כתב נושא: בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעלים ביהודה-ושומרון, לקנות מהם..!  (נקרא 35925 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
אני לא מבין מה אתם קופצים, המשתמש "נץ" הציע להשמיד לא רק את איראן אלא כמה מדינות נוספות(אם אני לא טועה מצריים, פקיסטן וסוריה, אני לא זוכר) וציין זאת באחד המאמרים שלו.

בכל אופן, קצת מצחיק עוד יותר שאתם נבהלים "מהסנקציות" אם נשמיד את כל הערבים(נניח רק את הפלסטינים) ובו זמנית תומכים בתכנית גירוש שיכולה לכונן בישראל את אותם סנקציות.
קצת תמוה הסיפור.
בס"ד
דבר ראשון לגבי מה שכתב "נץ" אם אתה רוצה התייחסות הולמת, אל תכתוב "באחד המאמרים..." תן לינק למקור או שתצטט מתוכו ותכתוב באיזה אשכול הוא נמצא, כי לי לא זכור דבר כזה.
שנית אתה כותב אתם בהכללה כזאת כאילו כולנו חושבים אותו הדבר וזאת טעות בפני עצמה.
ובעניין החלק השני של תגובתך (המוזרה) לא הבנתי כלום (ואני בספק אם מישהו הבין) אז אני אשמח אם תסביר...
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
דבר ראשון לגבי מה שכתב "נץ" אם אתה רוצה התייחסות הולמת, אל תכתוב "באחד המאמרים..." תן לינק למקור או שתצטט מתוכו ותכתוב באיזה אשכול הוא נמצא, כי לי לא זכור דבר כזה.
שנית אתה כותב אתם בהכללה כזאת כאילו כולנו חושבים אותו הדבר וזאת טעות בפני עצמה.
ובעניין החלק השני של תגובתך (המוזרה) לא הבנתי כלום (ואני בספק אם מישהו הבין) אז אני אשמח אם תסביר...

1. צודק אני יחפש.
2. על המאמר הנ''ל, והשורה הנ''ל שמציינת את רצון ההשמדה הובא לפני כמה וכמה פעמים, ממשתמשים שונים, נץ+עוד.
ללא שום התרעמות וזלזול בכותב.
כנראה יותר קל להתנפל על בת ימי(לא שלו אין חלק בזה).
3. כמה מהמשתמשים כאן כתבו שהשמדת "הערבים" הוא לא דבר ראלי, ויתרה יתכן ונקבל סנקציות מהעולם שלא נוכל לעמוד בהן.
אותם משתמשים הביעו לא פעם תמיכה ברעיון הטרנספר מרצון שלו בדיוק אותה בעיה.

זה דווקא מאוד קל להבנה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
1. צודק אני יחפש.
2. על המאמר הנ''ל, והשורה הנ''ל שמציינת את רצון ההשמדה הובא לפני כמה וכמה פעמים, ממשתמשים שונים, נץ+עוד.
ללא שום התרעמות וזלזול בכותב.
כנראה יותר קל להתנפל על בת ימי(לא שלו אין חלק בזה).
3. כמה מהמשתמשים כאן כתבו שהשמדת "הערבים" הוא לא דבר ראלי, ויתרה יתכן ונקבל סנקציות מהעולם שלא נוכל לעמוד בהן.
אותם משתמשים הביעו לא פעם תמיכה ברעיון הטרנספר מרצון שלו בדיוק אותה בעיה.

זה דווקא מאוד קל להבנה.

בס"ד

עכשיו זה באמת קל להבנה, תודה.
אז אתה בעצם טוען שהשמדת "הערבים" ועידוד הגירה מרצון יגררו את אותן הסנקציות מהעולם? אתה צוחק או שאתה רציני?
אתה משווה השמדת עם/עמים לעידוד הגירה מרצון? (הרי כתבת "בדיוק אותה בעיה")

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
המאמר

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18746.0.html

ציטוט
השמדה מוחלטת של 4 המדינות (על תושביהם) המובילות בעולם המוסלמי והמקדמות הגדולות שלו- 1.) מצרים, 2.) סעודיה+מדינות הלווין משופעות הנפט שלה, 3.) איראן, 4.) פקיסטן- במצב של קאזוס בלי

אגב היו שני משתמשים בלבד שהגיבו על הצד להשמדה(לאומת הכמות המסיבית של משתמשים והודעות כאן, כנראה עניין של רטוריקה שונה)

תגובת נץ
ציטוט
זה לא רצח עם, (למעט אולי, איראן) זה טעות בסטטיסטיקה.
ואם אני צריך להעמיד על כפות המאזניים את השרדות עמי וכל מה שאני מאמין בו, והשרדות העולם מנפילה בידי האיסלם אל מול כמה עשרות מליוני אזרחים, אזי אני בוחר באפשרות הראשונה ומבצע את סעיף ה' כדי להשיג מקסימום תוצאות גאו-אסטרטגיות ואסטרטגיה רבתי רצויות.

ולשאלתך בנג'ו, אני לא נביא ואיני יכול לדעת מה הסנקציות יהיו אם יהיו אם וכאשר נבצע טרנספר או השמדה.
הקטע הוא שגם אתה לא יודע, אך קובע נחרצות שעל הפעולה הראשונה הן יהיו מתונות מהפעולה השנייה.
אולי הן יהיו אותו דבר? אולי הן יהיו מתונות יותר אך עדיין קשות, ולא נוכל לעמוד בהן?

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המאמר

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18746.0.html

אגב היו שני משתמשים בלבד שהגיבו על הצד להשמדה(לאומת הכמות המסיבית של משתמשים והודעות כאן, כנראה עניין של רטוריקה שונה)

תגובת נץ
ולשאלתך בנג'ו, אני לא נביא ואיני יכול לדעת מה הסנקציות יהיו אם יהיו אם וכאשר נבצע טרנספר או השמדה.
הקטע הוא שגם אתה לא יודע, אך קובע נחרצות שעל הפעולה הראשונה הן יהיו מתונות מהפעולה השנייה.
אולי הן יהיו אותו דבר? אולי הן יהיו מתונות יותר אך עדיין קשות, ולא נוכל לעמוד בהן?

בס"ד
ברור שאנחנו לא נביאים אבל אנחנו הרי מתעסקים כאן בהשערות (ישראל עוד לא השמידה/עודדה הגירה מרצון אף אחד)
אם נץ אכן התכוון לדברים כפשוטם אז אני באופן אישי לא מסכים איתו...
אגב אני (באופן אישי) לא מפחד מסנקציות בינלאומיות, ראשית אני לא חושב שהעולם יפעל בכזאת נחרצות נגד ישראל וכמו תמיד כל מדינה תשרת את האינטרס האישי שלה.
מעבר לכך לא יזיק לנו להתחשל קצת ולהתפתח עקב סנקציות כאלה ואחרות באם יהיו, מדינת ישראל צריכה לעמוד על שלה, לשרת את האינטרסים שלה ולא לתפקד כמו עוד סניף של ארה"ב במזרח התיכון.
כמובן שצריך להישאר עם אצבע על הדופק, לראות לאיזה כיוון הרוח נושבת ולפעול בהתאם למצב.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
ברור שאנחנו לא נביאים אבל אנחנו הרי מתעסקים כאן בהשערות (ישראל עוד לא השמידה/עודדה הגירה מרצון אף אחד)
אגב אני (באופן אישי) לא מפחד מסנקציות בינלאומיות, ראשית אני לא חושב שהעולם יפעל בכזאת נחרצות נגד ישראל וכמו תמיד כל מדינה תשרת את האינטרס האישי שלה.
מעבר לכך לא יזיק לנו להתחשל קצת ולהתפתח עקב סנקציות כאלה ואחרות באם יהיו, מדינת ישראל צריכה לעמוד על שלה, לשרת את האינטרסים שלה ולא לתפקד כמו עוד סניף של ארה"ב במזרח התיכון.
כמובן שצריך להישאר עם אצבע על הדופק, לראות לאיזה כיוון הרוח נושבת ולפעול בהתאם למצב.
אם הוא כתב דבר כזה אז אני בהחלט מסכים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בס"ד
נץ התכוון לכל מילה ועדיין עומד בתוקף על דבריו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ואם אנחנו כבר בשוונג אז המשתמש "נץ" הציע גם להשמיד את ברלין ולונדון באמצעות נשק גרעיני במידה וישראל תעמוד בפני חיסול וודאי.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ואם אנחנו כבר בשוונג אז המשתמש "נץ" הציע גם להשמיד את ברלין ולונדון באמצעות נשק גרעיני במידה וישראל תעמוד בפני חיסול וודאי.
לא צריך להגזים.צריך להשתמש בנשק גרעיני רק על המזרח התיכון ואפריקה במקרה של השמדה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

נו ו...? צדק וצודק.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
MAD
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס"ד
נו אז למה ציפית?! גם אני באותה דעה! אתה מדבר על חיסול וודאי.
תגיד לי אתה נורמלי?! אין לנו זכות להגן על עצמנו מפני השמדה ח"ו?????????????
תחשוב לפני שאתה כותב משהו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני חייב לשאול נץ, למה דווקא לונדון וברלין? למה לא פריס וניו יורק לדוגמה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

תשווה את בית הקברות הגרמני והבריטי לבית הקברות הצרפתי והאמריקני
והוא לא פוסח על פריז

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני בדעה שאם נתייצב בפני השמדה אנחנו צריכים להשמיד רק את האויבים שלנו שהם הערבים והכושים והקומוניסטים.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני בדעה שאם נתייצב בפני השמדה אנחנו צריכים להשמיד רק את האויבים שלנו שהם הערבים והכושים והקומוניסטים.
בס"ד

אתה רציני?! אם מישהו מנסה להשמיד אותנו, מה זה משנה איך קוראים לו?! אתה מבין את המושג השמדה? זה אומר שלא נהיה פה יותר ח"ו נכחד ח"ו
אם ישראל תאמין שהיא עומדת בפני סכנה קיומית היא תשגר כל מה שיש לה ולא משנה מי עומד מולה...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אתה רציני?! אם מישהו מנסה להשמיד אותנו, מה זה משנה איך קוראים לו?! אתה מבין את המושג השמדה? זה אומר שלא נהיה פה יותר ח"ו נכחד ח"ו
אם ישראל תאמין שהיא עומדת בפני סכנה קיומית היא תשגר כל מה שיש לה ולא משנה מי עומד מולה...

אסור לשכוח לנקום את דם אחינו השפוך באירופה וכו'

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

בס"ד

ומה קשור כושים לעניין? מה יש לך נגד אנשים שחורים? (אני לא מאמין שאני עונה לך ברצינות..)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ומה קשור כושים לעניין? מה יש לך נגד אנשים שחורים? (אני לא מאמין שאני עונה לך ברצינות..)

הוא מתכוון לרוב הכושי בארצות הברית ששולט בה כיום

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הוא מתכוון לרוב הכושי בארצות הברית ששולט בה כיום
בס"ד

אה... טוב לא יודע, לא מבין כלכך במהלכים הפנימיים של ארה"ב...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אה... טוב לא יודע, לא מבין כלכך במהלכים הפנימיים של ארה"ב...

נסכם את זה במילים פשוטות הם לא שונים מהערבים

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נסכם את זה במילים פשוטות הם לא שונים מהערבים
לא,הם יותר דומים למפלגת הפועלים הנאציונל סוציאליסטית הגרמנית. הם מאמינים שהשחורים הם הגזע הנבחר והם מאמינים שיש מעל ארצות הברית חללית ענק שמחכה לסימן מאללה כדי להשמיד את הלבנים.תשאל את חיים הוא פרסם כמה סרטונים באנגלית על העניין הזה בדיוק.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס"ד

העולם הזה הולך ומתחרפן... משיח בדרך...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

העולם הזה הולך ומתחרפן... משיח בדרך...
מאיזה בחינה? זה קיים עוד משנות השישים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא,הם יותר דומים למפלגת הפועלים הנאציונל סוציאליסטית הגרמנית. הם מאמינים שהשחורים הם הגזע הנבחר והם מאמינים שיש מעל ארצות הברית חללית ענק שמחכה לסימן מאללה כדי להשמיד את הלבנים.תשאל את חיים הוא פרסם כמה סרטונים באנגלית על העניין הזה בדיוק.

אין מצב שאתה בנאדם אמיתי... אתה משהו מיוחד.