כתב נושא: שלום עכשיו: אם ישוחררו רוצחי ערבים נחרים את חגיגות ה60  (נקרא 6745 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אורן הצדיק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תנועת "שלום עכשיו" אמרה היום בתגובה להצעתו של השר אלי ישי לשחרר רוצחי ערבים כי "על-פי ההיגיון של יו"ר ש"ס, את חגיגות השבעים עלינו לחגוג בפוגרום ביישובים ערביים".
עוד נאמר בתנועה, כי "עצם העלאת הנושא מעודד אלימות וגזענות ומבייש את ממשלת ישראל כולה. אם תתקבל ההצעה וכך תחליט מדינת ישראל לציין את אירועי השישים, נקרא לציבור הישראלי להחרים את החגיגות, כדי לא לקחת חלק בטירוף אבדן הערכים".
===========================
קישור ישיר לכתבה:
http://tchanimdatiim.dex.co.il/view.php?t=82614
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

המשלאנים האלה מתחילים לקבל יותר מדי תחת בארץ הזאת!
אבל בנינו הכי טוב שלא יחגגו
תאמינו לי שבבימות לא הייתי רוצה לשמוח עם איזה שומאלני בוגד  שעושה טובה שבכלל הוא תומך בישראל או בכלל חוגג את עצם הקיום של מדינת ישראל

---
צריך לרצוח שמאלני שמאלני!  :knuppel2:
ולהשאיר רק את היהודים התאוריםטהורים! והנאמנים! O0
« עריכה אחרונה: נובמבר 23, 2007, 07:22:37 על ידי דוקא_כך »

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
איזה תירוץ יפה לומר שהם רואים ביום העצמאות שלנו יום אבל כמו שהערבים רואים אותו (הרי שהם מעודדים שיחרור של ערבים)
אני מופתע שעד היום המדינה בעצמה לא הגישה תביעה נגדם

« עריכה אחרונה: נובמבר 27, 2007, 14:09:34 על ידי כהנא צדק »
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
על מי הם עובדים
גם ככה הם לא חוגגים את יום העצמאות..
הם נגד מדינה יהודית הם נגד יהודים הם אנטישמים..
ממש כמו היודנרט משתפי פעולה עם האויב..

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
על מי הם עובדים
גם ככה הם לא חוגגים את יום העצמאות..
הם נגד מדינה יהודית הם נגד יהודים הם אנטישמים..
ממש כמו היודנרט משתפי פעולה עם האויב..

הם יותר גרועים מהיודנראט
היודאנראט קיבל הוראות מהאויב הגרמני-עמלקי הנאצי ימך שימו והיו כאלה שניסו לישמור על יהודים והבריחו אוכל
שלום עכשיו זה אירגון טרור שנותן לערבים פקודות איך לפגוע ביהודים למשל כאשר האויב הערבי הנאצי ימך שימו וזיכרו הכניס לעזה צינורות אז היה דיון על זה בבג"ץ שיש בזה סיכון ביטחוני, יוסי שריד (המן הרשע ועמלק ע"פ לשון הרב עובדיה יוסף) ימך שימו אמר שאלה יכולים להיות צינורות השקיה לחקלאות אז הערבים אמרו "אה נכון, זה יכול להיות "להשקיה" באמת, וכיום הצינורות האלה נופלות עם ראשי נפץ בשדרות, אשקלון ובקרוב אשדוד"

לומר שהם יודנראט זה לתת להם כבוד שלא מגיע להם
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
תראה אחי,לא כותבים:"ימך שמם" אלא צריכים לכתוב:ימח שמם.
הכוונה היא שימחק שמם מספר החיים.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הם קאפו >:( >:( >:(
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק dfgv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
גם ככה הם היו בוכים ביום הזה ומציין את יום ה"נכבה" של הערבים
שנה שעברה איזה אידיוט חילק פליירים בבצפר שלי להשתתף בציון ה"נכבה" לא יודע מי זה היה אבל מרוב עצבים פיזרתי בכל הבצפר חתיכות של הפליירים האלה שקרעתי חברים שלי שרפו כמה עם מצית של סיגריות

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אין פה בכלל עצמאות שיש בכלל לחגוג!
כפי שכתבתי בפורום:
http://hayamin.org/forum/index.php?topic=4728.0
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אוי נץ,אל תהרוס את הרגע... >:(
נו באמת,גם בעצמאות אתה מזלזל?
]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
במה עוד אני מזלזל?
ואתה לא בדיוק עונה לטענות שאני מעלה.
אני מזמין אותך הגיב באשכול הרלוונטי בפורום לו אני אחראי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !

אחי יש עצמאות לישראלים אבל לא ליהודים זה ההבדל
עצמאות יהודית זה אומר מדינת הלכה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אחי יש עצמאות לישראלים אבל לא ליהודים זה ההבדל
עצמאות יהודית זה אומר מדינת הלכה
לא הבנת, אני אמרתי, שמ שמדינת ישראל כשלעצמה איננה מדינה עצמאית כי אם מדינת וואסל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
לא הבנת, אני אמרתי, שמ שמדינת ישראל כשלעצמה איננה מדינה עצמאית כי אם מדינת וואסל.

נכון אתה צודק, וגם העצמאות למראית עין שיש היא לא עצמאות של יהודים

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
במה עוד אני מזלזל?
ואתה לא בדיוק עונה לטענות שאני מעלה.
תראה נץ,אני בצד שלך.
אתה צריך להבין,אם אנחנו רוצים לעלות לשלטון,אנחנו צריכים להראות עתיד טוב יותר,ולא עתיד שונה ומשונה.
כמובן שאני ואתה תומכים ברעיון אבל אחרים צריכים שכנוע.
בא נאמר,שלהבדיל,אני מציע לך לעבור פלנטה.
אבל מה?
שמה הולכים על הצד,לובשים גרביים שמגיעים עד הצוואר,ומדברים הפוך.
כמובן שאתה שלא רגיל למצב הביזארי משהו,תחשוב פעמיים לפניי שאתה עושה צעד...
אז עכשיו תן לי לשאול אותך,כמה שינויים של קצה לקצה אתה חושב שצריך לעשות?
תן לי לענות לך בתור אחד מהקולות הצפים:
לשנות את השם של הצבא מצה"ל לצבא ישראל,בסדר.
לעודד הגירה ערבית המונית,החלקתי לך.
אבל מה עוד?
לשנות את יום העצמאות?!
תהיה ראלי.
גם מסע של של ארבעים שנה,מתחיל בצעד אחד... ^-^
]

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מדינת ישראל לא עצמאית ולא ריבונית מתוך בחירה של האליטות המתיוונות ששולטות בה, וששלטו בה לפני ומאז הקמתה.  ה"דמוקרטיה" ו"חופש הביטוי" הישראליים הם שקר וכזב, אשלייה, בדיחה גרועה במקרה הטוב.  כשהרב כהנא זצוק"ל הי"ד היה בין החיים, הפתרון היה ברור (לכל יהודי שפוי) - כהנא לשלטון!  עכשיו, כשהרב כהנא נלקח מאיתנו בעוונותינו הרבים, לא ברור מה הפתרון.  להעדיף סתם "דתיים" על פני חילוניים בשלטון זה כמובן לא הפתרון, שהרי חלק מחובשי הפאות והזקנים מפגינים קטנות אמונה משוועת ומחללים שם שמיים בצורה איומה.  אף ימניות חילונית אינה הפתרון, כפי שלמדנו מבגין, שמיר, ביבי ושרון.  פייגלין מבזבז את זמנו ואת כשרונותיו בנסיונות שווא "להחזיר בתשובה" את הליכוד.  לצערנו, התנועה ה"כהניסטית" מפולגת מסיבות שונות, ואין בנמצא מנהיג שיאחד את ה"כהניסטים", שלא לדבר על שאר העם.  המצב עגום, אנחנו באמת דור יתום.  אולי אם יתנו לחיים בן-פסח לעלות, יש סיכוי להחיש את הגאולה בלי יסורים.  נקווה, נתפלל.

שבת שלום,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תראה נץ,אני בצד שלך.
אתה צריך להבין,אם אנחנו רוצים לעלות לשלטון,אנחנו צריכים להראות עתיד טוב יותר,ולא עתיד שונה ומשונה.
כמובן שאני ואתה תומכים ברעיון אבל אחרים צריכים שכנוע.
בא נאמר,שלהבדיל,אני מציע לך לעבור פלנטה.
אבל מה?
שמה הולכים על הצד,לובשים גרביים שמגיעים עד הצוואר,ומדברים הפוך.
כמובן שאתה שלא רגיל למצב הביזארי משהו,תחשוב פעמיים לפניי שאתה עושה צעד...
אז עכשיו תן לי לשאול אותך,כמה שינויים של קצה לקצה אתה חושב שצריך לעשות?
תן לי לענות לך בתור אחד מהקולות הצפים:
לשנות את השם של הצבא מצה"ל לצבא ישראל,בסדר.
לעודד הגירה ערבית המונית,החלקתי לך.
אבל מה עוד?
לשנות את יום העצמאות?!
תהיה ראלי.
גם מסע של של ארבעים שנה,מתחיל בצעד אחד... ^-^
א.) לא אמרתי לעודד הגירה ערבית, אלא לטרנספר בכוח.

ב.) אני רוצה שתהיה קודם כל עצמאות, אני קורא ליום הזה "יום החירות" כל עוד אין פה עצמאות, לכשיהיה אז אני יהיה מוכן לקרוא ליום הזה בשמו, (או יותר נכון דווקא ליום בו כן תהיה עצמאות, אזי מצידי שיהיה זה חג פרטי שלי) כאשר רוב אזרחי המדינה היהודים שטופי מוח מצד החונטה השלטת וכולם פה מדקלמים פה מנטרות משל היו זומבים, אזי אני לא מצפה שכולם יעברו לקרוא ליום זה כמוני, אבל מצד האמת האובייקטיבית אני לא יכול לעשות שקר בנפשי ולקרוא למשהו שהוא לא.
אני לא מצפה מההמונים להצטרף אלי בעניין הזה.
אני טיפוס שכל ימיו שחה נגד הזרם, וגם הפעם אינני מתכוון לשנות זאת, אינני עושה ו/או חושב רק בגלל שרוב האנשים/דעת קהל/לחץ חברתי אומרים אחרת.
אני הוכחתי מסיבות לוגיות צרופות למה אין למדינה הזו (עד כמה שאפשר לכנותה "מדינה" בכלל אליבא דהסכם ווסטפליה 1648) עצמאות, אם אתה וההמונים מתעקשים לקרוא לזה עצמאות, אז מה אני אעשה? אני אלחם בכולם? לא, אבל אני עצמי לא אחשוב ואדבר כמו איזה זומבי מצוי, סה טו.
מקווה שהבנת עתה את עמדתי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יש את חזית יהודית-לאומית וברוך מרזל :)
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
לשנות את יום העצמאות?!
תהיה ראלי.

אני מאוד ריאלי, הבעיה היא שהאחרים לא ריאלים
זה שהרוב חושב בצורה לא נכונה אומר שהרוב ריאלי כי זה רוב?
על איזו עצמאות אתה מדבר בדיוק?
יש לנו פה ערברב ושרידים של ההיתיוונות המרשעת בשלטון, זאת אולי עצמאות אדום פה אבל לא עצמאות יהודית
תבין שלאדום וישמעאל יש יותר מילה פה בארץ ישראל מאשר לדין התורה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
א.) לא אמרתי לעודד הגירה ערבית, אלא לטרנספר בכוח.

ב.) אני רוצה שתהיה קודם כל עצמאות, אני קורא ליום הזה "יום החירות" כל עוד אין פה עצמאות, לכשיהיה אז אני יהיה מוכן לקרוא ליום הזה בשמו, (או יותר נכון דווקא ליום בו כן תהיה עצמאות, אזי מצידי שיהיה זה חג פרטי שלי) כאשר רוב אזרחי המדינה היהודים שטופי מוח מצד החונטה השלטת וכולם פה מדקלמים פה מנטרות משל היו זומבים, אזי אני לא מצפה שכולם יעברו לקרוא ליום זה כמוני, אבל מצד האמת האובייקטיבית אני לא יכול לעשות שקר בנפשי ולקרוא למשהו שהוא לא.
אני לא מצפה מההמונים להצטרף אלי בעניין הזה.
אני טיפוס שכל ימיו שחה נגד הזרם, וגם הפעם אינני מתכוון לשנות זאת, אינני עושה ו/או חושב רק בגלל שרוב האנשים/דעת קהל/לחץ חברתי אומרים אחרת.
אני הוכחתי מסיבות לוגיות צרופות למה אין למדינה הזו (עד כמה שאפשר לכנותה "מדינה" בכלל אליבא דהסכם ווסטפליה 1648) עצמאות, אם אתה וההמונים מתעקשים לקרוא לזה עצמאות, אז מה אני אעשה? אני אלחם בכולם? לא, אבל אני עצמי לא אחשוב ואדבר כמו איזה זומבי מצוי, סה טו.
מקווה שהבנת עתה את עמדתי.
א.תראה נץ,במדינה מטומטמת כמו שלנו,אסור לעשות טרנספר לערבים בכוח,אבח יהודים מותר לגרש ולקרוא לזה התנתקות.
ב.חירות=עצמאות.
אין מה להאריך במילים.
]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
א.תראה נץ,במדינה מטומטמת כמו שלנו,אסור לעשות טרנספר לערבים בכוח,אבח יהודים מותר לגרש ולקרוא לזה התנתקות.
ב.חירות=עצמאות.
אין מה להאריך במילים.
א.) צודק, אבל שים את הדגש על המילה כרגע.

ב.) חירות לא שווה עצמאות, חירות במובן המילה Freedom , במובנו הפשוט של המילה זה חירות אוטונומית, יש פה אוטונומיה קהילתית סה טו.
מכאן ועד עצמאות מדינית הדרך עוד ארוכה.
אז נא לא לערבב בין השניים, וכנראה שכדי להבהיר את המצב לאשורו, ישנו צורך עליון להאריך במילים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל