיפה, אין דין ואין דיין, וכל הרוצה יכתוב מה שהוא רק רוצה (כולל קללות "בסגנון קל")  וייצא מזה ללא כל חסימה (וגם אם כן היא תגיע לאחר זמן רב והבן אדם יכול לפתוח משתמש חדש ללא בעיה בתשלום כמה פרוטות), וכתוצאה מכך אנו רואים שגם אם בן אדם ירצה להביע את דעתו שם הוא ייסתר ויבלע בין כל האנשים המנוגדים אליו.

אתאיסט למשל  "לעולם לא תוכל לשכנעו אחרת". הוא חושב מה שחושב וירשום מה שירשום וכמובן שאין חסימה לאנשים קיצוניים מהסוג הזה ואף האתר החמיר והוסיף מנהל ששמו בשם הנ"ל, כי אין חוק האוסר וכתוצאה מכך למשל שאיש הימין האמיתי רושם משהו, מיד יקפצו 15 אנשים על כל אחד שיגידו שהוא טועה ואי אפשר להגיב למי שחושב אחרת, ולא מעוניין לשמוע דעות אחרות משלו כמו אתאיסטים שהם בדר"כ אנשים מהסוג הזה וגם אם תגיב לו התגובה תיבלע ואף אחד לא יקרא את זה וכך הדעות שלכם קוראי הכתבה נבלעת בשישים ויותר.

וכאן נשאלות השאלות: האם צריך כזה "חופש ביטוי"? האם צריך לתת לכל בן אדם להתבטא איך שהוא רק רוצה אפילו אם ואין לו ביסוס כלל לדבריו? ומה נעשה? האם נחסום אותו?
וכמובן אי אפשר לדעת לעולם מי עומד מאחורי המסך ומהסיבות האלה ואחרות אני ממליץ לא להכנס אליהם מחמת "ריבוי הדעות" שמסיתות אותנו מהכיוון שלנו..אנו ממליצים להכנס לאתר שמקבץ את כל הכתבות בחו"ל על המצב במזרח התיכון (שם אין להם אינטרסים כמו באתרים שלנו) וגם לקרוא את ההודעות בפורום ומהעבר באתר "הימין האמיתי" שהן נושקות יותר לאמת האמיתית ושם גם כן יש אנשים שחושבים אחרת אבל אצלנו הוויכוח הוא הרבה יותר טבעי, נקי, איכותי, וקליל מאשר באתרים הללו שאין להם כלל בסיס ומותר לעשות בהם הכל ובדר"כ הרוב שם נגררים לרעה.
אצלנו תמצאו אך ורק אנשים איכותיים שמגיבים מליבם הרחב ולא תמצאו תגובות קצרות ומזלזלות. אצלנו תמצאו הכל אחרת ואת  זה גיליתי לאחר שנים ברוטר ושנים באתר הימין.

 

 

כל דעות העולם ב"בלחיצת הכפתור" ,הסכנה בכך ברורה מראש שאין גבולות הכל יתפוצץ.

 

אתה קורא ואתה לא יודע מה אתה קורא ,נשמע מוכר? ככה זה בטלוויזיה ועכשיו גם בפורומים ובאתרים השונים

 

 

2 comments

  • למי שרוצה לחסום את האתרים הנ"ל מפאת הסכנה,ממליץ להוריד מהחנות של פיירפוקס site block ויתחיל לחסום את המזיקים לכל הפחות

  • אל תשכחו ש"אנטרנט" זה גימטריא מלאה של "סרטן" ,האינטרנט גורם לסרטן ולאחרונה עשו מחקר שאימוץ יתר של המוח ממחשבות ודעות גורם לגידולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.