כתב נושא: דרישה במוסקבה: לשנות היחס למוסלמים  (נקרא 11000 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
דרישה במוסקבה: לשנות היחס למוסלמים
« להגיב #25 ב- : אפריל 01, 2010, 19:44:15 »
רוסיה של היום זו לא רוסיה של לפני 20-30 שנה זה ברור, אבל הסטיגמה נשארה, "הצבא האדום" וכל זה, והיעלמויות כאלה מתקיימות כל הזמן גם בארה"ב וגם באירופה, רק בישראל לא. וחבל שלא. אתה חושב שאנשים הזויים מהשמאל כמו אורי אבנרי ודומיו היו יכולים לנהוג כמוהו באירופה? תשכח מזה. בארה"ב? מה פתאום. האנשים האלה מסורסים ומטופלים ע"י הממשל לפני שהם עושים נזק משמעותי.

זה קיים, פשוט ברוסיה זה כבר תקוע בתת מודע של כולם שהיא קומוניסטית וטוטליטרית ורודנת באזרחים שלה, אולי זה נכון אני לא יודע רבות על המשטר הרוסי כיום, מה שאני כן יודע זה שבארה"ב גם מעלימים אנשים.

אני לא שמעתי על מקרה כלשהו בארצות הברית שמישהו מותח ביקורת על הנשיא ויום למחרת הוא נעלם או מת "באורח מסתורי".
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : אפריל 01, 2010, 19:49:20 »
אני לא שמעתי על מקרה כלשהו בארצות הברית שמישהו מותח ביקורת על הנשיא ויום למחרת הוא נעלם או מת "באורח מסתורי".

לא בגלל ביקורת על השלטון או הנשיא, אבל יש את האי הזה שיש בו אסירים מארגוני טרור שונים, יש בו גם אזרחי ארה"ב שנחשדו בסיוע לטרור שנעלמו גם הם כערף עין

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : אפריל 01, 2010, 19:50:44 »
לא בגלל ביקורת על השלטון או הנשיא, אבל יש את האי הזה שיש בו אסירים מארגוני טרור שונים, יש בו גם אזרחי ארה"ב שנחשדו בסיוע לטרור שנעלמו גם הם כערף עין

איך בדיוק הם נעלמו? הם ברחו מהכלא?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : אפריל 01, 2010, 19:53:03 »
איך בדיוק הם נעלמו? הם ברחו מהכלא?

התכוונתי שהעלימו אותם לכלא הזה, זו לא העלמה שאתה רואה בסרטים שמוחקים כל זכר לאדם הספציפי הזה, הכוונה שפשוט עוצרים אותו באמצע הלילה דוחפים אותו למשאית משם למטוס ויאללה לכלא.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : אפריל 01, 2010, 19:54:51 »
התכוונתי שהעלימו אותם לכלא הזה, זו לא העלמה שאתה רואה בסרטים שמוחקים כל זכר לאדם הספציפי הזה, הכוונה שפשוט עוצרים אותו באמצע הלילה דוחפים אותו למשאית משם למטוס ויאללה לכלא.

מה רצית? שישלחו להם הודעה מראש שעומדים לעצור אותם כדי שיהיה להם זמן לברוח?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : אפריל 01, 2010, 19:55:30 »
הפעולה היא הסתה אבל יש לה השלכות, הפעולה לא נגמרת בצעקה של מוות ליהודים, היא משפיעה ומחזקת את האויב. הכוונה שלי היא כשמדובר ביהודי שצועק זאת לא לערבי, הוא מחזק את המורל של האויב, הוא מראה להם שהאנשים בצד השני מבינים אותם ומזדהים עם המטרות שלהם, וזה מחזק אותם כמו ש100 חיילי שייטת וסיירת מטכ"ל לא יוכלו להחליש אותם. אז אנשים כאלה צריך לחסל. עצרת אותו, ואז מה? הוא כבר עשה את הנזק. אם העלמת אותו, הועבר מסר שהעם לא עומד מאחורי אנשים כאלה ומתנגד להם, וזה גם ישפיע על המורל הלאומי לטובה וגם יימנע את החיזוק של האויב.

אני ייתן לך דוגמא, נניח שיש מחר דרבי בין הפועל למכבי. ויש ריאיון בין 2 הקבוצות. ונניח שאתה שומע את מאמן מכבי אומר שהוא מאמין שמכבי היא קבוצה נחותה מהפועל ושלהפועל מגיע לנצח, נכון שאתה תרגיש עליה בבטחון העצמי כמו ש100 אוהדי הפועל שישירו יחד איתך לא יגרמו לה?

איזה שטויות, בן אדם שצועק מוות ליהודים מחזק את הערבים? תגיד לי שאתה שומע על ערבי שמגנה את חמאס ותומך בישראל(רק לפני כמה זמן הביאו בפורום הזה כתבה על ערבי כזה) זה יזיז לך את הציפורן השמאלית? זה רלוונטי?
וברגע שאתה עוצר אותו זה מסר שאתה לא רק לא תסבול התנהגות כזאת אלא שאתה גם מדינת חוק וצדק.
אין שום השלכה לגבי האויב בנוגע לאמירה כזאת או אחרת, זה שטויות ותעמולה זולה שעובדת על אנשים טיפשים, בדיוק כמו התעמולה "שחמאס ניצח בעופרת יצוקה".
וכאן בדיוק העניין אם אתה מעלים אותו, אתה פותח את תיבת פנדורה. מה ימנע מהממשל להעלים משהוא אחר, והפעם לא יהודי שצועק מוות לערבים אלא יהודי אחר?

בנוגע לדוגמה, אני מבין שאתה לא מכיר את הקהל של הפועל.
1. אני בדרבי לא רואה טלוויזיה או קורא עיתונים. זה איסור, ויכול להרגיז את אלילת הנאחס.
2. במצב כזה, אני יפחד עוד יותר, כי אז זה אומר שיכול להיות שנפסיד דרבי(ואם לא זה אז אני ימצא סיבה אחרת למה אנחנו נפסיד).
3. דרבי שעבר, היה לי אישית חלום שאנחנו מפסידים 3:1 למחלה(ועקב כך לא ישנתי יומיים וחצי רצוף, עד אחרי הדרבי), ופרסמתי את זה בפורומים של הפועל, עם חברים אוהדי הפועל ובני משפחה אוהדי הפועל. אף אחד לא ניסה להעלים אותי.
למרות שבסוף ניצחנו 4:2.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : אפריל 01, 2010, 19:57:38 »

אתה מדבר על גואנטנמו ביי, ולא שזה בסדר, אך כאן יש חלק אקטיבי בפעילות של טרור שהחשוד נחשד, לא תמיכה באופן כללי או אמירות סרק.
וזה הבדל משמעותי

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : אפריל 01, 2010, 20:03:40 »
ערבי שצועק תחי מדינת ישראל משפיע עליי יותר מערבי שצועק מוות ליהודים, ואם מדובר בלא סתם ערבי אלא דמות ציבורית, בכלל, ואם מדובר לא בדמות ציבורית אלא באדם שהצליח לסחוף אחריו את התקשורת ומקבל במה תקשורתית אז כן, זה משפיע תרצה או לא.

אפשר לעצור אותו, ויהיו הליכים משפטיים, אבל הנזק נעשה, ואם הוא יושב בכלא ומשתחרר הנזק ימשיך להצטבר, ואם הוא מקבל 20 שנה וחברי הארגון שלו יעשו רעש ויקבלו סיקור בטלוויזיה, הוא את שלו משיג. אם הוא פשוט נעלם, אז האנשים בארגון יעשו קצת רעש, ואם בארגון אחר יעלם אדם דומה, אז כבר לא יהיה רעש.

כן זו תיבת פנדורה אני מסכים איתך לגבי זה לכן צריך להיות מאוד זהירים בשיטה שלפיה נקבע למי יש את הכוח להחליט את מי צריך להעלים, אבל זה לא הופך את הכלי הזה ללא רלוונטי, רק לקשה לשימוש.

לא ניסו להעלים אותך? זה מוזר... הרי זה ידוע שכשהפועל מפסידה דרבי זו סכנה לציבור.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אפריל 01, 2010, 20:07:03 »
בכל הקשור לגואנטנמו ביי, בסדר או לא זה עניין של דעה, ויש שם אנשים שכלואים שם רק על היותם קרובי משפחה של אנשים המשתייכים לארגוני טרור, האם זה בסדר או לא זה עניין של דעה, אבל לא צריך להיות אוסמה בן לאדן כדי להכלא שם.

והונלוהוהו, אני לא בעד שיתנו להם הודעת אסמס, אבל לפי הגישה שלך חשבתי שתרצה שיהיה להם משפט הוגן וכל זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : אפריל 01, 2010, 20:08:32 »
בכל הקשור לגואנטנמו ביי, בסדר או לא זה עניין של דעה, ויש שם אנשים שכלואים שם רק על היותם קרובי משפחה של אנשים המשתייכים לארגוני טרור, האם זה בסדר או לא זה עניין של דעה, אבל לא צריך להיות אוסמה בן לאדן כדי להכלא שם.

והונלוהוהו, אני לא בעד שיתנו להם הודעת אסמס, אבל לפי הגישה שלך חשבתי שתרצה שיהיה להם משפט הוגן וכל זה.

לכל מי שעומד למשפט מגיע משפט הוגן. גם לנאצים הגיע משפט הוגן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אפריל 01, 2010, 20:10:06 »
לכל מי שעומד למשפט מגיע משפט הוגן. גם לנאצים הגיע משפט הוגן.

האנשים מוחזקים שם ללא משפט. ולנאצים לא הגיע שום משפט. לא יותר משחיטה היה הדבר הנכון היחיד.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : אפריל 01, 2010, 20:12:50 »
האנשים מוחזקים שם ללא משפט. ולנאצים לא הגיע שום משפט. לא יותר משחיטה היה הדבר הנכון היחיד.

ברור שלנאצים הגיע משפט. זה כל הרעיון בדמוקרטיה. ואלו שמוחזקים בגואנטנמו, זה שמזניחים את הטיפול המשפטי בהם זה באמת חמור.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : אפריל 01, 2010, 20:14:22 »
ברור שלנאצים הגיע משפט. זה כל הרעיון בדמוקרטיה. ואלו שמוחזקים בגואנטנמו, זה שמזניחים את הטיפול המשפטי בהם זה באמת חמור.

אני מאמין בדמוקרטיה, אבל לפעמים היא מסבכת דברים, יש לך אדם נאצי. ברור לך שהוא נאצי, הוא מודה שהוא נאצי, הוא פשע כנאצי. הו טבח בעם שלך, כרגע לא משנה איך אתה רואה את עצמך, יהודי אתאיסט או חלק מתושבי מאדים, אתה תעמיד אותו למשפט על זה? לדעתי זה מעליב את זכר האנשים שהוא רצח.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אפריל 01, 2010, 20:16:20 »

אני מאמין בדמוקרטיה, אבל לפעמים היא מסבכת דברים, יש לך אדם נאצי. ברור לך שהוא נאצי, הוא מודה שהוא נאצי, הוא פשע כנאצי. הו טבח בעם שלך, כרגע לא משנה איך אתה רואה את עצמך, יהודי אתאיסט או חלק מתושבי מאדים, אתה תעמיד אותו למשפט על זה? לדעתי זה מעליב את זכר האנשים שהוא רצח.

אז יעלבו. כל הרעיון בדמוקרטיה הוא לסבול את דעתו של האחר, גם אם היא "מעליבה". חוץ מזה, אולי במהלך המשפט תתבררנה עובדות חדשות? וזה שדמוקרטיה זה דבר "מסובך" אין לזה הצדקה לבטל את זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : אפריל 01, 2010, 20:21:49 »
אז יעלבו. כל הרעיון בדמוקרטיה הוא לסבול את דעתו של האחר, גם אם היא "מעליבה". חוץ מזה, אולי במהלך המשפט תתבררנה עובדות חדשות? וזה שדמוקרטיה זה דבר "מסובך" אין לזה הצדקה לבטל את זה.

דמוקרטיה זה חשוב, אבל אסור להגיע למצב שבו אתה כעם וכמדינה מקריב את עצמך על מזבח הדמוקרטיה רק כדי להראות כמה אתה דמוקרטי פךורליסטי וסובלני, יש לך נאצי שבוי, תשחט אותו. זה הדבר הנכון לעשות. כשאתה עושה משפט אתה רק עושה מעצמך בדיחה, מה קורה אם הנאצי הזה הוא ממשפחה עשירה ושיחד את השופט? הוא השתחרר ואז מה, לא תרצה לחסלו?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : אפריל 01, 2010, 20:24:24 »
דמוקרטיה זה חשוב, אבל אסור להגיע למצב שבו אתה כעם וכמדינה מקריב את עצמך על מזבח הדמוקרטיה רק כדי להראות כמה אתה דמוקרטי פךורליסטי וסובלני, יש לך נאצי שבוי, תשחט אותו. זה הדבר הנכון לעשות. כשאתה עושה משפט אתה רק עושה מעצמך בדיחה, מה קורה אם הנאצי הזה הוא ממשפחה עשירה ושיחד את השופט? הוא השתחרר ואז מה, לא תרצה לחסלו?

אתה לא יכול להרוג שבוי. על פי אמנת ז'נבה אסור לך בשום פנים ואופן להרוג שבוי, גם אם הוא נאצי.
ואם אתה עורך משפט לנאצי כשהשופט משוחד, צריך אחר כך לעשות לאותו נאצי משפט חוזר עם שופט אחר, יותר ישר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : אפריל 01, 2010, 20:26:14 »
אתה לא יכול להרוג שבוי. על פי אמנת ז'נבה אסור לך בשום פנים ואופן להרוג שבוי, גם אם הוא נאצי.
ואם אתה עורך משפט לנאצי כשהשופט משוחד, צריך אחר כך לעשות לאותו נאצי משפט חוזר עם שופט אחר, יותר ישר.

עזוב שופט משוחד, השופט מטומטם ופסק שהנאצי חף מפשע, נגמר המשפט והנאצי מתפאר איך הוא גם רצח וגם דפק את מערכת המשפט, מה הלאה? הוויכוח הוא לא על מה מותר או אסור, אלא על מה נכון ולא נכון.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : אפריל 01, 2010, 20:39:28 »
עזוב שופט משוחד, השופט מטומטם ופסק שהנאצי חף מפשע, נגמר המשפט והנאצי מתפאר איך הוא גם רצח וגם דפק את מערכת המשפט, מה הלאה? הוויכוח הוא לא על מה מותר או אסור, אלא על מה נכון ולא נכון.

יודע מה? אם יש איזה נאצי שברור שהיה לו חלק ברצח שיטתי של חפים מפשע, ואתה תהרוג אותו, אני אישית לא אכעס עליך, אבל זה רק אני...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : אפריל 01, 2010, 20:40:23 »
יודע מה? אם יש איזה נאצי שברור שהיה לו חלק ברצח שיטתי של חפים מפשע, ואתה תהרוג אותו, אני אישית לא אכעס עליך, אבל זה רק אני...

ואם אותו נאצי עומד למשפט ומשתחרר?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : אפריל 01, 2010, 20:43:33 »
ואם אותו נאצי עומד למשפט ומשתחרר?

אם יש לך הוכחות מוצקות שאותו נאצי לקח חלק ברצח שיטתי של חפים מפשע למרות שהוא יצא זכאי במשפט, ואתה תהרוג אותו, אני אישית לא אכעס עליך...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : אפריל 01, 2010, 20:44:46 »
אם יש לך הוכחות מוצקות שאותו נאצי לקח חלק ברצח שיטתי של חפים מפשע למרות שהוא יצא זכאי במשפט, ואתה תהרוג אותו, אני אישית לא אכעס עליך...

ואם יש הוכחות מוצקות שאותו נאצי רצח רק יהודי אחד. גם תצדיק את חיסולו?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אפריל 01, 2010, 20:46:11 »
ואם יש הוכחות מוצקות שאותו נאצי רצח רק יהודי אחד. גם תצדיק את חיסולו?

מה זה משנה אם הנרצח הוא יהודי או לא? הנאצי ההוא רצח חף מפשע? מגיע לו למות!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : אפריל 01, 2010, 20:48:20 »
מה זה משנה אם הנרצח הוא יהודי או לא? הנאצי ההוא רצח חף מפשע? מגיע לו למות!

כי כרגע אנחנו מדברים על נאצי שעומד למשפט בישראל כלומר על רצח יהודים, אבל בגדול אני מסכים איתך.

בכל מקרה בוא נגיד שהנאצי לא רצח אף אחד אבל הוא עשה את שלו, הסתער במלחמה, הוביל אסירים ברכבות, אך מעולם לא חיסל אף אחד. מגיע לו למות?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אפריל 01, 2010, 20:50:57 »
כי כרגע אנחנו מדברים על נאצי שעומד למשפט בישראל כלומר על רצח יהודים, אבל בגדול אני מסכים איתך.

בכל מקרה בוא נגיד שהנאצי לא רצח אף אחד אבל הוא עשה את שלו, הסתער במלחמה, הוביל אסירים ברכבות, אך מעולם לא חיסל אף אחד. מגיע לו למות?

לא מקבלים עונש מוות על הסתערות במלחמה. על כזה דבר מקסימום מחזיקים אותך שבוי.
אם הוא הוביל אסירים ברכבות? אני לא יודע אם על זה הייתי נותן לו עונש, אבל אם הייתי מעניש אותו בטח שלא הייתי דן אותו למוות. בסך הכל נהג ברכבת. אולי כמה שנים טובות בכלא, לא יותר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : אפריל 01, 2010, 20:54:05 »
לא מקבלים עונש מוות על הסתערות במלחמה. על כזה דבר מקסימום מחזיקים אותך שבוי.
אם הוא הוביל אסירים ברכבות? אני לא יודע אם על זה הייתי נותן לו עונש, אבל אם הייתי מעניש אותו בטח שלא הייתי דן אותו למוות. בסך הכל נהג ברכבת. אולי כמה שנים טובות בכלא, לא יותר.

אם לא הבנת ברכבות התכוונתי לרכבות של מחנות ההשמדה, ואדם כזה מבחינתי לפחות, לא שונה מהיטלר. ודינו זהה.  אגב את היטלר אתה גם חושב שהיו צריכים לשים במשפט או שהוא היה מספיק אשם בכדי לתלות אותו בכיכר העיר?