כתב נושא: שמירה על החוק  (נקרא 14051 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« ב- : יולי 30, 2009, 22:06:26 »
מאחר שבית"ר קורא לרצח כל הערבים,השמדת עם,רצח שמעון פרס אין טעם שנטען בסרטונים שאנו שומרי חוק.מאחר שההנהלה והגולשים מסכימים בשתיקה נשנה את הטענה שאנו כהניסטים ונתנהג בדיוק כמו הערבים.
הניק הזה יוחלף אבל מי שעומד מאחוריו ישאר.
אין גם טעם לטענה שאנו יהודים שומרי ההלכה אלא נחליף לרוצחים בפוטנציה,כולל של נשיא המדינה.
אז בסדר אבל אל תטענו שאנו בעד פינוי פיצוי או גירוש אלא שאנו בעד רצח.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #1 ב- : יולי 30, 2009, 22:24:23 »
מאחר שבית"ר קורא לרצח כל הערבים,השמדת עם,רצח שמעון פרס אין טעם שנטען בסרטונים שאנו שומרי חוק.מאחר שההנהלה והגולשים מסכימים בשתיקה נשנה את הטענה שאנו כהניסטים ונתנהג בדיוק כמו הערבים.
אין גם טעם לטענה שאנו יהודים שומרי ההלכה אלא נחליף לרוצחים בפוטנציה,כולל של נשיא המדינה.
בס"ד
אני קורא להשמדת עם??
אני רוצה לחסל את כל הערבים
את השמאלנים אני רוצה לרסן מי שלא מתאים לו הארץ ותומך בערבים שיעוף מהארץ!
השמדת עם בחיים לא כל מי ששונא אותי אני גם ישנא אותו זה לא קשור להשמדת עם

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #2 ב- : יולי 30, 2009, 22:30:15 »
בס"ד
ועם אתה רוצה לדעת אז כן אני שונא ערבים את כולם אני שונא את מי ששונא אותי או את היהודים אני שונא אתיופים שעונדים שרשרת של צלב אני שונא את הרוסים שאוכלים חזיר אני אוהב רק את היהודים אני רוצה ערבים החוצה!!!!!!
ובמיוחד אני שונא את השמאלנים הבולשביקים הקומניסטים ימח שמם וזכרם!!!!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
שמירה על החוק
« להגיב #3 ב- : יולי 30, 2009, 23:15:37 »
הונלוהוהו כתב הרבה דברים האם תאמר שההנהלה מסכימה איתם?
אין אנו אחראיים לדעתו של איש, מצע התנועה נאמר ע"י ההנהלה וראשי התנועה בלבד, הודעות מסויימות נמחקות אך
יש פה חופש ביטוי, מעולם לא קראנו לרצח עם, אלא לגירוש הערבים לארצות ערב, וכמו כן לא קראנו לרצח של איש.

אתה יכול לכעוס אני לא אפריע לך, אבל דעתינו היא דעת התורה וההלכה ולכן לא נשנה אותה, וסתם ככה גם מי שרוצה לרצוח את כל ערביי
הארץ עדיין לא רוצח עם אלא חלק קטן מתוך 22 מדינות, לא שזה בסדר רק למען הדיוק. וכמו שכבר אמרתי גירוש הערבים אינו רצח עם
מי שאינו מן ההנהלה ומביע דעה היא על דעת עצמו בלבד, אחד הדברים מעבר לכך שאנו שומרי חוק אמרנו שבתנועה עצמה תהיה מינימום
של דמוקרטיה, המינימום הזה הוא חופש הביטוי.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #4 ב- : יולי 30, 2009, 23:17:15 »
הונלוהוהו כתב הרבה דברים האם תאמר שההנהלה מסכימה איתם?
אין אנו אחראיים לדעתו של איש, מצע התנועה נאמר ע"י ההנהלה וראשי התנועה בלבד, הודעות מסויימות נמחקות אך
יש פה חופש ביטוי, מעולם לא קראנו לרצח עם, אלא לגירוש הערבים לארצות ערב, וכמו כן לא קראנו לרצח של איש.

אתה יכול לכעוס אני לא אפריע לך, אבל דעתינו היא דעת התורה וההלכה ולכן לא נשנה אותה, וסתם ככה גם מי שרוצה לרצוח את כל ערביי
הארץ עדיין לא רוצח עם אלא חלק קטן מתוך 22 מדינות, לא שזה בסדר רק למען הדיוק. וכמו שכבר אמרתי גירוש הערבים אינו רצח עם
מי שאינו מן ההנהלה ומביע דעה היא על דעת עצמו בלבד, אחד הדברים מעבר לכך שאנו שומרי חוק אמרנו שבתנועה עצמה תהיה מינימום
של דמוקרטיה, המינימום הזה הוא חופש הביטוי.
בס"ד
צודק הבעיה שהוא לא מבין אותי אבל רשמתי לו פה בהודעה השנייה שהגבתי מקווה שיקרא ויבין אותי!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #5 ב- : יולי 31, 2009, 02:19:45 »
בס''ד

אני חושב שביתר לעד רוצה לומר שהוא רק שונא ערבים ששונאים את היהודים - זה כן חוקי לומר דבר כזה. לומר "אני שונא את כל הערבים", זה בלתי חוקי. אבל לומר "אני שונא את הערבים ששונאים את היהודים", זה כן חוקי. עובדה שכמעט כל הערבים שונאים את היהודים. אבל אם יש ערבים בודדים, יוצאים מן הכלל, שלא שונאים אותנו ושלא תומכים בערבים האחרים ששונאים אותנו, אין לנו בעיה עם הערבים המעטים האלה. כי אנו לא נגד ערבים באשר הם ערבים. ברור שהגזע שלהם בכלל לא מעניין אותנו. מה שכן מפריע לנו היא העובדה שהרוב המכריע של הערבים רוצים להשמידנו.

ביתר לעד הוא יהודי יקר מאוד שתורם המון לפורום שלנו מאז שהוא הצטרף. אנו מאוד אוהבים את ביתר לעד.

ביתר לעד צריך לדעת שאנו לא אומרים את כל מה שאנו חושבים על הערבים, כי אנו חייבים להיות שומרי חוק - אחרת לא יתנו לנו לארגן את תנועתנו בארץ ישראל. לצערי הרב, יש חוקים בולשביקים בארץ ישראל - חוקים שאנו מתכוונים לשנות אם יום יבוא ונעלה לשלטון בע''ה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #6 ב- : יולי 31, 2009, 02:55:26 »
בס''ד

אני חושב שביתר לעד רוצה לומר שהוא רק שונא ערבים ששונאים את היהודים - זה כן חוקי לומר דבר כזה. לומר "אני שונא את כל הערבים", זה בלתי חוקי. אבל לומר "אני שונא את הערבים ששונאים את היהודים", זה כן חוקי. עובדה שכמעט כל הערבים שונאים את היהודים. אבל אם יש ערבים בודדים, יוצאים מן הכלל, שלא שונאים אותנו ושלא תומכים בערבים האחרים ששונאים אותנו, אין לנו בעיה עם הערבים המעטים האלה. כי אנו לא נגד ערבים באשר הם ערבים. ברור

אם הייתה אפשרות לעשות טרנספר, היית מגרש את הערבים שמתנגדים לגמרי לאיסלם והם פרו ישראלים שתומכים בקיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית
וקולם לא נשמע אף פעם בציבור מחשש לחייהם?

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #7 ב- : יולי 31, 2009, 03:09:03 »
ביתר לעד לדעתי לפי מה ששמעתי, אתה צריך קצת להפחית עם הגזענות כי אחר כך כל האנטי ציוניים והערבושים והאנטי שמיים מסתמכים על דברים כמו הדברים שאתה אומר... ועושים מזה כאילו אנחנו הרעים
אז קודם כל צריך לחשוב ואז לכתוב
אם אתה רוצה תן לי תמסן שך בכיף נקלל אותם גמני חושב שהם.... עזוב לא לפה חחח
אבל אני בטוח ב 90% שיש פה בפורום גם מרגלים של השמאלנים ועדיף שנפסיק עם ההתנהגות הזאת
אפשר לקלל כמו שחיים אמר, אבל בלי לקרוא למוות לכל הערבים וכו'
אני אישית רוצה שכל הערבים ששונאים את היהודים יעונו ואז שירצחו אותם
ולמרות שאני אוהד חיפה אני חולה על אוהדי ביתר אחד אחד כולם נותנים את הנשמה שלהם לקבוצה והכי חשוב למדינה וליהדות

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #8 ב- : יולי 31, 2009, 05:48:43 »
עיקר האידילוגיה של הכהניסטים הוא גירוש לערבים כפי שהתורה מצווה עלינו.

יש מספיק מקום לערבים במדינות האיסלאם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #9 ב- : יולי 31, 2009, 06:06:18 »
אם הייתה אפשרות לעשות טרנספר, היית מגרש את הערבים שמתנגדים לגמרי לאיסלם והם פרו ישראלים שתומכים בקיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית
וקולם לא נשמע אף פעם בציבור מחשש לחייהם?

בס''ד

הערבים שמתנגדים לאיסלם ותומכים בישראל כמדינה יהודית יכולים להשאר. אבל הבה נהיה כנים - כמה ערבים כאלה יש? לדעתי מעט מאוד. אך אם יש ערבים בודדים כאלה, הם יכולים להשאר אם הם רוצים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #10 ב- : יולי 31, 2009, 08:53:55 »
בס''ד

אני חושב שביתר לעד רוצה לומר שהוא רק שונא ערבים ששונאים את היהודים - זה כן חוקי לומר דבר כזה. לומר "אני שונא את כל הערבים", זה בלתי חוקי. אבל לומר "אני שונא את הערבים ששונאים את היהודים", זה כן חוקי. עובדה שכמעט כל הערבים שונאים את היהודים. אבל אם יש ערבים בודדים, יוצאים מן הכלל, שלא שונאים אותנו ושלא תומכים בערבים האחרים ששונאים אותנו, אין לנו בעיה עם הערבים המעטים האלה. כי אנו לא נגד ערבים באשר הם ערבים. ברור שהגזע שלהם בכלל לא מעניין אותנו. מה שכן מפריע לנו היא העובדה שהרוב המכריע של הערבים רוצים להשמידנו.

ביתר לעד הוא יהודי יקר מאוד שתורם המון לפורום שלנו מאז שהוא הצטרף. אנו מאוד אוהבים את ביתר לעד.

ביתר לעד צריך לדעת שאנו לא אומרים את כל מה שאנו חושבים על הערבים, כי אנו חייבים להיות שומרי חוק - אחרת לא יתנו לנו לארגן את תנועתנו בארץ ישראל. לצערי הרב, יש חוקים בולשביקים בארץ ישראל - חוקים שאנו מתכוונים לשנות אם יום יבוא ונעלה לשלטון בע''ה.
בס"ד
תודה חיים היקר ובע"ה
נעלה לשלטון ונשנה את החוקים הבולשביקים האלה

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #11 ב- : יולי 31, 2009, 09:08:23 »
ביתר לעד לדעתי לפי מה ששמעתי, אתה צריך קצת להפחית עם הגזענות כי אחר כך כל האנטי ציוניים והערבושים והאנטי שמיים מסתמכים על דברים כמו הדברים שאתה אומר... ועושים מזה כאילו אנחנו הרעים
אז קודם כל צריך לחשוב ואז לכתוב
אם אתה רוצה תן לי תמסן שך בכיף נקלל אותם גמני חושב שהם.... עזוב לא לפה חחח
אבל אני בטוח ב 90% שיש פה בפורום גם מרגלים של השמאלנים ועדיף שנפסיק עם ההתנהגות הזאת
אפשר לקלל כמו שחיים אמר, אבל בלי לקרוא למוות לכל הערבים וכו'
אני אישית רוצה שכל הערבים ששונאים את היהודים יעונו ואז שירצחו אותם
ולמרות שאני אוהד חיפה אני חולה על אוהדי ביתר אחד אחד כולם נותנים את הנשמה שלהם לקבוצה והכי חשוב למדינה וליהדות
בס"ד
מה אני רושם שאני שונא את כל מי ששונא את היהודים?
את כל הערבים אני שונא כולל ערביי ישראל הם לא מכירים בנו כמדינה יהודית הם במשחקים ביננו לבין בני סכנין מניפים דגלי םלסטין הם תומכים בטרור למה שאני אוהב אותם?
את הערבים האחרים שהם לא"ערביי ישראל" בשבילי ערבי ישראלי זה ערבי רגיל אין דבר כזה ערבי ישראל אני שונא את כל הערבים שלא מכירים בנו כמדינה יהודית ורוצים להשמידנו ולא אוהבים אותנו זה הסיפור
אני שונא במדינה אנשים עם שרשראות של צלב ואני שונא אנשים בעיקר רוסים שאוכלים חזיר כל מי שעושה במדינה מעשה גויים ומטמא אותנו אני שונא

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #12 ב- : יולי 31, 2009, 09:29:41 »
בס''ד

הערבים שמתנגדים לאיסלם ותומכים בישראל כמדינה יהודית יכולים להשאר. אבל הבה נהיה כנים - כמה ערבים כאלה יש? לדעתי מעט מאוד. אך אם יש ערבים בודדים כאלה, הם יכולים להשאר אם הם רוצים.
בס"ד
אני אוהב את הארץ לא את המדינה

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #13 ב- : יולי 31, 2009, 10:38:10 »
כתבת כאן שרבין מחכה לפרס,אנשים נעצרו על התבטאות זאת ואז אתה מסבך את המנהלים כאן.אחרי זה לא נותנים לחיים לעלות לארץ.מצד אחד אתה כותב משהו ואחר כך כותב שלא כתבת למרות שמה שכתבת נמצא באשכול למעלה.
אני לא כועס בכלל.להפך אם מטרת התנועה היא השמדת כל הערבים והמוסלמים כעמלק עלינו לדון על כך.ברור לי שבית"ר יהודי יקר ואני מבין את כעסו.הלעג בנושא מנגלה קומם אותי ושוב אחר כך הוא כותב שלא כתב.
אם המטרה שלנו היא מחר מלחמה בתורכיה ובאינדונסיה עלינו לומר זאת בסרטונים.מצד אחד חיים אומר שאנו שומרי חוק ואז יכנס לכאן גולש חדש ויקרא שבית"ר רוצה לרצוח ילדים ערבים.
אם כל מוסלמי בן מוות האם אנחנו רוצים לרצוח את אובאמה ו9 מליון מוסלמים באמריקה?
במילא מחליפים כאן ניקים ומי שקורא כאן לא יודע אם הכותב הוא מנהל,הרי כולנו מנהלים כאן ועם תארים מפוצצים.
אין סימוכין בהלכה שעלינו להרוג את נשיא המדינה שלנו וכל ילד ערבי ואם כן אז שנאמר זאת מפורשות.
דבר נוסף בית"ר זכה לתמיכה מאם 4 ומאף 35.אגב אין משמעות לניקים בכלל,יש משמעות שאשכול שלם בפורום הימין האמיתי תומך בהשמדת העם הערבי וכאמור אין הבדל בין פלשתיני,סורי,ירדני,מצרי,כולם מאות מליונים יושמדו.
אולי הבעיה שלנו שחיים מטשטש מסרים ונהיה פוליטקלי קורקט ועלינו לומר לעם את האמת.אין לנו כסף לפינוי פיצוי ועלינו להשמיד את האויב הערבי,מוסלמי.
אולי הגירוש לא מעשי ועלינו לפתוח מחר בבוקר במלחמת מצווה נגד אירן,סוריה,לבנון,מצרים,ירדן,תורכיה.
למה שנשמור חוק הרי אנו נשנה אותו ואנחנו לא מאמינים בחוק אלא בהלכה?אולי האלקשי ודווקא כ"ך שהם מנהלים צודקים.
למה לדבר על חינוך,הכשרת דעת הקהל,סרטונים,הסברה?בואו נהרוג את כולם וזהו,בשביל מה קיצור שולחן ערוך,סנהדרין וכו'.למה להתבסס על הרמב"ם,הרב כהנא?למה בכלל לדבר,בואו ונהרוג!!!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #14 ב- : יולי 31, 2009, 10:40:32 »
כתבת כאן שרבין מחכה לפרס,אנשים נעצרו על התבטאות זאת ואז אתה מסבך את המנהלים כאן.אחרי זה לא נותנים לחיים לעלות לארץ.מצד אחד אתה כותב משהו ואחר כך כותב שלא כתבת למרות שמה שכתבת נמצא באשכול למעלה.
אני לא כועס בכלל.להפך אם מטרת התנועה היא השמדת כל הערבים והמוסלמים כעמלק עלינו לדון על כך.ברור לי שבית"ר יהודי יקר ואני מבין את כעסו.הלעג בנושא מנגלה קומם אותי ושוב אחר כך הוא כותב שלא כתב.
אם המטרה שלנו היא מחר מלחמה בתורכיה ובאינדונסיה עלינו לומר זאת בסרטונים.מצד אחד חיים אומר שאנו שומרי חוק ואז יכנס לכאן גולש חדש ויקרא שבית"ר רוצה לרצוח ילדים ערבים.
אם כל מוסלמי בן מוות האם אנחנו רוצים לרצוח את אובאמה ו9 מליון מוסלמים באמריקה?
במילא מחליפים כאן ניקים ומי שקורא כאן לא יודע אם הכותב הוא מנהל,הרי כולנו מנהלים כאן ועם תארים מפוצצים.
אין סימוכין בהלכה שעלינו להרוג את נשיא המדינה שלנו וכל ילד ערבי ואם כן אז שנאמר זאת מפורשות.
דבר נוסף בית"ר זכה לתמיכה מאם 4 ומאף 35.אגב אין משמעות לניקים בכלל,יש משמעות שאשכול שלם בפורום הימין האמיתי תומך בהשמדת העם הערבי וכאמור אין הבדל בין פלשתיני,סורי,ירדני,מצרי,כולם מאות מליונים יושמדו.
אולי הבעיה שלנו שחיים מטשטש מסרים ונהיה פוליטקלי קורקט ועלינו לומר לעם את האמת.אין לנו כסף לפינוי פיצוי ועלינו להשמיד את האויב הערבי,מוסלמי.
אולי הגירוש לא מעשי ועלינו לפתוח מחר בבוקר במלחמת מצווה נגד אירן,סוריה,לבנון,מצרים,ירדן,תורכיה.
למה שנשמור חוק הרי אנו נשנה אותו ואנחנו לא מאמינים בחוק אלא בהלכה?אולי האלקשי ודווקא כ"ך שהם מנהלים צודקים.
למה לדבר על חינוך,הכשרת דעת הקהל,סרטונים,הסברה?בואו נהרוג את כולם וזהו,בשביל מה קיצור שולחן ערוך,סנהדרין וכו'.למה להתבסס על הרמב"ם,הרב כהנא?למה בכלל לדבר,בואו ונהרוג!!!
בס"ד
לא אמרתי שאני הולך מחר לרצוח ילדים וערבים אמרתי אמן שהם ימותו אוייבנו זהו זה מה שרמשמתי"מוות לאוייב הערבי"
ובעניין פרס אני אומר שאמן שהוא ימות הכלב הזה אנטישמי

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #15 ב- : יולי 31, 2009, 10:42:27 »
דבר אחד אני מסכים איתו ..
מוות לאוייב הערבי
« עריכה אחרונה: יולי 31, 2009, 13:47:12 על ידי אחים באמת »

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #16 ב- : יולי 31, 2009, 10:45:45 »
מוות לאוייב הערבי

בס"ד
אפ אפ אפ אסור להגיד את זה מותר להגיד מוות לאוייב הערבי
« עריכה אחרונה: יולי 31, 2009, 13:47:26 על ידי אחים באמת »

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #17 ב- : יולי 31, 2009, 10:46:25 »
מוות לאוייב הערבי

בס"ד
תעשה עריכה ותמחק את זה מהר אחי
« עריכה אחרונה: יולי 31, 2009, 13:47:34 על ידי אחים באמת »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #18 ב- : יולי 31, 2009, 11:20:58 »
בס''ד

קודם כל, יוסי, תרגע. ואתה כותב כל הזמן על הניקים כאילו יש משחק כאן עם ניקים. אני לא רואה את זה. ביתר לעד לא נרשם בעבר בניק אחר (אני חושב).

לגבי ניקים ומשחקים, יוסי, גם כתבת שהונלוהוהו לא שמאלני אלא חלק מאזו קונספירציה. הונלוהוהו מסר את השם האמיתי שלו (אדר מזרחי), מופיע בסרטונים עם הפנים שלו והקול שלו, ואתה עדיין אומר שהוא ימני שמתחזה כשמאלני. יוסי, אתה יהודי טוב אבל זה כבר יותר מדי. כתבתי לך שאתה טועה אבל אתה לא מאמין לי. כל מי שגלש ביוטיוב במשך השנה האחרונה יודע שהונלוהוהו הוא יהודון עם שנאה עצמית. אין שום קונספירציה כאן. אמנם פעם אחת (רק פעם אחת!) עשינו סרטון "שמאלני" כדי לתת לנו יותר פירסום. כששאלת אותנו, מייד אמרנו לך את האמת. אבל מאז, לא עשינו זאת שוב.

אתה יודע מהי עמדתנו לגבי הערבים. עידוד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל תמורת פיצויים. לא פחות ולא יותר. אני יכול לומר לך שאני לא רוצה לתת לערבים פיצויים כי לדעתי לא מגיע להם. אבל ניתן להם פיצויים כי העם היהודי, לצערי הרב, לא יהיה מוכן לגרש אותם בכוח לדעתי. אז עמדתנו היא כן חוקית.

לגבי ביתר לעד, הוא יהודי נפלא. אבל הוא בא ממשחקי כדורגל שבהם הקהל שר וצועק דברים נגד כל הערבים. ביתר לעד צריך להתרגל לכללי הפורום, כי כאן אם היינו אומרים מה שאומרים במשחקי כדורגל, היו סוגרים לנו את הפורום. אם אתה, יוסי, רואה חבר צעיר חדש שמתלהב ואומר דברים שיכולים לסבך, האם לא כדאי לך להסביר לו בסבלנות למה יש לנו כללים כאלה פה? יוסי, אתה יודע מה חרבינו חושבים על האוייב הערבי. אבל אנו חייבים לומר את זה בחוכמה כי אם אנו לא נהיה שומרי חוק, לא נוכל להתארגן בשטח. מאחר ואתה יותר מבוגר ומנוסה, יוסי, לדעתי עליך להסביר.

יוסי, לפעמים אתה דורש שלמות וזה לא יהיה עד בואו של המשיח. לא כל חבר מיישר קו עם כל עמדה בתנועתנו. בליכוד, רוב הפעילים יותר ימניים מנתניהו והמנהיגים האחרים. גם בישראל ביתנו, הבית היהודי וש''ס, רוב הפעילים יותר ימניים מההנהגה. בתנועתו יש חילוקי דעות לפעמים. וגם יש אנשים חדשים שהכוונות שלהם מצויינות אבל הם טועים פה ושם. אז מה?

ואני אומר לך, יוסי, שמשפטית זה עוזר לתנועתנו אם רואים שאנו מתקנים ביטויים בלתי חוקיים. רואים לא רק שאנו שומרי חוק, אלא שאנו מעודדים אחרים להיות שומרי חוק. תאמין לי יוסי שמשפטית זה רק עוזר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #19 ב- : יולי 31, 2009, 11:25:20 »
בס"ד
חיים היקר שלום!
קראתי את הכללים איך שנרשמתי ולא אמרתי "מוות לערבים" אמרתי מוות לאוייב הערבי שזה אמרתה לי שמותר
ואני מתאפק אני רוצה לרשום אבל בגלל שאני רוצה שהפורום הזה יצליח ויתקיים ולעזור לימין האמיתי ולתנועת כהנא חי אז אני לא ירשום כי באמת אני רגיל לומר את הדברים האלה ממשחקי הכדורגל הדברים האלה פעם אחת רשמתי כשנרשמתי לפורום עוד לפניי שראיתי את הכללים

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #20 ב- : יולי 31, 2009, 11:34:10 »
בס"ד
חיים היקר שלום!
קראתי את הכללים איך שנרשמתי ולא אמרתי "מוות לערבים" אמרתי מוות לאוייב הערבי שזה אמרתה לי שמותר
ואני מתאפק אני רוצה לרשום אבל בגלל שאני רוצה שהפורום הזה יצליח ויתקיים ולעזור לימין האמיתי ולתנועת כהנא חי אז אני לא ירשום כי באמת אני רגיל לומר את הדברים האלה ממשחקי הכדורגל הדברים האלה פעם אחת רשמתי כשנרשמתי לפורום עוד לפניי שראיתי את הכללים

בס''ד

ביתר לעד, אתה יהודי נפלא ואנו אוהבים אותך. ואתה גם נבון. גם אני צריך להתאפק. תוכלו לנחש מה דעותי על הערבים, המוסלמים וכו'.

ביתר לעד, אתה תורם המון לפורום הזה. שהקב''ה יברך אותך. ולגבי יוסי, הוא באמת יהודי טוב - הוא רק רוצה שלא תהיינה לנו בעיות. יש ליוסי לב זהב.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #21 ב- : יולי 31, 2009, 11:36:00 »
בס"ד
תודה רבה לך חיים שהקב"ה יברך אותך אני אוהב את הסרטונים שלך רק הפעם הראשונה שראיתי וכבר נרשמתי לפורום ושהקב"ה יברך את כל היהודים הטובים והנאמנים למדינה!!
עם ישראל חי :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :israel: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #22 ב- : יולי 31, 2009, 11:50:37 »
בס''ד

אני יודע, רק רציתי לשמוע את דעתך.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שמירה על החוק
« להגיב #23 ב- : יולי 31, 2009, 12:20:03 »
הו יוסי  "ישמעו אוזניך מה שפיך מדבר"  באשכול הזה כתבת " אין סימוכין בהלכה שעלינו להרוג את נשיא המדינה שלנו וכל ילד ערבי ואם כן אז שנאמר זאת מפורשות."
אם כך קל וחומר שאין לנו סמכות להרוג ראש ממשלה להלן יצחק רבין (שאת רציחתו אתה מצדיק ואין כלל זה משנה פרס או רבין שניהם פוליטיקאים סוררים)
כסימוכין ראה אשכול  http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20956.64.html   
ועוד בנושא הסנהדרין כאן באשכול הצדקת את הסנהדרין לחיזוק דעתך "בואו נהרוג את כולם וזהו,בשביל מה קיצור שולחן ערוך,סנהדרין."
ובאשכול של "לשחרר את יגאל עמיר" לא יחסת שום חשיבות ושום ערך לסנהדרין כדלקמן "הסנהדרין הזאת היא תירוץ לבטלה ואי עשייה.לנו יש את כתבי הרב כהנא וזה מספיק.
מי בכלל ישב בסנהדרין?הרב שרלו?הרב בא גד?"
ושוב פעם אין שום תירוץ בהלכה לרצח (לא של רבין ובוודאי לא של פרס) אלא "הבא להורגך השכם להורגו" ולא ניכנס לזה שוב.
אם אתה שואל אותי מדוע אני תופס אותך על כל מילה אז "אל תדון אדם עד שתגיע למקומו" כמו ביתר לעד.
אז מי כאן משחק משחק עם הניקים?!
אחי כך זאת בנימה אישית אין לי שום כעס עליך אבל תשקול מילים.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שמירה על החוק
« להגיב #24 ב- : יולי 31, 2009, 12:31:33 »
בס"ד
ועם אתה רוצה לדעת אז כן אני שונא ערבים את כולם אני שונא את מי ששונא אותי או את היהודים אני שונא אתיופים שעונדים שרשרת של צלב אני שונא את הרוסים שאוכלים חזיר אני אוהב רק את היהודים אני רוצה ערבים החוצה!!!!!!
ובמיוחד אני שונא את השמאלנים הבולשביקים הקומניסטים ימח שמם וזכרם!!!!

ביתר היקר אתה יהודי יקר אך אני חושב שאתה קצת קיצוני, למה לך לשנוא את האתיופים שעונדים צלב או כאלה שקועקע בהם צלב במצחם או בידהם אינך יודע מה הם עברו שם באתיופיה
אני בעצמי רואה אתיופים יהודים בשכונה שלי שיש להם צלב על מצחם שדבר זה נכפה עליהם באתיופיה אך הם באו לא"י טבלו עברו גיור שומרי תורה ומצוות יהודים יקרים.
אך אם אתה מתכוון לאתיופים לא יהודים אחרים שעונדים צלב אז זה כבר לא עניין שלנו.
לגבי הרוסים שאוכלים חזיר הם נוצרים גויים מותר להם אנו יהודים קדושים אסור לנו (אגב בלי שום קשר חזיר-נקרא כך מפני שהוא עתיד לחזור בביאת המשיח ולהיות טהור ומותר לאכילה).
אגב אתה צריך לשנוא את הרוסים שממלאים את הארץ בזנות רוסים שיכורים שמסתובבים עם בקבוק וודקה ביד ומסכנים תושבים חפים מפשע.
חוץ מזה תדע לך שהרוסים מאוד כהניסטים :old_smiley:.

כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.