כתב נושא: שוב הותקפתי על ידי ערבי - זו הפעם הרביעית שזה  (נקרא 7157 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בערב אחד לפני חודש וחצי הייתי במכון כושר בבוקרשט, והיו איתי עוד שני סטודנטים ישראלים שמתאמנים שם באופן קבוע. בנוסף לישראלים היו עוד שלושה ערבושים מהגליל שדיברו עברית עם מבטא ישראלי מובהק. כעבור 20 דקות הישראלים עזבו ורק אני נשארתי עם עוד כמה רומנים. אחרי שסיימתי את האימון שלי, הבטתי באחד מהערבושים לכמה שניות והוא צעק עלי בתוקפנות: "מה הבעיה שלך יא חתיכת יהודון?". עניתי לו ברומנית: "אני אסתכל איפה שבא לי" ואז בעברית: "ערבוש". הוא איים עלי ואני הזהרתי אותו שלא יתעסק איתי. הוא דחף אותי ותקף אותי באגרופים ואני החזרתי לו יותר חזק. הוא הרים משקולת של 25 קילו וניסה להכניס לי אותה בראש, למזלי הוא לא הצליח כי זו משקולת כבדה והאנשים שהיו שם הפרידו בינינו. אחרי שהוא ראה שהוא לא יכול להביס אותי, הוא הוציא סכין וניסה לדקור אותי. נאבקתי בו ותוך כדי מאבק הוא חתך אותי שלוש פעמים ביד שמאל ומאז נותרתי עם צלקות אדומות, ארוכות ומכוערות. הצלחתי לקחת ממנו את הסכין (פתחתי לו את האצבעות ולקחתי אותה) והפלתי אותו על הריצפה. בשלב הזה הייתי כל כך עצבני שהרמתי את המשקולת שבעזרתה הוא ניסה לפגוע בי והכנסתי לו אותה ישר לתוך הברך הימנית בעוצמה. הוא התחיל לבכות ולצרוח והחברים הערבים שלו ניסו לפגוע בי, אבל הרומנים שהיו שם הגנו עלי. בסוף הזמינו משטרה ואמבולנס (החוק הרומני מחייב להזמין גם משטרה אחרי אירוע אלים שבו נפגעו אנשים) שלקח אותו לבית החולים ואני טופלתי במקום. היד שלי היתה מכוסה בדם ונזקקתי לשלושה תפרים. עד עכשיו נשארו לי שם צלקות אדומות. לאחר מכן הייתי 6 שעות במעצר, ושבוע לאחר מכן היה לי משפט. רכשתי עורכת דין טובה, ויצאתי חצי זכאי. 90% מהראיות היו לטובתי: מצלמות המעקב במכון תיעדו את כל מה שקרה שם והיו 13 אנשים שראו את מה שקרה והעידו לטובתי במשפט. הואשמתי בשני סעיפים:
- שימוש מופרז באלימות - יצאתי זכאי בגלל שעשיתי זאת מתוך הגנה עצמית.
- גרימת נזק גופני לאדם אחר - יצאתי אשם בגלל הנזק הכבד שנגרם לרגל שלו. הוא ישאר צולע לכל ימי חייו.
בסוף הייתי חייב לשלם את הוצאות הטיפול שלו, 1,000 יורו.

הערבוש הזה, יצא אשם על תקיפה, גרימת נזק גופני לאדם אחר, ניסיון לרצח והחזקת נשק ללא רשיון. העונש המינימלי על החזקת נשק קר ללא רשיון ברומניה הוא 6-18 חודשי מאסר. הוא לא נשלח לכלא בגלל הנזק שנגרם לרגל שלו, אבל הויזה שלו בוטלה והוא נשלח חזרה לארץ יחד עם קרובי המשפחה שלו שהיו שם והוא חויב לשלם לי 750 יורו פיצויים.

בסוף הוצאתי רק 250 יורו, שווה את ההשקעה, אבל נשארתי עם טראומה לזמן ארוך. בכל פעם שאני מתהלך ברחוב יש לי תחושה שמישהו יתקוף אותי. כל הזמן אני חושב רק על שימוש באלימות ועל איך אני אגן על עצמי באופן אובססיבי. הפחד הכי גדול שלי הוא שהכלב הזה יתבע אותי בארץ. שם ניצחתי, כאן לא יהיה לי סיכוי, כי לערבים יש יותר זכויות מיהודים בארץ.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2007, 19:58:51 על ידי DJ Luminus »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שוב הותקפתי על ידי ערבי - זו הפעם הרביעית שזה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 08, 2007, 19:23:42 »
טיפלת בו יפה.
אבל היית יכול להוציא ממנו יותר כסף, אני חושב.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 09, 2007, 13:11:19 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
וואו.
ישר כוח על הגבורה.

רפואה שלמה וכל הפורום מאחוריך.

ובדבר אחד אתה צודק, בארץ הייתי יושב כמה שנים בכלא בטוח, ואילו הערבי היה צוחק כל הדרך לבית משפט.

רגע, אולי בגלל זה לא שמענו ממך הרבה זמן בפורום?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כן, כמעט לא היה לי זמן לפורום.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יישר כח!
אני הייתי הורג אותו במקום בידיים.

אתה מוכן לספר על האירועים הקודים שהיו לך עם בני הישמאל האלה?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2007, 19:33:38 על ידי אלירן »

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כשהייתי בן 15, ביום שישי 15/10/1999 עברתי עם חבר שלי ליד קניון בת-ים ופתאום רץ אלי איזה ערבי והכניס לי סטירה חזקה בעורף, בעט לי ברגליים והפיל אותי על המדרכה. אחר כך הצטרפו אליו עוד שניים או שלושה ערבים נוספים והם התחילו לבעוט בי. שניים אחרים תפסו את החבר שלי ואיימו עליו ושדדו אותו עם סכין. הם לקחו לי את הארנק והפלאפון, הרימו אותי וזרקו אותי על הכביש. שתי בחורות שראו מהמכונית מה קרה לי באו ועזרו לי לקום. אחר כך הלכתי לסבתא שלי שגרה לא רחוק משם, התקשרתי לכמה חברים (גרוזינים) והבאתי כנופיה שלמה לסטיגמה/ג'ונגל קלאב (דיסקוטק שהיה קיים בזמנו במרתף הקניון). שם תפסנו שניים מהערבושים האלה וקרענו להם ת'צורה.

בסתיו 2003 התחלתי ללמוד באוניברסיטה ברומניה. היו איתי ארבעה ערבושים בקבוצה: ערבי וערביה מהשטחים, מצרי, ועיראקית. העירקית לא הביאה שנאה כלפי, והיתה דוקא נחמדה אלי (היא נוצריה), אבל האחרים (מוסלמים) לא הפסיקו להציק לי. הערבושה מהשטחים עד היום מסתכלת עלי במבט עוין בכל פעם שהיא רואה אותי (היא יודעת שאני לא יהודי, אבל היא עדיין שונאת אותי). הערבוש מהשטחים תקף אותי מילולית והמצרי כמובן עזר לו. הוא היה כותב על הלוח כל מיני שטויות בערבית (אני יודע לקרוא ערבית) כמו "כוס אום איסראיל", "איטבאח אל-יאהוד", וכדומה. אני כמובן צחקתי לו בפרצוף בכל פעם. יום אחד הערבוש התייאש כי הוא הבין שזה לא מזיז לי, אז הוא עבר לאלימות פיסית. בסוף הייתי כל כך עצבני שלא יכולתי לשלוט בעצמי יותר, ופוצצתי אותו במכות (גם אני נפצעתי). מאז לא ראיתי אותו באוניברסיטה יותר, אבל החבר המצרי שלו מיד שינה את היחס שלו כלפי והתחיל להתנהג אלי יפה, עד שבסוף גם אותו העיפו מהאוניברסיטה.

בנובמבר (או דצמבר, אני לא זוכר) 2006 תיקלטתי במסיבה במועדון בבוקרשט, ושני ערבים מהגליל שידעו שאני אזרח ישראלי זרקו עלי כל מיני דברים והצדיעו לי הצדעה נאצית. הם גם תקפו מינית בחורה אחת שרקדה במועדון (תפסו לה בשד). בסוף קראתי לסדרנים והם זרקו אותם בכוח משם.

Aaron

• אורח
די ג'י לומינוס, אתה גיבור, יישר כח, כל הכבוד!  O0
תודה לה' שלא נפגעת קשה מהסכין והמשקולת. איזה כיף לדעת שהערבי הזה יהיה צולע כל ימי חייו. רק לא הבנתי מה ערבי מהגליל עושה ברומניה?
ואל תדאג, הוא לא יתבע אותך בישראל. לא נראה לי שגם החוק מאפשר את זה. המשפט נעשה ברומניה והפרשה כבר סגורה.

לפי כל הסיפורים שלך, זה נראה כאילו רומניה הפכה לאיזה חממה לערבושים מכל העולם.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 08, 2007, 19:59:32 »
כל הכבוד DJ אבל אני לא מבין משהו:
אם אתה לא יהודי, למה הערבי קרא לך 'יהודון'?

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כשהייתי בן 15, ביום שישי 15/10/1999 עברתי עם חבר שלי ליד קניון בת-ים ופתאום רץ אלי איזה ערבי והכניס לי סטירה חזקה בעורף, בעט לי ברגליים והפיל אותי על המדרכה. אחר כך הצטרפו אליו עוד שניים או שלושה ערבים נוספים והם התחילו לבעוט בי. שניים אחרים תפסו את החבר שלי ואיימו עליו ושדדו אותו עם סכין. הם לקחו לי את הארנק והפלאפון, הרימו אותי וזרקו אותי על הכביש. שתי בחורות שראו מהמכונית מה קרה לי באו ועזרו לי לקום. אחר כך הלכתי לסבתא שלי שגרה לא רחוק משם, התקשרתי לכמה חברים (גרוזינים) והבאתי כנופיה שלמה לסטיגמה/ג'ונגל קלאב (דיסקוטק שהיה קיים בזמנו במרתף הקניון). שם תפסנו שניים מהערבושים האלה וקרענו להם ת'צורה.

בסתיו 2003 התחלתי ללמוד באוניברסיטה ברומניה. היו איתי ארבעה ערבושים בקבוצה: ערבי וערביה מהשטחים, מצרי, ועיראקית. העירקית לא הביאה שנאה כלפי, והיתה דוקא נחמדה אלי (היא נוצריה), אבל האחרים (מוסלמים) לא הפסיקו להציק לי. הערבושה מהשטחים עד היום מסתכלת עלי במבט עוין בכל פעם שהיא רואה אותי (היא יודעת שאני לא יהודי, אבל היא עדיין שונאת אותי). הערבוש מהשטחים תקף אותי מילולית והמצרי כמובן עזר לו. הוא היה כותב על הלוח כל מיני שטויות בערבית (אני יודע לקרוא ערבית) כמו "כוס אום איסראיל", "איטבאח אל-יאהוד", וכדומה. אני כמובן צחקתי לו בפרצוף בכל פעם. יום אחד הערבוש התייאש כי הוא הבין שזה לא מזיז לי, אז הוא עבר לאלימות פיסית. בסוף הייתי כל כך עצבני שלא יכולתי לשלוט בעצמי יותר, ופוצצתי אותו במכות (גם אני נפצעתי). מאז לא ראיתי אותו באוניברסיטה יותר, אבל החבר המצרי שלו מיד שינה את היחס שלו כלפי והתחיל להתנהג אלי יפה, עד שבסוף גם אותו העיפו מהאוניברסיטה.

בנובמבר (או דצמבר, אני לא זוכר) 2006 תיקלטתי במסיבה במועדון בבוקרשט, ושני ערבים מהגליל שידעו שאני אזרח ישראלי זרקו עלי כל מיני דברים והצדיעו לי הצדעה נאצית. הם גם תקפו מינית בחורה אחת שרקדה במועדון (תפסו לה בשד). בסוף קראתי לסדרנים והם זרקו אותם בכוח משם.
אילו היה לי קמצוץ מהאומץ שלך.

תגיד, אתה ג'אבר?
מה הגובה שלך?

אתה רב בשנה, יותר מה שאני רבתי כל החיים.

"כל הכבוד DJ אבל אני לא מבין משהו:
אם אתה לא יהודי, למה הערבי קרא לך 'יהודון'?"

כנראה שברומניה "יהודון" זאת קללה כזאת שהולכת לכל אחד.
כמו שנגיד אתה קורא לחברך הומו סתם, אז שם יהודון זאת מילה על תקן של מילת גנאי כזאת שאין לה משמעות, זה רק כדי להעליב.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 08, 2007, 20:07:39 »
אני מנחש שהוא ענק 2.2 מטר או יותר  :)
כול הכבוד שנִכנסת בערבי הזה.
בארץ באמת היו מאשימים אותך בתקיפה של ערבי מִסכן והיית משלם כסף והא היה יוצא זכאי.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 09, 2007, 13:13:13 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 08, 2007, 20:20:25 »
די ג'י לומינוס, אתה גיבור, יישר כח, כל הכבוד!  O0
תודה לה' שלא נפגעת קשה מהסכין והמשקולת. איזה כיף לדעת שהערבי הזה יהיה צולע כל ימי חייו. רק לא הבנתי מה ערבי מהגליל עושה ברומניה?
ואל תדאג, הוא לא יתבע אותך בישראל. לא נראה לי שגם החוק מאפשר את זה. המשפט נעשה ברומניה והפרשה כבר סגורה.

לפי כל הסיפורים שלך, זה נראה כאילו רומניה הפכה לאיזה חממה לערבושים מכל העולם.

הערבי הזה היה סטודנט לרפואת שיניים. לפי מה שאמרה לי עורכת הדין שלי, הוא לא יוכל לתבוע אותי בארץ, אבל לך תדע, הכל יכול להיות במדינה המטורפת הזאת. יש רק 100,000 ערבים ברומניה, מתוכם רק 2,000 הם בעלי אזרחות רומנית. רב הערבים שנמצאים שם הם סטודנטים ואנשי עסקים. הערבים לא מעיזים לתקוף רומנים או לאנוס רומניות, כי הם יודעים שהרומנים לא פראיירים והם מפחדים מהם.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 08, 2007, 20:22:34 »
כל הכבוד DJ אבל אני לא מבין משהו:
אם אתה לא יהודי, למה הערבי קרא לך 'יהודון'?

הוא לא יכל לדעת. אמנם אני נראה יותר אירופאי מאשר יהודי (אני לבן כמו שלג), אבל יש לי מבטא ישראלי מובהק. לא ניתן לראות את ההבדל.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 08, 2007, 20:25:37 »
כל הכבוד !
אבל זה לא ממש הגיוני שהוא קיבל פיצויים גבוהים יותר, הוא חתך אותך עם סכין בידיים וזה יכל להרוג אותך (בידיים יש וורידים חשובים אם איני טועה), הוא יצא בזול לדעתי, היו צריכים להכניס אותו לכלא ואז לגרשו .

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 08, 2007, 20:41:41 »

אילו היה לי קמצוץ מהאומץ שלך.

תגיד, אתה ג'אבר?
מה הגובה שלך?

אתה רב בשנה, יותר מה שאני רבתי כל החיים.

"כל הכבוד DJ אבל אני לא מבין משהו:
אם אתה לא יהודי, למה הערבי קרא לך 'יהודון'?"

כנראה שברומניה "יהודון" זאת קללה כזאת שהולכת לכל אחד.
כמו שנגיד אתה קורא לחברך הומו סתם, אז שם יהודון זאת מילה על תקן של מילת גנאי כזאת שאין לה משמעות, זה רק כדי להעליב.

אני לא אמיץ, האמת היא שאני די פחדן. הבעיה שלי היא שרמת הטסטוסטרון בדם שלי גבוהה מאוד ואני גם סובל מלחץ דם גבוה (בגלל זה לא גוייסתי לצה"ל). שני אלה יחד הופכים אותי לטיפוס עצבני וחסר סבלנות. הערבי הזה עבר את הגבול ואני פשוט לא יכולתי לשלוט בעצמי.

אני לא בדיוק ג'אבר, רק 1.82 מטר. יש לי שרירים בגלל האימונים וכרס לא קטנה. כנראה רמת הטסטוסטרון הגבוהה שלי היא זו נותנת לי את הכוח והעוצמה שלי.

הוא לא יכל לדעת שאני לא יהודי. אמנם אני נראה יותר אירופאי מאשר יהודי (אני לבן כמו שלג), אבל יש לי מבטא ישראלי מובהק. לא ניתן לראות את ההבדל.

הרומנים ברובם לא אנטישמים, במיוחד לא בני הדור הצעיר. המילה ז'ידן (Jidan ,"יהודון" ברומנית) לא כל כך נפוצה ברומניה. הרומנים משתמשים בה לפעמים כשהם מדברים על יהודים לא מתוך אנטישמיות אלא מתוך בורות (הרומנים די טיפשים). רב הרומנים לא יודעים שברומנית אומרים Evreu ולא Jidan. הערבי פנה אלי בעברית כשהוא קרא לי "יהודון".

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 08, 2007, 20:45:10 »
כל הכבוד !
אבל זה לא ממש הגיוני שהוא קיבל פיצויים גבוהים יותר, הוא חתך אותך עם סכין בידיים וזה יכל להרוג אותך (בידיים יש וורידים חשובים אם איני טועה), הוא יצא בזול לדעתי, היו צריכים להכניס אותו לכלא ואז לגרשו .

הוא חתך אותי בחלק הקדמי של היד העליונה, שם אין הרבה ורידים. הנזק שגרמתי לו הרבה יותר כבד מהנזק שהוא גרם לי. אצלי אלו רק שלוש צלקות, אצלו מדובר בנכות (צליעה) לכל החיים.

Aaron

• אורח
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 08, 2007, 21:13:14 »
העיקר עשית צדק. הערבי קיבל את הראוי לו.

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 09, 2007, 02:21:53 »
למה אתה לא חי בארצך יהודי יקר?  ???
כהנא צדק!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 09, 2007, 02:59:39 »
הוא לא יהודי.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 09, 2007, 13:07:58 »
אם חס וחלילה זה יגיע לבתי המשפט בארץ אני מוכן לעזור לך כמה שאוכל, ואני בשיא הרצינות מדבר.

לפחות עשית אותו לנכה, פציעות בברך לא נשכחות. :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 09, 2007, 13:15:39 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 09, 2007, 13:14:13 »
למה אתה לא חי בארצך יהודי יקר?  ???
הוא לא יהודי, הוא נוצרי, אבל הוא בהחלט משלנו.
להמון יהודים יש מה ללמוד ממנו.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 09, 2007, 13:17:41 »
כל הכבוד, DJ !

איזה סיפור מדהים!

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 10, 2007, 10:01:12 »
כל הכבוד על האומץ! ככה צריך! קרה גם לי משהו דומה:
לפני שנה, סתם הלכתי בערב בים(10 בערב משהו כזה) אני סתם הולך, כדי להגיע מהים חזרה לטיילת החוף, אני מקצר דרך גבעה כזאת עם שיחים.
פתאום קופץ עליי איזה ערבוש, בן 35 משהו כזה. די שמן, ניסה לחטוף אותי. התחמקתי ממנו, ורצתי אחורה, הוא התחיל לרוץ אחרי, הבאתי לו בעיטה באף פגעתי אני חושב, הוא התקפל, ואז הבאתי לו עם המרפק בגב והוא נפל. תפסתי אותו בגרון מאחור וניסיתי לחנוק אותו. הוא כמעט נחנק למוות.
ופתאום אני רואה מישהו רץ לכיוון שלי, וצועק "ילד, תעזוב אותו מיד!". אז עזבתי אותו ורצתי. התסכלתי אחורה אל האיש שרץ עזר לו לקום ואז שמעתי משהו בערבית וברחתי...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 05:25:27 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק מ!ר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • ימח שימם של כל הערבים !!!!
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 10, 2007, 15:09:33 »
ימח שימם של כל הערבים!
בס"ד
יש רק מלך אחד וקוראים לו הקב"ה
יבנה המקדש יחרב המסגד
ימח שימם של כל הערבים!

מנותק יונתן היהודי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 10, 2007, 16:34:25 »
כל הכבוד ,עכשיו הערבוש המסריח פיסח ,מגיע לו (חבל שלא מת)
 :knuppel2:

תהיה בריא.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 10, 2007, 18:16:09 »
באמת כול הכבוד.
תמשיך ככה!
הם מבינים רק מכות!