כתב נושא: שמירה על החוק  (נקרא 14052 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #25 ב- : יולי 31, 2009, 12:36:26 »
ההנהלה כאן לא התערבה והגולשים תומכים בבית"ר.אני רגוע לגמרי.הסיכוי שמישהו יכתוב הודעה אחת הנה לינק לסרטון של אמנון יצחק ואחר כך יעלם ויבוא גולש אחר ושוב יכתוב אני חדש כאן ויביא לינק לאותו אמנון יצחק זה אפס.
הסיבה שרק 10 מפיצים או עונים היא שהם מחליפים ניק ולא יכולים לרמות סקר אבל להחליף ניק כל אחד יכול.לא יתכן שבית"ר גולש חדש ומצטט מה שאני כתבתי לפני שנה על משחק של בית"ר בסכנין.
אם היית צודק הבעיה הפוכה והיא עזיבה סיטונית בפורום לא רק של גולשים אלא של מנהלים.אני מכיר את הגולשים,שנתים,מתכתב איתם באיי סי קיו והם אמרו לי שהחליפו ניק ועשו סרטון לא פעם אחת ופעם הם נרשמו כשמאלנים.
אז היתה סיבה כי רוני איים עליהם והיו מוכרחים להחליף ניק.אני בעצמי החלפתי ניק אבל הודעתי על כך,אבל לא כולם מודיעים.
אין לי טענה ואינני כועס על אף אחד בודאי לא על בית"ר.אני בעצמי לא אוהב ערבים או את פרס.
יתרה מכך החלפת הניק היא לניק של גולשים שגלשו כאן כמו אהרון,האנטר ועוד.כלומר מנהל עובר על רשימת הניקים ובוחר ניק בעצמו.
הונלהוהו בכוונה הציג עמדה שמאלנית מגוחכת במקרה של מדינה פלשתינית ויחסו לשואה מעיד שהוא איננו שמאלני.בדרך כלל שמאלנים טוענים שהם שמאלנים כי הימין שהוא היטלר הוא אנטיתזה ליהדות.להונלוהוהו אין בעיה עם היטלר,גרמניה,גרמנים בכלל ורוני למשל תמך בהם שזה מעיד שאיננו ימני.
אין לי טענה אליך חיים,אני יודע שאתה רוצה להפיץ סרטונים ומוחקים אותך ואתה מתחכם,יתרה מכך ניאו ואחרים כתבו לי שלא אכעס כי הוהלולהו מפיץ את הסרטונים שלנו,אז למה שאכעס על מי שעוזר לנו להפיץ סרטונים,הרי אני בעצמי התאמצתי מאד להפיץ אותנו.
אני אף כתבתי לגולשים שלנו שלא יתרגזו על הוללוהו ומתן למשל שהוא חכם הבין אותי,אף 35 התרגז עלי כי לא הבין את מטרתי.
יש באמת אנשים טובים וילדים ואפילו אנשים עם בעיות נפשיות שלא אחראים פלילית,אם גולש כותב משהו ואומר שלא כתב זאת אומרת שהוא לא זוכר ופשוט בהתלהבות כותב משהו ושוכח מיד אחר כך.כמו שבזמנו אבא שלי התרגז ואמר לי משהו ואחר כך לא זכר מה שאמר.
הרי בית"ר יהודי יקר,מתלהב ועוזר לנו,הוא מגיב במהירות שיא,בלי לחשוב ופולט אפילו דברים בנושא אחר,למשל אני כותב על ארצות הברית ובית"ר מגיב על הערבים.
אני לא כועס כולם כאן חברים שלי,הטענה שסרטון התחזות מזיק כי יריבנו תמיד טענו שאין זאת אשמתם וכך נפטרו מאחריות.
תופעת ההתחזות,החלפת הניקים אופיינית לכל האינטרנט,היו מקרים מפורסמים שפדופילים התחזו לילדים,גברים לנשים ולהפך.
כאמור חיים אתה ניהלת תנועה ושרדת בכלא אמריקני וקטונתי לבקר אותך.
גיל אברהם דיבר פעם על החתול שרודף אחר זנבו ויש להזהר שמרוב טריקים נסחף ונאבד את הכיוון ונכתוב שטויות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #26 ב- : יולי 31, 2009, 12:47:57 »
יוסי רק שאני אבין אתה קורא לי טיפש?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #27 ב- : יולי 31, 2009, 12:48:42 »
יוסי רק שאני אבין אתה קורא לי טיפש?
בס"ד
צר לי להגיד אבל הוא נשמע כמו שמאלני

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #28 ב- : יולי 31, 2009, 12:51:16 »
בס"ד
צר לי להגיד אבל הוא נשמע כמו שמאלני
לא אחי יוסי לא שמאלני הוא משתמש יקר בפורום שתורם המון פשוט תנסה להבין אותו!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #29 ב- : יולי 31, 2009, 12:52:30 »
אלמ אתה קודם כל צודק.אני בודאי תומך בדיעבד ברצח רבין כי החוק הישראלי לא אוסר זאת.הבעיה שבית"ר כתב שרבין מחכה לפרס ואסור לפי חוק לכתוב זאת או מוות לערבים.
אם פרס ירצח אני אתמוך בכך אבל אינני קורא לרצוח אותו בגלל החוק הישראלי,אם ירצחו ערבים אני אתמוך בכך אבל אני לא קורא מוות לערבים.
לפחות אלמ אתה חכם והבנת אותי וכן תתפוס אותי במילה.אני גם קראתי לשמירה על החוק.
אני גם לא כועס או נפגע כי אתה צודק ובודאי שאני כחילוני לא מחכה לסנהדרין,אתה הבנת אותי לגמרי.
ברגע שכתבתי בציניות בוא נהרוג את כולם התכוונתי להפך שזה לא מעשי לרצוח מליארד וחצי מוסלמים או מאות מליוני הערבים,כאמור מוות לערבים כמו שאמר אם4 היא קריאה גזענית,למשל פדרמן הורשע על קריאה לגירוש ערבים.
מדוע מותר לתמוך ברצח אבל אסור לקרוא לרצח שזאת צביעות כי החוק קובע שהסתה לרצח יכולה להביא רצח,לגרום לו.לרבין לא יכול לקרות כלום,הוא איננו בסכנה כי הוא מת.
זה החוק,בג"ץ קבע זאת.אני יודע שבית"ר איננו עורך דין או שופט,הבנתי במי מדובר ואין לי טענות.אני גם יודע שההנהלה לפחות האלקשי,דווקא כ"ך תומכים בהלכה ולא בחוק הישראלי,כמו כן חיים כאמריקני לא אמור לתמוך בחוק הישראלי אלא בחוק האמריקני.
גם אני כישראלי לא תומך בחוק האמריקני למשל אצלנו דיויד דיוק לא היה רץ לנשיאות.
אני כאמור כתבתי שהחלפתי ניק אז למה מי שעשה כמוני מתרגז שמזכירים לו שהוא עשה זאת?!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #30 ב- : יולי 31, 2009, 12:53:18 »
בס"ד
מוות לאויב הערבי מותר לרשום וזה מה שרשמתי

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #31 ב- : יולי 31, 2009, 12:54:52 »
לא קראתי לך טיפש בית"ר ויחסית אליך אני שמאלני אבל אני ימני יחסית לגולשים אחרים.אני בעמדה של האיחוד הלאומי שזה קצת שמאלה מכהנא אבל ימינה מליברמן,הליכוד.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #32 ב- : יולי 31, 2009, 12:55:44 »
לא קראתי לך טיפש בית"ר ויחסית אליך אני שמאלני אבל אני ימני יחסית לגולשים אחרים.אני בעמדה של האיחוד הלאומי שזה קצת שמאלה מכהנא אבל ימינה מליברמן,הליכוד.
בס"ד
עם אתה באמת תומך באיחוד הלאומי אז אין צורך להתעמת ביננו אני הבנתי אותך תבין גם אתה אותי

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #33 ב- : יולי 31, 2009, 13:01:08 »
אני תמכתי באיחוד הלאומי עוד לפני שמרזל הצטרף אליו ורץ בחזית.אני לא מתעמת איתך בית"ר,לא כועס עליך,לא קורא לך טיפש.אני מבין אותך,אני יודע מאיפה בא הכעס שלך והשנאה.האמת אני הצבעתי לאיחוד הלאומי מיום הווסדו,הייתי פעיל ונפגשתי עם המנהיגים שלו,אפילו עכשיו אני בקשר של מייל עם חבר כנסת מיכאל בן ארי והוא מזמין אותי לכל הפעילות שלו.אני הייתי בקשר טלפוני עם איתמר בן גביר,נפגשתי עם אסתרינה טרטמן ועזרתי לה,פניתי לליברמן שיעזור להעלות את חיים לארץ כעולה חדש.
אני גם בקשר עם נדיה מטר,מיכאל קליינר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #34 ב- : יולי 31, 2009, 13:03:03 »
למה בכלל להכנס לזה???.למה להחליף ניקים???
משהו בפורום מריח מסריח!!!הולך פה משהו מלוכלך!!!
ממש חבל בסוף הפורום זה יתפרק הפורום הזה מתופעל על איזה שלושה משתמשים שמריצים אותו..המנהלים כבר עייפים!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #35 ב- : יולי 31, 2009, 13:03:10 »
אני תמכתי באיחוד הלאומי עוד לפני שמרזל הצטרף אליו ורץ בחזית.אני לא מתעמת איתך בית"ר,לא כועס עליך,לא קורא לך טיפש.אני מבין אותך,אני יודע מאיפה בא הכעס שלך והשנאה.האמת אני הצבעתי לאיחוד הלאומי מיום הווסדו,הייתי פעיל ונפגשתי עם המנהיגים שלו,אפילו עכשיו אני בקשר של מייל עם חבר כנסת מיכאל בן ארי והוא מזמין אותי לכל הפעילות שלו.אני הייתי בקשר טלפוני עם איתמר בן גביר,נפגשתי עם אסתרינה טרטמן ועזרתי לה,פניתי לליברמן שיעזור להעלות את חיים לארץ כעולה חדש.
אני גם בקשר עם נדיה מטר,מיכאל קליינר.
בס"ד
כל הכבד לך יוסי באמת יישר כח אהבתי לראות מה אתה עושה!! :old_afro: :old_afro:
אנחנו צריכים להתאחד ולא להתעמת אחד עם השני כולנו יהודים

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #36 ב- : יולי 31, 2009, 13:11:23 »
למה בכלל להכנס לזה???.למה להחליף ניקים???
משהו בפורום מריח מסריח!!!הולך פה משהו מלוכלך!!!
ממש חבל בסוף הפורום זה יתפרק הפורום הזה מתופעל על איזה שלושה משתמשים שמריצים אותו..המנהלים כבר עייפים!

בס''ד

מתן, כל הסיפור הזה על ניקים פשוט לא נכון. אתה חושב שאני משקר לך? יש לנו עשרות חברים פעילים בפורום.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שמירה על החוק
« להגיב #37 ב- : יולי 31, 2009, 13:11:55 »
יוסי, אני מצטרף לכל מה שאתה כותב ואני מאמין שאתה גם יודע את דעתי בנושא (קריאת לרצח וכו').

לגבי זה שקיימת לכאורה קונספינרציה עם הונלוהוהו - זה ממש לא נכון.
הבחור מוכר, חשוף, שמאלן בור טיפוסי לחלוטין!
הדברים שאמרתי על כך שהוא תורם לארגון הם מן הבחינה ש"אין כזה דבר פרסום רע" ולא מתוך כך שמדובר בפעיל ימין שמתחזה או שאני שותף\מכיר איזו קונספירציה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #38 ב- : יולי 31, 2009, 13:13:13 »
מתן הפורום לא יתפרק,הוא רץ שנתים ומצליח גם בזכות הגולשים והמנהלים,המנהלים לא עייפים וגולש היום יכול להיות מנהל ולהפך.אני ניהלתי כאן ואיימו עלי אז ירדתי מהניהול.
יש כאן יותר משלושה והרצון המשותף של כולם שהפורום יצליח.בית"ר רוצה שהפורום יצליח,אני רוצה שהפורום יצליח וגם אתה.אנשים רוצים שהפורום יצליח ויהיה מעניין ולכן מובילים אותנו להרפתקאות כמו סרט של אינדיאנה ג'ונס לכן לפעמים רואים דברים מוזרים,גולשים מוזרים.
למשל היה לנו כאן גולש שכתב רק בצבעים ובאותיות גדולות,חשבנו שהוא סוכן שב"כ כי רצה מהגולשים את הפרטים שלהם,בסוף דיברתי איתו בטלפון והתברר שהוא עבד כשליח ועבר תאונת אופנוע,פגיעת ראש והוא ביקש מהגולשים עזרה,אז ריחמנו עליו והשארנו אותו בפורום וגם ניסיתי למצוא לו עבודה.
כאמור כולנו יהודים ומצווה לעזור אחד לשני,נניח בצדקה,עצה.
אגב כשהוא התחיל להשתולל בפורום ורב עם גולש חילוני רצו לחסום אותו ובסוף נרגע ועזב את הפורום בעצמו.והגולש החילוני שנפגע ממנו כעס דווקא על חיים שבסוף חיים שלא היה אשם בכלום הותקף בעצמו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #39 ב- : יולי 31, 2009, 13:21:06 »
ניאו אני הבנתי אותך מצויין,אתה נכס לפורום ומתן אדם חכם,ברור שעשרות ומאות הגולשים אינם פעילים אלא רשומים.נכון שאין פרסום רע,אבל בפורום כהניסטי אסור שגולש יצדיק את רצח הרב כהנא.
המילה קוניספירציה מוגמת,אנחנו לא שב"כ.אין ויכוח שהלוהוהו בור.
לדעתך המטרה מקדשת את האמצעים,אני אומר שאין מצווה הבאה בעבירה.למשל חנן פורת אמר בזמנו שאפילו רכישה של נכס בהתנחלויות מערבי באה בכסף מלא לפי חוק.
אברהם אבינו קנה את מערת המכפלה בכסף מלא.
נכון שהפריעו לנו,הוציאו אותנו מחוץ לחוק,רצחו את מנהיגנו אבל עלינו לנהוג ביושר.נכון שנאמר שבתחבולה תעשה לך מלחמה אבל כהניסטים צריכים לשמור על המוסר.
כמו שלא הכנסנו פורנו לפורום בשביל רייטינג כך אין לשבח את היטלר או את סעיד נוסייר רוצחו של הרב כהנא.ואם המנהל לא חוסם מיידית או מגיב זה אומר דרשני.
הרי מרבית הגולשים תמכו בחסימת הוללהו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #40 ב- : יולי 31, 2009, 13:24:26 »
ניאו אני הבנתי אותך מצויין,אתה נכס לפורום ומתן אדם חכם,ברור שעשרות ומאות הגולשים אינם פעילים אלא רשומים.נכון שאין פרסום רע,אבל בפורום כהניסטי אסור שגולש יצדיק את רצח הרב כהנא.
המילה קוניספירציה מוגמת,אנחנו לא שב"כ.אין ויכוח שהלוהוהו בור.
לדעתך המטרה מקדשת את האמצעים,אני אומר שאין מצווה הבאה בעבירה.למשל חנן פורת אמר בזמנו שאפילו רכישה של נכס בהתנחלויות מערבי באה בכסף מלא לפי חוק.
אברהם אבינו קנה את מערת המכפלה בכסף מלא.
נכון שהפריעו לנו,הוציאו אותנו מחוץ לחוק,רצחו את מנהיגנו אבל עלינו לנהוג ביושר.נכון שנאמר שבתחבולה תעשה לך מלחמה אבל כהניסטים צריכים לשמור על המוסר.
כמו שלא הכנסנו פורנו לפורום בשביל רייטינג כך אין לשבח את היטלר או את סעיד נוסייר רוצחו של הרב כהנא.ואם המנהל לא חוסם מיידית או מגיב זה אומר דרשני.
הרי מרבית הגולשים תמכו בחסימת הוללהו.
בדיוק!
רוב משתמשי הפורום רצו בחסימתו של הונלולו וזה היה ניראה שזה לא הכי מזיז למנהלים!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #41 ב- : יולי 31, 2009, 13:25:11 »
בדיוק!
רוב משתמשי הפורום רצו בחסימתו של הונלולו וזה היה ניראה שזה לא הכי מזיז למנהלים!
בס"ד
אבל ברוך ה' עכשיו הוא כבר לא פה

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שמירה על החוק
« להגיב #42 ב- : יולי 31, 2009, 13:27:59 »
והמנהלים הם כהניסטים טובים שבודאי לא תומכים ברוצחו של הרב כהנא.עובדה שהבנת מתן לא התרגזת והבנת מהי פרובוקציה.
נניח מתן שאני אבוא אליך ואגיד לך משהו מופרך.אני לא מכיר אותך ואקרא לך שמן,למרות שאתה רזה(נניח)אתה לא תתרגז.כוונת המנהלים טובה והם רוצים בהצלחת הפורום,לחיים זה מפעל חיים ממש.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #43 ב- : יולי 31, 2009, 13:29:06 »
לק"י
ב"ה אבל בכל זאת לא שמעו בקול המשתמשים בפורום שהיו בעד לחסום!
כמה מנהלים בפורום שבפועל פעילים?!?! :old_WTF_Aza:
לפי דעתי צריכה להעשות בדיקה קטנה ולבדוק מה הולך עם המערכת.
שלא תבינו אותי לא נכון אני רוצה רק לטובתו של הפורום ובאמת מנסה לעשות הכל בכל מיני דרכים בשביל לעלות את רמת הפורום.
ובע"ה עוד נתקדם...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #44 ב- : יולי 31, 2009, 13:29:15 »
והמנהלים הם כהניסטים טובים שבודאי לא תומכים ברוצחו של הרב כהנא.עובדה שהבנת מתן לא התרגזת והבנת מהי פרובוקציה.
נניח מתן שאני אבוא אליך ואגיד לך משהו מופרך.אני לא מכיר אותך ואקרא לך שמן,למרות שאתה רזה(נניח)אתה לא תתרגז.כוונת המנהלים טובה והם רוצים בהצלחת הפורום,לחיים זה מפעל חיים ממש.
בס"ד
מסכים איתך אבל כל חבריי הפורום יהודים טובים ונאמנים ובפרט מנהליי הפורום יישר כח לכולם כל מי שנותן תרומה לפורום

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שמירה על החוק
« להגיב #45 ב- : יולי 31, 2009, 13:29:26 »
מדוע אתה חושב שמבחינתי המטרה מקדשת את האמצעים?  אינני אדם כזה.

הונלוהוהו הסית כנגד הארגון ביו-טיוב ולא הייתה לנו שליטה על זה.
מה שאמרתי זה שההסתה שלו לא עוזרת לשמאל ומחזקת את הארגון (כיוון שהסרטונים גרועים במיוחד).  זו המציאות.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #46 ב- : יולי 31, 2009, 13:29:48 »
לק"י
ב"ה אבל בכל זאת לא שמעו בקול המשתמשים בפורום שהיו בעד לחסום!
כמה מנהלים בפורום שבפועל פעילים?!?! :old_WTF_Aza:
לפי דעתי צריכה להעשות בדיקה קטנה ולבדוק מה הולך עם המערכת.
שלא תבינו אותי לא נכון אני רוצה רק לטובתו של הפורום ובאמת מנסה לעשות הכל בכל מיני דרכים בשביל לעלות את רמת הפורום.
ובע"ה עוד נתקדם...
בס"ד
5 מנהלים פעילים לפי מה שראיתי ויש עוד אדמינים

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #47 ב- : יולי 31, 2009, 13:31:40 »
בס''ד

רוב חברי הפורום היו בעד חסימת הונלוהוהו?

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20663.0.html

בסקר שערכתי, 20 התנגדו לחסום אותו, ורק 7 תמכו בחסימתו.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שמירה על החוק
« להגיב #48 ב- : יולי 31, 2009, 13:32:35 »
בס"ד
5 מנהלים פעילים לפי מה שראיתי ויש עוד אדמינים
לק"י
שאני כותב פעילים אני לא מתכוון שהם רשומים בתור מנהלים אבל הכי פעילים בפורום!
צריכה להעשות בדק בית..

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שמירה על החוק
« להגיב #49 ב- : יולי 31, 2009, 13:32:49 »
הרוב לא היו בעד חסימה.

אני כל הזמן תמכתי וניסיתי לשכנע להעיף אותו וזה לא עזר (בעיקר לפי דעתי כי מעטים קוראים כשאני כותב יותר משתי שורות).