כתב נושא: למרות שזה קצת לא קשור, אבל חשוב.  (נקרא 6760 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
למרות שזה קצת לא קשור, אבל חשוב.
« ב- : מאי 03, 2007, 18:33:29 »
עצמאות מדינית היא כשאתה מעביר את בניין הכנסת שלך לגבעת רם בירושלים, שנמצאת בבעלותה הכלכלית/נדל"נית של הכנסיה היוונית האורתודוכסית, אתה מלאים! הלאמה מלאה את הקרקע, ולא ממשיך לשלם דמי חכירה שנתיים על זה, אותו הדבר לגבי בית הנשיא ושטחים נרחבים אחרים בעיר (בסכומים המסתכמים במאות מיליוני דולרים כל שנה מכספי משלם המיסים היהודי) הבירה הנצחית שלנו.

עצמאות מדינית היא שמדינה אחרת לא מכתיבה לך עם מי לעשות עיסקאות נשק, וגם לא מבטלת אותם לאחר חתימתם (עיין ערך העסקאות עם סין ובמיוחד עיסקת הפאלקון).

עצמאות מדינית היא שמדינה אחרת לא מכתיבה לך באיזה מערכות נשק להשקיע בשביל תוצרת עצמית ובטח לא בגלל שיקולים כלכליים של החברות לייצור נשק אצלה בבית (עיין ערך פרוייקט ה"לביא").

עצמאות מדינית היא שמדינה שלא מייחלת בעצבים מתוחים לכל הטלת ווטו במועצת הביטחון של האו"ם כנגד כל החלטה אופרטיבית ולא אופרטיבית נגדה.

עצמאות מדינית זה שמדינה לא מאמצת מוסר מלחמתי נוצרי של הגשת הלחי השניה ברמה הלאומית, וכן חיי חייליה ואזרחיה קודמים לחיי "אזרחי" האויב.

עצמאות מדינית היא, כשהעיר השלישית בגדולה (בשטח ובאוכלוסיה) מופצצת ארטילרית במשך חודש בעשרות טילים, אזי אתה מוחק מהאוויר על ידי פצצות תרמובאריות (נאפלם שחור ודלק -אוויר) את המדינה ממנה נורים הטילים (על תשוביהם) וכן את המדינה המגבה אותה (סוריה).

עצמאות מדינית היא, שאתה לא הולך למנהיג השכן בכדי ללקק את רגליו ולהשיג ממנו תמיכה לכל נפיחה מדינית העולה על רוחך (עיין ערך מובארכ).

עצמאות מדינית היא, שאזרחיך לא מניפים דגל של מדינה אחרת ביום העצמאות שלך (עיין ערך האווילים שמניפים את דגל ארצות הברית ביום ה"עצמאות" שלנו).

עצמאות מדינית היא, שאתה לא תלוי ביבוא (לא משנה של מה, בין צבאי בין אזרחי) בשעת חרום.

עצמאות מדינית היא, שאם אתה מאוים בהכחדה, לפחות אינך מגמגם ואומר שזה פתרון ברמה בינלאומית.

עצמאות מדינית היא, שאתה מגרש את הגיס החמישי מתוכך ויפה שעה אחת קודם.

עצמאות מדינית היא, שאתה לא נוסע בכל רחבי העולם בשביל לגייס תרומות בשביל הצבא שלך כמו אחרון הקבצנים.

עצמאות מדינית היא, שאתה לא מאפשר למדינות אחרות לתרום כסף מכספי משלם המיסים שלהם (או מקסימום מחרים כספים אלה ושמתמש בזה כחלק מהתקציב שלך), בכדי שיממנו ארגונים חוץ פרלמנטריים בעלי אג'נדה פוליטית וסדר יום שמטרתו קידום עיניינים מדיניים (עיין ערך התרומות של האיחוד האירופי וקנדה וארגונים כמו עדאללה, מוסאווה ושלום עכשיו).

עצמאות מדינית היא, שהצבא שלך לא מפנה את אזרחיך שלך משטח היסטורי שלך שאתה השגת תוך מלחמת הגנה צודקת מבחינת החוק הבינלאומי, ואפילו אין בזה שום שיקול בטחוני מינימלי, בטח ובטח במדינה ללא עומק אסטרטגי (עיין ערך דו"ח ארל ווילר).

עצמאות מדינית היא, שאף אחד לא מעז לקרוא לך רק "השטן הקטן" ולא "השטן הגדול".

עצמאות מדינית היא, שאתה לא זורק שטח שהוא מהווה 75% משטח המדינה שלך ושדות נפט גדולים תמורת פיסת נייר חסרת כל משמעות.
« עריכה אחרונה: מרץ 27, 2008, 13:45:15 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #1 ב- : מאי 03, 2007, 19:02:32 »
אני כל פעם נהנה לקרוא את המאמרים שלך נץ

תמיד אני שומר אותם במסמכי וורד

8)
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : מאי 03, 2007, 19:15:49 »
תודה איתן, המאמר הנ"ל נכתב מתוך רגע של זעם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #3 ב- : מאי 16, 2007, 18:10:47 »
תודה איתן, המאמר הנ"ל נכתב מתוך רגע של זעם.
אתהצריךלהתעצבן יותראחי ככהתביא לנו עוד מאמרים
מעניינים
 ;D
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : מאי 16, 2007, 21:36:18 »
למרות שיש גם דברים טובים שנכתבים מתוך יישוב הדעת, אבל אני אכן מודה שרוב המאמרים הגדולים והחזקים שלי נכתבו מתוך זעם מתפרץ על ה"מדינה" וה"עולם" בו אנו חיים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #5 ב- : מאי 17, 2007, 00:43:48 »
נהדר. נהניתי מאד לקרוא ולהתעצבן יחד איתך... ;)

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : מאי 17, 2007, 13:43:21 »
מאמר מצויין, כל מילה בסלע!

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #7 ב- : מאי 24, 2007, 12:34:58 »
מאמר פצצה, אני מפיץ את זה במייל...
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : מאי 24, 2007, 14:01:15 »
סבבה, תרגיש חופשי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : יוני 11, 2007, 02:33:43 »
קראתי אותו כמה פעמים, אני נהנה לקרוא אותו כל פעם מחדש ומתעניין כאילו זאת הפעם הראשונה ;)

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 10, 2007, 09:53:01 »
צודק צודק צודק.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 11, 2007, 22:31:48 »
פתאום שאתה כותב את האמת המרה השמאלנים נעלמים עיין ערך: TAREN,פופאי,עוץ לי גוץ לי ושות'.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 01:10:47 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 11, 2007, 22:53:51 »
נדב שמאלני ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 12, 2007, 01:09:50 »
מצטער, נדב פשוט קפץ לי לרשימה, הויכוח שלי איתו נסוב על משהו אחר לגמרי, אז הרשימה הנ"ל לא כוללת את נדב, אני חוזר בי, אבל לגבי כל השאר זה המצב בעינו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 12, 2007, 14:21:20 »
פתאום שאתה כותב את האמת המרה השמאלנים נעלמים עיין ערך: TAREN,פופאי,עוץ לי גוץ לי ושות'.

יש צדק בחלק מהסעיפים, אבל תמיד קל לשפוט את ההיסטוריה ברטרוספקט, מה גם שקצת נשחקת הרטוריקה של ימנונים בנוגע לתגית השמאלני, אני לפעמים לא יודע מי יותר מבדר, שמאלנים סטייל שלום עכשיו או ימנונים בסגנון JTF.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:15:16 »
"תמיד קל לשפוט את ההסטוריה ברטרוספקט"?
מרוב הרצון שלך להשמע משכיל ומתקדם  יצא לך משפט שהוא טמטום גמור ואווילות מוחלטת,
במיוחד לאור שני המשפטים שאמרו שני אנשים חכמים בהסטוריה:

1.)" החכמה זה לא ללמוד את ההסטוריה, החכמה זה ללמוד מההסטוריה".

2.)" ההסטוריה נוטה לחזור על עצמה, פעם ראשונה כפארסה, פעם שנייה כטרגדיה".

סלח לי, אבל מה זה לכל הרוחות: "ימנונים בסגנון JTF"?

"תגית השמאלני"- שוב פעם הסטוריה חבר, מי ברוב הפראנויה שלו זיהה כל מי שטיפה ימינה ממנו כפאשיסט?
אני אשאיר לכבודו ה"משכיל" למלא את התשובה החסרה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 12, 2007, 21:18:06 »
"תמיד קל לשפוט את ההסטוריה ברטרוספקט"?
מרוב הרצון שלך להשמע משכיל ומתקדם  יצא לך משפט שהוא טמטום גמור ואווילות מוחלטת,
במיוחד לאור שני המשפטים שאמרו שני אנשים חכמים בהסטוריה:

1.)" החכמה זה לא ללמוד את ההסטוריה, החכמה זה ללמוד מההסטוריה".

2.)" ההסטוריה נוטה לחזור על עצמה, פעם ראשונה כפארסה, פעם שנייה כטרגדיה".

סלח לי, אבל מה זה לכל הרוחות: "ימנונים בסגנון JTF"?

"תגית השמאלני"- שוב פעם הסטוריה חבר, מי ברוב הפראנויה שלו זיהה כל מי שטיפה ימינה ממנו כפאשיסט?
אני אשאיר לכבודו ה"משכיל" למלא את התשובה החסרה.

ימנון זה אותם פעילי ימין קיצוני ברשת, הם המקבילה היהודית\ישראלית לסייבר מוג'הדין, האמת היא שהקרדיט מגיע לשמאלני, אבל הייתי חייב לקחת את זה לרפטואר, דרך אגב אמרתי שיש צדק ברוב הסעיפים שציינת, מה עוד בדיוק אתה רוצה ממני? לזרוק איזה מוות לערבים וכהנא צדק כדי להשמע כמו פעיל אמיתי בימין האמיתי?

כל טמבל יכול לעשות קופי פסט לציטוטים, 10 שניות בגוגל, אתה חושב שאתה מרשים אותי? לא משנה עד כמה אתה מנסה להישמע משכיל ואינטלקטואלי, כדי להפריח את אותו סטריוטיפ של הכהניסט הממוצע, נסה את זה על פעילי שלום עכשיו, אתה מבזבז אנרגיה על שכמותי...

ושוב אני תוהה אם יש לכם את כל התשובות וההסברה מדוע כל זה מתרכז בפורום הזה ולא באתרים כמו יוטוב עם אלפי הקליפים האנטי ישראלים, מרגישים גיבורים בצוותא על יחידים, נסו את השמאלניים האירופאים ועדר המוסלמים ביוטוב, אבל חוץ מכמה בוטים שמספימים סרטונים עם מילה או שניים, אין קול ואין עונה.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 15, 2007, 21:38:54 »
בס"ד
אני עדיין מנסה לחקור מה אתה ומי אתה?
אתה מגנה את כל הכהניסטים,ועדיין אומר שאתה מסכים עם רוב הדברים שלנו.
אתה אומר שאתה לא שמאלני,וכביכול משקף את המצב,אך למעשה טורח שוב ושוב להראות עד כמה אנו הזויים ומשווה אותנו למוג'הדין באינטרנט{בחוסר הצלחה למען האמת}.
הרשה לחשוף בעיניי כל חברי הפורום את האמת לגבייך.
פעיל שלום עכשיו משועמם,שנכנס לאתר שלנו,חמור בעור אריה,ומנסה להראות שאפילו אנחנו לא מסכימים עם עצמנו.
אז עכשיו זהותך נחשפה והוכחתי שאתה לא פתק לבן אלא שלום עכשיו.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 15, 2007, 23:43:26 »
Taren, מה שאני רוצה ממך זה שתנהל איתי דיון רציני במקום לשגר מנטרות מהמותן ולדבר כמו ילד בן 4 שלקחו לו את הסוכריה מהיד.
או שמא אתה לא מסוגל לנהל דיון רציני אם מישהו שעובר אותך ברמת ה-IQ? (לא שזה מסובך כל כך)
שלא כמוך, ועדת ה"טמבלים" שלך, את הציטוטים שלי אני לא מביא ב"שלוף" מגוגל.
שוב פעם מראה עד כמה אין לך באמת מושג מי אני ו/או מה המעמד שלי בפורום.
אני "אבזבז" אנרגיה על כל מי שאראה לנכון, ותאמין לי, עליך אין לי צורך במאמץ אינטלקטואלי כמעט, רק כשאתה עונה לי תזהר שלא תטגן לך את המוח, חבל...
אינני "כהניסט ממוצע" ואינך יכול לקטלג אותי ככזה, אפילו לא טרחת לבדוק את הדוגמה הפוליטית שלי, אז אתה סתם תוקף לפני שיש לך מידע מינימלי על הצד שכנגד, זה לא מעיד על בינה יתרה...רחוק מזה.
אינך מכיר בכלל את מלוא היקף הפעילות שלנו ביוטיוב ו/או ברחבי הרשת, אז חדל קשקשת, וכן אינך ידוע מהו הטקטיקה או האסטרטגיה שלנו בכלל.
אתה יורה באפלה כדורי סרק, לא חבל על המאמץ?
ואתה שוב חוטא בחטא הכוללנות, אתה שוב מכליל אותי עם אחרים לפני ששמעת מה יש לי לומר, על מיתוגים כבר דברנו?!
אתה פשוט גורם לי לפהק.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : מרץ 27, 2008, 13:35:14 »
באמת באמת כל הכבוד לך !!
התחברתי במיוחד למשפט: "עצמאות מדינית היא, שאתה לא זורק שטח שהוא מהווה 75% משטח המדינה שלך ושדות נפט גדולים תמורת פיסת נייר חסרת כל משמעות."
תכלס זה כל כך נכוןןןןןןןןןןן הרי השלום הזה עם מצרים לא שווה שום דבר זה רק נזק עושה לנו הערבים ימח שמם מעבירים רק נשק לעזה, וסמים עוברים ממצרים לישראל
וחוץ מצרות זה לא עשה כלום!!
ואם היה לנו את סיני אז היינו מדינה פי 10 יותר עשירה עם פחות מובטלים ויותר תיירות ואז לא היינו כל כך תלויים בארצות הברית כמו היום..
בקיצור אחד המאמרים הטובים שקראתי! ברשותך אני יפיץ זה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #20 ב- : מרץ 27, 2008, 13:43:42 »
באמת באמת כל הכבוד לך !!
התחברתי במיוחד למשפט: "עצמאות מדינית היא, שאתה לא זורק שטח שהוא מהווה 75% משטח המדינה שלך ושדות נפט גדולים תמורת פיסת נייר חסרת כל משמעות."
תכלס זה כל כך נכוןןןןןןןןןןן הרי השלום הזה עם מצרים לא שווה שום דבר זה רק נזק עושה לנו הערבים ימח שמם מעבירים רק נשק לעזה, וסמים עוברים ממצרים לישראל
וחוץ מצרות זה לא עשה כלום!!
ואם היה לנו את סיני אז היינו מדינה פי 10 יותר עשירה עם פחות מובטלים ויותר תיירות ואז לא היינו כל כך תלויים בארצות הברית כמו היום..
בקיצור אחד המאמרים הטובים שקראתי! ברשותך אני יפיץ זה

מצוין, תפיץ את זה, שכמה שיותר אנשים יתוודעו לאמת המרה ויפקחו את העיניים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל