כתב נושא: אתאיסטים  (נקרא 16649 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אתאיסטים
« להגיב #25 ב- : יולי 15, 2007, 05:43:53 »
1. זהו, שהוא לא בטוח במה שהוא כותב אך כותב את הדברים כאילו היו עובדה בשביל להטעות אנשים!

2. הוא גולש גם באתר חופש בנוסף לכל, ושנית אתה צודק - אולי כדאי שיבוא כי יש לו סרטונים של סתירות בתנ"ך. אני בעד להזמין אותו לכאן כדי לקבל תשובות.

1. אז יבוא לכאן כדי שיקבל הוכחות שמה שהוא כותב זה שקרים. אם יש שכל בקודקודו, אולי הביטחון הזה ישפיע עליו להפסיק להפיץ אותם.

2. שמאלנים, אתאיסטים, ימניים מזוייפים וכו' – כולם מוזמנים לכאן להתעמת באהבת-ישראל. בשביל זה אנוּ קיימים. :)

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
אתאיסטים
« להגיב #26 ב- : יולי 15, 2007, 06:20:23 »
מה אתם חושבים על אתאיסטים ?
מה אם יבוא אתאיסט ויגיד שהוא מסכים עם רעיונות התנועה, אבל הוא אתאיסט, האם תסכימו לקבלו ?

התווכחת עם סטיבן בזמן האחרון?

סטיבן ? ???
עזוב המבין יבין(אני ודקסטר)
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתאיסטים
« להגיב #27 ב- : יולי 15, 2007, 06:38:18 »
1. זהו, שהוא לא בטוח במה שהוא כותב אך כותב את הדברים כאילו היו עובדה בשביל להטעות אנשים!

2. הוא גולש גם באתר חופש בנוסף לכל, ושנית אתה צודק - אולי כדאי שיבוא כי יש לו סרטונים של סתירות בתנ"ך. אני בעד להזמין אותו לכאן כדי לקבל תשובות.

1. אז יבוא לכאן כדי שיקבל הוכחות שמה שהוא כותב זה שקרים. אם יש שכל בקודקודו, אולי הביטחון הזה ישפיע עליו להפסיק להפיץ אותם.

2. שמאלנים, אתאיסטים, ימניים מזוייפים וכו' – כולם מוזמנים לכאן להתעמת באהבת-ישראל. בשביל זה אנוּ קיימים. :)

1. חחח אבל אתה לא מבין שהוא כותב שקרים.. הוא יודע שזה שקרים ובכל זאת כותב אותם.. :idiot2:

2. נכון.

3. אסור שהוא ידע שאני זה מי שמעלה נגדו סרטונים, ככה שלא להגיד לו כלום עלי.. :)
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 07:12:29 על ידי גם בשן וגם גלעד »

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #28 ב- : יולי 15, 2007, 07:05:18 »
1.חחח אבל אתה לא מבין שהוא כותב שקרים.. הוא יודע שזה שקרים ובכל זאת כותב אותם.. :idiot2:

2.נכון.

3.אסור שהוא ידע שאני זה מי שמעלה נגדו סרטונים, ככה שלא להגיד לו כלום עלי.. :)

1. אם הוא כותב שקרים שהוא בעצמו לא מאמין בהם, אזי הוא חולה-נפש או סוג של טרול, ואנחנו בהחלט לא צריכים כאלה. אם הוא אדם נורמלי שמאמין במה שהוא מפיץ (וזה נִראה כך בכל-זאת לפי התשובות שראיתי שהוא נותן לאנשים בַּתגובות לַסִרטון), אז הוא מוזמן להביא את רעיונותיו לכאן בכל עת ונִשׂמח להתעמת עִמוֹ.

3. אין בעייה. לא נגלה. ;)

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתאיסטים
« להגיב #29 ב- : יולי 15, 2007, 07:08:48 »
1. חחח אבל אתה לא מבין שהוא כותב שקרים.. הוא יודע שזה שקרים ובכל זאת כותב אותם.. :idiot2:

2. נכון.

3. אסור שהוא ידע שאני זה מי שמעלה נגדו סרטונים, ככה שלא להגיד לו כלום עלי.. :)

1. אם הוא כותב שקרים שהוא בעצמו לא מאמין בהם, אזי הוא חולה-נפש או סוג של טרול, ואנחנו בהחלט לא צריכים כאלה. אם הוא אדם נורמלי שמאמין במה שהוא מפיץ (וזה נִראה כך בכל-זאת לפי התשובות שראיתי שהוא נותן לאנשים בַּתגובות לַסִרטון), אז הוא מוזמן להביא את רעיונותיו לכאן בכל עת ונִשׂמח להתעמת עִמוֹ.

3. אין בעייה. לא נגלה. ;)

1. זה מה שהוא מנסה להראות: חופש-ביטוי ותשובות ענייניות מצידו אבל הוא רוצה להגיע לזה שהוא יוציא אותך משוגע ולא תרצה להגיב לו כבר.. כי הוא תמיד ימציא מיליון תירוצים כדי להצדיק את עצמו. הוא מנהל דו-שיח עם עצמו!

3. סבבה, תודה! :)
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 07:11:52 על ידי גם בשן וגם גלעד »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #30 ב- : יולי 15, 2007, 07:27:15 »
1. זה מה שהוא מנסה להראות: חופש-ביטוי ותשובות ענייניות מצידו אבל הוא רוצה להגיע לזה שהוא יוציא אותך משוגע ולא תרצה להגיב לו כבר.. כי הוא תמיד ימציא מיליון תירוצים כדי להצדיק את עצמו. הוא מנהל דו-שיח עם עצמו!

1. אתה מתאר פרופיל של אחד "לא-רציני"...  נחשׂוף אותו בצ'יק. ;)
מִבּחינתי אתה מוזמן לקרוא לו, אם הוא מעוניין להתעמת.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #31 ב- : יולי 15, 2007, 08:41:14 »
אוקיי, בואו נעשׂה סדר בַּדברים:
אני יוצא מנקודת-הנחה שלא כל מי שבא לפה ואומר שהוא אתאיסט אבל מצד שני מרגיש שליבו איתנו, הוא באמת "אתאיסט" במלוא מוּבן ההגדרה. כי אחרת הוא היה מבין מראש שהוא סותר את עצמו בכך שהוא רוצה להתחבר אלינו.

אנו עדים להרבה צעירים בני-עשרה שמגדירים עצמם כך בלי שהם אפילו יודעים מה הכוונה האמיתית של המילה. זאת אומרת שזאת תוצאה של שטיפת-מוח מגמתית חיצונית שמשתילה בהם השכּם-והערב אנטי-יהדוּת ודמוניזציה נגד כל דבר שהוא דתי, וּבוודאי לא מתוך ידע עצמי והבנה מעמיקה.

על-כן, אני לא דוחה אותם מראש, כל-עוד הם מראים התנהגות בסיסית של כבוד כלפי הציבור שלנו, שהוא דתי/כהניסטי ביסודו. ברבות הזמן, אני מאמין שהם יידרשוּ לַסוגייה, כחברים המעורים בתוך הקהילה הזו, ואז הם יחליטו בעצמם אם פניהם לימין האמיתי או לא.

ואני מאמין בכל לִבִּי שרובם יבינו שהם היוּ קרבנות לשטיפת-המוח המערכתית-מִמסדית, ויחליטו להישאר עימנוּ. ואלה שלא- אז כנראה הם באמת לא שייכים לכאן ואני גם לא רוצה אותם כאן. אבל לפחות כך הם יספיקו במהלך שהותם ללמוד וּלגלות כמה דברים שלא ידעו קודם או שלא סיפרוּ להם קודם. וזה גם חשוּב.

זאת "דרך בית-הִלל" שלי בכל אופן.
למה אתה חושב שאתה יודע טוב מהם אם הם שלמים עם עצמם או לא ? כמו שאמרתי, הם לא חייבים להיות כהניסטים אבל הם יכולים להיות ימניים ואתאיסטים.

ויקאפאיזראל
סטיבן חולה נפש והוא שמאלני קיצוני .
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 08:42:57 על ידי Dexter »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #32 ב- : יולי 15, 2007, 10:08:13 »
כפי שציינו כל כך הרבה פעמים, דרכה של תנועת הימין האמיתי היא הדרך ההגיונית, החכמה, הצודקת.
כל אדם הגיוני בעל דעות חופשיות (כלומר, לא שטוף מוח ע"י מערכת השלטון) יגיד שדברינו צודקים.
קח אינואיטי (מילה יפה לאסקימואי=אוכל בשר נא) ותציג בפניו את מצב העניינים במזה"ת, והוא יצדיק אותנו.
לכן אני חושב שגם אתאיסט יכול להצטרף לפורום, להיות פעיל בו ולתרום.
רק איחוד של כל בעלי הדעות הימניות (האמיתיות) יאפשר שינוי משמעותי, ולא החלוקה האינסופית לתת קבוצות.

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
אתאיסטים
« להגיב #33 ב- : יולי 15, 2007, 10:10:50 »

1. אתה מתאר פרופיל של אחד "לא-רציני"...  נחשׂוף אותו בצ'יק. ;)
מִבּחינתי אתה מוזמן לקרוא לו, אם הוא מעוניין להתעמת.

נעשה את זה בקרוב כנראה... :)

בייקר

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #34 ב- : יולי 15, 2007, 10:29:53 »
החרדים אינם חסרי אונים יש 600 אלף חרדים,יש להם משאבים,יצוג פוליטי,ארגון,משמעת,אמונה.
לפי מה שכתבתם הם חסרי ישע.
להפך אנו יכולים ללמוד מהחרדים איך להאבק.
כל אדם שרואה סרטון כזה מבין שקדמה לו פרובוקציה נגד החרדים נאמר פעילות מסיונרית.
יהודי נורמלי יתמוך בחרדים ולא במיסיון.
מצד שני לנו עצמנו יש ביקורת על אחינו החרדים בנושאים כמו שירות בצבא.
עכשיו אתה מתאר שמאלני קיצוני תת רמה ולא אדם שהביא נימוקים.
דווקא צילום החרדים והטייטל חרדים משוגעים פוגע בעורך הסרטון.
לפי דתנו היו ונשארו כופרים ומינים.
נאמר הכל בידי שמים חוץ מיראת שמים.
לנו אין אינטרס לבזבז כוח ומאמץ ולהלחם בכל שמאלני קיצוני בפורום.
יש לנו מטרה,מסר פוליטי.
שוב כמו שחיים קבע אם כל הגולשים בפורום יעזבו אותו ויצאו "להלחם" בכל עורך סרטון לא יהיה פורום.
האם לדעתך בעקבות המלחמה האתאיסט יהפוך לאוהב חרדים.
לצערי הכרתי אף ימנים ששנאו חרדים.
אנו נשאר כאן ונתמקד במטרות.
כשלמדתי חצי שנה בישיבה בבני ברק ושביקרתי חרדים בירושלים ראיתי אנשים נחמדים,סימפטים אבל עדיין הרבנים שלהם שמאלנים.
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 14:25:52 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
אתאיסטים
« להגיב #35 ב- : יולי 15, 2007, 12:46:12 »
סתירה לוגית אנו בעד יהדות וחינוך יהודי ואם אין חלילה אלוקים אז היהדות היא שקר והכהניזם שקר.
נכון, אבל הם לא מאמינים, מה לעשות ? תזרוק אותם למשרפות ?
הם חושבים שלהיות כוחני זה נכון, בם לא חייבים להאמין, הם גם יכולים להיות ימנים קיצוניים אתאיסטים (הנאצים למשל היו כאלה) ולהיות בפורום הזה, הרי לא כולם כאן כהניסטים .
אבל מה הקשר בין נאצים לכהניסטים?

קודם כל תלוי אם זה אתאיסט או אפיקורס.
אפיקורס לא ארצה שיהיה חלק משורותינו כי הוא כופר ולא שמעתי ממש על אפיקורס ימני אמיתי.
אבל יש הרבה אתאיסטים היום שהם "תינוקות שנשבו" בעיקר בגלל החינוך הקלוקל לתנ|ך בבתי הספר הממלכתיים והתקשורת.
אני מניח כאשר הם ייחשפו לאמת בין לאמיתות התורה ובין אם לאמיתות הכהניסטית הדברים ישתנו.
אבל בכל מקרה,זה נשמע לי מוזר שאדם שלא מאמין בתנ"ך בעד ארץ ישראל השלמה,הרי מבחינתו לא היה אלוהים שהבטיח לאברהם אבינו את הארץ הזו.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #36 ב- : יולי 15, 2007, 12:47:34 »
סתירה לוגית אנו בעד יהדות וחינוך יהודי ואם אין חלילה אלוקים אז היהדות היא שקר והכהניזם שקר.
נכון, אבל הם לא מאמינים, מה לעשות ? תזרוק אותם למשרפות ?
הם חושבים שלהיות כוחני זה נכון, בם לא חייבים להאמין, הם גם יכולים להיות ימנים קיצוניים אתאיסטים (הנאצים למשל היו כאלה) ולהיות בפורום הזה, הרי לא כולם כאן כהניסטים .
אבל מה הקשר בין נאצים לכהניסטים?

קודם כל תלוי אם זה אתאיסט או אפיקורס.
אפיקורס לא ארצה שיהיה חלק משורותינו כי הוא כופר ולא שמעתי ממש על אפיקורס ימני אמיתי.
אבל יש הרבה אתאיסטים היום שהם "תינוקות שנשבו" בעיקר בגלל החינוך הקלוקל לתנ|ך בבתי הספר הממלכתיים והתקשורת.
אני מניח כאשר הם ייחשפו לאמת בין לאמיתות התורה ובין אם לאמיתות הכהניסטית הדברים ישתנו.
אבל בכל מקרה,זה נשמע לי מוזר שאדם שלא מאמין בתנ"ך בעד ארץ ישראל השלמה,הרי מבחינתו לא היה אלוהים שהבטיח לאברהם אבינו את הארץ הזו.
אין קשר, אני רק אומר שיש גם ימנים אתאיסטים, ואולי הם לא מאמינים בארץ ישראל השלמה, זכותם .

בייקר

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #37 ב- : יולי 15, 2007, 13:52:31 »
דולפין היה כזה וגלש כאן.
בפורום באנגלית גולשים נוצרים אז אם נצרות שהיא עבודה זרה קל וחומר אתאיסטים.
הרי אמונה בשילוש הקדוש היא עבודה זרה.
האם הייתם מרשים לניוטון ולאיינשטיין לגלוש כאן?ניוטון נוצרי ואיינשטיין אגנוסיטקן שמאמין בכוח עליון אבל לא בהתערבותו.

בייקר

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #38 ב- : יולי 15, 2007, 13:55:40 »
גם עצת חינם אל תרדו לרמה של השמאל הקיצוני במילא אין לכם איתו בסיס ומכנה משותף אז מצאתם מישהו שונא חרדים,תאמינו לי שהחרדים יודעים לדאוג לעצמם ולהגן על עצמם מצויין מכל הבחינות.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #39 ב- : יולי 15, 2007, 13:59:03 »
דולפין היה כזה וגלש כאן.
בפורום באנגלית גולשים נוצרים אז אם נצרות שהיא עבודה זרה קל וחומר אתאיסטים.
הרי אמונה בשילוש הקדוש היא עבודה זרה.
האם הייתם מרשים לניוטון ולאיינשטיין לגלוש כאן?ניוטון נוצרי ואיינשטיין אגנוסיטקן שמאמין בכוח עליון אבל לא בהתערבותו.
אבל ראית איך אנשים מסוימים תקפו אותו .

בייקר

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #40 ב- : יולי 15, 2007, 14:04:13 »
אבל עז הגן עליו וחיים התערב למענו כשכהנא צדק איחל לו שבת שחורה והוא עזב כי היה פגיע ורגיש ולא כי לא קיבלנו אתאיסט.להפך חיים הציע לו ניהול יומי של תת פורום כעזרה לכהנא צדק.
גם עוץ לי לא נראה לי מאמין גדול.
גם אור הירח לא היה מאמין גדול וגם פופאי.
אם יגלשו כאן רק כהניסטים יהיה משעמם.אני מסוגל לדעת מה רן יגיד לפני שהוא כותב וזאת רק דוגמא.

בייקר

• אורח
אתאיסטים
« להגיב #41 ב- : יולי 15, 2007, 14:05:41 »
אתאיסט הוא כופר זה היינו הך.זה תרגום מילולי.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #42 ב- : יולי 15, 2007, 14:25:47 »
נכון אבל אני מקווה שלא יהיו כאן אנשים כמו כהנא צדק .
אגב, פתחתי את זה כי מצאתי אתאיסט שמסכים איתנו אז לפני שהזמנתי אותו להרשם רק רציתי לראות מה תגידו .

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #43 ב- : יולי 15, 2007, 14:28:58 »
אחת הסיבות שאני רוצה לחיות בארץ זה שאני לא כל הזמן צריכה להעמיד במבחן את היהדות שלי כמו שיהודי הגולה צריכים. אני רוצה להיות יהודיה ושיעזבו אותי בשקט מכל הכוונים ולא יגידו לי במה להאמין ובמה לא להאמין. מי שמאמין שבמצב הקשה שאנו נמצאים אחדות חשובה ביותר שיבקר יהודי אחר על מעשיו אבל לא על אמונתו. למשפחה של הורי בגלות שהיו שם דתיים וחילונים כלום לא עזר היטלר הרג בכל הכוונים וכנ"ל הפתח והחמס וכל יתר שונאי ישראל.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
אתאיסטים
« להגיב #44 ב- : יולי 15, 2007, 15:12:09 »
בייקר,יש הבדל בין אתאיסט לאפיקורס.
שניהם לא מאמינים באלוהים,אבל לפחות האתאיסט ידבר בצורה רהוטה,יתדיין ולא יתווכח.
לעומתם האפיקורסים הם כופרים ואינם יודעים לדבר ולרוב משתמשים בשקרים,איתם יש לי את הבעיה העיקרית כפי שציינתי.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #45 ב- : יולי 15, 2007, 15:34:46 »
למה אתה חושב שאתה יודע טוב מהם אם הם שלמים עם עצמם או לא ? כמו שאמרתי, הם לא חייבים להיות כהניסטים אבל הם יכולים להיות ימניים ואתאיסטים.

איפה ראית שאמרתי שאני "יודע טוב מהם" משהוּ בכלל ?
אויש, דקסטר.. בְּחַ-יי-ךָ!

אמרתי שמי שלא שָׁלם עם עצמו מבחינה אידיאולוגית, או מכנה את עצמו "אתאיסט" בלי לדעת מה-כמה-ולמה (ויש רבים כאלה לצערנוּ, פגועי שטיפת-המוח המִמסדית), יש לי מקום בשבילו פה– כּן! וּבִלבד שיתנהג בנימוס וּבַרגישוּת המִתבקשים כלפי הקהילה המקומית.  מה לא מובן בזה?

אנחנו לוקחים בחשבון שיש הרבה אנשים "מוסתים" בחברה, המכנים עצמם אתאיסטים מבלי-דעת. הם זקוקים להסברה, ולא לחסימה. זה מה שאמרתי. הפורום הזה, תתפלא, מיועד בעיקר בשבילם. לא בשביל המשוכנעים.

בקיצור, הפורום עצמו פתוח לכל יהודי, מִכּל השקפה וּמִכּל אמונה כזו או אחרת, ותהא זו רחוקה מִשלנוּ ככל שתהייה – מר"צניקים, חרדים, שמאלנים, ימניים מדומים, אתאיסטים, וכו'. אבל– אם חבר בַּפורום יגיע למסקנה שהוא אתאיסט ממש- אבל ממש, על כל המשתמע – ביודעין, בִּמכוון וּבמישרין – הוא לא יוּכל להיות חבר בִּתנועתנוּ, מִבחינה עקרונית, כי אתאיזם בהגדרתו סותר כהניזם בערך מאד יסודי: היהדוּת. וּמִכּורח זה הוא גם סותר את עקרון "ארץ ישראל השלמה שייכת לעם ישראל על-פי תורת ישראל" וכו'.

אם "אתאיזם" נכון, אז יהדות היא שקר וכהניזם הוא שקר, כפי שכבר הסבירו לך.  אדם לא יוכל להיות חבר בַּתנועה הכהניסטית ולסתור ביודעין את האג'נדה של התנועה (לא מתוך העלאת שאלות וּספקות לגיטימיים אלא כמרי והסתה נגד התנועה לִשׁמם), בדיוק כפי שחבר ב-JTF לא יוכל לעסוק במִסיונריות.
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 15:50:28 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #46 ב- : יולי 15, 2007, 16:10:27 »
קודם כל, לא כל אחד חייב להיות כהניסט, אבל הוא כן יכול להיות בפורום, והעובדה שמישהו לא מאמין לא אומרת שהוא חושב שהכהניזם זה שקר מאחר שאיני מכיר שום היבט בכהניזם שמחייב אנשים להאמין, וגם לא ראיתי שהכהניזם מתבסס אך ורק על היהדות, אלא גם על היבטים ביטחוניים וגיאופוליטיים.
וע"פ אילו נתונים אתה טוען שהם לא מבינים בעניין ? בד"כ ממה שאני מבין האתאיסטים לא מאמינים בשום דבר כי הם מטריאליסטים וחושבים שאין ניסים; זכותם, אין לך שום סיבה להגיד שהם לא מבינים על מה הם מדברים.

שנית, בקשר למה שאמרת כאן:

ציטוט

הנה איפה שראיתי את זה שאמרת שאתה יודע יותר טוב מהם, בעקיפין כמובן :

ציטוט
אנו עדים להרבה צעירים בני-עשרה שמגדירים עצמם כך בלי שהם אפילו יודעים מה הכוונה האמיתית של המילה. זאת אומרת שזאת תוצאה של שטיפת-מוח מגמתית חיצונית שמשתילה בהם השכּם-והערב אנטי-יהדוּת ודמוניזציה נגד כל דבר שהוא דתי, וּבוודאי לא מתוך ידע עצמי והבנה מעמיקה
.

איך אתה יודע שהם לא יודעים את זה? איך אתה יודע יותר טוב מהם במה הם מאמינים ?

בח-יי-ך  :laugh:
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 16:25:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #47 ב- : יולי 15, 2007, 16:27:53 »
קודם כל, לא כל אחד חייב להיות כהניסט, אבל הוא כן יכול להיות בפורום, והעובדה שמישהו לא מאמין לא אומרת שהוא חושב שהכהניזם זה שקר מאחר שאיני מכיר שום היבט בכהניזם שמחייב אנשים להאמין, וגם לא ראיתי שהכהניזם מתבסס אך ורק על היהדות, אלא גם על היבטים ביטחוניים וגיאופוליטיים.
וע"פ אילו נתונים אתה טוען שהם לא מבינים בעניין ? בד"כ ממה שאני מבין האתאיסטים לא מאמינים בשום דבר כי הם מטריאליסטים וחושבים שאין ניסים; זכותם, אין לך שום סיבה להגיד שהם לא מבינים על מה הם מדברים.

ציטוט

ציטוט
אנו עדים להרבה צעירים בני-עשרה שמגדירים עצמם כך בלי שהם אפילו יודעים מה הכוונה האמיתית של המילה. זאת אומרת שזאת תוצאה של שטיפת-מוח מגמתית חיצונית שמשתילה בהם השכּם-והערב אנטי-יהדוּת ודמוניזציה נגד כל דבר שהוא דתי, וּבוודאי לא מתוך ידע עצמי והבנה מעמיקה
.

דקסטר, די.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתאיסטים
« להגיב #48 ב- : יולי 15, 2007, 16:30:12 »

ציטוט

ציטוט
.

דקסטר, די.
וואי אתה יכול להיות ממש מעצבן לפעמים, למרות שאתה נחמד  :idiot2:

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסטים
« להגיב #49 ב- : יולי 15, 2007, 16:44:26 »

ציטוט

ציטוט
.

דקסטר, די.
וואי אתה יכול להיות ממש מעצבן לפעמים, למרות שאתה נחמד  :idiot2:

:laugh:

הִנה מתנה קטנה בשבילך..

http://youtube.com/watch?v=mnYg2Ew7bOg