כתב נושא: אויבים מגיעים לגן עדן?  (נקרא 17970 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« ב- : יוני 17, 2011, 10:28:04 »
טוב ורע זה מושג יחסי. אדם שהיה טוב לעם שלו ונהרג תוך כדי לחימה למען העם שלו, מגיע לגן עדן? בהנחה והוא יהודי זה ברור, אבל מה עם מוסלמי שעשה זאת תוך כדי לחימה בנו? לאן הוא הולך?

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #1 ב- : יוני 17, 2011, 12:33:13 »
 כל שהיד מגיע לגן עדן ומקבל 72 בתולות ;D

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #2 ב- : יוני 17, 2011, 18:01:59 »
בכללי - גוי שמקיים 7 מצוות בני נוח נקרא "חסיד אומות העולם" ויש לו חלק לעולם הבא.

לחסיד אומות העולם אין שום סיבה סבעולם להילחם בעם ישראל, משום שאם הוא מקיים 7 מצוות בני נוח, אז הוא בעצם מכיר בזכותו של עם ישראל על ארץ ישראל, ועל כן הוא לא אוייב.

הגויים שנלחמים בעם ישראל הם עובדי עבודה זרה, ולכן בכל מקרה אינם מכירים בזכותינו על הארץ, ועל כן הם נקראים אוייבינו.

קטונתי מלהגיד מה יהיה עונשם (אף אדם אינו יודע חשבונות שמיים), אבל זה בטוח לא טוב.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #3 ב- : יוני 17, 2011, 19:53:09 »
אז בעקרון כל מי שהוא לא חסיד אומות עולם (רוב העולם מאמין באלים אחרים אם זה נצרות בודהיזם או מה שלא יהיה) לא נכנס לגן עדן?

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #4 ב- : יוני 18, 2011, 22:58:15 »
אז בעקרון כל מי שהוא לא חסיד אומות עולם (רוב העולם מאמין באלים אחרים אם זה נצרות בודהיזם או מה שלא יהיה) לא נכנס לגן עדן?
לא הוא לא נכנס
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #5 ב- : יוני 19, 2011, 12:07:01 »
בס"ד
מוסלמי שעשה את זה תוך כדי לחימה בנו הולך לגהנום במקרה הטוב ובמקרה הגרוע לכף הקלע
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #6 ב- : יוני 19, 2011, 15:58:59 »
בס"ד
מוסלמי שעשה את זה תוך כדי לחימה בנו הולך לגהנום במקרה הטוב ובמקרה הגרוע לכף הקלע

אבל מדוע? מה שקרה בשורה התחתונה היא שהוא עשה את הדבר הנכון לעם שלו, נלחם באויב שלו, אנחנו. עזוב רגע מי צודק מי טועה, מה שהוא עשה זה נלחם למען העם שלו, במקרה האויב היה אנחנו. אני לא בטוח שזה הופך אותו לאדם רע.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #7 ב- : יוני 19, 2011, 17:24:04 »
אבל מדוע? מה שקרה בשורה התחתונה היא שהוא עשה את הדבר הנכון לעם שלו, נלחם באויב שלו, אנחנו. עזוב רגע מי צודק מי טועה, מה שהוא עשה זה נלחם למען העם שלו, במקרה האויב היה אנחנו. אני לא בטוח שזה הופך אותו לאדם רע.
כל העובדות לפניו זאת בחירה שלו למה להאמין, אפילו הבן של בכיר חמאס פועל נגדם ונגד "אללה".

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #8 ב- : יוני 19, 2011, 21:50:38 »

אתה לא חושב שזה הופך אותו לאדם רע כי לדעתך העם היהודי והעם הערבי הם אותו דבר רק אויבים אחד של השני. ולזה אני מתכוונת שכשיש אמונה בה' אז אנחנו מבינים למה הערבים הם רעים.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #9 ב- : יוני 19, 2011, 22:28:13 »
לזה אני מתכוונת שכשיש אמונה בה' אז אנחנו מבינים למה הערבים הם רעים.
אז בגלל שאני לא מאמין באלוהים הם לא רוצים לרצוח אותי?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #10 ב- : יוני 20, 2011, 15:32:05 »
אז בגלל שאני לא מאמין באלוהים הם לא רוצים לרצוח אותי?

אולי לא הבנת ואולי אתה סתם מנסה לחפש לריב...
ובכל זאת אני אסביר, יכול להיות שלא הייתי מובנת:
מי שלא מאמין באלוקים בעצם אומר שהם אויב שלנו בגלל שהם מאיימים עלינו. אבל אם יש כאלה שלא מאיימים עלינו ומשחקים אותה נחמדים אלינו אבל גם הם רוצים אותנו מתים (כמו הנוצרים) אז מבחינת הלא מאמין בה', אלה שנחמדים אלינו לא אויב שלנו.
הם אויבים שלנו כי הם שונאים אותנו והם שונאים את האלוקים שלנו. ולולא האלוקים שלנו לא הייתה לנו זכות בכלל לקרוא להם אויבים.

וברור שהם רוצים לרצוח אותך גם אם אתה לא מאמין בה'. ולמה? כי מבחינתם גם אם אתה יהודי וגם אם אתה נוצרי וגם את אתה סתם אחד אתאיסט, אתה עדיין אויב שלהם בגלל שאתה כופר ב"אללה".
הם יכולים להיות נחמדים אליך והם יכולים להיות רעים אליך, אבל הם רוצים אותך מת בים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #11 ב- : יוני 20, 2011, 15:40:13 »
אתה לא חושב שזה הופך אותו לאדם רע כי לדעתך העם היהודי והעם הערבי הם אותו דבר רק אויבים אחד של השני. ולזה אני מתכוונת שכשיש אמונה בה' אז אנחנו מבינים למה הערבים הם רעים.

עוד פעם. נאמנות לעם שלך. נאמנות למדינה שלך. מתן צדקה ולעזור לזקנים לחצות את הכביש. בקיצור בנאדם זהב. עכשיו תקראי לו מוחמד ותשלחי אותו להלחם בנו. חיסלו אותו. הוא בגהינום? רק בגלל שהוא אויב שלנו?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #12 ב- : יוני 20, 2011, 15:59:55 »
עוד פעם. נאמנות לעם שלך. נאמנות למדינה שלך. מתן צדקה ולעזור לזקנים לחצות את הכביש. בקיצור בנאדם זהב. עכשיו תקראי לו מוחמד ותשלחי אותו להלחם בנו. חיסלו אותו. הוא בגהינום? רק בגלל שהוא אויב שלנו?

כן. וזה ונשמע לך הכי אידיוטי בעולם כי אין לך אמונה בה'.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #13 ב- : יוני 20, 2011, 17:04:12 »
כן. וזה ונשמע לך הכי אידיוטי בעולם כי אין לך אמונה בה'.

יש לי אמונה בה' ועדיין זה נשמע לי אידיוטי.

את רוצה להגיד לי שבנאדם כמו שתיארתי ואחד שילחם לצידו שהוא גם חרא של בנאדם סטייל מכה את אישתו והילדים שלו, גונב וכ'ו יגיעו לאותו מקום? על סמך היותם אויבים שלנו?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #14 ב- : יוני 20, 2011, 17:22:46 »

את רוצה להגיד לי שבנאדם כמו שתיארתי ואחד שילחם לצידו שהוא גם חרא של בנאדם סטייל מכה את אישתו והילדים שלו, גונב וכ'ו יגיעו לאותו מקום? על סמך היותם אויבים שלנו?

מאמין בה' אבל אומר שאולי היהדות היא לא נכונה והנצרות כן(תחליט באיזה צד אתה).

לא בטוחה אם יגיעו לאותו מקום, כל אחד ומה שהוא עשה בחיים שלו(יש חטאים גדולים יותר ויש חטאים גדולים פחות).
הם כן יכולים לכפר על החטאים שלהם ולחזור בהם, אבל אם לא אז הדין שלהם יהיה קשה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #15 ב- : יוני 20, 2011, 17:32:46 »

העניין הוא פשוט מאד - גוי שאינו מקיים 7 מצוות בני נח נקרא עובד עבודה זרה ובעיקרון אין לו חלק לעולם הבא, אבל המציאות קצת טיפה יותר מורכבת.

הנוצרים והמוסלמים, למרות היותם עובדי עבודה זרה, עדיין מקיימים חלק ממצוות בני נח (איסור גילוי עריות לדוגמא), ולכן כל עוד הם לא נלחמים בנו לא בטוח שעונשם יהיה הגרוע ביותר (יקבלו אומנם עונש על עבודת אלילים, אך מאידך יקבלו הנחות על קיום חלק מהמצוות).

זה כמו יהודי חילוני, שלמרות שאינו שומר לגמרי, עדיין ישנם מצוות שהוא מקיים (חלקם אף ללא ידיעתו), ויש הסוברים שעצם הישיבה בארץ ישראל היא מצווה השקולה כנגד כל התורה כולה (ואת זה החילוני מקיים).
אז נכון שאותו חילוני לא יקבל את אותו שכר של צדיק מוחלט (אם יש דבר כזה בכלל), אך לא בטוח שהוא יקבל את העונש של רשע מוחלט.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #16 ב- : יוני 20, 2011, 18:39:21 »
לא אמרתי שהיהדות לא נכונה ושהנצרות כן. אמרתי שבכל הקטע של המסיונרים זה פשוט מאוד, כשהולכים לכאלה שהם חסרי ידע בדת אז הדת שמתכור את עצמה הכי טוב תנצח, בדיוק כמו כל דבר במסחר חופשי.

rafoe, מה זאת אומרת אותו שכר? חשבתי זה גן עדן או גיהינום.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #17 ב- : יוני 20, 2011, 19:42:38 »
לא אמרתי שהיהדות לא נכונה ושהנצרות כן. אמרתי שבכל הקטע של המסיונרים זה פשוט מאוד, כשהולכים לכאלה שהם חסרי ידע בדת אז הדת שמתכור את עצמה הכי טוב תנצח, בדיוק כמו כל דבר במסחר חופשי.

אמרת אולי הנצרות נכונה והיהדות לא.
היהדות לא צריכה למכור את עצמה, היא פשוט צריכה להראות לאחרים שהיא האמת. זה הכל.
מי שרואה את האמת(לא משנה אם כואבת או לא), הוא צריך לקבל אותה.
יש הבדל גדול בין מסיון ובין להגיד את האמת.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #18 ב- : יוני 20, 2011, 20:40:37 »

rafoe, מה זאת אומרת אותו שכר? חשבתי זה גן עדן או גיהינום.
אתה כבר הזכרת את זה, ואף הבאת דוגמאות (בעניין של הגויים).

יש הבדל בין רשע מוחלט לבין יהודי מסורתי שמקיים מצוות מסויימות וגם חוטא (מי יותר ומי פחות) - אני לא חושב שיהודי כזה ורשע מוחלט יגיעו לאותו מקום.

אני מחזיק בדעה שכל אחד יישפט עפ"י מעשיו (יהודים יישפטו על מה שהם מחוייבים, ואילו גויים יישפטו על 7 מצוות בני נוח), ואני לא חושב (לדעתי לפחות) שגוי שקיים לפחות חלק ממה שהוא מחוייב "יזכה" לאותו עונש שיקבל גוי שלא קיים אף לא דבר אחד.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #19 ב- : יוני 20, 2011, 21:06:07 »
בס"ד

m4a1, יש לך ילד שובב, אבל ילד אחר, שהוא בד"כ רגוע, תקף אותו ללא כל הצדקה. ע"פ גישתך הקלוקלת, עליך להגן על הילד האחר, כיוון שהוא לרוב יותר מוסרי מהבן שלך. האם בפועל באמת תגן על הילד האחר על חשבון בנך? לא, אתה תתמוך בבנך הפגוע, למרות שהשני הוא לכאורה אדם טוב יותר בד"כ. אתה לא אמור להיות אובייקטיבי, וקח זאת כשיעור לחיים.        

כן בינינו לבין האוייב הערבי. אנו מייצגים את הקב"ה עלי ארץ, ומי שפגע בנו כאילו פגע בו. אין שום אובייקטיביות - השרץ הערבי את עונשו ייקבל, גם אם בחייו הוא היה אדם ישר ערכי ומוסרי, אף יותר מהיהודים שטבחם. זוהי התפיסה של היהדות, נקייה מסילופיהם של המתבוללים ששטפו לך את המוח בדבר צדק כלל עולמי וגילולי אירופה למיניהם.                   
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #20 ב- : יוני 20, 2011, 21:26:19 »
הערבים התחילו את המלחמה, אז אם הם נלחמים בנו בלי סיבה (אמיתית) למה שלא יענשו?

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #21 ב- : יוני 20, 2011, 21:49:57 »
בס"ד

אין רלוונטיות ל"מי התחיל". הצדקתנו היחידה היא היותנו העם הנבחר שנושא עול מלכות שמיים.     
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #22 ב- : יוני 21, 2011, 10:58:18 »
בס"ד
אנחנו הרי הבנים של אלוקים אז מה שיוצא שכל מי שנלחם בנו מכריז מלחמה על אלוקים
אפילו שהגויים ובפרט המוסלמים כשהם נלחמים בנו עושים את זה(לא בכל המקרים) את מלחמותיהם תוך כדי הגנה עצמית

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #23 ב- : יוני 21, 2011, 11:15:54 »
אפילו שהגויים ובפרט המוסלמים כשהם נלחמים בנו עושים את זה(לא בכל המקרים) את מלחמותיהם תוך כדי הגנה עצמית
הגנה עצמית? ממה? אנחנו תוקפים רק אחרי שהם תוקפים, ככה זה תמיד.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #24 ב- : יוני 21, 2011, 12:05:26 »
בס"ד
בעקרון אתה צודק מאה אחוז רק אצלם זה נתפס כ"הגנה עצמית" זאת הייתה כוונתי