כתב נושא: אויבים מגיעים לגן עדן?  (נקרא 17972 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #50 ב- : נובמבר 28, 2011, 17:20:10 »
את לא חושבת שהם באמת מאמינים שזו האדמה שלהם?

ממש לא.
אני מאמינה שהם פשוט רוצים לרצוח אותנו ולא איכפת להם מה יהיה התירוץ שלהם, ולא משנה להם גם להמציא כל מיני "עמים" שלא היו ולא נבראו.
אתה באמת מאמין שהם פשוט רוצים את ה"אדמה שלהם" בחזרה? מי קבע שזאת האדמה שלהם? ולפי המוסלמים, והערבים בכלל, כל העולם זה האדמה שלהם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #51 ב- : נובמבר 28, 2011, 17:33:53 »
ממש לא.
אני מאמינה שהם פשוט רוצים לרצוח אותנו ולא איכפת להם מה יהיה התירוץ שלהם, ולא משנה להם גם להמציא כל מיני "עמים" שלא היו ולא נבראו.
אתה באמת מאמין שהם פשוט רוצים את ה"אדמה שלהם" בחזרה? מי קבע שזאת האדמה שלהם? ולפי המוסלמים, והערבים בכלל, כל העולם זה האדמה שלהם.

אני לא מצדיק את הטענה שזו האדמה שלהם. אני חושב שאם לשפוט על פי כמות האנרגיה והמאמצים שהם משקיעים כדי לקחת את פיסת האדמה הזו חזרה (וזה כלום אדמה, בקושי נראית על המפה) כנראה שהם באמת מאמינים שזו אדמה מוסלמית. עוד פעם, זה לא משנה במה הם מאמינים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #52 ב- : נובמבר 28, 2011, 19:45:11 »
הם משקיעים אנרגיה ומאמצים גם כדי להפיל את מגדלי התאומים ולפגוע ביהודים בכל העולם. עוד לפני ש"לקחנו" את האדמה הם רצחו, שדדו ואנסו יהודים ויהודיות. הכל קשקוש.
ומה שאמרתי למעלה לא חשוב. נלחם למען העם שלו או כל תירוץ אחר.
האמת אינ מושג יחסי. האמת היא אחת ואבסולוטית. אם האמת שלך לא תואמת את האמת של התורה, אתה זה שצריך להשתנות ולהתאים את עצמך לתורה. כל אדם ואומה שלא מתאימים את עצמם לתורה יורשים גיהינום. היחידים שמגיעים לגן עדן אלה האנשים שהתאימו את עצמם לתורה ומילאו את חובתם בעולמם על פי התורה.

יסוד החסידות ושורש העבודה התמימה שיתברר ויתאמת אצל האדם מה חובתו בעולמו ולמה צריך שישים מבטו ומגמתו בכל אשר הוא עמל.
נדמה לי שאני מצטט פה את רבינו יונה גירונדי חסיד בעל השערי תשובה. אם שיבשתי, עמכם הסליחה.

לאור כל זה, לא משנה לי במה הערבוש מאמין או מה המניעים שלו. האמת היחידה לפי התורה היא שבני ישראל נוחלים את ארץ ישראל. הם נעלים על שאר אומות והשאר ראויים אך להיות עבדיהם. כל גוי שלא מקיים את זה, מורד במלכות שמים ובכך מבטל את המצווה הראשונה ממצוות בני נח. לקחת רכוש או חיים של יהודים, ביטול עוד מצוות בני נח. אחרי כל המניעים שאתה מברבר עליהם, איך יגיעו לגן עדן ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #53 ב- : נובמבר 28, 2011, 20:16:30 »
אני לא מצדיק את הטענה שזו האדמה שלהם. אני חושב שאם לשפוט על פי כמות האנרגיה והמאמצים שהם משקיעים כדי לקחת את פיסת האדמה הזו חזרה (וזה כלום אדמה, בקושי נראית על המפה) כנראה שהם באמת מאמינים שזו אדמה מוסלמית. עוד פעם, זה לא משנה במה הם מאמינים.

למה אתה אף פעם לא קורא את כל מה שאני כותבת?
אם אתה מאמין שהם באמת רק רוצים את ה"אדמות שלהם" בחזרה, כנראה ש"הפיסות אדמה" האלה לא באמת חשובות לך. כמה מפתיע.

ואגב, לך ולאביר הקופים, זה מאוד חשוב במה הם מאמינים. הם מאמינים ב"דת" של רוצחים, ולא משנה אם אלה מוסלמים או נוצרים. לשניהם אותה מטרה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #54 ב- : נובמבר 28, 2011, 21:23:22 »
היטלר בגן עדן? מה הקשר?

ואיך אתם יכולים לבוא בתלונות לאדם שנלחם למען העם שלו? כן צריך לחסל אותו כי הוא אויב, אבל אני ממש לא רואה איך אפשר להאשים אותו.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #55 ב- : נובמבר 28, 2011, 22:37:42 »
היטלר בגן עדן? מה הקשר?

ואיך אתם יכולים לבוא בתלונות לאדם שנלחם למען העם שלו? כן צריך לחסל אותו כי הוא אויב, אבל אני ממש לא רואה איך אפשר להאשים אותו.

לפעמים נדמה לי שאתה באמת מחפש ויכוחים בלי קשר למה שאתה באמת רוצה לדעת.
נכון הם האויב שלנו. הסיבות שהם האויב שלנו היא כי הם רוצים לשחוט אותנו ואת הילדים שלנו בלי טיפה של רחמים, וזה משום שככה מצווה עליהם החמור מוחמד או הלה לה שלהם.
עוד סיבה זה כי הם חרטטנים שמאמינים בדברים שלא באמת קיימים, מאיימים על אנשים שאם הם לא יתאסלמו אז הם ישחטו אותם, ומה לא בעצם?
וכל זה בגלל "פיסת אדמה" פשוטה?
אותם לא מעניין איפה יהודים נמצאים או איפה "השטח שלהם" נמצא. מעניין אותם שלפי הקוראן הם צריכים לשחוט "כופרים", במיוחד יהודים.

אני לא מאשימה אותם בגלל שהם נאמנים(די נו, אם לא האיומים מי המוסלמי שהיה נאמן באמת?), לעם שלהם. אני רואה בהם אויבים שלי כי הם מחללים שם ה' וכי הם רוצחים קנאים. זה הכל.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #56 ב- : נובמבר 28, 2011, 22:40:03 »
היטלר בגן עדן? מה הקשר?

זה לא ענין של הגנה על העם במקרה של הערבים, יש להם 22 מדינות גדולות והמטרה שלהם זה להשמיד אותנו ולרצוח את כל "הכופרים"
שלא מוסלמים ולהשתלט על העולם גם אם זו הדת שלהם כל בר דעת אמור להבין שזה לא רצון הבורא לרצוח את כל העולם בלי סיבה ולעשות טירור .

{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #57 ב- : נובמבר 29, 2011, 00:34:21 »
למה אתה אף פעם לא קורא את כל מה שאני כותבת?
אם אתה מאמין שהם באמת רק רוצים את ה"אדמות שלהם" בחזרה, כנראה ש"הפיסות אדמה" האלה לא באמת חשובות לך. כמה מפתיע.

ואגב, לך ולאביר הקופים, זה מאוד חשוב במה הם מאמינים. הם מאמינים ב"דת" של רוצחים, ולא משנה אם אלה מוסלמים או נוצרים. לשניהם אותה מטרה.
א. תודה על שסילפת את הכינוי שלי.
ב. תודה על שסילפת את דברי.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #58 ב- : נובמבר 29, 2011, 01:11:09 »
תגיד מה אתה רציני?
עזבי נו זה מה שמסבירים להם בצה"ל..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!