כתב נושא: אתאיסטים  (נקרא 16653 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« ב- : יולי 14, 2007, 23:54:35 »
מה אתם חושבים על אתאיסטים ?
מה אם יבוא אתאיסט ויגיד שהוא מסכים עם רעיונות התנועה, אבל הוא אתאיסט, האם תסכימו לקבלו ?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אתאיסטים
« להגיב #1 ב- : יולי 15, 2007, 00:00:54 »
  התשובה היא כן, אבל בתנאי שלא יפיץ כאן דברים שפוגעים בצורה זו או אחרת בַּציבור הדתי והחילוני המאמין שמצוי פה. זה פורום "כהניסטי" ו"דתי" בהגדרה. זה התנאי היחידי.

בייקר

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #2 ב- : יולי 15, 2007, 00:03:36 »
סתירה לוגית אנו בעד יהדות וחינוך יהודי ואם אין חלילה אלוקים אז היהדות היא שקר והכהניזם שקר.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #3 ב- : יולי 15, 2007, 00:10:30 »
סתירה לוגית אנו בעד יהדות וחינוך יהודי ואם אין חלילה אלוקים אז היהדות היא שקר והכהניזם שקר.
נכון, אבל הם לא מאמינים, מה לעשות ? תזרוק אותם למשרפות ?
הם חושבים שלהיות כוחני זה נכון, בם לא חייבים להאמין, הם גם יכולים להיות ימנים קיצוניים אתאיסטים (הנאצים למשל היו כאלה) ולהיות בפורום הזה, הרי לא כולם כאן כהניסטים .

Aaron

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #4 ב- : יולי 15, 2007, 00:11:19 »
מי ששולל לחלוטין את הדת ולא מוכן לנהל דיון רציני ולקבל טענות נגדיות יחסם. נקבל כל אחד שרוצה לנהל דיון רציני ולהעלות טענות רציניות.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #5 ב- : יולי 15, 2007, 00:13:41 »
יש להבדיל בין דעה פוליטית ובין אמונה בחלק מהמקרים..
הרי אנו דוגלים ב2 דברים עיקריים - השלמת ארץ ישראל וסילוק אויביה מאדמתה..
אם הוא בוחר בסופו של דבר להאמין כי טוב, ואם לא ברור שעדיין נקבלו לחיקנו בתנאי שלא יפגע בדתיים ובאמונה..

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #6 ב- : יולי 15, 2007, 00:18:48 »
מי ששולל לחלוטין את הדת ולא מוכן לנהל דיון רציני ולקבל טענות נגדיות יחסם. נקבל כל אחד שרוצה לנהל דיון רציני ולהעלות טענות רציניות.
מה הקשר? הם לא באים לפה בשביל להתווכח על זה .

Aaron

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #7 ב- : יולי 15, 2007, 00:21:24 »
מה הקשר? הם לא באים לפה בשביל להתווכח על זה .
חשבתי שלזה אתה מתכוון.
אם כך, אז לפי דעתי אין בעיה עם זה. כמו שאנחנו מקבלים אנשים שמאמינים בדתות אחרות חוץ מאסלאם, למה שתהיה בעיה שאתאיסט יגלוש בפורום?

בייקר

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #8 ב- : יולי 15, 2007, 00:21:39 »
דקסטר אני הסברתי לך ולאחרים את הנקודה הבאה:זהו פורום אקטואליה,אם יכנס לכאן אתאיסט והיה לנו כזה למשל דולפין.אני מוכן להכנס איתו לויכוח על קיום אלוקים,אם הוא לא משתכנע לא נחסום אותו או נמחק אותו אלא נמשיך לדבר.
ושוב לא כולנו אותו הדבר.
מצד אחד אתה חכם ומגלה הבנה וכישרון אבל אם מותר לי להעיר לך אתה רואה בשחור ולבן.נניח שחברה שלך שמאלנית אז תעזוב אותה?נניח שאמא שלך אתאיסטית מה תעשה?
איך יסביר לי ימני כוחני את זכותנו על הארץ?
ואם מישהו יצליח לשכנע אדרבא,לכן לא נבהלתי מאתר חופש.
אני אישית מוכן לארח בפורום את פריצקי מחופש ולהתווכח איתו.
לכן גם מגוחך אלה שכותבים להרוג שמאלנים כי אם השכנה שלך שמאלנית והיא בת 90 מה תעשה?ואם אחותך או בת דודה שלך שמאלנית מה תעשה?
אני יצאתי עם בחורות שמאלניות ועבדתי איתן.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אתאיסטים
« להגיב #9 ב- : יולי 15, 2007, 01:00:08 »
ב ס''ד
 הכפירה ר''ל היא נחלת כל ההולכים בדרכי החינוך החשוכים של השילטון הבולשביקי השמאלני השולט בארץ ,והמטרה ב '' קליטת-העליה '' של העולים היהודים אחינו מארצות המזרח הייתה '' להשמיט את היסודות עליהם מושתת דת-ישראל '' ובכך להביא את העולים לכפירה ר''ל , אולם למרות שהפילו הרבה קורבנות ,לא עלתה בידם ב''ה ,אולם ישנם אנשים מאחינו שעדיין נמצאים בשלבים שונים בדרך לכפירה המוחלטת ר''ל , הם זקוקים להסברה והבנה של תורת ישראל ודרך השלכתה על חיי היום-יום ,ועל האחריות והגאווה בלהיות יהודי כשר ,המסכנים ספגו מנות שלמות וגדושות של שטיפת-מוח ,ממערכת החינוך הקלוקלת ועד לאמצעי התישקורת שמחלחלים להם דברי בלע ושינאה לדת ישראל ומשחר ילדותם ר''ל ,והתוצאות הרות אסון, עד כדי הפיכתם לתומכים של האויב הערבי הטובח בעם-ישראל בכל שעה ר''ל .,לכן יש לנסות לתת להם ליטעום מעט מורשת יהדות, מוסר ודרך-ארץ של היהדות, הטעם השיטחי למיצוות שאפשר לפרש להן טעם בנקל ,וכך להשיבם לצור מחצבתם בע''ה וישועתו.
                              ויהי רצון שהקב''ה יגאלנו במהרה ויציל את אחינו מתעמולת הכפירה המתמדת אכי''ר
                                                                                                      הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #10 ב- : יולי 15, 2007, 01:10:31 »
ב ס''ד
 הכפירה ר''ל היא נחלת כל ההולכים בדרכי החינוך החשוכים של השילטון הבולשביקי השמאלני השולט בארץ ,והמטרה ב '' קליטת-העליה '' של העולים היהודים אחינו מארצות המזרח הייתה '' להשמיט את היסודות עליהם מושתת דת-ישראל '' ובכך להביא את העולים לכפירה ר''ל , אולם למרות שהפילו הרבה קורבנות ,לא עלתה בידם ב''ה ,אולם ישנם אנשים מאחינו שעדיין נמצאים בשלבים שונים בדרך לכפירה המוחלטת ר''ל , הם זקוקים להסברה והבנה של תורת ישראל ודרך השלכתה על חיי היום-יום ,ועל האחריות והגאווה בלהיות יהודי כשר ,המסכנים ספגו מנות שלמות וגדושות של שטיפת-מוח ,ממערכת החינוך הקלוקלת ועד לאמצעי התישקורת שמחלחלים להם דברי בלע ושינאה לדת ישראל ומשחר ילדותם ר''ל ,והתוצאות הרות אסון, עד כדי הפיכתם לתומכים של האויב הערבי הטובח בעם-ישראל בכל שעה ר''ל .,לכן יש לנסות לתת להם ליטעום מעט מורשת יהדות, מוסר ודרך-ארץ של היהדות, הטעם השיטחי למיצוות שאפשר לפרש להן טעם בנקל ,וכך להשיבם לצור מחצבתם בע''ה וישועתו.
                              ויהי רצון שהקב''ה יגאלנו במהרה ויציל את אחינו מתעמולת הכפירה המתמדת אכי''ר

ברוך השם עם ישראל שונה ממנהיגיו, תן לי להסביר.. כאשר הממשל לא עושה דבר העם הוא זה שנרתם לעזור לאחיו, אלו חוקים חינוך ואהבה הדדית שהושרשה בינינו בגלל שאנו אחים, כמו  מנהג קמחא דפסחא ומשלוח מנות בפורים. אם אין אני לי מי לי? עם ישראל הוא לעצמו כי אף אחד לא יהיה לעם ישראל.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #11 ב- : יולי 15, 2007, 01:19:07 »
בס''ד 
 לכן עם-ישראל בהתגלמותו שהוא הימין האמיתי,אמור וחייב לקחת את השילטון ולסייע לעם ישראל בהדברת אוייביו ,ושמירת מצוותיו . ונזכה לכך בע''ה בב''א .
בס''ד

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #12 ב- : יולי 15, 2007, 01:21:28 »
בס''ד 
 לכן עם-ישראל בהתגלמותו שהוא הימין האמיתי,אמור וחייב לקחת את השילטון ולסייע לעם ישראל בהדברת אוייביו ,ושמירת מצוותיו . ונזכה לכך בע''ה בב''א .

ניקח את השלטון בהחלט אך חוקית!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #13 ב- : יולי 15, 2007, 01:22:54 »
אוקיי, בואו נעשׂה סדר בַּדברים:
אני יוצא מנקודת-הנחה שלא כל מי שבא לפה ואומר שהוא אתאיסט אבל מצד שני מרגיש שליבו איתנו, הוא באמת "אתאיסט" במלוא מוּבן ההגדרה. כי אחרת הוא היה מבין מראש שהוא סותר את עצמו בכך שהוא רוצה להתחבר אלינו.

אנו עדים להרבה צעירים בני-עשרה שמגדירים עצמם כך בלי שהם אפילו יודעים מה הכוונה האמיתית של המילה. זאת אומרת שזאת תוצאה של שטיפת-מוח מגמתית חיצונית שמשתילה בהם השכּם-והערב אנטי-יהדוּת ודמוניזציה נגד כל דבר שהוא דתי, וּבוודאי לא מתוך ידע עצמי והבנה מעמיקה.

על-כן, אני לא דוחה אותם מראש, כל-עוד הם מראים התנהגות בסיסית של כבוד כלפי הציבור שלנו, שהוא דתי/כהניסטי ביסודו. ברבות הזמן, אני מאמין שהם יידרשוּ לַסוגייה, כחברים המעורים בתוך הקהילה הזו, ואז הם יחליטו בעצמם אם פניהם לימין האמיתי או לא.

ואני מאמין בכל לִבִּי שרובם יבינו שהם היוּ קרבנות לשטיפת-המוח המערכתית-מִמסדית, ויחליטו להישאר עימנוּ. ואלה שלא- אז כנראה הם באמת לא שייכים לכאן ואני גם לא רוצה אותם כאן. אבל לפחות כך הם יספיקו במהלך שהותם ללמוד וּלגלות כמה דברים שלא ידעו קודם או שלא סיפרוּ להם קודם. וזה גם חשוּב.

זאת "דרך בית-הִלל" שלי בכל אופן.
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 01:26:58 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתאיסטים
« להגיב #14 ב- : יולי 15, 2007, 02:25:21 »
לדעתי לא כדאי שיהיה בנינו כאלה שלא מאמינים...כי אז ברגע האמת הם יוכלו לפעול נגדנו

הינה למשל האתאיסט..ואני לא אומר שכל האתאיסטים כאלה אבל הוא קיצוני יש לו סרטונים בשמות כמו "חרדים משוגעים" ועוד..אני פועל נגדו אבל הפסקתי לא מזמן כדי שיהיה לי יותר זמן להיות בפורום.

הינה לינק לסרטון שלו "חרדים משוגעים" וזה לא הסרטון היחידי שלו נגד הדתיים יש לו עוד הרבה.. >:(

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1588379

רציתי לפתוח אשכול כדי להלחם בו כולנו..אם אתם יכולים להוריד לו דירוג! להצביע 1

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #15 ב- : יולי 15, 2007, 02:37:40 »
אוקיי, בואו נעשׂה סדר בַּדברים:
אני יוצא מנקודת-הנחה שלא כל מי שבא לפה ואומר שהוא אתאיסט אבל מצד שני מרגיש שליבו איתנו, הוא באמת "אתאיסט" במלוא מוּבן ההגדרה. כי אחרת הוא היה מבין מראש שהוא סותר את עצמו בכך שהוא רוצה להתחבר אלינו.

אנו עדים להרבה צעירים בני-עשרה שמגדירים עצמם כך בלי שהם אפילו יודעים מה הכוונה האמיתית של המילה. זאת אומרת שזאת תוצאה של שטיפת-מוח מגמתית חיצונית שמשתילה בהם השכּם-והערב אנטי-יהדוּת ודמוניזציה נגד כל דבר שהוא דתי, וּבוודאי לא מתוך ידע עצמי והבנה מעמיקה.

על-כן, אני לא דוחה אותם מראש, כל-עוד הם מראים התנהגות בסיסית של כבוד כלפי הציבור שלנו, שהוא דתי/כהניסטי ביסודו. ברבות הזמן, אני מאמין שהם יידרשוּ לַסוגייה, כחברים המעורים בתוך הקהילה הזו, ואז הם יחליטו בעצמם אם פניהם לימין האמיתי או לא.

ואני מאמין בכל לִבִּי שרובם יבינו שהם היוּ קרבנות לשטיפת-המוח המערכתית-מִמסדית, ויחליטו להישאר עימנוּ. ואלה שלא- אז כנראה הם באמת לא שייכים לכאן ואני גם לא רוצה אותם כאן. אבל לפחות כך הם יספיקו במהלך שהותם ללמוד וּלגלות כמה דברים שלא ידעו קודם או שלא סיפרוּ להם קודם. וזה גם חשוּב.

זאת "דרך בית-הִלל" שלי בכל אופן.

אני מבין את טענתך בתור בן נוער, החברה כל כך מזלזלת במה שהיא קוראת לו "דוסים".. בתור אדם שרוצה להיות מאמין בגילי מה שמקבלים זה זלזול וצחוק..

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #16 ב- : יולי 15, 2007, 03:06:30 »
לדעתי לא כדאי שיהיה בנינו כאלה שלא מאמינים...כי אז ברגע האמת הם יוכלו לפעול נגדנו

הינה למשל האתאיסט..

משה,

1. כפי שאמרתי, רוב האנשים שבאים לטעון שהם "אתאיסטים", בעיקר אם הם בני-עשרה, לא ממש מבינים מה הם, לא מבינים מה פירוש המושׂג "אתאיסט" ופשוט מזמזמים את מה שהמִמסד מפמפם להם. לא לתת להם סיכוי? לא לתת להם אפשרות לשמוע את האמת ולהחליט בעצמם מה מקומם?

2. ראיתי את הסרטון. הסרטון מַציג כמה חרדים בשעת-כעסם, במטרה להכפיש וּלהסית נגד הציבור הדתי כולו. אותו ברנש שהעלה את הסרטון, המִתכּנה "האתאיסט", קרא לַסרטון "חרדים משוגעים", וּמִתחת לשורת-הכותרת כתב: "בגלל אנשים כאלה העולם שונא אותנו".

נִדמה לי שזה ברור מהטעמים שאיזכרתי קודם, שפגיעה בציבור הדתי לא תתאפשר בפורום זה. אבל אם הוא רוצה לבוא לכאן להתווכח – בכבוד, בִּרגישוּת, באופן תרבותי – לא נחסום אותו. אדרבה, נִשׂמח להתאמן עליו.
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 03:08:29 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתאיסטים
« להגיב #17 ב- : יולי 15, 2007, 03:11:54 »

הינה למשל האתאיסט..

משה,

1. כפי שאמרתי, רוב האנשים שבאים לטעון שהם "אתאיסטים", בעיקר אם הם בני-עשרה, לא ממש מבינים מה הם, לא מבינים מה פירוש המושׂג "אתאיסט" ופשוט מזמזמים את מה שהמִמסד מפמפם להם. לא לתת להם סיכוי? לא לתת להם אפשרות לשמוע את האמת ולהחליט בעצמם מה מקומם?

2. ראיתי את הסרטון. הסרטון מַציג כמה חרדים בשעת-כעסם, במטרה להכפיש וּלהסית נגד הציבור הדתי כולו. אותו ברנש שהעלה את הסרטון, המִתכּנה "האתאיסט", קרא לַסרטון "חרדים משוגעים", וּמִתחת לשורת-הכותרת כתב: "בגלל אנשים כאלה העולם שונא אותנו".

נִדמה לי שזה ברור מהטעמים שאיזכרתי קודם, שפגיעה בציבור הדתי לא תתאפשר בפורום זה. אבל אם הוא רוצה לבוא לכאן להתווכח – בכבוד, בִּרגישוּת, באופן תרבותי – לא נחסום אותו. אדרבה, נִשׂמח להתאמן עליו.

לאותו אחד לא נראה לי שצריך לתת דריסת רגל בפורום הזה! הסתה בלתי פוסקת נגד הציבור החרדי לא מוקבלת עלי.

חחח "נשמח להתאמן עליו" :2funny:

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #18 ב- : יולי 15, 2007, 03:36:10 »
לאותו אחד לא נראה לי שצריך לתת דריסת רגל בפורום הזה! הסתה בלתי פוסקת נגד הציבור החרדי לא מוקבלת עלי.

אתה צודק שלא מַגיעה לוֹ דריסת-רגל בַּפורום הזה. :) זה עניין נִפרד.
אבל בתור שוחר חופש-הביטוי אני מוכן לבחול על מעשיו ולפתוח את שעריי לפני כל יהודי שמוכן להתעמת איתי בכבוד הדדי וּביושר, וּמִבּלי להעליב את בני-ביתי (ציבור-הפורום לצורך העִניין).  זאת מתוך אמונה והכּרה חזקה באמת שלי וּמתוך ידיעה שלַשקר אין רגליים.

אגב, דירגתי את הסרטון בכוכב אחד וכתבתי תגובה. אבל פירסום התגובה תלוי באישורו של זה שהעלה את הסרטון, דהיינוּ של "האתאיסט" עצמו. נמתין ונִראה אם הוא ייאשר...
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 03:39:16 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתאיסטים
« להגיב #19 ב- : יולי 15, 2007, 03:48:59 »

אבל בתור שוחר חופש-הביטוי אני מוכן לבחול על מעשיו ולפתוח את שעריי לפני כל יהודי שמוכן להתעמת איתי בכבוד הדדי וּביושר, וּמִבּלי להעליב את בני-ביתי (ציבור-הפורום לצורך העִניין).  זאת מתוך אמונה והכּרה חזקה באמת שלי וּמתוך ידיעה שלַשקר אין רגליים.

אגב, דירגתי את הסרטון בכוכב אחד וכתבתי תגובה. אבל פירסום התגובה תלוי באישורו של זה שהעלה את הסרטון, דהיינוּ של "האתאיסט" עצמו. נמתין ונִראה אם הוא ייאשר...

חבל מאוד..כי אתה לא מכיר את האיש הזה...!

הוא מסלף דברים והוא גם העלה סרטון סילוף של חיים אבל אז עשה סרטון סליחה שהבין שזה מזויף אך לאחר כמה זמן הוריד את סרטון הסליחה!

הוא אומר שהוא דוגל בחופש הביטוי ולכן יאשר לך את התגובה לדעתי.

תדע לך שאני הספקתי להכיר אותו..! הוא רוצה דיון בצורה טובה אך לא רוצה להכיר באמת והוא יודע שהוא משקר והוא בעצמו לא בטוח במה שהוא כותב בסרטונים שלו!

ככה שויכוח איתו סתם יהיה לשווא..תראה גם את הסרטון "האתאיסט חושף את פניו" ותראה באיזה תת-רמה מדובר..!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #20 ב- : יולי 15, 2007, 04:09:15 »

הוא מסלף דברים והוא גם העלה סרטון סילוף של חיים אבל אז עשה סרטון סליחה שהבין שזה מזויף אך לאחר כמה זמן הוריד את סרטון הסליחה!

תדע לך שאני הספקתי להכיר אותו..! הוא רוצה דיון בצורה טובה אך לא רוצה להכיר באמת והוא יודע שהוא משקר והוא בעצמו לא בטוח במה שהוא כותב בסרטונים שלו!

ככה שויכוח איתו סתם יהיה לשווא..תראה גם את הסרטון "האתאיסט חושף את פניו" ותראה באיזה תת-רמה מדובר..!

1. אדרבה! אם הוא בעצמו לא בטוח שהוא מאמין במה שהוא כותב, יש תקווה! ואם הוא יבוא לפה ויוכיח לי שהוא בא לכאן לא במטרה להתעמת אלא במטרה אחרת – הוא ייחסם מייד. הסר דאגה מִלִבּך.

2. אם הוא יירשם לַפורום ואני אחסום אותו אוטומטית, בלי "לנצל" אותו קודם, אני אפסיד יותר מאשר ארוויח. מה אם הוא יבוא ויציג כאן טיעונים "איכותיים" וּרהוטים? -- למה לי לפספס את ההזדמנות לנגח אותו קְבל-פורום?  תן לו קודם להתפלש וּלהתבוסס בתוך שקריו. מה יש? הפורום ישׂמח לעבור ל"מצב תִרגול" והאירוע יעורר עִניין ויגביר את ההשתתפות של כולנוּ. מה, לא חארם להפסיד את זה ?.. ;)
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 04:10:28 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
אתאיסטים
« להגיב #21 ב- : יולי 15, 2007, 04:51:59 »
מה אם יבוא אתאיסט ויגיד שהוא מסכים עם רעיונות התנועה, אבל הוא אתאיסט, האם תסכימו לקבלו ?

התווכחת עם סטיבן בזמן האחרון?
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #22 ב- : יולי 15, 2007, 04:52:57 »

התווכחת עם סטיבן בזמן האחרון?

סטיבן ? ???

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #23 ב- : יולי 15, 2007, 05:05:00 »
בס''ד
 הקב''ה יחזיר בתשובה שלמה את כל פושעי-ישראל והוא בכללם אכי''ר .זוהי תוצאה של הסתה מהמציאות של האויב הערבי וחבריו החדשים מהשמאל הבולשביקי והימיון המזוייף ,קשה לפצח לו את הקליפה ,אבל עדיף להתמודד איתו בפורם אחר ושלא יקלקל את הפורם כאן,ראינו מה עשה ידידינו עוץ לי.....כמה שטויות מלא הראש שלו ,ואני מנסה לנקות אותן וזה לוקח הרבה זמן ומרץ, כנראה שמדובר באגוז יותר קשה לפיצוח. הקב''ה יעזור לנו להוריד להם את הקליפות המסתירות מהם את האמת אכי''ר.
בס''ד

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתאיסטים
« להגיב #24 ב- : יולי 15, 2007, 05:07:33 »

1. אדרבה! אם הוא בעצמו לא בטוח שהוא מאמין במה שהוא כותב, יש תקווה! ואם הוא יבוא לפה ויוכיח לי שהוא בא לכאן לא במטרה להתעמת אלא במטרה אחרת – הוא ייחסם מייד. הסר דאגה מִלִבּך.

2. אם הוא יירשם לַפורום ואני אחסום אותו אוטומטית, בלי "לנצל" אותו קודם, אני אפסיד יותר מאשר ארוויח. מה אם הוא יבוא ויציג כאן טיעונים "איכותיים" וּרהוטים? -- למה לי לפספס את ההזדמנות לנגח אותו קְבל-פורום?  תן לו קודם להתפלש וּלהתבוסס בתוך שקריו. מה יש? הפורום ישׂמח לעבור ל"מצב תִרגול" והאירוע יעורר עִניין ויגביר את ההשתתפות של כולנוּ. מה, לא חארם להפסיד את זה ?.. ;)

1. זהו, שהוא לא בטוח במה שהוא כותב אך כותב את הדברים כאילו היו עובדה בשביל להטעות אנשים!

2. הוא גולש גם באתר חופש בנוסף לכל, ושנית אתה צודק - אולי כדאי שיבוא כי יש לו סרטונים של סתירות בתנ"ך. אני בעד להזמין אותו לכאן כדי לקבל תשובות.
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 05:34:23 על ידי גם בשן וגם גלעד »