כתב נושא: אויבים מגיעים לגן עדן?  (נקרא 17974 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #25 ב- : יולי 07, 2011, 21:40:47 »
אני לא מבין משהו,איךזה שככה גויים יכולים
להיכנס בקלות לעולם הבא ע"י 7 מצוות לא ממש קשות,ולנו יש כלכך הרבה מצוות?
(או שאולי הקב"ה מצפה מאיתנו ליותר?)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #26 ב- : יולי 07, 2011, 21:57:34 »
זאת המשמעות של העם הנבחר (מבחינה רוחנית כמובן, ולא גזעית) - זה בא עם זכויות, אך גם עם חובות רבות.

אור לגויים משמעותו שאנחנו (בתור העם הנבחר) צריכים להביא את האנושות למצב שבו כל בני האדם מכירים בקב"ה כבורא עולם (ובהתאם לכך גם לקיים את 7 המצוות שמוטלות עליהם).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #27 ב- : יולי 09, 2011, 23:30:31 »
זאת המשמעות של העם הנבחר (מבחינה רוחנית כמובן, ולא גזעית) - זה בא עם זכויות, אך גם עם חובות רבות.

אור לגויים משמעותו שאנחנו (בתור העם הנבחר) צריכים להביא את האנושות למצב שבו כל בני האדם מכירים בקב"ה כבורא עולם (ובהתאם לכך גם לקיים את 7 המצוות שמוטלות עליהם).
כן,את זה אני מבין,אני לא מבין איך לנו יש כל כך הרבה חוקים
ומצוות שעלינו לעשות כדי לזכות בעולם הבא ולהם יש רק 7 (אני לא מזלזל
ח"ו  בחוקים של ה' יתברך,כאדם פשוט זה נראה לי לא הוגן..)הרי אנחנו העם
הנבחר

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #28 ב- : יולי 10, 2011, 11:08:13 »
כן,את זה אני מבין,אני לא מבין איך לנו יש כל כך הרבה חוקים
ומצוות שעלינו לעשות כדי לזכות בעולם הבא ולהם יש רק 7 (אני לא מזלזל
ח"ו  בחוקים של ה' יתברך,כאדם פשוט זה נראה לי לא הוגן..)הרי אנחנו העם
הנבחר
השכר שיקבלו היהודים יהיה הרבה יותר גבוה משל הגוים,בגלל שהיהודי מקיים הרבה יותר מצוות.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #29 ב- : נובמבר 10, 2011, 05:13:33 »
טוב ורע זה מושג יחסי. אדם שהיה טוב לעם שלו ונהרג תוך כדי לחימה למען העם שלו, מגיע לגן עדן? בהנחה והוא יהודי זה ברור, אבל מה עם מוסלמי שעשה זאת תוך כדי לחימה בנו? לאן הוא הולך?

בס''ד

אתה משווה יהודי צדיק שנלחם למען עם ישראל לערבי נאצי אכזרי וברברי שנלחם למען הג'יהאד? אתה באמת שואל איפה מקומו בעולם הבא של ערבי נאצי שרוצה שואה נגד עם ישראל?

יהודי שנאמן לעם ישראל נאמן לצדק, לאמת, לחסד ולקדושה.

לעומת זאת ערבי נאצי שנאמן לג'יהאד נאמן לרשעות, לאי צדק, לברבריות, לאכזריות, לסדיזם, לשקר גמור, לשנאה ולקנאה.

יש לכל בן אדם בחירה חופשית. אם הוא יבחור להיות נאצי אכזרי, אז הוא יקבל את כל מה שהוא מתכוון לעשות לקורבנות שלו. זה לא משנה מה התירוצים שלו.

אם יש אומה נאצית אכזרית ברברית, זה אסור להיות נאמן לה. יש חובה שמוטלת על כל בן אדם להלחם נגד אי צדק ונגד רשעות.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #30 ב- : נובמבר 10, 2011, 14:02:56 »
אני בכלל חושב שצריך להוביל את הוויכוח למקום אחר.
טוב ורע הם לא מושגים יחסיים. אנחנו כיהודים מאמינים שהדבר לא בסמכותנו. כשאנחנו באים לבחון האם דבר הוא טוב או רע, אנחנו הולכים לתורה שלנו.
הטוב והרע נקבעים מאת האלוהים. התורה ניתנה לנו על מנת שנלמד את מוסר האלוהים, לא המוסר האישי שלנו. אנשים שהולכים על פי המוסר האישי שלהם, כמו השמאלנים, מגיעים לעיוותים עצומים וקונפליקטים שאין מהם מוצא.

המצווה הראשונה בשבע מצוות בני נוח, היא גם הדיבר הראשון בעשרת הדברות.
חובתו של כל אדם לדעת את אלוהיו. אפילו זה שנולד בבערות גמורה חובתו לחקור ולדרוש עד שימצא את האמת. משעה שאדם לומד את האמת ומגלה את אלוהיו, אם הוא יהודי, הוא גם לומד שה' נתן לנו תרי"ג מצוות. אם הוא גוי, הוא מגלה שה' נתן לו 7 מצוות בני נח.
מי שלומד ומכיר את האמת, יודע שה' אמת, והוא נתן לעם ישראל תורת אמת. זה בעצם מה שיספר לגוי שיש לו שבע מצוות.
חלק משבע מצוות בני נח זה לא לגנוב ולא לרצוח.
אתה טוען שהערבושים נקיים מן הפשעים האלה? הם גם מגלים עריות.
הם מנסים לשדוד את אדמותינו. הם רוצחים אותנו, גונבים את רכושנו ומבצעי כל פשע.
אם ערבי רוצה להיות בן נח כשר, הוא חוקר ודורש ומגיע לאמת, וחי בשלום עם בני ישראל. ועוד לא היה הערבוש שחי בשלום מוחלט עם בני ישראל, שהיה צריך להיאבק על חייו או על רכושו! ככה שאין שום היתר משום צד שהוא, אפילו לגביו, אפילו אם לא ידע את האמת, להלחם ביהודים ולפגוע בהם.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #31 ב- : נובמבר 10, 2011, 14:09:16 »
גויים לא יושבים באותו מדור עם יהודים.
כתוב שצדיקים יושבים ונהנים מזיו השכינה.
הנשמות של הגויים במקום נמוך ולא יכולות להתקרב לשכינה כשם שנשמות הצדיקים היהודים יכולות. לכן ההנאה שלהם פחותה.
גם מי שהיה עם הארץ ועשה הרבה מצוות, שכרו בצידו. אבל פחות מן הצדיקים שיכולים בעצמם ללמוד תורה בישיבה של מעלה בצל השכינה.

סיפר לי בילדותי הרב על אחד שלא זכה ללמוד תורה אבל עשה הרבה מעשים טובים. מקומו בגן עדן נקבע מחוץ לחלון הישיבה. והוא היה יושב בחוץ ומקשיב ונוחל עונג רוחני גדול שאין ביכולתנו לשער. לפעמים אפילו היו מרשים לו להציץ פנימה וזה היה שכרו.
משה התפלל על יהודה. שמע ה' קול יהודה, יהודה בן יעקב שכשעלה לישיבה של מעלה התבלבלו טענותיו בתורה. שישמע ה' את קולו. ואל עמו תביאנו, שיביא אותו לשבת עם אחיו ואביו. ידיו רב לו, שיוכל לשאת ולתת איתם בתורה, ועזר מצריו תהיה, שיוכל להשיב למי שמקשה עליו קושיות.

זה על הדרגות בשכר בגן עדן, וכמה היהדות והלימוד חשובים כשמגיעים לשם.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #32 ב- : נובמבר 10, 2011, 15:22:22 »
השאלה שלי היא פשוטה. אחמד התמים שגדל במדינה ערבית כזו או אחרת, אדם פשוט לכל הדעות. הוא מתגייס להלחם בישראל כי לזה הוא חונך וזה תפקידו. בשורה התחתונה הוא נלחם למען העם שלו, אם זה מוצדק או לא זה כבר חלק אחר של הוויכוח, אבל הוא נלחם למען העם שלו בדיוק כמו שאנחנו נלחמים למען העם שלנו. השאלה שלי היא לאן אדם כזה מגיע.

בכל הקשור למצוות של בני נוח, מה עם מדובר במלחמה בין גויים לגויים? 

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #33 ב- : נובמבר 10, 2011, 16:08:21 »
כי אף אחד לא מקבל שכר על מלחמה בעלמא.
ומי שאבא שלו חינך אותו לעבוד עבודה זרה? אז להשקפתו הוא אדם טוב שעובד את הבעל ונותן את בניו למולך. הוא לא חקר את האמת ולא הגיע להבנה שהוא מורד באלוהי ישראל ורוצח את בניו. אבל לפי אמונתו הוא אדם טוב. אז אולי הוא ירש גן עדן ?

שים לב למשפט שכתבתי בתגובה הראשונה שלי. הטוב והרע אינם מושגים יחסיים. הטוב והרע הם מושגים שנקבעים לנו על ידי התורה. אנחנו וכל אנשי העולם צריכם ליישר קו עם התורה שהיא רצון וחוק האלוהים ואין אמת וטוב מלבדה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #34 ב- : נובמבר 10, 2011, 21:24:50 »
אוייב ישראל, גם אם ישמור את כל תרי"ג המצוות מקומו בכף הקלע.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #35 ב- : נובמבר 10, 2011, 22:59:42 »
השאלה שלי היא פשוטה. אחמד התמים שגדל במדינה ערבית כזו או אחרת, אדם פשוט לכל הדעות. הוא מתגייס להלחם בישראל כי לזה הוא חונך וזה תפקידו. בשורה התחתונה הוא נלחם למען העם שלו, אם זה מוצדק או לא זה כבר חלק אחר של הוויכוח, אבל הוא נלחם למען העם שלו בדיוק כמו שאנחנו נלחמים למען העם שלנו. השאלה שלי היא לאן אדם כזה מגיע.

בכל הקשור למצוות של בני נוח, מה עם מדובר במלחמה בין גויים לגויים? 

בס''ד

"דרך ארץ קדמה לתורה" (תנא דבי אליהו, פרק י). זאת אומרת שיש מוסר וכללים בטבע שכל בן אדם אמור להבין אפילו אם אין לו תורה. יש לערבי פשוט בחירה חופשית - יש לו יצר הטוב ויצר הרע. יצר הטוב שלו (המצפון, ההיגיון, המוסריות) אומר לו שאסור לרצוח לאנוס לגזול לשנוא לשווא לקנא וכו'. כשהוא רואה שהעם שלו רוצחים אנסים גזלנים ורשעים, עליו להבין שזו רשעות. למה לרצוח את כל היאהודים? כי הם לא מוסלמים? עליו לבדוק ולמצוא את האמת לפני שהוא יצא למלחמת השמדה נגד אומה שמעולם לא עשתה לו או לעמו שום עוול.

אפילו ערבי פשוט יכול לראות איך הערבים כל כך אכזריים לא רק כלפי היאהודים וה"כופרים" אלא גם כלפי העם שלהם. מוסלמים הרגו מיליוני מוסלמים אחרים בשואות ממש.

בכל אופן אם יש אוייב שמבין מה שהוא עושה או לא מבין, זה לא ענייני לנו. אנו חייבים להשמיד כל אוייב שרודף אחרי יהודים וזה לא משנה למה הוא רודף אחריהם. אפילו אם היה אוייב שלא מבין מה הוא עושה, עלינו לחסל אותו לפני שהוא ירצח יהודים חס ושלום. אבל במציאות הערבים הנאצים כן אחראים למעשיהם וכן עושים אותם בזדון.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #36 ב- : נובמבר 11, 2011, 02:45:17 »
אוייב ישראל, גם אם ישמור את כל תרי"ג המצוות מקומו בכף הקלע.
אדם לא יכול לשמור תרי"ג מצוות ולהיות אוייב ישראל. זה תרתי דסתרי.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #37 ב- : נובמבר 16, 2011, 13:34:33 »
אדם לא יכול לשמור תרי"ג מצוות ולהיות אוייב ישראל. זה תרתי דסתרי.

נכון, בדיוק כמו התרתי דסתרי שאוייב מגיע לגן עדן.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #38 ב- : נובמבר 27, 2011, 13:10:14 »
אתה באמת חושב שלמישהו ששחט יהודים מגיע גן עדן? עד לאן האנטישמיות שלך תגיע?

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #39 ב- : נובמבר 27, 2011, 16:56:58 »
לי יש הסבר פשוט לעניין הבתולות של הערבים-
שאתה מתפוצץ לאפלפי חתיכות קשה להדביק חזרה.
תדבר ככה עם האנשים ברחוב,הם מפגרים ורק כ"ך הם מבינים.
בס"ד

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #40 ב- : נובמבר 27, 2011, 18:37:25 »

וליהודי ששוחט מגיע ללכת לגן עדן? אין פה שום קשר לאנטישמיות, אני פשוט לא לוקח את עניין ההרג אישי כמוך, במלחמה הורגים וזו עובדה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #41 ב- : נובמבר 27, 2011, 19:25:34 »
וליהודי ששוחט מגיע ללכת לגן עדן? אין פה שום קשר לאנטישמיות, אני פשוט לא לוקח את עניין ההרג אישי כמוך, במלחמה הורגים וזו עובדה.

בוודאי שהוא מגיע לגן עדן, ואם הוא נהרג בפעולה הזאת כמו ברוך הי"ד אז הוא לא סתם הרוג מלכות, הוא קדוש שנרצח על קידוש שמו יתברך.
כמו שאמר מו"ר הי"ד, עצם קיומם של הערבים והפולשים והערב רב בארץ ישראל זה חילול ה', וכל מי שפועל בנושא מקדש שם שמיים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #42 ב- : נובמבר 27, 2011, 20:53:51 »
זה שהוא נלחם בך לא הופך אותו לבנאדם רע. רק לאויב, ואויב שלך. הערבים מאמינים באמת ובתמים שהאדמה הזו שלהם. מבחינתם זו מלחמת הגנה בדיוק כמו שמבחינתו זו מלחמת הגנה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #43 ב- : נובמבר 28, 2011, 00:18:15 »
זה שהוא נלחם בך לא הופך אותו לבנאדם רע. רק לאויב, ואויב שלך. הערבים מאמינים באמת ובתמים שהאדמה הזו שלהם. מבחינתם זו מלחמת הגנה בדיוק כמו שמבחינתו זו מלחמת הגנה.
טעות ייסודית היא שהערבים באמת חושבים שזוהי אדמתם.

הערבים יודעים היטב שזוהי אינה אדמתם (זה גם כתוב בקוראן שלהם).

הם פשוט שואפים להחיל את חוקי השריעה על כל העולם.

מבחינת הערבים דינה של ארץ ישראל הוא כדינה של אירופה ואמריקה (על כל אדמות כדור הארץ להיות דאר אל אסלאם).

ההבדל בין ארץ ישראל לאמריקה ואירופה הוא שאירופה ואמריקה אינם נחשבות לדאר אל אסלאם (אדמות האסלאם), משום שמעולם לא הייתה שם שליטה אסלאמית, ואילו ארץ ישראל נחשבת לדאר אל אסלאם משום שליטת הח'ליפים והממלוכים (וגם העות'מאנים).

מכאן יוצא שאם הערבים רוצים לגזול את אדמתנו, אז הרי שהם לא רק רוצחים, אלא גם גנבים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #44 ב- : נובמבר 28, 2011, 02:24:11 »
אז אתה אומר שהערבים רוצחים יהודים רק בגלל פיסת אדמה?  :laugh:
בוגד אומלל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #45 ב- : נובמבר 28, 2011, 07:26:26 »
אז אתה אומר שהערבים רוצחים יהודים רק בגלל פיסת אדמה?  :laugh:
בוגד אומלל.

דבר יפה או אל דבר בכלל.

אני לא יודע מה מניע כל אחד מהמחבלים לבצע פיגוע, עוני דת או אדמה זה באמת לא משנה. השורה התחתונה היא שהוא נלחם למען העם שלו בדיוק כמו שכל לוחם בצה"ל נלחם בשבילנו

rafoe, אני לא מסכים איתך בקשר לעניין האדמה. הם באמת מאמינים שעצם העובדה שהעם היהודי ברובו לא חי בא"י במשך מאות שנים מקנה להם את הזכות על האדמה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #46 ב- : נובמבר 28, 2011, 11:02:52 »
האמונה של הערבוש לא משנה.
כמו שהכלבות הבוגדות מהשמאל מאמינות שהן צריכות לעזור למוסטפה ולדפוק את כל היאהוד בדרך ושוכלם ילכו לעזאזל כי מוסטפה מסכן...
וכמו שאיזה קלוצמח מאמין שהוא צריך להשתחוות לפסל.
או איכר נוצרי מטומטם שמאמין לכומר שאמר בדרשת יום ראשון שהיהודים צלבו את ישו אז צריך להרוג אותם...

אז כל מי שמאמין באיזו שטות, האמונה האידיוטית שלו מקדשת את הפשעים שלו ועושה אותו צחור וטהור ?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #47 ב- : נובמבר 28, 2011, 13:41:44 »
האמונה של הערבוש לא משנה.
כמו שהכלבות הבוגדות מהשמאל מאמינות שהן צריכות לעזור למוסטפה ולדפוק את כל היאהוד בדרך ושוכלם ילכו לעזאזל כי מוסטפה מסכן...
וכמו שאיזה קלוצמח מאמין שהוא צריך להשתחוות לפסל.
או איכר נוצרי מטומטם שמאמין לכומר שאמר בדרשת יום ראשון שהיהודים צלבו את ישו אז צריך להרוג אותם...

אז כל מי שמאמין באיזו שטות, האמונה האידיוטית שלו מקדשת את הפשעים שלו ועושה אותו צחור וטהור ?

האמונה לא משנה, אבל העשייה של לחימה למען העם שלך, את זה אני בהחלט יכול להבין.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #48 ב- : נובמבר 28, 2011, 17:11:20 »

תגיד מה אתה רציני?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אויבים מגיעים לגן עדן?
« להגיב #49 ב- : נובמבר 28, 2011, 17:18:03 »
תגיד מה אתה רציני?

את לא חושבת שהם באמת מאמינים שזו האדמה שלהם?