כתב נושא: לכול השמאלנים באתר!  (נקרא 32287 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #75 ב- : מאי 21, 2010, 16:27:49 »
לא ענית לי על שום נקודה, אז קשה לי לעלות חדשות

אתה קבעת שהמוסר מתבטא בתרומה למדינה. מאיפה?
אחר כך קבעת שה' נתן לנו את המדינה רק לצורך השירות שלה. איפה זה כתוב?
אתה טענת גם שלא מוסרי לעשות משהוא אם זה לא לצורך תרומת המדינה. אני הראתי לך
שכן, כמו במקרה פרויד, אם תרצה כך רופא שמציל ילדים כל יום, או בית תמחוי או ווטאובר.

דבר לעניין לא מסביב

תקרא שוב את תגובותיי ותראה שעניתי לך.וגם אנשים אחרים ענו לך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #76 ב- : מאי 21, 2010, 16:29:56 »
1. אוהד הפועל, אז איך תסביר שכמות מקרי האונס בחברה הערבית למשל היא כמעט אפסית? אני לא מדבר על איראן שבה עם האישה נאנסת היא גם נענשת, זה כבר מעוות לגמרי, אבל כמה מקרי אונס יש באיראן וכמה יש בארץ? סימן שהעונש כן מרתיע. ולא אני לא רוצה לחיות במדינה כמו איראן, אבל כנראה שענישה נכונה כן מרתיעה. בחברה הערבית רואים גברים שהולכים ודופקים עזים במקום לאנוס, מדובר באותם אנשים שאם היו חיים במערב היו הבני סלע של אזורם, אבל לא, משהו מניע אותם מלעשות זאת ובמקום הם הולכים לחיות כגון עזים וכבשים, כנראה שענישה נכונה כן מרתיעה.

הפדופיל ככל הידוע לי לא שונה מאנס, ככה שהעניין תקף גם לפדופילים כמובן.

2. פה זה כבר פאק של המשטרה, ויש להעיף את השוטרים האלה על טיל מהמשטרה. והדיון מה יותר הומני לחסל בנאדם או לנעול אותו בתא מטר על מטר עם תנאי מחיה מינימלים זה דיון אחר, ואני לא בטוח במה אני הייתי בוחר.

3. רוז לא הייתה משהו שהעולם לא ראה מעולם, אבל בעקבות רוז, היו עוד 3-4 מקרים מזעזעים בפני עצמם, כולם באותה קטגוריה של רצח ילדים ע"י הוריהם או משפחתם הקרובה. אני אומר דבר פשוט. תפסו את הרוצח של רוז, הוא רוצח לכל דבר. חסלו אותו. ההורים האחרים שאפילו רקשקלו לעשות מעשה כזה לילדיהם, קואים בעיתון שרוצחה של רוז נקשר בכיכר העיר והופקר לידי העוברים והשבים. אתה חושב שזה יעורר אצלו את אותן תחושות כמו לקרוא בעיתון איך רוצחה של רוז טוען לאי שפיות זמנית ומשתחרר?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #77 ב- : מאי 21, 2010, 16:36:27 »
תקרא שוב את תגובותיי ותראה שעניתי לך.וגם אנשים אחרים ענו לך.

קראתי, לא ענית על שלום שאלה ובטח שלא אחרים.

אם אתה לא ידוע תגיד.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #78 ב- : מאי 21, 2010, 16:46:14 »
1. אני לא יודע מה הסטטיסטיקה של מדינות ערב, אבל חשוב לציין שכמות החוקים שם, נגד ניצול נשים הוא מזערי.
אזי אם אין חוק נגד הטרדה מינית, אין עבירה כזו. אז, כמות העבירות האונס אוטומטית תרד.
אגב, חלקן מובילות בתחום הפדופליה.
זאת עקב שוב, פיקוח מצומצם על התיירות הפדופילית במדינות אלו וכסף שהיא מכניסה.
כנ''ל הסחר בסמים(שידוע שמדינות כמו סוריה, אפגניסטן,לבנון וכו' הן בין המובילות בסחר בסמים).

2. יש, וכאן נשאלת השאלה שאתה לא רצית לענות. אם היו רוצחים אותם, לא היה דרך חזרה.
עכשיו יש אופציה לתקן. זה לא הוגן, זה לא צודק וכל פעם שאני חושב על זה נוזלת לי דמעה.
אבל כאן בדיוק העניין, לפחות יש אופציה.

3. איך אתה יודע שהמקרים באו בעקבות המקרה של רוז?
והרוצח של רוז לא השתחרר כלל. חוצמזה אם יותר גרוע עונש של מאסר מעונש מוות, אזי הם אמורים לפחד יותר.
כנראה שזה לא עזר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #79 ב- : מאי 21, 2010, 17:00:03 »
1. אני לא יודע מה הסטטיסטיקה של מדינות ערב, אבל חשוב לציין שכמות החוקים שם, נגד ניצול נשים הוא מזערי.
אזי אם אין חוק נגד הטרדה מינית, אין עבירה כזו. אז, כמות העבירות האונס אוטומטית תרד.
אגב, חלקן מובילות בתחום הפדופליה.
זאת עקב שוב, פיקוח מצומצם על התיירות הפדופילית במדינות אלו וכסף שהיא מכניסה.
כנ''ל הסחר בסמים(שידוע שמדינות כמו סוריה, אפגניסטן,לבנון וכו' הן בין המובילות בסחר בסמים).

2. יש, וכאן נשאלת השאלה שאתה לא רצית לענות. אם היו רוצחים אותם, לא היה דרך חזרה.
עכשיו יש אופציה לתקן. זה לא הוגן, זה לא צודק וכל פעם שאני חושב על זה נוזלת לי דמעה.
אבל כאן בדיוק העניין, לפחות יש אופציה.

3. איך אתה יודע שהמקרים באו בעקבות המקרה של רוז?
והרוצח של רוז לא השתחרר כלל. חוצמזה אם יותר גרוע עונש של מאסר מעונש מוות, אזי הם אמורים לפחד יותר.
כנראה שזה לא עזר.

1. הסיבה שמדינות אלו מובילות בפדופיליה היא שהדת שלהם מאפשרת נישואין בין ילדים למבוגרים. אבל לא נכנס לזה כרגע. סמוך עליי שאני לא ממציא את הנתון הזה, אם נורא דחוף לך אני יכול לחפש על כך מידע באנטרנט, בכל מקרה כמות מקרי האונס שם היא אפסית. האנס הפוטנציאלי במדינות ערב לרוב יבחר ללכת לשדה ולפרוק על כבשה או משהו כזה מאשר להסתכן ולהתפס על ידי השלטונות. כמה נשים אתה חושב שניצלות כך מדי שנה?

2. לא הרוצח של רוז השתחרר אלא אחד הרוצחים שבא אחרי רוז יצא על אי שפיאות זמנית. זה לא משנה כרגע מה יותר גרוע, ישנם משתנים רבים כמו תנאי המאסר, צורת המוות וכ'ו. לא על זה אנו דנים למרות שאין לי בעיה לדון איתך על זה אבל הדבר משתנה מאדם לאדם. את ענין החפים מפשע שמואשמים, זה כבר פאק של המשטרה.

3.  ואיך תיקנת את הפאק? שילמת להם כמה עשרות אלפי שקלים? ואותו דבר אפשר להגיד על סירוס כימי, מחר ילד יטען שאדם אנס אותו, הילד יהיה מאוד משכנע ויעבוד על חוקריו, דברים שקורים תתפלא, או שאחד החוקרים יחליט עוד פעם לקחת את החוק הידיים ולהוציא הודאה בעינויים, והסירוס הכימי דפק אותו לגמרי, אז מה תתן לו כמה עשרות אלפי שקלים? אפשר לתת דוגמא כזו לכל דבר כמעט, העניין שבעזרת משטרה מקצועית ואיכותית כמות המקרים הללו יהיו אפסיים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #80 ב- : מאי 21, 2010, 17:15:55 »
1. בנוגע לפדופיליה, לא קשור, גם הדת שלנו מותירה זאת. והשלטון עצמו עקרונית יוצא נגד הפדופליה, בטח בין גבר לילד ובטח בגדר זנות.
אך הם עדיין מובילים בתיירות הפדופילית- זאת אומרת פדופילים שנושאים למדינות עולם שלישי, בחיפוש אחר "בילוי זול", מה שבמדינה שלהם או יקר יותר או קשה יותר להשגה.
ואני לא מטיל בך ספק(אשמח אם תראה לי את המחקר דווקא בלי קשר), אני רק מסביר שהתרבות שלהם מותירה יותר מקרה אונס ומקרים של הטרדות מיניות. אין לי מושג מה קורה שם בוודאות,
אבל אתה לא יכול לשכוח שאישה שנאנסת שם, ומתלוננת פוגעת בכבוד המשפחה. כנ''ל העובדה שאין יותר מדי חוקים נגד הטרדה מינית.

אם תבטל את חוקי איסור האונס והטרדות מיניות בישראל, גם לא יהיה שום מקרה אונס פה.

2. קצת התבלבלנו בין 2 ל-3 אז אני מאחד אותם בראשותך.
נכון האמא שרצחה את הילד, המקרה הספציפי הזה לא נובע מהמקרה של רוז, נהפוכו, מדובר במקרה שהאם(על פי מומחים שאבחנו אותה ולכן שוחררה לבסוף) לא יכלה להבדיל בין טוב לרע.
מקרה רוז היה מינורי באפקט על דפוס הפעולה.
בנוגע לחפים מפשע- ברור שזה פאק של המשטרה, אז מה עושים? חובה לפצות אותם.
וברור שיכול לקרות מקרה מצער, כמו שתיארת. ולכן סירוס כימי זה לא חובה, וטוב שכך.

בסופו של יום, עונש מוות לא נותן לך שום צ'אנס לתקן חיים שנדפקו.
ולכן הוא לא מוסרי בתכליתו.  

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #81 ב- : מאי 21, 2010, 17:43:07 »
1. זה קשור מכיוון שבדת שלנו זה אסור, היה דיון ישן בנושא בפורום אני בטוח שאם תבקש מנץ או רון הם יוכלו להסביר לך הרבה יותר טוב ממני. אבל גם אם מותר, אנחנו לא חיים לפי חוקי המקרא, להבדיל ממדינות ערב והאסלאם שכן במובנים רבים חיים לפי חוקי השריעה, בסעודיה למשל זה חוקי להנשא לילדים.

זה מבוסס לא על מחקר אלא על ידע אישי. אבל הנה משהו שיתמוך בטענה שלי http://www.nationmaster.com/graph/cri_rap-crime-rapes

אז זהו, לפי התרבות שלהם חשוב לנקום כל אונס דווקא בגלל כבוד המשפחה. ונקמה של כבוד המשפחה היא בדם. לכן כמות מקרי האונס כל כך מצומצמת, ברור שיש גם אי דיווח כמו בכל מדינה, בכל זאת מדובר באישה שנפגעה ולא כל אישה לוקחת את זה באותה צורה, אבל בכל זאת, תסתכל במה ששלחתי ותגיד לי אתה.

2. האמא שרצחה את הילד לא יכלה להבדיל בין טוב לרע, מתי בדיוק? בעת ביצוע הרצח? המקרה האחרון בשרשרת, אם זכור לי נכון, היה של אבא שרצח את בנו או ביתו לאחר שלקח אותה אליו מהגרושה לסופ"ש. לפני הרצח הוא לקח כדורים ואז טען לאי שפיות זמנית. זה כן נובע ממקרים כמו של רוז ושל האמא שיצאה לחופשי, כי אם היה רואה שחסלו את רוצחה של רוז ואת אותה אם, לא היה מעלה על דעתו לבצע כזו "קומבינה" ולהשתחרר, לפחות זה מה שאני מאמין בו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #82 ב- : מאי 21, 2010, 18:04:08 »
1. נץ? רון? האם על פי ההלכה ילד בן 13 אחרי גיל המצוות וילדה בת 12 אחר בת המצווה לא יכולים לקיים יחסי מין?
וזה לא קשור, כמדומני שאין הלכה המתירה לילד בן 10 לקיים יחסי מין עם גבר בן 30 בעולם הערבי/אסלמי.
וזה בכל זאת קורה, ובמרחב הזה.

לפי הנתונים שהבאת בו ניקח כמה מקרים

מרוקו- אוכלוסייה של 31 מיליון-
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%95
עם-1015 מקרים
איטליה 59 מיליון-
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%D7%A8%D7%A4%D7%AA
מקרי אונס-2543
פי 2 אנשים קצת יותר מפי 2 מקרי אונס.

וחלק מהמדינות בעלי המקרי אונס הנמוכים הם מדינות מערביות-עד מדינות עולם 2(קפריסין, איסלנד, אסטוניה, יוון, וכו') כנ''ל מדינות ערב.
אזי לפי הטעון שלך, או שהעונש גם שם חמור, או שנהפוכו, העונש לא רלוונטי וישנם מרכיבים אחרים.

והנקמה יכולה להיות מופנת גם לאישה שביישה את כבוד המשפחה, וכמובן אתה חייב להפחית את "ההטרדות המיניות" שהם לגיטימיות בעולם הערבי, כנ''ל אונס של אישה על ידי בעלה לדוגמה.
אז הנה ההוכחה שאתה הבאת, שאין קשר בין עונש להרתעה.
עקב העניין התרבות.
אגב אתה צודק שבישראל ישנם יותר מקרי אונס(משהוא כמו 700 בשנה שמדווחים) השאלה היא כמה באמת יש שם.

2. אכן, בזמן הרצח(יתכן שגם לפני או אחרי). ואין שום קומבינה. הסיכוי של אדם הבריא בנפשו "לעבוד על המערכת" הוא אפסי.
לא סתם קובעים שאדם "לא כשיר לעמוד לדין" זה לא עובד ככה.  

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #83 ב- : מאי 21, 2010, 18:25:00 »
1. באסלאם אני די בטוח שגבר לנער זה אסור, אבל גבר לנערה או ילדה, זה מותר.

אני לא יודע מה הענישה ביוון אסטוניה וכל אלו, אבל בין אם מדובר בכלא או מוות, תהיה בטוח שהכלא הוא כלא אמיתי ולא כמו בארץ.
אבל קח לדוגמא את קטאר שנמצאת ברשימה עם מליון וחצי איש ו12 מקרי אונס.

פה נכנס העניין גם של רמת החינוך.

אם נצא מנקודת הנחה שאנשים מסובבים בראש יש בכל מקום בעולם ואחוזם באוכלוסיה שווה בכל מקום, אנשים שגנטית נוטים לאלימות או דברים כאלה. יש 2 דרכים שבהן אפשר להוריד את הכמות של אותם אנשים לפשוע. אחת בעזרת חינוך נכון, אני די בטוח שזה המצב במדינות כמו קפריסין שכמות הפשיעה מסוג אונס כל כך נמוכה שם, או בעזת ענישה קשה כמו במדינות האסלאם.

בארץ 7 מליון איש, 700 מקרי אונס, במרוקו כמו שמאתר 31 מליון איש ו1015 מקרי אונס. פי 4.5 יותר אנשים במרוקו, ובמקום פי 4 מקרי אונס, רק 45% יותר. מכיוון שבארץ אין לא את החינוך הדרוש ולא את הענישה הדרושה.

2. אני לא יודע מה זה "לא שפוי בזמן ביצוע הרצח" אדם השותה כמויות גדולות של אלכוהול ומחליט לצאת ולרצוח מישהו, גם לא היה שפוי בעת ביצוע הרצח. אדם הבולע כדורים, אותו דבר. איך תדע אם אותו אדם אמר לעצמו, אוקיי, אני ירצח היום מישהו, אבל כדי לצאת מזה, אני יצא וישתכר טוב טוב או ייקח קצת סמים כאלה ואחרים.

אני חושב שאת האמא הזו גם צריך לחסל, שפויה או לא, לקחה חיים בדם קר, שיקחו את החיים שלה בדם קר. ואם היו שוחטים אותה היו מצילים את הילד שנהרג ע"י אביו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #84 ב- : מאי 21, 2010, 19:39:18 »
1.א. הממ עכשיו הבנתי:
אתה חייב להפריד בין 2 תחומים.
נישואים של קטינה עם גבר כחלק מהתרבות(שזה דבר פסול בשל עצמו) שלא נכלל בסטטיסטיקות של "תיירות פדופיליה"
לבין הורדה קטין/קטינה לזנות- לצורך מסחר.
בין המקומות הנפוצים ביותר של פדופילים לטייל בהם הם מדינות עולם שלישי, הכוללים מדינות מוסלמיות ו/או ערביות.
לא במקרה הדבר(אני לא חושב דרך אגב בערב הסעודית, בזמנו היה מחקר כזה על אפגניסטן לפני הפלישה וכנ''ל פקיסטן, יתכן ועוד מקומות).

ב. מדובר במדינות עולם 2 ושלישי בעלי ערכים אירופאים, הענישה לא יותר חמורה בבית כלא בארצות הברית לדוגמה.
חיים יכול לספר לך על הבית כלא בארצות הברית, כנ''ל אני(לא כמו חיים, אבל אוכל להביא לך אין ספור סדרות דוקומנטריות על המצב של האסירים). ובכל זאת
המובילה בטבלה שלך הינה ארצות הברית, עם מעל 95 אלף מקרי אונס בשנה.
מדינה בעלת 300 מיליון בני אדם, זאת אומרת על כל 3157 איש אחד נאנס.
איך זה מוסבר, שאף על פי עונש המוות בחלק מהמדינות בארצות הברית(אגב להם מעל 11 אלף מקרי רצח רק מרובעים על פי הסרט "בולינג קולומביין*) והכלא הקשה עדיין זה מה יש?
אזי שוב, החלק של העונש הוא מזערי בכל הנוגע להרתעה.

ג. בנוגע לחינוך,  בדיוק העניין. למען טיפול בפשע יש כמה מרכיבים.
כמו חינוך, תרבות(מה שמאוד חסר בארץ) טיפול בנפגעים וטיפול יעיל בעבריינים(אזי העונש) טיפול בחריגים(פסיכופטים) רמת דווח ועוד.
המרכיב המרכזי הוא תרבות וחינוך. ראה יפן, שאומנם בעלת מקרה אונס יחסית גבוה(על פי הממצאים שהבאת), אך בכלל רמת הפשע היא הנמוכה ביותר בעולם.
לא סתם, יש כאן עניין תרבותי מהותי. אזי יש צורך להתמקד בתרבות הלקויה, לשנותה עם השנים ולשאוף לחברה טובה יותר.
חברי הפורום טוענים כאן שהמרכיב לכך הוא חזרה בתשובה? אולי(בכל אופן כמות מקרי האלימות בבתי ספר דתיים נמוך הרבה מעממיים), אולי מרכיב אחר. זה לא רלוונטי כרגע.

אך מה שאתה מציעה, וזה בסיס הבעיה, זה הטיפול בעונש, כי זה הכי קל. וזה הטעות האנושית, והעצלנות של האחראים על המערכת החוק. פתרון בעל השקעה מזערית שלא מטפל בשורש הבעיה.

2. אין שום הוכחה שיש קשר בין המקרים.
בנוגע לאלכוהול- אדם השותה אלכוהול בוחר לשתות אלכוהול, ואם לו, לא היה התקף פסיכוטי או כל דבר אחר, הוא אחראי למעשיו להבדיל מאדם בעל התקף פסיכוטי
ברמה מטרפת או חולה נפש.
על הטענה שלך, ילד בן 7 שרוצח את בת כיתתו(היה מקרה בארצות הברית) חייב לקבל עונש מוות. תסכים איתי שזה לא הגיוני?
בהנחה שאתה מסכים איתי שילד בן 7  לא אחראי על מעשיו ולא מבין את מעשיו ומכאן לא יכול להישפט, כנ''ל אדם בוגר, שהוכח שבאותו זמן הוא לא ידע מה הוא עושה,
לא הוא יכול להישפט.
ולכן לוקחים אותו למרפאה של טיפול במחלות נפש, ואם הבריא, הוא משוחרר.
זה ההיגיון שעומד מאחורי זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #85 ב- : מאי 21, 2010, 20:15:43 »
בארה"ב אין עונש מוות על אונס, לכן זה לא רלוונטי, ובארה"ב אדם שקיבל עונש מוות עלול גם למות מזקנה עד שיוצא להורג. זה לוקח לפעמים מעל ל10 שנים להוציא אדם להורג בארה"ב.

העניין של עונש המוות כן יתריע, ישנם כמובן המחורפנים לגמרי שלא איכפת להם מכלום, אבל רוב הרוצחים האנסים,שעליהם אנחנו דנים בעונש מוות, רוב רובם המוחלט כן ירצה לחיות. תחשוב על הערסאוואת שמסתובב עם סכין וישקול פעמיים עם בכלל לצאת מהבית עם סכין, כי הוא עלול להיות מחוסל חד וחלק.

פחד זה עובדה ששום סטטיסטיקה לא תשנה, הענישה זו הדרך הכי יעילה לשינוי מידי בתוצאות. כמובן שעונש מוות יחד עם משטרה שתופסת 1 מ10 פושעים לא שווה כלום. עונשים ראויים+אכיפה אדוקה וראויה תניב תוצאות באופן מידי. אין רק גורם אחד, צריך להיות שילוב.

כמובן שאדם פסיכוטי לא תוכל לעצור או למנוע, אין אכיפה מושלמת, אבל בהחלט תוריד את הממוצע.

ילד בן 7 לא יחוסל אם ירצח, רק אדם האחראי על פי חוק למעשיו, גיל 16 או 18 אני חושב.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #86 ב- : מאי 21, 2010, 21:08:03 »
בארה"ב אין עונש מוות על אונס, לכן זה לא רלוונטי, ובארה"ב אדם שקיבל עונש מוות עלול גם למות מזקנה עד שיוצא להורג. זה לוקח לפעמים מעל ל10 שנים להוציא אדם להורג בארה"ב.

העניין של עונש המוות כן יתריע, ישנם כמובן המחורפנים לגמרי שלא איכפת להם מכלום, אבל רוב הרוצחים האנסים,שעליהם אנחנו דנים בעונש מוות, רוב רובם המוחלט כן ירצה לחיות. תחשוב על הערסאוואת שמסתובב עם סכין וישקול פעמיים עם בכלל לצאת מהבית עם סכין, כי הוא עלול להיות מחוסל חד וחלק.

פחד זה עובדה ששום סטטיסטיקה לא תשנה, הענישה זו הדרך הכי יעילה לשינוי מידי בתוצאות. כמובן שעונש מוות יחד עם משטרה שתופסת 1 מ10 פושעים לא שווה כלום. עונשים ראויים+אכיפה אדוקה וראויה תניב תוצאות באופן מידי. אין רק גורם אחד, צריך להיות שילוב.

כמובן שאדם פסיכוטי לא תוכל לעצור או למנוע, אין אכיפה מושלמת, אבל בהחלט תוריד את הממוצע.

ילד בן 7 לא יחוסל אם ירצח, רק אדם האחראי על פי חוק למעשיו, גיל 16 או 18 אני חושב.

לפי החוק מגיל 12 האדם אחראי למעשיו משפטית.אבל כדאי להוציא להורג רק בגירים כי אנחנו מדברים על גיל ההתבגרות שבו ההורמונים מכתיבים לך את ההתנהגות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #87 ב- : מאי 21, 2010, 21:16:34 »
אני מסכים, הוצאות להורג מגיל 18 בלבד.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #88 ב- : מאי 21, 2010, 21:19:27 »
אני מסכים, הוצאות להורג מגיל 18 בלבד.
יפ.טוב מיצינו את הדיון על ההוצאות להורג או שאתם רוצים להמשיך?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #89 ב- : מאי 21, 2010, 22:45:43 »
ציטוט

אזי אתה טוען שעקב מרחב הזמן(שאגב לפעמים זה גם לוקח כמה חודשים) אין התרעה?
מה הוא מרחב הזמן במדינות ערב?

ציטוט

בארצות הברית בלבד יש לך מיליוני בני אדם החברים בכנופיות, אשר מודעים לעובדה  שהם יגמרו או בכלא או בבית קברות, ובכל זאת הכנופיות גדלות.
יש לצורך העניין מספיק דוגמאות סותרות. הפחד ממוות הוא מוגבל.

ציטוט

אבל הסברתי לך בדיוק למה לא. לא הבנת?

ציטוט

נכון, אז מה עושים איתו?

ציטוט

אז אתה מסכים איתי שילד בן 7 לא אחראי על מעשיו ובוגר כן, כי אדם בוגר מבין את מה שהוא עושה?
יופי, מה עם אדם בוגר שלא מבין מה הוא עושה, אם לפרק זמן קצר ואם עקב בעיה מולדת או לטווח ארוך?
מקרים כאלו זוכים לכותרת "אי שפיות זמני/אי שפיות".
אני שמח שאתה מסכים שאדם שמוגדר שלא שפוי או שלא כשיר משפטית לעמוד לדין, לא אמור ללכת לכלא ובטח לא לקבל עונש מוות.

בת ימי- לא ענית לי לשאלה, איפה כתוב שעצם קיומנו הוא לשרת את המדינה? איך הגעת למסקנה הזאת?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #90 ב- : מאי 22, 2010, 08:46:34 »
אני לא יודע מה מרחב הזמן במדינות ערב, אבל במדינות ערב יש עניין של נקמת דם, כך שאם המדינה לא מבצעת, אז המשפחה מבצעת, בכל מקרה, הדבר מתבצע ללא יותר מדי "ניירת".

בארה"ב בתי הכלא מפוצצים בחברי כנופיות, אני מדבר על הכנופיות הגדולות כמובן לא על חבורת ילדים שמוכרת גראס מאחורי המכולת, הכנופיות הגדולות הללו שומרות על חבריה בכלא כך שהכלא הוא רק מדרגה בכנופיה ולא שום דבר אחר. עונש המוות בארה"ב ניתן לעיתים נדירות, הרוב זה מאסרים ארוכים עד מאסרי עולם, ורוב חברי הכנופיות לא נעצרים על רצח אלא על סמים. והמניע הוא כמובן כלכלי, האנשים הללו חיים ברחוות, לא תראה מישהו מבברלי הילס שהולך להצטרף לMS13. הסיבה העיקרית שהם מצטרפים לכנופיות היא הגנה. הגנה שהמשטרה לא יכולה לספק להם. וכלכלכה, כסף שהמדינה לא יכולה לספק להם. לרוב אלו המניעים, אז שוב, עונש מוות לבד לא מרתיע, צריך לתת אופציות, פה נכנס העניין של אכיפה אדוקה ומתן חלופות, חינוך וכ'ו.

תסביר לי עוד פעם בבקשה מדוע הפחד אינו יעיל?

מה עושים עם הפסיכופת? כנראה שלא יעלו עליו עד שיהיה מאוחר מדי, ואז מה? בהתאם לפשעו, פסיכופת שיהפוך לג'ק המרטש לא תחסל אותו? פסיכופות שירק על אנשים ברחוב, אותו יש לשלוח להבחנה ולטפל בהתאם, אבל אחד שרוצח? אם הוכח מעבר לכל ספק שהוא אכן לא היה מודע למעשיו בכל פשע חוץ מרצח, להרחיקו מהציבור לתמיד. במוסד המתאים. אבל אם רצח, לחסלו, הוא לא בדיוק קורבן תמים, אלא אם מדובר בתאונה  כמובן, אבל רצח בדם קר=כדור בראש.

ילד בן 7 לא אחראי למעשיו, בהתאם לגילו. אם אני לא טועה על פי חוק הוריו יעמדו לדין במקומו, בכל מקרה במקרה כזה לדעתי צריך להעניש את ההורים בתקופת מאסר ואת הילד לנעול באיזה מוסד. מישהו צריך לשלם על רצח, אי אפשר להשאיר את זה באוויר ולהגיד שאין אשמים. איך לשלם? אולי אני קצת מיושן אבל לדעתי על דם משלמים בדם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #91 ב- : מאי 22, 2010, 12:17:57 »
אזי אתה טוען שעקב מרחב הזמן(שאגב לפעמים זה גם לוקח כמה חודשים) אין התרעה?
מה הוא מרחב הזמן במדינות ערב?

בארצות הברית בלבד יש לך מיליוני בני אדם החברים בכנופיות, אשר מודעים לעובדה  שהם יגמרו או בכלא או בבית קברות, ובכל זאת הכנופיות גדלות.
יש לצורך העניין מספיק דוגמאות סותרות. הפחד ממוות הוא מוגבל.

אבל הסברתי לך בדיוק למה לא. לא הבנת?

נכון, אז מה עושים איתו?

אז אתה מסכים איתי שילד בן 7 לא אחראי על מעשיו ובוגר כן, כי אדם בוגר מבין את מה שהוא עושה?
יופי, מה עם אדם בוגר שלא מבין מה הוא עושה, אם לפרק זמן קצר ואם עקב בעיה מולדת או לטווח ארוך?
מקרים כאלו זוכים לכותרת "אי שפיות זמני/אי שפיות".
אני שמח שאתה מסכים שאדם שמוגדר שלא שפוי או שלא כשיר משפטית לעמוד לדין, לא אמור ללכת לכלא ובטח לא לקבל עונש מוות.

בת ימי- לא ענית לי לשאלה, איפה כתוב שעצם קיומנו הוא לשרת את המדינה? איך הגעת למסקנה הזאת?
תקרא את מוסוליני.בנוסף תרא את לוויתן של תומס הובס.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #92 ב- : מאי 22, 2010, 13:36:25 »
מה יקרה אם יוציאו להורג אנשים שבעצם היו חפים מפשע.
בת ימי גם אתה פתאום עלול להיות מואשם ברצח אז נוציא אותך להורג?
העונש הכי יעיל זה להישאר בכלא, הרבה אנשים מעדיפים למות במקום או פשוט אנשים שירצו למות בדרך חוקית עלולים לרצוח (לא חסר משוגעים), מה שהכי מרתיע מפשעים זה לא עונש מוות אלא מאסר ארוך שנים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #93 ב- : מאי 22, 2010, 14:00:20 »
מה יקרה אם יוציאו להורג אנשים שבעצם היו חפים מפשע.
בת ימי גם אתה פתאום עלול להיות מואשם ברצח אז נוציא אותך להורג?
העונש הכי יעיל זה להישאר בכלא, הרבה אנשים מעדיפים למות במקום או פשוט אנשים שירצו למות בדרך חוקית עלולים לרצוח (לא חסר משוגעים), מה שהכי מרתיע מפשעים זה לא עונש מוות אלא מאסר ארוך שנים.
הכלא לא מרתיע אף אחד במיוחד לא עםם העונשים המצחיקים שהאנשים במדינה הזאת נותנים.הוצאה להורג שמבוצעת מיידית ובפומבי גורמת להרתעה רבה יותר.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #94 ב- : מאי 22, 2010, 14:13:02 »
הכלא לא מרתיע אף אחד במיוחד לא עםם העונשים המצחיקים שהאנשים במדינה הזאת נותנים.הוצאה להורג שמבוצעת מיידית ובפומבי גורמת להרתעה רבה יותר.
הוצאה להורג בפומבי הוא מנהג שמקורו מהאנשים שאתה שונא.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #95 ב- : מאי 22, 2010, 14:25:29 »
הוצאה להורג בפומבי הוא מנהג שמקורו מהאנשים שאתה שונא.
לא טעות,זה מנהג עוד מהתקופה המצרית הקדומה.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #96 ב- : מאי 22, 2010, 15:09:44 »
באותה התקופה אלה היו מגמות שהשתנו בהתאם לשלטון הקיים.
במדינות ערב ובאירופה של אז זה היה בגדר הנורמה והחיוב.
במדינה אנשים לא צריכים לחיות ופחד ואפשר למחול על כל דבר גם באופן מוסרי לעשות הוצאות להורג פומביות זה משהו שעושים כיום באיראן ובחלק ממחוזות סעודיה רק אנשים כמוך רוצים להפוך את זה גם למנהג בישראל.
אני חושב אגב שגם אותך עלולים להוציא להורג, בכל זאת הסתה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #97 ב- : מאי 22, 2010, 15:24:31 »
באותה התקופה אלה היו מגמות שהשתנו בהתאם לשלטון הקיים.
במדינות ערב ובאירופה של אז זה היה בגדר הנורמה והחיוב.
במדינה אנשים לא צריכים לחיות ופחד ואפשר למחול על כל דבר גם באופן מוסרי לעשות הוצאות להורג פומביות זה משהו שעושים כיום באיראן ובחלק ממחוזות סעודיה רק אנשים כמוך רוצים להפוך את זה גם למנהג בישראל.
אני חושב אגב שגם אותך עלולים להוציא להורג, בכל זאת הסתה.
תראה לי בדיוק איך מה שאני אומר מהווה הסתה? אולי אני צריך לבקש מחיים שיגיב לך ואז תתווכח איתו על מהות הפורום?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #98 ב- : מאי 22, 2010, 16:03:47 »
תקרא את מוסוליני.בנוסף תרא את לוויתן של תומס הובס.

אתה רציני כאילו?
אתה לא יכול לומר לי איפה כתוב שהאל ברא אותנו אך ורק למען שירות המדינה?
או שמוסוליני דיבר איתו?

אולי האל לא כתב את זה, לא ביקש את זה ואין שום קשר בין זה לבין אמונה באל כזה או אחר?

כנ''ל לגבי הקביעה של מה מוסרי ומה לא. זה שקבעת שזה לא מוסרי לא לשרת את המדינה, זה בעיה שלך. זה בערך כמו שאני יכתוב
שלהיות ג'ינג'י עם כיפה וגשר בשיניים זה לא מוסרי(יסלחו לי אוהדי הפועל ירושלים בכדורסל).

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לכול השמאלנים באתר!
« להגיב #99 ב- : מאי 22, 2010, 16:06:32 »
אתה רציני כאילו?
אתה לא יכול לומר לי איפה כתוב שהאל ברא אותנו אך ורק למען שירות המדינה?
או שמוסוליני דיבר איתו?

אולי האל לא כתב את זה, לא ביקש את זה ואין שום קשר בין זה לבין אמונה באל כזה או אחר?

כנ''ל לגבי הקביעה של מה מוסרי ומה לא. זה שקבעת שזה לא מוסרי לא לשרת את המדינה, זה בעיה שלך. זה בערך כמו שאני יכתוב
שלהיות ג'ינג'י עם כיפה וגשר בשיניים זה לא מוסרי(יסלחו לי אוהדי הפועל ירושלים בכדורסל).

שאלתה אותי איפה זה כתוב והפניתי אותך למקורות.אולי במקום להגיב כמו אידיוט תקרא אותם (אתה יודע מה.רק את התקציר לא את כל הספר) ואחר כך תראה בדיוק איפה כתוב שזה מוסרי.