כתב נושא: מתנחלים רעולי פנים תקפו באלות חיילי צה"ל שסייעו לערבים  (נקרא 17230 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קבוצה של עשרות מתנחלים תקפו חיילים שאיבטחו מסיק פלסטיני בדרום הר חברון. אחד החיילים נפצע באורח קל ופונה לביה"ח

חייל צה"ל נפגע היום (רביעי) באורח קל בעת שאיבטח מסיק של חקלאים פסלטינים בדרום הר חברון. עשרה מתנחלים רעולי פנים וחמושים באלות הגיעו לשטחים החקלאיים, סמוך לעתניאל. המתנחלים יידו אבנים לעבר החקלאים הפלסטינים ששהו באזור. החיילים ניסו לעצור את המתנחלים, ואז פרצה קטטה במהלכה נפצע חייל ממכת אלה בראשו. החייל טופל במקום ופונה לבית חולים "סורוקה" בבאר שבע. לאחר האירוע המתנחלים התפזרו.

במהלך האירוע נפצע באורח קל גם אחד מהמתנחלים, לאחר שלדברי צה"ל הוא ניסה לחטוף נשק מחייל, אולם החייל התנגד והמתנחל נפגע כתוצאה מכך. כוחות גדולים של צה"ל והמשטרה עורכים כעת סריקות באיזור.

פרסומתבתקופה האחרונה נרשם מספר רב של עימותים אלימים בין מתנחלים לבין פלסטינים. בסוף השבוע האחרון תקפו מספר נערים מהיישוב היהודי בחברון צלם פלסטיני של סוכנות הידיעות "רויטרס" במהלך מסיק זיתים בתל רומיידה. בנוסף, לפני כשבוע התעמתו חיילי צה"ל עם מתנחלים סמוך לכפר ג'ית שבשומרון. יומיים לפני כן דיווחו הפלסטינים על תושבים מההתנחלות יצהר שבשומרון שתקפו משפחה פלסטינית שעסקה במסיק זיתים בסמוך להתנחלות, גדעו 15 עצי זית ופצעו מספר פלסטינים.

בצה"ל ובמערכת הביטחון נערכו מבעוד מועד לקראת עונת המסיק בהערכות מצב שונות. בין היתר הוחלט כי באזורים רגישים בהם קיים חיכוך מתמיד בין הפלסטינים למתנחלים יאבטחו כוחות צבא את הפלסטינים.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1363926

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מה זה צריך להיות שחיילי צבא הגנה לישראל שומרים על ערבים? זה מטורף! לאן הגענו?!  >:( וכל הכבוד למתנחלים  O0
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה מה שקורה כשצבא מנוהל על ידי שמאל מדיני קשה.

הידעת שצה"ל מעודד פעילי שמאל קיצוני כגון מחסום ווטש
להרצות בפני חיילים המוצבים בשטחי יו"ש? 

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בושה שחיילים שומרים על ערבים לאן הגענו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בושה שחיילים שומרים על ערבים לאן הגענו.
לי זה  מזכיר את המנדט הבריטי.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
לי זה  מזכיר את המנדט הבריטי.

הלוואי וזה היה כמו המנדט הבריטי....כאן יהודים מדברים להשמדת העם שלהם ותומכים במי שרוצח אותם...זה פשוט נורא שהגענו
למצב כזה...תסרבו פקודות של שמאלנים חארות!!!! >:( >:( >:(

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למרות ההגנה לא חייב להרביץ לחיילנו ..
אפשר להפריע להם גם ככה החיילים היו נותנים למתנחלים להפריע למסיק ולגרש אותם ..
אני עם המתנחלים - אבל לא על חשבון תקיפת חיילי צה"ל !!

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק idani18

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
למרות ההגנה לא חייב להרביץ לחיילנו ..
אפשר להפריע להם גם ככה החיילים היו נותנים למתנחלים להפריע למסיק ולגרש אותם ..
אני עם המתנחלים - אבל לא על חשבון תקיפת חיילי צה"ל !!

O0

מנותק צהוב בדם

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מטומטמים מה הם מרביצים לחיילים אפשר לחשוב הם אשמים שהם שומרים שירביצו למפקדים השמאלנים האלה
'' למות או ליכבוש את ההר ''

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צודק 'אשקלוני' !

מנותק לירן

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסור להרביץ לחיילים זה פשוט בתכלית האיסור פשוט צריכים לפעול נגדם או להסביר להם.
שזה עם ערבים ושמאלנים אני בעד להרביץ להם אבל לא במקרה של חיילי צה''ל

מנותק AntagonicOmnipotentVortex

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אלימות לא תפתור שום משבר. אנחנו לא בימי הביניים.
בכל אופן, הרעיון מבורך בהחלט!

בושה גדולה מאוד שחיילי צה"ל שומרים על פלשטינאים, שצופים מהצד כאשר אזרחי ישראל יהודים תוקפים את החיילים שאמורים להגן עליהם!
« עריכה אחרונה: אוקטובר 23, 2008, 19:16:04 על ידי AntagonicOmnipotentVortex »

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צריכים להתבייש, גועל נפש.
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה מה שקורה כשצבא מנוהל על ידי שמאל מדיני קשה.

הידעת שצה"ל מעודד פעילי שמאל קיצוני כגון מחסום ווטש
להרצות בפני חיילים המוצבים בשטחי יו"ש? 
הנשות ווטש האלה הכי גרועות,חולמות שעדין יהיה פה שלום אחווה ורעות כמו חבריהם הטובים שמעון פרס והזמר אביב גפן
[gif[/img]

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
אני לא ממהר להאמין שמתנחלים תקפו חיילים ברמה כזו- אל תשכחו עם איזו תקשורת אנחנו מתעסקים.
 אבל בכל מקרה אם קרה שם משו אסור שזה יקרה אני נגד המתנחלים בנקודה הזו כי צריך לשים גבול אסור להרביץ לאחים שלכם לא משנה מה הם עושים במיוחד כשהחייל הפשוט איננו אשם כלל.זה יגרום למלחמת אחים --חייב לנהוג באיפוק

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אני לא ממהר להאמין שמתנחלים תקפו חיילים ברמה כזו- אל תשכחו עם איזו תקשורת אנחנו מתעסקים.
 אבל בכל מקרה אם קרה שם משו אסור שזה יקרה אני נגד המתנחלים בנקודה הזו כי צריך לשים גבול אסור להרביץ לאחים שלכם לא משנה מה הם עושים במיוחד כשהחייל הפשוט איננו אשם כלל.זה יגרום למלחמת אחים --חייב לנהוג באיפוק
עליי להעיר כי הנני בטוח שבטוב ובאופן חוקי, לא נצליח להפוך את היוצרות במדינה זו.

מנותק הכהניסט מירושלים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מזה אין להם בושה לא צריך לעזור להם צריך להרוג אותם

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
עליי להעיר כי הנני בטוח שבטוב ובאופן חוקי, לא נצליח להפוך את היוצרות במדינה זו.
לא נגד חיילים,עוד שנה אני אהיה חייל ביחידה קרבית ואז מה יקרה לי שם?

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
לא נגד חיילים,עוד שנה אני אהיה חייל ביחידה קרבית ואז מה יקרה לי שם?
אם תהיה חייל שמוכן למסור את נפשך, למען חברי המשכן המתועב ההוא בירושלים, אאלץ לייחל לגויעתך.
בקיצור, סרב פקודה.
ועצה שלי, אל תתגייס, זה לא יעזור לנו, הצבא רקוב לגמרי כבר.

מנותק Haifa Till i Die

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • לא רציתם כהנא - קיבלתם בשארה
יש דרכים להתנגד - בטח שלא להכות את חיילי צה"ל.

אל תשכחו שהחיילים רק ממלאים פקודות מלמעלה - מהממשלה המושחתת בראשות שמאלמרט.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם תהיה חייל שמוכן למסור את נפשך, למען חברי המשכן המתועב ההוא בירושלים, אאלץ לייחל לגויעתך.
בקיצור, סרב פקודה.
ועצה שלי, אל תתגייס, זה לא יעזור לנו, הצבא רקוב לגמרי כבר.
אם הוא רקוב לגמרי אז למה התגייסת ליחידת העלית הקרבית גבעתי?
[gif[/img]

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
אם הוא רקוב לגמרי אז למה התגייסת ליחידת העלית הקרבית גבעתי?
אם כבר הזכרת את הנושא, אז אספר על שירותי הצבאי, במדינה הגלותית שלנו :P.

אני לא תכננתי להתגייס כלל ועיקר.
הייתי נפקד 10 ימים מתאריך הגיוס שהיה 09.05.2006.
לאחר 10 ימים באו לביתי משטרה צבאית, והזהירו את הורי שעלי לסור ללשכת הגיוס.
באותו לילה לא הייתי בבית, נמצאתי בישיבת 'הרי יהודה' בישוב כסלון באזור בית שמש וירושלים, [אחלה מקום, עם מעינות פתוחים בטבע לטבול בהם]
והלכתי בפקודת אימי ל-'מיטב' [בקו"ם - בסיס קליטה ומיון לשעבר].
שפטו אותי ל-שבוע מחבוש [כלא] על-תנאי למשך 3 חודשים, ושלחו אותי לטירונות בבסיס זיקים של מג"ל [הייתי בפלוגת וולקן, היכן בנפל הקסאם כשנה לאחר מכן].
סיימתי את הטירונות כמצטיין כיתתי, כי כל השאר לא היו בעלי מוטיבציה בכלל.
הגעתי לבסיס הרבנות הצבאית בצריפין [779], זה היה בדיוק בערב של מונדיאל 2006, ואני ועוד 2 נשארנו שם לילה לשמור [כי הבאנו ציוד לשבוע].
בלילה אכלתי איזה 6 מעדני 'דני' לפחות, והיו לי בחילות בבוקר שאחרי [צעיר שכמוני... :'(].
באותו בוקר היה לנו ראיון עם איזה רב צבאי עטור דרגות כרס וזקן לבן.
הוא שאל אותי ככה: אתה רוצה לבנון, סוריה, ירדן, מצרים או עזה?
חשבתי לרגע, מה המקום הכי קרוב לבית? עזה.
אז זה מה שהשבתי לו.
למחרת מצאתי את עצמי בפיקוד דרום, אצל הרב הפיקודי הרב יוסף שילת, רב חביב ביותר.
הוא שלח אותי לחטיבת גבעתי להיות מש"ק/רכז יהדות.

הגעתי לחטיבה, שם הייתי תחת פיקודו של הרב החטיבתי דאז הרב אסף וגנר, אדם עם לב זהב.
כעבור שבועיים גמלתי בליבי לתת מעצמי יותר למשומדים היושבים בשלטון, ולאחי בני ישראל היקרים הפזורים בארצנו.
הגשתי בקשה לעבור למסלול קרבי [ע"ג טופס 55], מה שכמובן נענה בחיוב על ידי המערכת הצבאית, כי למה לא לנצל חייל עם פרופיל 97 וקב"א 54 שהיה גם במיונים לטייס, ועכשיו משרת בתור מש"ק/רכז יהדות פשוט במפקדת החטיבה?
אז סבבה מבחינתם, עברתי ראיון סמח"ט [אל"מ רון אשרוב דאז, השמאלי בתמונה] והוחלט להעביר אותי במחזור נובמבר 2006 לבסיס הטירונים של החטיבה - בא"ח גבעתי [8884] בקציעות.

עד אז היו צריכים לעבור כמה חודשים בהם נפתחה מלחמת לבנון השנייה, לאחר מכן עקב נפקדות של חייל במקצוע כמו שלי במחנה של סיירת גבעתי, העבירו אותי לשם - מחנה עמוס - מרכז תובלה דרומי שבו נמצאת גם יחידת שועלי שמשון, הלא היא סיירת גבעתי [846].
התנאים שם היו הכי טובים שהיו לי בצה"ל, עד שנפרדתי מהם לטרום הטירונות בנובמבר 2006.
בהגיעי לטרום פגשתי בצעירים רבים השטופים בהבלי המשומדים המתועבים השולטים במדינה >:(.
יצאתי לגיבוש לסיירת [שבה בדיוק שירתתי כתומך לחימה לפני כן] ואותו סיימתי, אך לא לקחו אותי, כנראה בגלל שלא הפגנתי כמעט כישורים.
ברירת המחדל הייתה פלוגת שקד נוב' 06.

סיימתי טירונות, ועברנו לאימון המתקדם בהר-קרן. בסוף האימון המתקדם לאחר קבלת רובאי 07, יצאתי להכנה לקורס מ"כים [ההכנה הכי רצינית בצה"ל, מבין חטיבות החי"ר], ומשם לקורס המ"כים בחטיבת ביסלמ"ח [בית הספר למקצועות החי"ר] גדוד מס' 906 שאיני זוכר את שמו כבר ונמצא במחנה משואה, בדיוק בין דימונה לירוחם.
לקראת סוף הקורס הבנתי שלהיות לוחם זה לא בשבילי, מסיבה פיזית פנימית.
בנוסף לכך נתפסתי ישן בשמירה ב-4 בבוקר.
החליטו להעמיד אותי למול המח"ט, שכנראה היה מעיף אותי כמו כמה שכבר עפו משם על זאת.
אז החלטתי לנצל את ההזדמנות ולצאת מקרבי לתמיד, זאת על ידי חתימה על טופס ויתר על הקורס, מה שבדרך כלל גורר עונש מידי המח"ט מחטיבת המוצא שלך - הלא הוא אל"מ אילן מלכה. [בתמונה, מימין:מלכה הנכנס, יואב גלנט-אלוף פיקוד דרום [שהיה מראשי מבצעי הגירוש (ההינתקות)], ויואל סטריק היוצא לפקד על אוגמ"ר 80 [ליד אילת].

בסיעתא דשמיא, מלכה היה טרי בחטיבה ורק נכנס לתפקיד, ולכן כשהגעתי אליו לראיון בשל בזבוז ההקצאה לקורס המ"כים של החטיבה, ששלחה אותי, הוא הוציא אותי ללא שום עונש, חוץ מלהישאר במפקדת החטיבה, ולא לחזור לגדוד שקד ולהמשיך להיות לוחם - מה שלא רוצה חייל רגיל שרוצה להישאר לוחם, ואילו לי היה זה מפלט קליל לחיים של ג'ובניק רגוע.
מאז אני שם, נותן מעצמי מה שנדרש בתפקיד מש"ק שלישות, בעל רישיון לנגמ"ש [ברדלס].

מעניין כמה יקראו את הכל ויבינו כל מילה... ;D :::D :laugh:

מנותק הכהניסט מירושלים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אין להם בושה

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אסור להרביץ לחיילים, אנחנו מכים את החיילים שאנחנו מברכים כל ימי השבת? שה' ישמור עליהם ואנחנו מרביצים להם?
במקום להרביץ ליהודים אנחנו  צריכים להרביץ לערבים, החיילים לא צריכים לחטוף את המכות שאנחנו צריכים להוציא על הערבים.
כמה שזה לא בסדר שחיילים שומרים על ערבים, זה עוד יותר לא בסדר שאנחנו מרביצים למי ששומר עלינו מפני פיגועים (ולרוב מצליח לעצור את רוב החדירות).

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אסור להרביץ לחיילים, אנחנו מכים את החיילים שאנחנו מברכים כל ימי השבת? שה' ישמור עליהם ואנחנו מרביצים להם?
במקום להרביץ ליהודים אנחנו  צריכים להרביץ לערבים, החיילים לא צריכים לחטוף את המכות שאנחנו צריכים להוציא על הערבים.
כמה שזה לא בסדר שחיילים שומרים על ערבים, זה עוד יותר לא בסדר שאנחנו מרביצים למי ששומר עלינו מפני פיגועים (ולרוב מצליח לעצור את רוב החדירות).

סיבה טובה מאוד להפסיק לברך את מבקשי רעתינו.

זה פשוט טירוף לומר "ישלח ברכה בכל מעשה ידיהם"
כשרבים ממעשי ידיהם הם נגד יהודים.

מאז הגירוש, במקומות רבים הפסיקו לומר את התפילות
הגלותיות הללו, ובחברון הרב ליאור הנהיג תפילה חלופית
ויותר מבוררת.

אני יכול להעיד בגאווה (גאווה בדרכי ה' מותרת),
שמאז הגירוש לא נכחתי באף תפילה לשלום המדינה
ובאף מי שברך לחיילי צה"ל.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 30, 2008, 19:55:29 על ידי האלקשי »