כתב נושא: מתנחלים רעולי פנים תקפו באלות חיילי צה"ל שסייעו לערבים  (נקרא 17231 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ללא השגחת ה',לא היינו שורדים שעה.אבל עדיין,בעולם שנברא על ידי הקב"ה,ונקבעו בו חוקים מסויימים,ע"י הקב"ה,אם תקפוץ מבניין גבוה אתה תמות.
ואם לא יהיה צבא,אז האוייבים שלך ישחטו אותך חס וחלילה.כי ככה העולם.דבר שני,אמרתי שעל הצבא נפקד לא להרוג במספרים גדולים שיתסיסו את העולם
,אני גם לא מסכים עם זה,אוייב הוא אוייב.הנקודה במה שאמרתי הייתה,שעד שלא יתנו לצבא למצות את כל היכולות,אי אפשר להגיד שהוא הפסיד מול חיזבאללה.

יש סתירה בדבריך. אם המציאות היא שצה"ל
יכול לנצח את החיזבאללה, הממשלה שלא
מאפשרת לו לנצח גם היא מציאות שאי אפשר
להתעלם ממנה. צה"ל לא יכול לנצח בגלל שחלחל
לתוכו מוסר נוצרי, מעוות, אנטישמי. הוא כבר
הרבה מעבר לשלב של בר תיקון.

בכל מקרה, אני לא חושב שזה יהיה נבון לפרק
את הצבא כולו, אבל אני חושב שהסגתו מיו"ש
היא כורח המציאות. המתיישבים יוכלו להגן על
עצמם מפני הערבים המקומיים, בכך אין ספק.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יש סתירה בדבריך. אם המציאות היא שצה"ל
יכול לנצח את החיזבאללה, הממשלה שלא
מאפשרת לו לנצח גם היא מציאות שאי אפשר
להתעלם ממנה. צה"ל לא יכול לנצח בגלל שחלחל
לתוכו מוסר נוצרי, מעוות, אנטישמי. הוא כבר
הרבה מעבר לשלב של בר תיקון.

בכל מקרה, אני לא חושב שזה יהיה נבון לפרק
את הצבא כולו, אבל אני חושב שהסגתו מיו"ש
היא כורח המציאות. המתיישבים יוכלו להגן על
עצמם מפני הערבים המקומיים, בכך אין ספק.

לא יודע אם היית בצבא או לא,אבל מי ששירת בצבא יודע שרוב החיילים,ובמיוחד הקרביים,חולמים על היום שבו תינתן הפקודה לסגור חשבון עם הפלסטינים.
צהל הוא צבא ימני יותר מתמיד.דבר שני,אולי על מוסקי זיתים בני 70 אתם יכולים,אבל לא על חמושים פלסטינים שעלולים להסתנן ללא נוכחות הצבא.
וכמו שאני מתעב פגיעה בחיילים תמימים שרק ממלאים את תפקידם,ככה לא הייתי רוצה לראות יהודים נרצחים,רק בגלל שהם חושבים שצדקת המטרה שלהם,תעשה אותם חסינים מכדורים.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא יודע אם היית בצבא או לא,אבל מי ששירת בצבא יודע שרוב החיילים,ובמיוחד הקרביים,חולמים על היום שבו תינתן הפקודה לסגור חשבון עם הפלסטינים.
צהל הוא צבא ימני יותר מתמיד.דבר שני,אולי על מוסקי זיתים בני 70 אתם יכולים,אבל לא על חמושים פלסטינים שעלולים להסתנן ללא נוכחות הצבא.
וכמו שאני מתעב פגיעה בחיילים תמימים שרק ממלאים את תפקידם,ככה לא הייתי רוצה לראות יהודים נרצחים,רק בגלל שהם חושבים שצדקת המטרה שלהם,תעשה אותם חסינים מכדורים.

אתה חי בסרט. זכור שרק כיתות הכוננות היו יעילות
יותר מפלוגות שלמות של צה"ל. בפיגוע בציר המתפללים
כמה ערבים טבחו ב-12 חיילים (כולל המח"ט) עד שחוסלו
על ידי כיתת הכוננות. ואני לא מדבר על טיפול נקודתי
מודיעיני אלא על ניקוי כללי של כל מקום ממנו יכול לצאת
מחבל. כמו בימים עברו.

בכל מקרה, אני לא מנסה לשכנע אותך שהמתיישבים
יצליחו לעמוד נגד הערבים ללא הבייבי-סיטר של צה"ל.
אני מבקש ממך שתפסיק עם היחס הפטרנליסטי, ותתן
להם להחליט בעצמם. אם ביצהר ובחברון יחליטו שצה"ל
אינו רצוי יותר - זכותם. צה"ל לא יכול להמשיך לשלוט
במקום בו הוא אינו רצוי לא על ידי היהודים ולא על ידי הערבים.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אין דבר כזה תן להם להחליט לעצמם.זה לא מדינה שלהם לבד,ולא מדינה שלי לבד.לא אתה לא אני נחליט בשביל כולם.
זה מדינה של כולם.מה שהממשלה מחליטה,זה מה שקורה.לא טוב לך,תהיה פעיל,תצביע,תתמודד לכנסת.תקים מפלגה,תשכנע מישהו שאתה צודק.
ואז אולי משהו ישתנה.אחרת אתה תמשיך לבכות על גבי הפורום הזה עוד הרבה זמן.מדינה לא יכולה להתקיים שכל אחד עושה מה שבז** שלו.
ואם העם לא מצביע לך,אז כנראה שאתה מיעוט,ומיעוט,לא יכול להחליט לרוב מה לעשות.פשוט מאוד.אם הרוב החליט שלהתעלל בפלסטינים שעובדים בשדות זה
לא תקין,אז זה לא תקין.(מה אני חושב זה לא רלוונטי כרגע,ואם זה נכון או לא זה גם לא משנה כרגע).
אם אי פעם תשב בכנסת ותתמודד עם כל ההשלכות שיש לכל מעשה,אז אולי תוכל להחליט את מי יעזבו בשקט ומי לא.
עד אז.תעשו טובה,תעזבו את החיילים בשקט.

לילה טוב.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אין דבר כזה תן להם להחליט לעצמם.זה לא מדינה שלהם לבד,ולא מדינה שלי לבד.לא אתה לא אני נחליט בשביל כולם.
זה מדינה של כולם.מה שהממשלה מחליטה,זה מה שקורה.לא טוב לך,תהיה פעיל,תצביע,תתמודד לכנסת.תקים מפלגה,תשכנע מישהו שאתה צודק.
ואז אולי משהו ישתנה.אחרת אתה תמשיך לבכות על גבי הפורום הזה עוד הרבה זמן.מדינה לא יכולה להתקיים שכל אחד עושה מה שבז** שלו.
ואם העם לא מצביע לך,אז כנראה שאתה מיעוט,ומיעוט,לא יכול להחליט לרוב מה לעשות.פשוט מאוד.אם הרוב החליט שלהתעלל בפלסטינים שעובדים בשדות זה
לא תקין,אז זה לא תקין.(מה אני חושב זה לא רלוונטי כרגע,ואם זה נכון או לא זה גם לא משנה כרגע).
אם אי פעם תשב בכנסת ותתמודד עם כל ההשלכות שיש לכל מעשה,אז אולי תוכל להחליט את מי יעזבו בשקט ומי לא.
עד אז.תעשו טובה,תעזבו את החיילים בשקט.

לילה טוב.
החוק לא יעזור לנו
כי המשומדים השליטים כאן משחקים בו כרצונם
והם ישחטו כל יהודי שירצה לבצע מהפכה
הקב"ה יצילנו

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי שבוחרים בו מספיק אנשים,ורוצה להשפיע ישפיע.תמיד יש מניפולציות ,אבל על הכל אפשר להתגבר.

(מתוך המצע של איחוד לאומי)
"מדיניות הממשלה במגזר הערבי צריכה להבטיח שוויון, זכויות מלאות ופתרונות אמיתיים לצורכיהם התרבותיים, הכלכליים והחברתיים של כל מי שנאמן למדינת ישראל וממלא את חובותיו האזרחיות. לרבות שירות בצה"ל או שירות לאומי. ובמקביל נקיטת יד קשה כלפי מי שחותר תחת אושיות הקיום של מדינת ישראל או משתף פעולה עם אויביה.

אירועי אוקטובר 2000 חייבים להוות תמרור אזהרה חמור ביותר לכל החברה הישראלית, ולכל מנהיגי ישראל. מעורבות עמוקה של ערבים אזרחי מדינת ישראל בפעולות טרור, בשנה האחרונה, הם חציית קו אדום על פי כל קנה מידה.

כנסת ישראל וממשלתה חייבות לקבל החלטה ברורה: כל אזרח במדינת ישראל חייב לקבל את העיקרון של מדינת ישראל כמדינה יהודית וציונית. כל אזרח במדינת ישראל חייב להצהיר נאמנות לדגל הכחול- לבן, להמנון ה"תקווה" ולחוקיה של מדינת ישראל.

יש לשלול את האזרחות הישראלית מכל אלו המעורבים בפיגועי טרור, ומזדהים עם ארגוני טרור הפועלים נגד המדינה. יש להוציא אל מחוץ לחוק את התנועות הפועלות נגד המדינה וערכיה, כדוגמת התנועה האיסלמית."

העובדה היא שיושבת מפלגה בכנסת,שאומרת בצורה מנוסחת וברורה,בוא נעודד הגירה,בוא נשלול אזרחות למי שלא נאמן.. וכו,מראה לי שכן יש דמוקרטיה.אם באמת היינו תחת שלטון שמאלני אבסולוטי כמו שאתם אוהבים לצעוק,אז המפלגה הזאת הייתה נפסלת.אני לא יודע מה הם עשו או לא עשו במהלך השנים,אבל העובדה שהם יושבים בכנסת,מראה שיש את היכולת לשנות.והשאר תלוי בנבחרים,וביושר הפנימי שלהם.
(סתם לקחתי את המפלגה הזאת בתור דוגמא)

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
רק תשובה תעזור
« להגיב #56 ב- : נובמבר 08, 2008, 20:25:30 »
מי שבוחרים בו מספיק אנשים,ורוצה להשפיע ישפיע.תמיד יש מניפולציות ,אבל על הכל אפשר להתגבר.

(מתוך המצע של איחוד לאומי)
"מדיניות הממשלה במגזר הערבי צריכה להבטיח שוויון, זכויות מלאות ופתרונות אמיתיים לצורכיהם התרבותיים, הכלכליים והחברתיים של כל מי שנאמן למדינת ישראל וממלא את חובותיו האזרחיות. לרבות שירות בצה"ל או שירות לאומי. ובמקביל נקיטת יד קשה כלפי מי שחותר תחת אושיות הקיום של מדינת ישראל או משתף פעולה עם אויביה.

אירועי אוקטובר 2000 חייבים להוות תמרור אזהרה חמור ביותר לכל החברה הישראלית, ולכל מנהיגי ישראל. מעורבות עמוקה של ערבים אזרחי מדינת ישראל בפעולות טרור, בשנה האחרונה, הם חציית קו אדום על פי כל קנה מידה.

כנסת ישראל וממשלתה חייבות לקבל החלטה ברורה: כל אזרח במדינת ישראל חייב לקבל את העיקרון של מדינת ישראל כמדינה יהודית וציונית. כל אזרח במדינת ישראל חייב להצהיר נאמנות לדגל הכחול- לבן, להמנון ה"תקווה" ולחוקיה של מדינת ישראל.

יש לשלול את האזרחות הישראלית מכל אלו המעורבים בפיגועי טרור, ומזדהים עם ארגוני טרור הפועלים נגד המדינה. יש להוציא אל מחוץ לחוק את התנועות הפועלות נגד המדינה וערכיה, כדוגמת התנועה האיסלמית."

העובדה היא שיושבת מפלגה בכנסת,שאומרת בצורה מנוסחת וברורה,בוא נעודד הגירה,בוא נשלול אזרחות למי שלא נאמן.. וכו,מראה לי שכן יש דמוקרטיה.אם באמת היינו תחת שלטון שמאלני אבסולוטי כמו שאתם אוהבים לצעוק,אז המפלגה הזאת הייתה נפסלת.אני לא יודע מה הם עשו או לא עשו במהלך השנים,אבל העובדה שהם יושבים בכנסת,מראה שיש את היכולת לשנות.והשאר תלוי בנבחרים,וביושר הפנימי שלהם.
(סתם לקחתי את המפלגה הזאת בתור דוגמא)

קשה להאמין שבעצמנו נצליח להפוך כאן את היוצרות,
כמו שאמרתי לפני מספר הודעות, הכסא והכסף לא יצאו מידי המשומדים המוסרים שונאי ישראל
עד שלא יירו עלינו את כל התחמושת שיש להם...

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כל הזמן אתה כותב "משומדים",מי אלה המשומדים?
[gif[/img]

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
כל הזמן אתה כותב "משומדים",מי אלה המשומדים?

משנה תורה, הלכות תשובה פרק ג

יד  [ו] ואלו שאין להן חלק לעולם הבא, אלא נכרתין ואובדין,
ונידונין על גודל רשעם וחטאתם, לעולם ולעולמי עולמים: 
המינים, והאפיקורוסים, והכופרים בתורה, והכופרים בתחיית המתים, והכופרים בביאת הגואל,
והמשומדים,
ומחטיאי הרבים, והפורשים מדרכי ציבור, והעושה עבירות ביד רמה בפרהסיה כיהויקים,
והמוסרים,
ומטילי אימה על הציבור שלא לשם שמיים, ושופכי דמים, ובעלי לשון הרע, והמושך עורלתו.

יח  [ט] שניים הן המשומדים:  המשומד לעבירה אחת, והמשומד לכל התורה כולה. 
המשומד לעבירה אחת--זה שהחזיק עצמו לעשות אותה עבירה בזדון ונתפרסם בה והורגל,
אפילו הייתה מן הקלות, כגון שהוחזק תמיד ללבוש שעטנז או להקיף פיאה,
ונמצא כאילו בטלה מצוה זו מן העולם אצלו--הרי זה משומד לאותו דבר:  והוא, שיעשה להכעיס. 
והמשומד לכל התורה, כגון החוזר לדתי הגויים בשעה שגוזרין שמד ויידבק בהן,
ויאמר ומה בצע לי להידבק בישראל שהן שפלים ונרדפים, טוב לו שיידבק באלו שידן תקיפה--הרי זה משומד לכל התורה כולה.

כב  [יב] שניים הם המוסרים:  המוסר חברו ביד גויים להורגו או להכותו,
והמוסר ממון חברו ביד גויים או ביד אנס שהוא כגוי--שניהם, אין להן חלק לעולם הבא.

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

המינים, והאפיקורוסים, והכופרים בתורה, והכופרים בתחיית המתים, והכופרים בביאת הגואל,
והמשומדים,
והמוסרים,
ומטילי אימה על הציבור שלא לשם שמיים, ושופכי דמים, ובעלי לשון הרע, והמושך עורלתו.

ונמצא כאילו בטלה מצוה זו מן העולם אצלו--הרי זה משומד לאותו דבר:  והוא, שיעשה להכעיס. 
ויאמר ומה בצע לי להידבק בישראל שהן שפלים ונרדפים, טוב לו שיידבק באלו שידן תקיפה--הרי זה משומד לכל התורה כולה.

בזמן שקראתי עלו לי לראש כמה שנכנסים בול לקטגוריות האלה.
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''

והמשומדים,
והמוסרים,

בס''ד

יישר-כוח על ציטוט דברי הרמב''ם ע''ה זיע''א עליו נאמר ''' ממשה ועד משה לא קם כמשה '' !! ושתזכה להגדיל תורה ולהאדירה ,ונזכה לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
ה' יזכנו לקיים את כל התורה במהרה, כולל:

השמדת המשומדים והמוסרים
אהבת האחים שטופי הלכלוך והתועבות
בניין בית המקדש, ומצוות העבודה בו
מצוות התלויות בארץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נוסטלגיה   :old_tongue:

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מי שפוגע בחיילים הוא אפס מאופס, גועל נפש אנושי.וצריך לשים אותו בכלא.חיילים שומרים לנו על המדינה,חיילים טוחנים תתחת שלהם בשמירות ובקור כדי שאנחנו נישן בשקט.בלי חיילים,לא היה מי שיגן עלינו.מיליוני ערבים בעולם שמו להם למטרה להרוג אותנו,מי אתם חושבים עומד בינהם ושומר ? ההתנחלויות ? הישיבות ?
כל כך הרבה חיילים מתו במלחמות !!! כל כך הרבה !! ואתם אומרים לפגוע בהם ??!

בחייך. החיילים האלה לא שמרו על המדינה. הם שמרו על כמה ערבושים מפני יהודים. זה לא בדיוק אנשים שמתו למענך...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בחייך. החיילים האלה לא שמרו על המדינה. הם שמרו על כמה ערבושים מפני יהודים. זה לא בדיוק אנשים שמתו למענך...

.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו