כתב נושא: בעקבות החרם "הפלסטיני" נגדנו רשימה של מפעלים ביהודה-ושומרון, לקנות מהם..!  (נקרא 35572 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין מצב שאתה בנאדם אמיתי... אתה משהו מיוחד.
תודה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני חייב לשאול נץ, למה דווקא לונדון וברלין? למה לא פריס וניו יורק לדוגמה?
אני דיברתי על כל הערים הגדולות והמרכזיות של אירופה (ארה"ב היא לא באירופה) בגלל שני סיבות עיקריות, 1. נקמה על העבר באופן סופי, 2. העובדה שממילא הם יפלו לידי האסלאם וממילא זה מטרה לגיטימית כמו כל מדינה אסלאמית אחרת.
זה שנדב נתלה על ברלין ולונדון דווקא זה לא אומר שזה אכן מה שאני אמרתי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא יהיה יעיל יותר להתחיל להפציץ מדינות איסלמיות(מלבד ה-4 הידועים) כמו קאטר, קווט, עיראק, אפגניסטן מדינות אפריקה ועוד?
או שזה בנוסף לאירופה?

אגב במקומות האלו(לונדון, ברלין, פריס וכו') יש יהודים רבים לא חרם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לא יהיה יעיל יותר להתחיל להפציץ מדינות איסלמיות(מלבד ה-4 הידועים) כמו קאטר, קווט, עיראק, אפגניסטן מדינות אפריקה ועוד?
או שזה בנוסף לאירופה?

אגב במקומות האלו(לונדון, ברלין, פריס וכו') יש יהודים רבים לא חרם?
1. עשית סלט! מדובר פה על מטר לפני הסוף, ולא על מה שצריך לעשות באופן כללי, לכן הנשק הגרעיני יפול על כל מדינות האסלאם באשר הם בסצנריו כזה, 4 הידועים זה מה שצריך לעשות ובדחיפות עליונה בלי כל קשר למצב של ישראל.

2. ליהודים אין יותר מה לחפש באירופה בין כך ובין כך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
1. עשית סלט! מדובר פה על מטר לפני הסוף, ולא על מה שצריך לעשות באופן כללי, לכן הנשק הגרעיני יפול על כל מדינות האסלאם באשר הם בסצנריו כזה, 4 הידועים זה מה שצריך לעשות ובדחיפות עליונה בלי כל קשר למצב של ישראל.

2. ליהודים אין יותר מה לחפש באירופה בין כך ובין כך.

1. למה? יש לנו 200 פצצות? למה לא לפנק את כל העולם? גם ככה אנחנו הלכנו.

2. כן שיבואו לפה, יותר טוב.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בנג'ו, נץ לא דיבר על הפצצת ערי אירופה כהגנה עצמית כתגובה לכך שהן תוקפות את ישראל. נץ נידבר בכלליות על מצב שבו ישראל עומדת בפני חיסול (נניח שעל ידי איראן), במצב זה נץ טען שעלינו להפציץ את בירות אירופה כנקמה על השואה ולא בתור הגנה עצמית. עכשיו יותר ברור?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנג'ו, נץ לא דיבר על הפצצת ערי אירופה כהגנה עצמית כתגובה לכך שהן תוקפות את ישראל. שהן תוקפות את ישראל. נץ נידבר בכלליות על מצב שבו ישראל עומדת בפני חיסול (נניח שעל ידי איראן), במצב זה נץ טען שעלינו להפציץ את בירות אירופה כנקמה על השואה ולא בתור הגנה עצמית. עכשיו יותר ברור?
נכון, וגם תוסיף את העובדה שאירופה מתאסלמת, זה מהלך שגם ידאג לגאול אותם מיסוריהם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נכון, וגם תוסיף את העובדה שאירופה מתאסלמת, זה מהלך שגם ידאג לגאול אותם מיסוריהם.

כל עוד הקלפים על השולחן הכל בסדר.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
בס"ד
לאחר שחשבתי על הנושא הרבה, הגעתי למסקנה שאני מסכים עם נץ, שאר העמים צריכים לדעת שאם ישראל ח"ו הולכת היא לוקחת איתה את כל מי שהיא יכולה... אין לנו ברירה אחרת...
בבחינת ברירת שמשון.
קבל פירגון נץ.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בס"ד
לאחר שחשבתי על הנושא הרבה, הגעתי למסקנה שאני מסכים עם נץ, שאר העמים צריכים לדעת שאם ישראל ח"ו הולכת היא לוקחת איתה את כל מי שהיא יכולה... אין לנו ברירה אחרת...
בבחינת ברירת שמשון.
קבל פירגון נץ.
תודה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בבחינת ברירת שמשון.
קבל פירגון נץ.
מסכים,נץ קבל פירגון גם ממני.בתוספת סקר האם צריך לחסום אותך ;D

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
מסכים,נץ קבל פירגון גם ממני.בתוספת סקר האם צריך לחסום אותך ;D
בס"ד

אותי??! טוב יאללה שיהיה לך על זה... :old_smiley:
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אותי??! טוב יאללה שיהיה לך על זה... :old_smiley:
יאללה

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

נץ אגב, תקן אותי אם אני טועה, אך בזמנו ציינת שאחת המדינות שעלינו להשמיד היא פקיסטן, בעלת נשק גרעיני.
מה מונע מהם להשתמש בנשק הגרעיני נגדנו במידה ומשהוא ישמיד אותה(בין אם זו מדינת ישראל או המערב)?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נץ אגב, תקן אותי אם אני טועה, אך בזמנו ציינת שאחת המדינות שעלינו להשמיד היא פקיסטן, בעלת נשק גרעיני.
מה מונע מהם להשתמש בנשק הגרעיני נגדנו במידה ומשהוא ישמיד אותה(בין אם זו מדינת ישראל או המערב)?

הוא ציין שעלינו להשמיד את פקיסטן במקרה של קאזוס בלי, לא סתם ככה.
מה גם, לפקיסטן אין יכולת צבאית רצינית, הנשק שלה הוא מקור לספר בדיחות ולא לווסט פויינט.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה שמונע מהם להשתמש נגדנו בנשק גרעיני זה טווח הטיסה של מטוסיהם וטווח ההגעה של הטילים הבליסטיים שלהם, מקסימום הם יפגעו קצת בהודו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה שמונע מהם להשתמש נגדנו בנשק גרעיני זה טווח הטיסה של מטוסיהם וטווח ההגעה של הטילים הבליסטיים שלהם, מקסימום הם יפגעו קצת בהודו.

רק עכשיו ראיתי את הערה "קאזוס בלי".

אך אין להם יכולת להעביר את הפצצה, למכור אותה לטרוריסטים או משהוא בסגנון על מנת לפגוע בנו(אם במצב מלחמתי או אם אחריו כנקמה?) כמו במטיב סרטי ההוליווד?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
רק עכשיו ראיתי את הערה "קאזוס בלי".

אך אין להם יכולת להעביר את הפצצה, למכור אותה לטרוריסטים או משהוא בסגנון על מנת לפגוע בנו(אם במצב מלחמתי או אם אחריו כנקמה?) כמו במטיב סרטי ההוליווד?

אחרי נפילת ברית המועצות, באנרכיה ששררה שם עד 1994, נעלמו מהסטוק שלהם כ-250 ראשי נפץ גרעיניים, מכל הגדלים והמינים.
מזוודה גרעינית לדוגמא איננה מיתוס כי אם מציאות שבהחלט ניתן להשיג.
אין שום וודאות לכלום, כולל לא המצאותם כבר כיום של חומר גרעיני זה או אחר בידי יחידים שאינם שחקנים ברמת מדינה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל