כתב נושא: דרישה במוסקבה: לשנות היחס למוסלמים  (נקרא 10997 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אחד עשר הרוגים בפיצוץ שאירע סמוך לבית קולנוע בצפון הקווקז. ברוסיה נשמעות תביעות לשנות את היחס למוסלמים שמקרבם יצאו המפגעים.
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/202512

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
דרישה במוסקבה: לשנות היחס למוסלמים
« להגיב #1 ב- : מרץ 31, 2010, 17:41:16 »
בס"ד

נכון,שיתנו להם שטחים ויחתמו איתם על הסכם "שלום".הם הדמינה הכי גדולה בעולם אז לא תהייה להם בעיה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 31, 2010, 17:58:20 »
ברוסיה קשה להחליט מי הרע האמיתי - ארגוני הטרור או המשטר הרוסי שנאבק בהם. לכל המעוניינים אני מפנה אתכם לספר "רוסיה של פוטין" מאת אנה פוליטקובסקאיה.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 31, 2010, 18:03:39 »
בס"ד

ברוסיה קשה להחליט מי הרע האמיתי - ארגוני הטרור או המשטר הרוסי שנאבק בהם. לכל המעוניינים אני מפנה אתכם לספר "רוסיה של פוטין" מאת אנה פוליטקובסקאיה.

בשבילי שניהם שימותו.אבל אם אני חייב לבחור אחד אז אני בוחר במוסלמים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 31, 2010, 18:16:24 »

גם אם העם הרוסי רוצה לשנות דברים, הפיגועים שנעשים ע"י מוסלמים לא נעשים למען טובת אזרחי רוסיה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 31, 2010, 18:23:31 »
גם אם העם הרוסי רוצה לשנות דברים, הפיגועים שנעשים ע"י מוסלמים לא נעשים למען טובת אזרחי רוסיה.

יש עוד הבדל: כשיש פיגוע טרור ברוסיה, ברור איך ולמה אנשים נהרגים, אבל אם אין פיגוע, אנשים נהרגים רק "באורח מסתורי"...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 31, 2010, 19:12:02 »
יש עוד הבדל: כשיש פיגוע טרור ברוסיה, ברור איך ולמה אנשים נהרגים, אבל אם אין פיגוע, אנשים נהרגים רק "באורח מסתורי"...

זה קיים בכל העולם "היעלמויות באורח מסתורי", פשוט בגלל עידן הקומוניזם ברוסיה יצא לה שם של מדינה כזו, אבל תהיה בטוח שזה קיים בכל העולם.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 31, 2010, 19:17:22 »
זה קיים בכל העולם "היעלמויות באורח מסתורי", פשוט בגלל עידן הקומוניזם ברוסיה יצא לה שם של מדינה כזו, אבל תהיה בטוח שזה קיים בכל העולם.

בכלל לא. בארצות הברית אנשים נעלמים באורח מסתורי? בישראל זה קורה? באירופה זה קורה? רק במדינה כמו רוסיה זה קורה, וזה לא קשור לעובדה שעד לפני עשרים שנה היה שם משטר קומוניסטי. אני מדבר איתך על רוסיה של היום, לא על רוסיה בתקופת המלחמה הקרה. זה שתי דיסציפלינות שונות לחלוטין...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : מרץ 31, 2010, 19:21:58 »
בס"ד

רוסיה הייתה קומוניסטית ונשראה קומוניסטית.אין חופש דיבור.בגלל זה כל מתנגדי פוטין נמצאים מתים או שעוצרים אותם.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 31, 2010, 19:23:29 »
בס"ד

רוסיה הייתה קומוניסטית ונשראה קומוניסטית.אין חופש דיבור.בגלל זה כל מתנגדי פוטין נמצאים מתים או שעוצרים אותם.

רוסיה היא לא קומוניסטית. יש רכוש פרטי ברוסיה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 01, 2010, 18:30:26 »
בכלל לא. בארצות הברית אנשים נעלמים באורח מסתורי? בישראל זה קורה? באירופה זה קורה? רק במדינה כמו רוסיה זה קורה, וזה לא קשור לעובדה שעד לפני עשרים שנה היה שם משטר קומוניסטי. אני מדבר איתך על רוסיה של היום, לא על רוסיה בתקופת המלחמה הקרה. זה שתי דיסציפלינות שונות לחלוטין...

רוסיה של היום זו לא רוסיה של לפני 20-30 שנה זה ברור, אבל הסטיגמה נשארה, "הצבא האדום" וכל זה, והיעלמויות כאלה מתקיימות כל הזמן גם בארה"ב וגם באירופה, רק בישראל לא. וחבל שלא. אתה חושב שאנשים הזויים מהשמאל כמו אורי אבנרי ודומיו היו יכולים לנהוג כמוהו באירופה? תשכח מזה. בארה"ב? מה פתאום. האנשים האלה מסורסים ומטופלים ע"י הממשל לפני שהם עושים נזק משמעותי.

זה קיים, פשוט ברוסיה זה כבר תקוע בתת מודע של כולם שהיא קומוניסטית וטוטליטרית ורודנת באזרחים שלה, אולי זה נכון אני לא יודע רבות על המשטר הרוסי כיום, מה שאני כן יודע זה שבארה"ב גם מעלימים אנשים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : אפריל 01, 2010, 18:42:55 »
רוסיה של היום זו לא רוסיה של לפני 20-30 שנה זה ברור, אבל הסטיגמה נשארה, "הצבא האדום" וכל זה, והיעלמויות כאלה מתקיימות כל הזמן גם בארה"ב וגם באירופה, רק בישראל לא. וחבל שלא. אתה חושב שאנשים הזויים מהשמאל כמו אורי אבנרי ודומיו היו יכולים לנהוג כמוהו באירופה? תשכח מזה. בארה"ב? מה פתאום. האנשים האלה מסורסים ומטופלים ע"י הממשל לפני שהם עושים נזק משמעותי.

זה קיים, פשוט ברוסיה זה כבר תקוע בתת מודע של כולם שהיא קומוניסטית וטוטליטרית ורודנת באזרחים שלה, אולי זה נכון אני לא יודע רבות על המשטר הרוסי כיום, מה שאני כן יודע זה שבארה"ב גם מעלימים אנשים.

איזה שטויות, אתה צריך להגיד תודה לאל 20 פעם ביום שאין לך שמאל כמו שיש לך שמאל באירופה

ממה שזכור לי כל תרבות האנרכיזם הגיע מאירופה וארצות הברית.

בארצות הברית נעצרים אנשים שגורמים נזק(כמו המחתרת הנוצרית שעצרו לפני כמה זמן), אך זה מפורסם והם מקבלים זכויות בסיסיות. אבל עדיין לא זכור לי שנעלמו אנשים כי הם לא אהבו את בוש או אובמה.
מתי משהוא נעלם בארצות הברית, כי הוא הפגין נגד הממשל האמריקאי?
בנוגע לרוסיה והצ'יצ'נים סרט נחמד:
http://freedocumentaries.org/int.php?filmID=121
לחצו על WATCH FILM NOW

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 01, 2010, 18:58:06 »
אם אנשים "נעלמים" כי הם מתנגדים לפוטין זה משהו אחד, אבל אם אנשים נעלמים כי הם, סתם לדוגמא, תומכים בצ'צ'נים העשו את הפיגוע בפומבי, לדעתי אין בכך שום דבר פסול.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : אפריל 01, 2010, 18:59:46 »
אם אנשים "נעלמים" כי הם מתנגדים לפוטין זה משהו אחד, אבל אם אנשים נעלמים כי הם, סתם לדוגמא, תומכים בצ'צ'נים העשו את הפיגוע בפומבי, לדעתי אין בכך שום דבר פסול.

וזה בדיוק העניין, שזה לא שהם שותפים פעילים במחתרת כזאת או אחרת והם נעלמים(ויש לכך אין ספור עדויות).

שלא נדבר על זה שיש הבדל בין לעצור משהוא בחשד שכך וכך לבין להעלים אותו כי נוח יותר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : אפריל 01, 2010, 19:05:26 »
וזה בדיוק העניין, שזה לא שהם שותפים פעילים במחתרת כזאת או אחרת והם נעלמים(ויש לכך אין ספור עדויות).

זהו שלא צריך להיות שותף פעיל. היה פיגוע, אתה בפומבי יוצא ותומך בפיגוע? צריך לטפל בבנאדם כזה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : אפריל 01, 2010, 19:07:01 »
זהו שלא צריך להיות שותף פעיל. היה פיגוע, אתה בפומבי יוצא ותומך בפיגוע? צריך לטפל בבנאדם כזה.

ולכן עוצרים אותו, נותנים לו משפט צדק וכן הלאה.

שלא נדבר שלוגיסטית אתה לא יכול לעשות את זה באמת, אז אתה בוחר מנהיגי רוח, ולוו דווקא כאלו שתומכים בפיגועים "ומעלים אותם"

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : אפריל 01, 2010, 19:09:30 »
ולכן עוצרים אותו, נותנים לו משפט צדק וכן הלאה.

שלא נדבר שלוגיסטית אתה לא יכול לעשות את זה באמת, אז אתה בוחר מנהיגי רוח, ולוו דווקא כאלו שתומכים בפיגועים "ומעלים אותם"

יש מקרים שצריך לעצור ולעשות משפט צדק, אבל יש מקרים שצריך בשקט להעלים את הבנאדם מכיוון שכל שניה שהוא לא מתחת לאדמה זו שניה שבצורה כזו או אחרת הוא מסכן חיים.

ואפשר לעשות את זה בקלות, לא כל אדם שהצביע בל"ד צריך להעלים, אבל אחד כמו אחמד טיבי? אני מתכוון להוריד את ראש הנחש, בדרך שתציל הכי הרבה חיים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : אפריל 01, 2010, 19:13:50 »
יש מקרים שצריך לעצור ולעשות משפט צדק, אבל יש מקרים שצריך בשקט להעלים את הבנאדם מכיוון שכל שניה שהוא לא מתחת לאדמה זו שניה שבצורה כזו או אחרת הוא מסכן חיים.

ואפשר לעשות את זה בקלות, לא כל אדם שהצביע בל"ד צריך להעלים, אבל אחד כמו אחמד טיבי? אני מתכוון להוריד את ראש הנחש, בדרך שתציל הכי הרבה חיים.

יופי הגעת לחצי פאונטה,
בן אדם שמתחת לאדמה מסכן אותי ואותך צריך לעצור, להעלים או לחסל, וזה גם ישראל עושה.
כמדומני שאחמד טיבי לא תמך בפומבי בפיגועים(וגינה אפילו את השלט של נסראללה בהפגנה האחרונה של הערבים בסכנין) ובטח שהוא לא מסכן את מדינת ישראל.
אם יהיה חשד יש צורך בלהוכיח את זה, ולעשות לו משפט צדק. זה לא בעיה לעצור את אחמד טיבי.
למה צריך משפט צדק? כי מחר יעצרו אותך כי אתה "מסכן את המדינה" כי ככה בה למשהוא(וגם זה קורה, ראה נועם פדרמן ומעצר המנהלי).

אבל לנושא, ברוסיה, נעצרים אנשים בלי משפט כי הם דעתנים מדי ולא לרוחו של פוטין, וכאן יש בעיה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : אפריל 01, 2010, 19:16:44 »
יופי הגעת לחצי פאונטה,
בן אדם שמתחת לאדמה מסכן אותי ואותך צריך לעצור, להעלים או לחסל, וזה גם ישראל עושה.
כמדומני שאחמד טיבי לא תמך בפומבי בפיגועים(וגינה אפילו את השלט של נסראללה בהפגנה האחרונה של הערבים בסכנין) ובטח שהוא לא מסכן את מדינת ישראל.
אם יהיה חשד יש צורך בלהוכיח את זה, ולעשות לו משפט צדק. זה לא בעיה לעצור את אחמד טיבי.
למה צריך משפט צדק? כי מחר יעצרו אותך כי אתה "מסכן את המדינה" כי ככה בה למשהוא(וגם זה קורה, ראה נועם פדרמן ומעצר המנהלי).

אבל לנושא, ברוסיה, נעצרים אנשים בלי משפט כי הם דעתנים מדי ולא לרוחו של פוטין, וכאן יש בעיה.

אם זה המצב ברוסיה אני מסכים איתך שיש בעיה, השאלה באיזה נושאים הם מתבטאים ובאיזו צורה, כי גם אדם שעומד על גג בניין וצועק מוות ליהודים מוות ליהודים, גם הוא דעתי מדי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : אפריל 01, 2010, 19:18:24 »

אם זה המצב ברוסיה אני מסכים איתך שיש בעיה, השאלה באיזה נושאים הם מתבטאים ובאיזו צורה, כי גם אדם שעומד על גג בניין וצועק מוות ליהודים מוות ליהודים, גם הוא דעתי מדי.

כן אבל ההוא מסית, ולכן צריך לעצור אותו, לא להעלים אותו. ההוא ברוסיה שהוא במקרה צ'יצ'ני רוצה עצמאות(סביר להניח שבלי קשר הוא רוצה לכבוש את העולם בשם האסלאם אבל זה משהוא אחר, וזה לא למה שעוצרים אותו).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : אפריל 01, 2010, 19:22:06 »
כן אבל ההוא מסית, ולכן צריך לעצור אותו, לא להעלים אותו. ההוא ברוסיה שהוא במקרה צ'יצ'ני רוצה עצמאות(סביר להניח שבלי קשר הוא רוצה לכבוש את העולם בשם האסלאם אבל זה משהוא אחר, וזה לא למה שעוצרים אותו).

מסית? אולי, אם ערבי יצעק מוות ליהודים, זו הסתה, אבל מה תגיד על יהודי שיצעק מוות ליהודים? זה שיתוף פעולה עם האויב, אני לא יודע מה הידע שלך או הנסיון שלך בכל הנוגעללחימה, אבל בוגד בעם מחזק את האויב כמו ש100 לוחמים לא יחלישו אותו. ולכן משפט צדק זה נורא נחמד, אבל לפעמים הכרחי לדלג עליו.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : אפריל 01, 2010, 19:23:12 »
בס"ד

אחמד טיב כן תומך פומבית בפיוגעים בדיוק כמו כל החכ"ים הערבים וכל הנציגים הערבים.בקרוב הוא יעוף כמו בשארה.

לפני 3 שנים הוא הזדהה עם המחבלים שרצחו 30 ישראלים הי"ד שבעקבות זאת פתחנו במבצע "חומת מגן".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/564/929.html

הוא גרם קרא לחיסול יאסין "פשע מלחמה".הוא מסרב להכיר בחמאס כארגון טרור וקורא להם "לוחמי חופש".

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : אפריל 01, 2010, 19:25:16 »
מסית? אולי, אם ערבי יצעק מוות ליהודים, זו הסתה, אבל מה תגיד על יהודי שיצעק מוות ליהודים? זה שיתוף פעולה עם האויב, אני לא יודע מה הידע שלך או הנסיון שלך בכל הנוגעללחימה, אבל בוגד בעם מחזק את האויב כמו ש100 לוחמים לא יחלישו אותו. ולכן משפט צדק זה נורא נחמד, אבל לפעמים הכרחי לדלג עליו.

ערבי ישראלי או יהודי שיצעק מוות ליהודים הוא מסית, ויש לעצור אותו. איזה סיבה הגיונית מלבד הקטע של להיות עובר לאומן, יש להעלים אותו?
עוצרים אותו על הסתה, חוקרים, אם הוא מסוכן מעבר לכך, כמו אם הוא מתכנן פיגועים או משהוא, מאשימים אותו בהסתה+תכנון פיגוע וזורקים אותו לכלא.
מה הבעיה?

למה אתה צריך להעלים כזה בן אדם? ומה ימנע מאותו גוף ממסדי להעלים אנשים שמתנגדים לפינוי מאחזים או משהוא, כי הם מסכנים אותה מספיק?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : אפריל 01, 2010, 19:30:56 »
בס"ד

אחמד טיב כן תומך פומבית בפיוגעים בדיוק כמו כל החכ"ים הערבים וכל הנציגים הערבים.בקרוב הוא יעוף כמו בשארה.

לפני 3 שנים הוא הזדהה עם המחבלים שרצחו 30 ישראלים הי"ד שבעקבות זאת פתחנו במבצע "חומת מגן".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/564/929.html

הוא גרם קרא לחיסול יאסין "פשע מלחמה".הוא מסרב להכיר בחמאס כארגון טרור וקורא להם "לוחמי חופש".

הציטוט מהכתבה:
ציטוט
ח"כ אחמד טיבי נשא דברים מול הקהל הפלשתיני וקרא לסיים את הכיבוש. "במיוחד במהלך תקופת חג הפסח, אני אומר לאזרחי ישראל שלכל עם יש את הזכות לחירות", אמר טיבי, ושיבח את הסכם מכה בין הפת"ח לבין החמאס, שהוליד את ממשלת האחדות הפלשתינית.

הוא קורא לסיום הכיבוש, הוא אומר במפורש כאזרח ישראלי יש זכות לכל עם לחירות"
אין כאן הצדקה או הילל של הפיגוע.
הוא רואה בחמאס כזרוע צבאית או לוחמי חופש(אגב מתי הוא אמר את זה)? בכל אופן הוא לא אמר ולא פעם אחת שהוא מצדיק כל פיגוע או הילל כל מחבל על ביצוע פיגוע.
ברור שהוא אידיוט, ומותך את הקוו הדק של הדמוקרטיה, אבל הוא לא הביע תמיכה פומבית בפיגוע או במעשה טרור, בהרג וכן הלאה, ולכן "להעלים אותו" מהסיבה הזאת זה לא לגיטימי.

בלי קשר, אפשר פשוט לעצור אותו, לחקור אותו ולהרשיע אותו, אבל גם את זה לא עשו(מדינה שמאלנית, בלה בלה בלה), כנראה מה שהוא עושה עדיין בגדר חוקי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : אפריל 01, 2010, 19:31:55 »
הפעולה היא הסתה אבל יש לה השלכות, הפעולה לא נגמרת בצעקה של מוות ליהודים, היא משפיעה ומחזקת את האויב. הכוונה שלי היא כשמדובר ביהודי שצועק זאת לא לערבי, הוא מחזק את המורל של האויב, הוא מראה להם שהאנשים בצד השני מבינים אותם ומזדהים עם המטרות שלהם, וזה מחזק אותם כמו ש100 חיילי שייטת וסיירת מטכ"ל לא יוכלו להחליש אותם. אז אנשים כאלה צריך לחסל. עצרת אותו, ואז מה? הוא כבר עשה את הנזק. אם העלמת אותו, הועבר מסר שהעם לא עומד מאחורי אנשים כאלה ומתנגד להם, וזה גם ישפיע על המורל הלאומי לטובה וגם יימנע את החיזוק של האויב.

אני ייתן לך דוגמא, נניח שיש מחר דרבי בין הפועל למכבי. ויש ריאיון בין 2 הקבוצות. ונניח שאתה שומע את מאמן מכבי אומר שהוא מאמין שמכבי היא קבוצה נחותה מהפועל ושלהפועל מגיע לנצח, נכון שאתה תרגיש עליה בבטחון העצמי כמו ש100 אוהדי הפועל שישירו יחד איתך לא יגרמו לה?