משטר נתניהו-יעלון-בנט: משחררים אלפי מחבלים ערבים מרצחים אבל עוצרים יהודים

בס"ד

מספר ימים לאחר אירוע הדקירה במצעד התאווה בירושלים, והצתת הבית בכפר דומא בו נהרג תינוק ערבי, וממשלת נתניהו בסדרת מחוות לשמאל ולשותפיהם הערבים.

אתמול (שני – י"ח באב תשע"ה, 03/08/15) נעצר על ידי השב"כ מאיר אטינגר (נכדו של הרב כהנא הי"ד), ומי שבערוץ התעמולה 2 כינו כ"יעד מספר 1 של המחלקה היהודית בשב'כ".
בשב"כ טוענים כי אטינגר נעצר "במסגרת מעורבותו בפעילותה של התארגנות יהודית קיצונית", אך ברור לכל כי התזמון אינו מקרי, וכי המעצר הינו מעצר ראווה על מנת לספק את רעבונם של המסיתים השמאלנים.

מחווה נוספת מצדו של נתניהו הייתה הרס של בית בשכונת היובל שביישוב עלי, ושוב –  בעקבות עתירה שהגיש ארגון השמאל הקיצוני "שלום עכשיו" בטענה כי הבית בנוי על קרקע "פלסטינית".

אולם כאן לא נגמרות המחוות, משום שגם שר הבטחון יעלון רוצה חלק בחגיגה, ומה יותר טוב מלהגיש לשמאל על מגש של זהב את ארגון להב"ה של בנצי גופשטיין?
כזכור – לפני בחירות 2015 הצהיר יעלון כי הוא יעשה הכל על מנת להוציא אל מחוץ לחוק את הארגון, אשר עוסק בהסברה נגד התבוללות, וטען אז כי "מדובר בארגון טרור".
היום (שלישי – י"ט באב תשע"ה, 04/08/15) מדווח בכלי התעמולה של השמאל כי יעלון קיבל בשורה רעה לפיה השב"כ קבע כי אין תשתית ראייתית ומודיעינית מספקת המאפשרת להוציא את ארגון להב"ה מחוץ לחוק.
יש לציין שבשב"כ אפילו לא הסתירו את המקור לרדיפת הארגון ובהודעה שנמסרה מטעמם מוזכר שמה של חברת הכנסת מירב מיכאלי מהשמאל: "בעקבות פניית ח"כ מרב מיכאלי לשר הביטחון, פנה האחרון לשב"כ וביקש לבחון את ההכרזה. הנושא נבדק משפטית ומודיענית. המסקנה היתה שבשלב זה לא היתה תשתית מספקת להכרזה על הארגון מחוץ לחוק"

ה"יעד מספר אחד" (מאיר אטינגר מובל למעצר)

ה"יעד מספר אחד" (מאיר אטינגר מובל למעצר)

מחווה ל"שלום עכשיו" (הבית שהוחרב ביישוב עלי)

מחווה ל"שלום עכשיו" (הבית שהוחרב ביישוב עלי)

מי אמר שאין שיתוף פעולה בין הליכוד ו"העבודה"? (מירב מיכאלי ובוגי יעלון)

מי אמר שאין שיתוף פעולה בין הליכוד ו"העבודה"? (מירב מיכאלי ובוגי יעלון)

בנצי גופשטיין: על הכוונת של השמאל

בנצי גופשטיין: על הכוונת של השמאל

tag-mehir_hebrew

מחוות לחברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.