כתב נושא: מתנחלים רעולי פנים תקפו באלות חיילי צה"ל שסייעו לערבים  (נקרא 17228 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
סיבה טובה מאוד להפסיק לברך את מבקשי רעתינו.

זה פשוט טירוף לומר "ישלח ברכה בכל מעשה ידיהם"
כשרבים ממעשי ידיהם הם נגד יהודים.

מאז הגירוש, במקומות רבים הפסיקו לומר את התפילות
הגלותיות הללו, ובחברון הרב ליאור הנהיג תפילה חלופית
ויותר מבוררת.

אני יכול להעיד בגאווה (גאווה בדרכי ה' מותרת),
שמאז הגירוש לא נכחתי באף תפילה לשלום המדינה
ובאף מי שברך לחיילי צה"ל.
אתה מדבר שטויות ומגזים , אתה מאשים אנשים שלא אשמים בכלום. חיילים תמימים שנשטפו ע"י שטיפת המוח הסופר סמולנית והגיעו לשירות קרבי ופינו יהודים. מה הם יודעים בכלל ? על זה להאשים אותם ? לא יותר הגיוני להאשים דרג מדיני וצבאי גבוה?
לא לברך את חיילי צה"ל? אז את מי? בגלל מי אדון נכבד אתה חושב שאתה חי פה אה בגלל הדוסים בבני ברק?אתה קולט מה אתה עושה ? אתה יוצר מכנה משותף עם שמאל קיצוני כנגד אחיך ששופכים את דמם לא פעם ולא פעמיים בשביל שאתה והשמאל תישבו בבית ותתלוננו.
אני נגד כל גירוש בטח ובטח שהמתיישבים עושים עבודת קודש. אבל לא לנקוט באמצעים אלימים קיבינימט?!הם לא אשמים מה לא מובן פה? מה תיצור עם תקיפת חיילים מלחמת אחים ? שנאת חינם ? מה שתיצור זו שנאה של חיילי צהל כלפי המתנחלים וקירוב לשמאל שזהו הדבר הקשה ביותר שאתה יכול לעשות זו טעות מיסודה.עלינו להתאחד נגד השמאל החונק, החיילים הם התומכים הגדולים של תנועות כמו שלנו ואתם צריכים לקלוט את זה . אתה מאוד מזכיר לי את השמאלנים ששונאים את הצבא כי הוא "כובש",רק שלך יש סיבה אחרת וכמובן שזה מוצדק.
שוב ובפעם האחרונה חייל פשוט ביחידת חי"ר עם 600 שקל בחודש ובלי ידע בהיסטוריה ופוליטיקה שרק רוצה לגמור את השירות שלו ולבוא הביתה בשלום,כי החלום של להציל את האחים שלו כבר התנפץ בגלל שמאלנים אנטישמיים ולצערינו גם קצת אנשים מהימין שעכשיו החלו לשנוא את החיילים.
אותו חייל ממורמר שונא את המערכת במצב רגשי חמור מאוד ועוד אתה מאשים אותו ? מאשים אותו באי סירוב פקודה ? מה אתה מצפה ממנו.. אולי תישב בכלא במקומו ? אה? מה הוא יודע? הדרג הצבאי והמדיני אשמים נקודה. כל אחד שמסית נגד האחים שלו הוא אידיוט גמור ואין פה קשר לפוליטיקה יש פה קשר ישיר  לאהבת ישראל ועל אחת כמה וכמה ליהודים טובים ונאמנים.
זכרו שהרב מאיר כהנא זצ"ל ביקש לא להתנגד בצורה אלימה לפינוי ימית לבסוף,זכרו שאסור להגיע למלחמת אחים אנחנו במצב כל כך דליק  ורק זה חסר לנו.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
אם תהיה חייל שמוכן למסור את נפשך, למען חברי המשכן המתועב ההוא בירושלים, אאלץ לייחל לגויעתך.
בקיצור, סרב פקודה.
ועצה שלי, אל תתגייס, זה לא יעזור לנו, הצבא רקוב לגמרי כבר.
מצטער אחי אבל אין ספק בזה שאני הולך להתגייס ולצערי לא להקשיב לעצתך, אני מוכן לתת את עצמי ובעצם אם כל אחד יגיד מה שאתה אומר לא יהיה לנו כוח הגנתי ולא נישאר פה ידידי.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה מדבר שטויות ומגזים , אתה מאשים אנשים שלא אשמים בכלום. חיילים תמימים שנשטפו ע"י שטיפת המוח הסופר סמולנית והגיעו לשירות קרבי ופינו יהודים. מה הם יודעים בכלל ? על זה להאשים אותם ? לא יותר הגיוני להאשים דרג מדיני וצבאי גבוה?
לא לברך את חיילי צה"ל? אז את מי? בגלל מי אדון נכבד אתה חושב שאתה חי פה אה בגלל הדוסים בבני ברק?אתה קולט מה אתה עושה ? אתה יוצר מכנה משותף עם שמאל קיצוני כנגד אחיך ששופכים את דמם לא פעם ולא פעמיים בשביל שאתה והשמאל תישבו בבית ותתלוננו.
אני נגד כל גירוש בטח ובטח שהמתיישבים עושים עבודת קודש. אבל לא לנקוט באמצעים אלימים קיבינימט?!הם לא אשמים מה לא מובן פה? מה תיצור עם תקיפת חיילים מלחמת אחים ? שנאת חינם ? מה שתיצור זו שנאה של חיילי צהל כלפי המתנחלים וקירוב לשמאל שזהו הדבר הקשה ביותר שאתה יכול לעשות זו טעות מיסודה.עלינו להתאחד נגד השמאל החונק, החיילים הם התומכים הגדולים של תנועות כמו שלנו ואתם צריכים לקלוט את זה . אתה מאוד מזכיר לי את השמאלנים ששונאים את הצבא כי הוא "כובש",רק שלך יש סיבה אחרת וכמובן שזה מוצדק.
שוב ובפעם האחרונה חייל פשוט ביחידת חי"ר עם 600 שקל בחודש ובלי ידע בהיסטוריה ופוליטיקה שרק רוצה לגמור את השירות שלו ולבוא הביתה בשלום,כי החלום של להציל את האחים שלו כבר התנפץ בגלל שמאלנים אנטישמיים ולצערינו גם קצת אנשים מהימין שעכשיו החלו לשנוא את החיילים.
אותו חייל ממורמר שונא את המערכת במצב רגשי חמור מאוד ועוד אתה מאשים אותו ? מאשים אותו באי סירוב פקודה ? מה אתה מצפה ממנו.. אולי תישב בכלא במקומו ? אה? מה הוא יודע? הדרג הצבאי והמדיני אשמים נקודה. כל אחד שמסית נגד האחים שלו הוא אידיוט גמור ואין פה קשר לפוליטיקה יש פה קשר ישיר  לאהבת ישראל ועל אחת כמה וכמה ליהודים טובים ונאמנים.
זכרו שהרב מאיר כהנא זצ"ל ביקש לא להתנגד בצורה אלימה לפינוי ימית לבסוף,זכרו שאסור להגיע למלחמת אחים אנחנו במצב כל כך דליק  ורק זה חסר לנו.

א. בורות ואי ידיעה אינה פוטרת מעונש. אתה יכול לדמיין
פושע שמגיע לבית משפט ישראלי ואומר שמכיון שלא ידע
יש לפטרו ללא כלום? וכאן לא מדובר בעונש אלא בהגנה עצמית,
ואי אפשר להכריח מתנחלים לסכן את עצמם ואת אדמתם
למען שמירה על כבודם של ילדונים סכלים מתל אביב ששכלם
נשטף על ידי התקשורת.

ב. התירוץ "רק מילאו פקודות" הושמע על ידי פושעי מלחמה
נאצים במשפטי נירנברג, וכן על ידי אייכמן עצמו כשנשפט בישראל.
אני בספק אם ראוי להשתמש באותו התירוץ השחוק עבור חיילי צה"ל.

ג. זהו טירוף ממדרגה ראשונה לברך צבא שחלק נכבד מפעולותיו
הם שיא הרשע והאכזריות נגד יהודים. אפשר להתפלל להצלחת
המעשים הטובים שהצבא עושה, אבל ברכה כללית לא באה בחשבון.

ד. חייל ששומר על ערבים וחייל שעוקר יהודים צריך לדעת שהוא
לא חסין מפגיעה בדרך של הגנה עצמית מצד יהודים. מי שמסייע
לאויב, דינו כאויב - בין אם הוא יהודי, ערבי, דרוזי, צ'רקסי או חייל במדים.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 30, 2008, 21:47:21 על ידי האלקשי »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
נשטף על ידי התקשורת.

בס"ד

מחזק את דבריך.  ישר כח.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
מצטער אחי אבל אין ספק בזה שאני הולך להתגייס ולצערי לא להקשיב לעצתך, אני מוכן לתת את עצמי ובעצם אם כל אחד יגיד מה שאתה אומר לא יהיה לנו כוח הגנתי ולא נישאר פה ידידי.
כל חייל צריך לדעת את האמת
ברגע שלא יהיה צבא של רובוטים, השמאלנים יברחו לחו"ל עם הדולרים
ואנו נשאר כאן עם האחים האמיתיים שלנו בשלום, ונגמור את הערבים בכיף.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
כל חייל צריך לדעת את האמת
ברגע שלא יהיה צבא של רובוטים, השמאלנים יברחו לחו"ל עם הדולרים
ואנו נשאר כאן עם האחים האמיתיים שלנו בשלום, ונגמור את הערבים בכיף.
אתה לא ממש מוסבר אחי..

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
נשטף על ידי התקשורת.

א. אין פה שום אין ידיעה על "חוק". לצערנו ההחלטה שהתקבלה הייתה חוקית לגמרי. ולכן אין בכלל על מה לדבר על עונש.. איזה עונש הם אמורים לקבל ממי?
ב. בבקשה אל תעשה לי את זה, אתה בלי לשים לב שוב מתקרב לחרא ששמאלנים שוטפים לך את המוח בו - ומשתמש באותם טיעונים חסרי ביסוס ודימיון. זה מצחיק שדווקא אתה ימני אמיתי משתמש בתירוצים שמאלנים מצוצים מהאצבע נטו. אתה צריך לרדת לעניין, לשטח לדבר עם חיילים (אם יורשה לי לשאול איפה אתה היית בצבא?) כשתעשה את זה תבין שזה לא שחור לבן החיילים הם לא האשמים הם נתונים בידי המשטר השמאלני ששוטף להם את המוח הוא האשם הגדול פה. אתה מזכיר לי בהתנהגותך את הערבים במרד הערבי הגדול, בסופו של המרד (ברוך ה') הם החלו להתקיף את האחים שלהם בגלל סיכסוכים פנימיים במקום להרוג בנו ובבריטים, הם האשימו אחד את השני באי השתתפות במרד, בטיפשות מלאה ,במקום להתקיף את "האוייב".
ג. אתה לא מברך את ה"צבא" (העליטה הסופר סמולנית) אתה מברך את החיילים  הפשוטים בח"יר ואני יכול לצטט לך את התפילה אבל אני חושב שאתה מכיר אותה.
ד. שוב אני אחזור לטיעון שהדרך היא לא להתקיף את האיש הקטן הפשוט והתמים שנשטף ע"י שטיפת מוח, זו דרך ערבית מטומטמת לצאת למלחמת אחים.
נ.ב
מה יש לך להגיד על זה שהמנהיג הדגול הרב מאיר כהנא זצ"ל היה נגד מלחמות אחים ? הוא לא מהווה דוגמא טוטאלית בשבילך? מה אתה חושב שהוא היה אומר בנושא? "jew is a jew" מזכיר לך משו אדון נכבד?

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
משום מה,מישהו מחק את ההודעה שלי שכתבתי פה :crazy:
[gif[/img]

מנותק dmx

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
גועל נפש במקום שצבא יכנס בפלסתינים הוא ניכנס ביהודים השמואל חוגג ובגדול להקיא
למות או לכבוש את ההר   

בית''ר ירושלים

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
א. אין פה שום אין ידיעה על "חוק". לצערנו ההחלטה שהתקבלה הייתה חוקית לגמרי. ולכן אין בכלל על מה לדבר על עונש.. איזה עונש הם אמורים לקבל ממי?

זו לא הוראה חוקית. זו הוראה הנוגדת מוסר יהודי בסיסי,
ואם תרשה לי לחזור לדוגמא שהבאתי - אף חייל לא היה
מעלה בדעתו למלא פקודה לירות באמא שלו, גם אם יוכיחו
לו באותות ובמופתים שזו פקודה חוקית.

העונש של המגרשים הוא בכך שהם ראויים לבוז ולבזיון,
ויזכרו לדראון עולם בהיסטוריה של העם היהודי - כמו היודנראט והקאפוס.

ב. בבקשה אל תעשה לי את זה, אתה בלי לשים לב שוב מתקרב לחרא ששמאלנים שוטפים לך את המוח בו - ומשתמש באותם טיעונים חסרי ביסוס ודימיון. זה מצחיק שדווקא אתה ימני אמיתי משתמש בתירוצים שמאלנים מצוצים מהאצבע נטו. אתה צריך לרדת לעניין, לשטח לדבר עם חיילים (אם יורשה לי לשאול איפה אתה היית בצבא?) כשתעשה את זה תבין שזה לא שחור לבן החיילים הם לא האשמים הם נתונים בידי המשטר השמאלני ששוטף להם את המוח הוא האשם הגדול פה. אתה מזכיר לי בהתנהגותך את הערבים במרד הערבי הגדול, בסופו של המרד (ברוך ה') הם החלו להתקיף את האחים שלהם בגלל סיכסוכים פנימיים במקום להרוג בנו ובבריטים, הם האשימו אחד את השני באי השתתפות במרד, בטיפשות מלאה ,במקום להתקיף את "האוייב".

אתה מבלבל את המוח. מי שאינו אחראי על מעשיו -
אינו ראוי לתואר אדם. בדרך כלל מי שמוגדר כמי שאינו
אחראי על מעשיו, מאושפז בכפיה בבית חולים פסיכיאטרי.

כל חייל אחראי אישית על הפשעים שהוא מבצע נגד העם
היהודי. אפשר לומר שיש לנהוג כלפיהם לפנים משורת הדין
בגלל שהם תינוקות שנשבו ומוחם נשטף על ידי התקשורת,
אבל זה קשקוש ממדרגה ראשונה לבטל לגמרי אחריות אישית.

גם החיילים הקטנים בארגוני פשע נאשמים כשהם מבצעים חיסולים.
ואדרבא, ביהדות אין שליח לדבר עברה. כך שלמעשה החיילים
אשמים יותר מאשר מפקדיהם ושולחיהם השמאלנים.

ג. אתה לא מברך את ה"צבא" (העליטה הסופר סמולנית) אתה מברך את החיילים  הפשוטים בח"יר ואני יכול לצטט לך את התפילה אבל אני חושב שאתה מכיר אותה.
ד. שוב אני אחזור לטיעון שהדרך היא לא להתקיף את האיש הקטן הפשוט והתמים שנשטף ע"י שטיפת מוח, זו דרך ערבית מטומטמת לצאת למלחמת אחים.

אין בכוונתי לברך חייל פשוט שהולך עם פטיש לשבור בית של יהודי.
להיפך - אני מקלל אותו, ומאחל לו שיקבל את כל המחלות אשר שם ה' במצרים.
זה לא עניין של שנאה, חלילה. זה עניין פרקטי.

נ.ב
מה יש לך להגיד על זה שהמנהיג הדגול הרב מאיר כהנא זצ"ל היה נגד מלחמות אחים ? הוא לא מהווה דוגמא טוטאלית בשבילך? מה אתה חושב שהוא היה אומר בנושא? "jew is a jew" מזכיר לך משו אדון נכבד?

הרב זצ"ל הזהיר רבות מפני מלחמת אחים.
לא שמעו לו.

ואמנם מלחמת אחים כבר כאן, והיא נכפתה עלינו. ומכיון שכך,
אין סיבה שיהודים לא ישיבו מלחמה שערה, בכל כוחם ובכל מאודם,
נגד הבאים לכלותם - גם אם חלקם במקרה בנים לאם יהודיה.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 31, 2008, 14:49:18 על ידי האלקשי »

מנותק צ.י.ה (צבא יהודי אמיתי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
 לפי דעתי צריך לבצע תוכנית מפורטת כדי להגן עלינו: לבנות ביצורים תת קרקעיים ומנהרות, ולהתחבא שם בזמן שהחיילים מפנים את המאחז, ואחרי שהחיילים מסיימים לעלות שוב לקרקע ולהקים מחדש. קצת יצירתיות יש לנו מוח יהודי. חייבים לבנות מנהרות ומרתפים בעומק האדמה כדי להשיג עומק אסטרטגי, צריך לעשות זאת בצורה חשאית שצה"ל לא יידע שאנחנו שם. אני בטוח שאפשר לפתור את הבעיה הזאת בדרכים סודיות ויצירתיות. אולי זה נשמע כמו סוג של תוכנית שאינה ברת ביצוע עבור רבים מאיתנו, אבל אם הערבים הטיפשים יכולים גם אנחנו יכולים.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 31, 2008, 15:55:15 על ידי צ.י.ה (צבא יהודי אמיתי) »

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
מתנחלים רעולי פנים תקפו באלות חיילי צה"ל ש
« להגיב #36 ב- : נובמבר 01, 2008, 18:51:31 »
זו לא הוראה חוקית. זו הוראה הנוגדת מוסר יהודי בסיסי,
ואם תרשה לי לחזור לדוגמא שהבאתי - אף חייל לא היה
מעלה בדעתו למלא פקודה לירות באמא שלו, גם אם יוכיחו
לו באותות ובמופתים שזו פקודה חוקית.

העונש של המגרשים הוא בכך שהם ראויים לבוז ולבזיון,
ויזכרו לדראון עולם בהיסטוריה של העם היהודי - כמו היודנראט והקאפוס.

אתה מבלבל את המוח. מי שאינו אחראי על מעשיו -
אינו ראוי לתואר אדם. בדרך כלל מי שמוגדר כמי שאינו
אחראי על מעשיו, מאושפז בכפיה בבית חולים פסיכיאטרי.

כל חייל אחראי אישית על הפשעים שהוא מבצע נגד העם
היהודי. אפשר לומר שיש לנהוג כלפיהם לפנים משורת הדין
בגלל שהם תינוקות שנשבו ומוחם נשטף על ידי התקשורת,
אבל זה קשקוש ממדרגה ראשונה לבטל לגמרי אחריות אישית.

גם החיילים הקטנים בארגוני פשע נאשמים כשהם מבצעים חיסולים.
ואדרבא, ביהדות אין שליח לדבר עברה. כך שלמעשה החיילים
אשמים יותר מאשר מפקדיהם ושולחיהם השמאלנים.

אין בכוונתי לברך חייל פשוט שהולך עם פטיש לשבור בית של יהודי.
להיפך - אני מקלל אותו, ומאחל לו שיקבל את כל המחלות אשר שם ה' במצרים.
זה לא עניין של שנאה, חלילה. זה עניין פרקטי.

הרב זצ"ל הזהיר רבות מפני מלחמת אחים.
לא שמעו לו.

ואמנם מלחמת אחים כבר כאן, והיא נכפתה עלינו. ומכיון שכך,
אין סיבה שיהודים לא ישיבו מלחמה שערה, בכל כוחם ובכל מאודם,
נגד הבאים לכלותם - גם אם חלקם במקרה בנים לאם יהודיה.

א. " הוראה הנוגדת מוסר יהודי בסיסי" זהו עניין סובייקטיבי לצערנו, בשביל אחד (כמוני וכמוך ) לגרש אדם ששלחת אותו לגור בשטח אש זה פשע ובצדק, אבל בשביל אחר תמים שנשטף מוחו זהו לא פשע - זו המציאות אין להאשים את האדם הפשוט והתמים.

ב.מצטייר שלא התגייסת לצבא או שלא קיבלת עליך אף פעם תפקיד של סמכות שנכפה עליך במסגרת מסודרת(אחרת היית מבין איך דברים מתנהלים, אם לאו לפחות ככה אתה מדבר. תקן אותי אם אני טועה, ובאמת בשביל רמת המשכל הנאה שלך אל תשווה אותם ל"חיילים" בארגוני פשע שמטרת הארגונים האלה היא בצע כסף, ולא הגנה על העם היהודי- ואל זה אין לך על מה להתווכח, אני מקווה שאתה מבין שצה"ל הסמולני לצערינו עדיין הוא זה שמגן על העם היהודי בארץ ישראל, לא חרדים ולא מתנחלים בצורה מסודרת וארגונית(למרות שהם עושים עבודת קודש, הנשק עדיין לא בידיהם ואני מחכה בקוצר רוח ליום הזה).
אני רוצה שתפרט על המקור היהודי שאתה מדבר עליו ותוכיח את הקשר בין האמרה למעשיות.
ג.עם גישה כזו נראה לאיזו "אהבת ישראל" תגיע, צריך לאהוב כל יהודי באשר הוא גם את הגרועים, ובמיוחד את החיילים שלא אשמים בשטיפת המוח, הם חוד החנית שלי ושלך כשתגיע למצב שתחנך אותם לאהבת ישראל, היסטוריה אמיתית וגאווה יהודית תבין שהם אלה שילחמו בשבילך לא אפחד אחר יותר מזה אין לך מישהו אחר ,ריבונו של עולם, שינצח לך מלחמות , אין לך אלטרנטיבה ( לפעמים גם לצערי) שתגן עליך ושתבטיח לך לשבת עכשיו ולחשוב איך אתה הולך לענות לי על זה.
ד.טוב לדעת שיש מלחמת אחים. זה נחמד לנבא שחורות ולהיכנס כל כך עמוק לכך שהמצב קשה פה, אם זה יעזור לך אז אני יחלץ אותך מהחור השחור בבשורה אחת טובה, עדיין ואני מדגיש עדיין אין מלחמת אחים תודה לאל, אתה יכול להגיד לי ששמאלנים עושים ככה והשלטון עושה ככה, מצטער זוהי לא ההגדרה של מלחמת אחים.

נ.ב
אתה שמצטט לי דברים מהמסורת היהודית, תומך בעבירה על עשרת הדיברות ("לא תרצח"- ואם אתה רוצה דיוק אז בפגיעה ברמ"ח איברים)
נכון שאתה לא בכוונה של להרוג אלא רק "להתריע", " לפצוע" וכו', תתפלא לדעת כמה מהר זה עוד ידרדר לרצח.
לסיכום אני חס וחלילה לא שמאלני או משו כזה, אני אוהב את ישראל, לדעתי החיילים והמתנחלים עושים עבודת קודש ומצילים יום יום את העם היהודי, אך כמו שאני אוהב את המתנחלים אני אוהב את החיילים ומכך כמו ששנאתי שפגעו במתנחלים בגירוש עכשיו אני שונא שפוגעים פיזית בחיילים, אתה צריך להבין שאלו שתי אוכלוסיות שיכולות ללכת יד ביד ולהביא אותנו למעוז חפצינו, רק אם נלמד אותם אהבת ישראל אחד לשני.
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2008, 18:54:56 על ידי צדק »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

ידידנו היהודי היקר '' אחים באמ-ת '' הי''ו חשף כאן בפניכם כיצד מתנהל מנגנון הצבא שתכליתו לשרת את אותו שלטון ערב-רב נלוז ומתועב בכל המעשים הנוגעים לבטחונו ולבטחון אנשי-שלומו שר''י ( ויש לזכור היטב שאנו כיהודים אמוניים ימניים אמיתיים לא נכללים בתוך האמור לעיל , והראי'ה לכך היא מעשי הנבלה של הקטנת הכוחות בקו ההגנה על הישובים שבהם אוכלוסיי'ה אמונית ימנית אמיתית ונמצאים בסמוך לאויב הערבי הנאצי יש''ו שלא בכדי שודל לתפוס את המקומות שסביב למקומות הקדושים בכדי להקטין את הזיקה היהודית אליהם ולגרום להשתלטות הדרגתית של האוייב הערבי הנאצי יש''ו על מקומות אלו ) אולם הציבור היהודי לא יוכל לסבול מעשי עוולה ונבלה באחיו היושבים בארץ הקודש תובב''א בצורה ברוטאלית על ידי אותו צבא שבשרות השלטון המשוקץ כפי שנעשה בגוש-קטיף , חבל עזה , והשומרון , ועוד יישובים יהודיים רבים , תשומת-לב לעובדה שבאותם אזורים בהם הופעל מעשה העוולה והנבלה של גירוש יהודים מבתיהם ומנחלתם על-ידי אותו צבא וכוחות מזויינים שונים , לא הי'ה אוייב ערבי נאצי יש''ו שניתן הי'ה להשתמש בו לשם כך , אולם באזור העיר שכם , מקום ציון קבורתו של יוסף הצדיק ע''ה זיע''א הופעלו מעשי הנבלה הבאים ,שאותם מתכנן שלטון הערב-רב הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ליישם בכל מקום בו קיימים הנתונים של אוכלוסיי'ה יהודית אמונית ימנית אמיתית השוכנת לצד אוייב ערבי נאצי יש''ו שהאויב הערבי הנאצי יש''ו כבר שידל את שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב רודף הזימה , בצע השוחד והשלמונים ( כפי שנחשף טפח ממאות בקדנצי'ה זו במסגרת מלחמוות שבהםן הפלילו אותם יהודונים פושעים האחד את השני ) שר''י להפקיר לידיו את אותם מקומות ח''ו ר''ל ,והשלבים המתוכננים על ידיהם המגואלות בדם אחינו כדלקמן :
 א . בשלב ראשון מוצאים הכוחות-המקצועיים של הצבא מאותם מקומות מיועדים , ומוכנסים תחתיהם כוחות שאינם מקצועיים מיחידות שאינן מוגדרות ''יחידות לוחמות '' כאשר מנדבים חיילים כצאן לטבח ר''ל וקוראים לזאת '' תעסוקה מבצעית '' או תע''מ !!
 ב . בשלב השני יוצרים '' דראמה עיתונאית '' שתשניא את אחינו היהודים האמוניים הימנים האמיתיים בכל קצוות הערים והכרכים והתשקורת נרתמת לכך בכל אונה ותקציבי עתק מוזרמים לשם כך , ''אומנים וקומיקאים '' מכפישים את שמות האישים הבולטים באותם יישובים יהודים אמונים יהודים ימנים-אמיתיים , וכן האוייב הערבי מוסת במסר ברור שזהו הדמן לתקוף את היישובים היהודיים מכיוון שהשלטון המשוקץ של הערב-רב תומך בכך ר''ל !! ראוי לציין ההדבר מתבצע בהעברת מסרים חשאית וכמובן גם בריש-גלי בצורת רמיזות שהן במסגרת ה ''חוק ''  הבולשביקי המתועב !!
 ג . בשלב השלישי מוצאים רוב הכוחות מהאזור וכיח מצומצם ביותר וחסר-אונים מול מתקפה פוטנציאלית של האויב הערבי הנאצי יש''ו נותר באיזור בכדי שלא יוכר שעניין הנסיגה מול האוייב הערבי הנאצי יש''ו כבר תואם בצמרת שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וכן בצמרת הצבא , אולם הדבר נשמר בסודיות גמורה , מכיוון שאותם חיילים שנותרו בשטח למעשה מופקרים למוות ולינץ' אכזרי של האוייב הערבי הנאצי יש''ו כאשר אינן מודענם לכך כלל ! מכיוון שהם לא מודעים לסדר הכוח (סד''כ) המוצב סביבם מחמת ה '' סודיות ''!!
 ד . בשלב הסופי , כאשר האוייב הערבי הנאצי יש''ו כבר מוכן לתקיפה בחסות שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , מועברת פקודה לחיילים המסכנים שנותרו בשטח  ולתושבים היהודיים האמוניים הימנים האמיתיים שגרים ביישוב היהודי האמור  '' לסגת כל-עוד נפשם בהם '' תוך דמן קצר , מכיוון ש ''מערכת הבטחון נמצאת חסרת-אונים מול מתקפה של פורעים רוצחים מקרב האוייב הערבי  הנאצי יש''ו ש (כבייכול) תכנן את המתקפה בצורה '' חשאית '' !!
וכך לעיתים קרובות נרצחים אחינו שמוסרים את נפשם ונשארים ביישוב על-מנת לשכנע את שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י לחזור בו מהפקרת הדם היהודי וארץ-הקודש תובב''א לאוייב הערבי הנאצי יש''ו , וישנם גם חיילים שמאמינים באשלי'ה  שהם משרתים בצבא נאמן   לעם היהודי ולציביון היהודי , ואף היהו כאלה שאינם יהודים אולם הפגינו נאמנות לדגל ונלחמו עד טיפת דמם האחרונה !! זאת ראינו במעשה העוולה של הפקרת ציון קבורתו של יוסף הצדיק בן יעקב-אבינו ע''ה זיע''א בעיר שכם , ששם הופקר חייל דרוזי שדימם למוות במתחם הציון הקדוש בעוד האוייב הערבי הנאצי יש''ו מפליא מכותיו בו ומחריב ושורף את מתחם הציון הקדוש  :'( >:( ( שדרך אגב נחשב מקודש גם בעיני דת הדמים של האיסלאם המתועב יכריתהו הקב''ה במהרה מהעולם אכי''ר --ומכאן יש להקיש את העובדה  , מה מותר לשיטתם יש''ו לשרוף את ציון קבר יוסף הצדיק ע''ה זיע''א שהוא מקודש בפירוש ובריש-גלי בספר המשיקץ הוא הקוראן המתועב , קל-וחומר שיש לשרוף את האשרות שבנה האוייב הערבי הנוסלמי הנאצי על הר-הבית מקום בית מקדשנו ותפארתנו שיבנה בב''א !! )
ולכולכם יש כאן חומר למחשבה מפי אדם שעבר את התלאות הללו על בשרו !!

שבוע-טוב ומבורך על כל אחינו היהודים הנאמנים לה' ולתורתו -ה' עליהם יחיו !
                                                                            רס''ר לשעבר הגולה-בארץ  :)

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נ.ב
אם הוא אמר שיהודי הוא יהודי למה בסרטון שראיתי שבעצרת בעפולה שבאו להפגין נגדו הקיבוצניקים השמאלנים הוא קרא להם מנוולים?
[gif[/img]

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
אתה לא ממש מוסבר אחי..
התכוונתי שברגע שלא יהיה לשמאלנים ענין כלכלי מציאותי לחיות בארץ ישראל כמושלים במדינה,
והם לא יבינו שיש בורא לעולם וישתדלו לעשות רצונו, הם יארזו ויעברו מקום.
מתי לא יהיה להם ענין כזה?
2 אפשרויות:
מהפכה אלימה, או מהפכה 'דמוקרטית' עאלק...
מחד גיסא, אני לא מאמין שהאפשרות השנייה תתאפשר לעם ישראל, כשהשמאלנים המשומדים עוכרי ישראל תופסים בהגה.
בדעתי זאת אני חולק על יקירנו חיים, אך אני מאוד בטוח בה, ולמרות זאת נותן את חלקי באתר, ולא נוטש ומתרחק מהערת הציבור.
מאידך גיסא, מהפכה אלימה לא יכולה להתקיים עקב מנגנוני ההגנה של השלטון המגעיל הזה.
ולכן מובל אני לשאלה, מה כן יעזור לעם ישראל?
אז גם כאן 2 אפשרויות:
1. מלחמה עם אוייבינו מהגויים בחוץ, שתגרור מהפכה בשלטון אם ירצה ה'.
2. חזרה המונית בתשובה של אחינו כל בית ישראל, התגלות ה' בעולם וכו'... כיד הדמיון הטובה עליכם.

אתם מוזמנים להגיב, אני מאוד רוצה לשמוע את דעתכם.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : נובמבר 01, 2008, 21:08:49 »

א. " הוראה הנוגדת מוסר יהודי בסיסי" זהו עניין סובייקטיבי לצערנו, בשביל אחד (כמוני וכמוך ) לגרש אדם ששלחת אותו לגור בשטח אש זה פשע ובצדק, אבל בשביל אחר תמים שנשטף מוחו זהו לא פשע - זו המציאות אין להאשים את האדם הפשוט והתמים.

אנחנו לא חיים בעולם רלטיביסטי.
יש אמת ויש שקר, יש טוב ויש רע.

כפי שלחיילים הגרמנים הפשוטים לא היתה שום הצדקה
להכניס יהודים לתאי גזים, אפילו שהדבר היה חוקי
לדעתם ומוסרי לפי האידיאולוגיה הנאצית - כך לחיילי
צה"ל אין הצדקה לעקור יהודים מביתם על אף שהדבר
חוקי לפי חוקי מדינת סדום ומוסרי לפי האידיאולוגיה
השמאלנית.

שטיפת המוח שהם עוברים אינה גורם שמונע לחלוטין
חשיפה לאמת. עובדה, בפורום הזה ישנם לא מעט אנשים
ששרתו בצבא, וגם ללא כלים חיצוניים הבינו שגירוש יהודים
והגנה על אינטרסים ערביים ביו"ש - זה פשע בלתי מוסרי.

ב.מצטייר שלא התגייסת לצבא או שלא קיבלת עליך אף פעם תפקיד של סמכות שנכפה עליך במסגרת מסודרת(אחרת היית מבין איך דברים מתנהלים, אם לאו לפחות ככה אתה מדבר.

זו ההוכחה שלא כל מה שמצטייר אצלך בראש, בהכרח נכון.
הייתי במערכת הצבאית הישראלית (אמנם לפני זמן רב, לפני
שצה"ל השתגע לגמרי), ואני מבין היטב מהי המערכת הצבאית.

אתה כותב דברים נכונים, החיילים הפשוטים אינם בעלי דעה בצבא
ואין להם שום אפשרות להחליט בעצמם בנוגע למשימות. אבל כאמור,
זה אינו תירוץ. אני חושב שלפי מה שאתה כותב, המסקנה היחידה היא
שפשוט אסור להתגייס לצבא, ואין לסמוך על עצמך בנוגע לסרוב פקודה.

ויותר מכך, אני חושב שגם חייל שלא ביצע גירוש בפועל - גם הוא שותף
לפשע רק על ידי לבישת המדים של הצבא הזה - צבא שפועל באופן קבוע
נגד יהודים. לכן כשאני נוהג ברכב - אני לא מעלה לטרמפים חיילים במדים,
גם אם הם יהודים טובים ואפילו אם הם חברים טובים.

תקן אותי אם אני טועה, ובאמת בשביל רמת המשכל הנאה שלך אל תשווה אותם ל"חיילים" בארגוני פשע שמטרת הארגונים האלה היא בצע כסף, ולא הגנה על העם היהודי- ואל זה אין לך על מה להתווכח,

ארגוני פשע הם ארגונים שאמנם מצרים מאוד לאנשים, אבל אינם פועלים
נגד האינטרסים הלאומיים של עם ישראל. כך שלמעשה, צה"ל גרוע בהרבה
מכל ארגון פשע.

אני מקווה שאתה מבין שצה"ל הסמולני לצערינו עדיין הוא זה שמגן על העם היהודי בארץ ישראל, לא חרדים ולא מתנחלים בצורה מסודרת וארגונית(למרות שהם עושים עבודת קודש, הנשק עדיין לא בידיהם ואני מחכה בקוצר רוח ליום הזה).

זה שצה"ל מבצע סיכולים נגד מחבלים, אינו נותן לו רשות לבצע פשעים
נגד העם היהודי. כשאדם שכל חייו לא עשה כלום מלבד מעשי חסד,
מעביר זקנים את הכביש ושולח מצרכים לעניים מחליט יום אחד לרצוח
איזה הומלס, אף אחד לא ישחרר אותו לחפשי כשישמע על מסכת חייו.

צה"ל הוא צבע פושע ונפשע. הצבא המסודר היחיד מאז הוורמאכט שהצליח
לגרש יהודים מאדמתם ומביתם על רקע היותם יהודים. אם היה זה כל צבא
אחר בעולם, היינו קוראים לשחוט אותו עד לאחרון חייליו. אבל מכיון שמדובר
בצבא שבמקרה רובו מבנים לאם יהודיה, אנחנו קוראים רק להתנגדות פאסיבית.

ג.עם גישה כזו נראה לאיזו "אהבת ישראל" תגיע, צריך לאהוב כל יהודי באשר הוא גם את הגרועים, ובמיוחד את החיילים שלא אשמים בשטיפת המוח, הם חוד החנית שלי ושלך כשתגיע למצב שתחנך אותם לאהבת ישראל, היסטוריה אמיתית וגאווה יהודית תבין שהם אלה שילחמו בשבילך לא אפחד אחר יותר מזה אין לך מישהו אחר ,ריבונו של עולם, שינצח לך מלחמות , אין לך אלטרנטיבה ( לפעמים גם לצערי) שתגן עליך ושתבטיח לך לשבת עכשיו ולחשוב איך אתה הולך לענות לי על זה.

כבר כתבתי, אין שום קשר לאהבה ולשנאה. מדובר בהתנגדות פרקטית
ולגיטימית לגוף שעויין יהודים. אי אפשר להפריד בין גוף הארגון לבין הברגים הקטנים בו.

אני אוהב כל יהודי, אך אם יהודי ינסה לשדוד אותי - הוא יקבל מכות רצח.
אהבה יהודית אינה אהבה נוצרית של הגשת הלחי השניה.

ד.טוב לדעת שיש מלחמת אחים. זה נחמד לנבא שחורות ולהיכנס כל כך עמוק לכך שהמצב קשה פה, אם זה יעזור לך אז אני יחלץ אותך מהחור השחור בבשורה אחת טובה, עדיין ואני מדגיש עדיין אין מלחמת אחים תודה לאל, אתה יכול להגיד לי ששמאלנים עושים ככה והשלטון עושה ככה, מצטער זוהי לא ההגדרה של מלחמת אחים.

זו לא ראית שחורות, זו מציאות יומיומית ביו"ש. זו מציאות
בה מדי יום ישנן קריאות הסתה נגד יהודים מצד אוכלוסיות מסוימות
שאינן אוכלוסיות בני מיעוטים - וקריאות אלו מיושמות לצערי על ידי
כוחות הבטחון של המדינה.

זו מלחמת אזרחים על אש קטנה, אבל אם נתרפס במלחמת האזרחים
הקטנה, מה שיבוא זו מלחמת אזרחים גדולה. האם לזה אתה חוטר?

נ.ב
אתה שמצטט לי דברים מהמסורת היהודית, תומך בעבירה על עשרת הדיברות ("לא תרצח"- ואם אתה רוצה דיוק אז בפגיעה ברמ"ח איברים)
נכון שאתה לא בכוונה של להרוג אלא רק "להתריע", " לפצוע" וכו', תתפלא לדעת כמה מהר זה עוד ידרדר לרצח.

אני בכוונה תחילה לא מתווכח במונחים הלכתיים עם חילונים.
בשביל להתווכח ברמה הלכה יהודית, צריך השכלה מינימלית ביהדות,
לא מספיקה זריקה רנדומלית של פסוקים מתוך הכרס. אל תעלב, ידידי.

אומר רק את השורה התחתונה: אין שום בעיה לפגוע במי שפוגע בנו,
בין אם הוא חובש כאפיה ובין אם הוא לובש מדי חאקי ירוקים.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי שפוגע בחיילים הוא אפס מאופס, גועל נפש אנושי.וצריך לשים אותו בכלא.חיילים שומרים לנו על המדינה,חיילים טוחנים תתחת שלהם בשמירות ובקור כדי שאנחנו נישן בשקט.בלי חיילים,לא היה מי שיגן עלינו.מיליוני ערבים בעולם שמו להם למטרה להרוג אותנו,מי אתם חושבים עומד בינהם ושומר ? ההתנחלויות ? הישיבות ?
כל כך הרבה חיילים מתו במלחמות !!! כל כך הרבה !! ואתם אומרים לפגוע בהם ??!

יש פה כמה אנשים שפויים בפורום,אבל תאמת,אני מתפלל מכל הלב שמישהו ממנהיגי "תנועת הימין האמיתי" חס וחלילה לא יגיע לעמדת השפעה כל שהיא על המדינה.
זה יהיה אסון לאומי,הסכנה של השמאל הקיצוני שמנסה לכפות עלינו הסכמי שלום מזוייפים,לא שונה מסכנת הימין הקיצוני שמנסה לכפות עלינו את שלטון הדת והפנאטיות.
ההבדל בין הימין הקיצוני לשמאל הקיצוני,זה שהשמאל פשוט מצליח לכפות את הרצונות שלו,ואתם לא.

I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מיליוני ערבים בעולם שמו להם למטרה להרוג אותנו,מי אתם חושבים עומד בינהם ושומר ? ההתנחלויות ? הישיבות ?

שכחת לציין פרט קטן: צה"ל, במלוא עוצמתו ועוזו,
הפסיד בצורה מבישה לארגון גרילה קטן בלבנון.

אז כן, אני מפקפק בכך שצה"ל הוא היחיד ששומר עלינו
מפני כל צבאות ערב. אילו הייתי חושב כך - הייתי מזמן
בורח מן הארץ. אם ה' לא ישמור עיר - שווא שקד שומר.

אנחנו נפרק את צה"ל - ונקים צבא יהודי, אמיתי, צבא
שישמור על יהודים ולא יבצע פרעות ביהודים. כי רק זה
יציל את עם ישראל מאבדון. ואם יש לך בעיה עם זה,
אתה מוזמן לשתות מהביוב של שכם.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כמו שאמר ערפאת יש"ו שר"י "ירושלים היא בירתה של פלסטין ומי משאינו מוצא חן בעיניו שישתה מהים של עזה"
ימח שמו ושם זכרו אני מתפלל עכשיו שהוא כבר נצלה טוב טוב באש הגיהנום
[gif[/img]

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
כמו שאמר ערפאת יש"ו שר"י "ירושלים היא בירתה של פלסטין ומי משאינו מוצא חן בעיניו שישתה מהים של עזה"
ימח שמו ושם זכרו אני מתפלל עכשיו שהוא כבר נצלה טוב טוב באש הגיהנום
תתפלל על החיים ולא על המתים
תתפלל שנפגש עם חיים בנתב"ג ובביתו בארץ בקרוב
תתפלל שהמהפכה תתממש בחיינו
תתפלל שנצליח כולנו למלא את המוטל עלינו במלוא המרץ וההצלחה.

תודה על תפילותיכם, כולכם.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שכחת לציין פרט קטן: צה"ל, במלוא עוצמתו ועוזו,
הפסיד בצורה מבישה לארגון גרילה קטן בלבנון.

אז כן, אני מפקפק בכך שצה"ל הוא היחיד ששומר עלינו
מפני כל צבאות ערב. אילו הייתי חושב כך - הייתי מזמן
בורח מן הארץ. אם ה' לא ישמור עיר - שווא שקד שומר.

אנחנו נפרק את צה"ל - ונקים צבא יהודי, אמיתי, צבא
שישמור על יהודים ולא יבצע פרעות ביהודים. כי רק זה
יציל את עם ישראל מאבדון. ואם יש לך בעיה עם זה,
אתה מוזמן לשתות מהביוב של שכם.

הקב"ה תמיד בכל מקום,ורצונו הוא שיקבע את החיים של כולם,על זה אין עוררין.אני פשוט לא חושב שהישיבות אם אלו ששומרים עלינו.
אלא הצבא.(שקיים,כי ככה רוצה ריבונו של עולם,ואם לא ירצה אז ככה יהיה רצונו)
אתה לא תפרק את צה"ל ואתה לא תקים צבא אחר,אתה יודע למה ? כי אתה לא יכול.פשוט מאוד.

אכן צריך שינוי מהותי בשלטון,צריך שלטון ימני ושפוי ולא מתרפס,שילטון עם אהבת הארץ,שלטון עם אכפתיות לאזרחים שלו.
לא שלטון של פאנאטיזם דתי.מי שמציע לפגוע בחיילים או פוגע בחיילים,לא ראוי להיות בשלטון.לא ראוי גם להיות אזרח.בדיוק כמו השמאלנים הרדיקלים.
הצבא לא עושה פראות ביהודים,עקירת יהודים מבתיהם זה דבר נורא ואיום,אך זה לא מצדיק שפיכת דם חס וחלילה.או אפילו התנכלות,כי הפקודה באה מלמעלה.
ולא החיילים אשמים אלא מי שפקד עליהם,הצבא הוא ארגון שממלא פקודות.ואם כל אחד היה עושה מה שרוצה,החיים היו כמו בעזה,מחולקים לחמולות ורוצחים אחד את השני.דרך אגב הצבא לא הפסיד בלבנון,הצבא קיבל פקודה לחזור הבייתה,לצבא נתנו הוראות לא עשות טבח המוני,הצבא הוא לא בן אדם,הוא ארגון שממלא פקודות.
אם הייתה תבוסה אמיתית הייתי מודה בזה ולא מתכחש,אבל עד שלא יהיה מנהיג אמיתי למדינה,אי אפשר באמת לדעת מה יכל היה להיות.

I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
הקב"ה תמיד בכל מקום,ורצונו הוא שיקבע את החיים של כולם,על זה אין עוררין.אני פשוט לא חושב שהישיבות אם אלו ששומרים עלינו.
אלא הצבא.(שקיים,כי ככה רוצה ריבונו של עולם,ואם לא ירצה אז ככה יהיה רצונו)
אתה לא תפרק את צה"ל ואתה לא תקים צבא אחר,אתה יודע למה ? כי אתה לא יכול.פשוט מאוד.

אכן צריך שינוי מהותי בשלטון,צריך שלטון ימני ושפוי ולא מתרפס,שילטון עם אהבת הארץ,שלטון עם אכפתיות לאזרחים שלו.
לא שלטון של פאנאטיזם דתי.מי שמציע לפגוע בחיילים או פוגע בחיילים,לא ראוי להיות בשלטון.לא ראוי גם להיות אזרח.בדיוק כמו השמאלנים הרדיקלים.
הצבא לא עושה פראות ביהודים,עקירת יהודים מבתיהם זה דבר נורא ואיום,אך זה לא מצדיק שפיכת דם חס וחלילה.או אפילו התנכלות,כי הפקודה באה מלמעלה.
ולא החיילים אשמים אלא מי שפקד עליהם,הצבא הוא ארגון שממלא פקודות.ואם כל אחד היה עושה מה שרוצה,החיים היו כמו בעזה,מחולקים לחמולות ורוצחים אחד את השני.דרך אגב הצבא לא הפסיד בלבנון,הצבא קיבל פקודה לחזור הבייתה,לצבא נתנו הוראות לא עשות טבח המוני,הצבא הוא לא בן אדם,הוא ארגון שממלא פקודות.
אם הייתה תבוסה אמיתית הייתי מודה בזה ולא מתכחש,אבל עד שלא יהיה מנהיג אמיתי למדינה,אי אפשר באמת לדעת מה יכל היה להיות.
אם הייתה מתחילה מלחמה היום, ללא השגחת ה' עלינו, היו אוכלים אותנו בלי אפילו להחליף מחסניות.

לידיעתך, הקורס שנחשב הכי קשה בצה"ל הינו קורס המ"כים.
מדוע?
מפני שהמ"כ שולט בקצה הקרחון של הצבא - בחייליו שהם הם הפועלים שמניעים את כל ההתקדמות,
בידו של החייל הכי פשוט לגרום לתהפוכה בקרב, ולכן תפקוד מפקדו חשוב כל כך.
הפקודה אכן באה מלמעלה, אך ביד כל חייל ההחלטה.
קיים יצר הרע, אך ניתן לך כוח לא להישמע לו.

טבח המוני?
פשוט רחמנות על אכזרים!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ולא החיילים אשמים אלא מי שפקד עליהם,הצבא הוא ארגון שממלא פקודות.ואם כל אחד היה עושה מה שרוצה,החיים היו כמו בעזה,מחולקים לחמולות ורוצחים אחד את השני.דרך אגב הצבא

צבא שמוכן למלא פקודות כאלה - איני מעוניין בהגנתו.

אתה רוצה שמי שישמור עליך יהיה חייל שמוכן לבצע פוגרומים
בסגנון ליל הבדולח רק בגלל ש"פקדו עליו"? תהיה בריא.
אנחנו לא מעוניינים. לא מדובשך ולא מעוקצך.

מצדי יש להסיג את כל כוחות הבטחון מיו"ש, ועכשיו.
ולכל חייל אינדיבידואלי אני אומר, אל תבואו לשמור
עלינו ואל תבואו לפעול נגדינו. אם תבואו - תפגעו.

אל תגידו אחר כך שלא הוזהרתם, ואל תתבכיינו.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אם הייתה מתחילה מלחמה היום, ללא השגחת ה' עלינו, היו אוכלים אותנו בלי אפילו להחליף מחסניות.

לידיעתך, הקורס שנחשב הכי קשה בצה"ל הינו קורס המ"כים.
מדוע?
מפני שהמ"כ שולט בקצה הקרחון של הצבא - בחייליו שהם הם הפועלים שמניעים את כל ההתקדמות,
בידו של החייל הכי פשוט לגרום לתהפוכה בקרב, ולכן תפקוד מפקדו חשוב כל כך.
הפקודה אכן באה מלמעלה, אך ביד כל חייל ההחלטה.
קיים יצר הרע, אך ניתן לך כוח לא להישמע לו.

טבח המוני?
פשוט רחמנות על אכזרים!

ללא השגחת ה',לא היינו שורדים שעה.אבל עדיין,בעולם שנברא על ידי הקב"ה,ונקבעו בו חוקים מסויימים,ע"י הקב"ה,אם תקפוץ מבניין גבוה אתה תמות.
ואם לא יהיה צבא,אז האוייבים שלך ישחטו אותך חס וחלילה.כי ככה העולם.דבר שני,אמרתי שעל הצבא נפקד לא להרוג במספרים גדולים שיתסיסו את העולם
,אני גם לא מסכים עם זה,אוייב הוא אוייב.הנקודה במה שאמרתי הייתה,שעד שלא יתנו לצבא למצות את כל היכולות,אי אפשר להגיד שהוא הפסיד מול חיזבאללה.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #49 ב- : נובמבר 02, 2008, 00:47:47 »
ללא השגחת ה',לא היינו שורדים שעה.אבל עדיין,בעולם שנברא על ידי הקב"ה,ונקבעו בו חוקים מסויימים,ע"י הקב"ה,אם תקפוץ מבניין גבוה אתה תמות.
ואם לא יהיה צבא,אז האוייבים שלך ישחטו אותך חס וחלילה.כי ככה העולם.דבר שני,אמרתי שעל הצבא נפקד לא להרוג במספרים גדולים שיתסיסו את העולם
,אני גם לא מסכים עם זה,אוייב הוא אוייב.הנקודה במה שאמרתי הייתה,שעד שלא יתנו לצבא למצות את כל היכולות,אי אפשר להגיד שהוא הפסיד מול חיזבאללה.
חייל לא יכול להחליט אם לתקוף בלבנון כפר מחבלים, אך הוא יכול לפחות לסרב פקודה כשיצטרך לכך.
ונכון שאנו צריכים צבא, אך צבא קדוש!