כתב נושא: שוב הותקפתי על ידי ערבי - זו הפעם הרביעית שזה  (נקרא 7159 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שוב הותקפתי על ידי ערבי - זו הפעם הרביעית שזה
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 10, 2007, 18:30:24 »
כל הכבוד על האומץ! ככה צריך! קרה גם לי משהו דומה:
לפני שנה, סתם הלכתי בערב בים(10 בערב משהו כזה) אני סתם הולך, כדי להגיע מהים חזרה לטיילת החוף, אני מקצר דרך גבעה כזאת עם שיחים.
פתאום קופץ עליי איזה ערבוש, בן 35 משהו כזה. די שמן, ניסה לחטוף אותי. התחמקתי ממנו, ורצתי אחורה, הוא התחיל לרוץ אחרי, הבאתי לו בעיטה באף פגעתי אני חושב, הוא התקפל, ואז הבאתי לו עם המרפק בגב והוא נפל. תפסתי אותו בגרון מאחורה, וניסיתי לחנוק אותו, הוא כמעט נחנק למוות.
ופתאום אני רואה משיהו רץ לכיוון שלי, וצועק "ילד תעזוב אותו מיד!" אז עזבתי אותצו ורצתי. התסכלתי אחורה, האיש שרץ עזר לו לקום ואז שמעתי משהו בערבית וברחתי...

או ואו! מה, הם ניסו לחטוף אותך או משהו?  :o
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 05:25:57 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שוב הותקפתי על ידי ערבי - זו הפעם הרביעית שזה
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 11, 2007, 20:37:45 »
כל הכבוד על האומץ! ככה צריך! קרה גם לי משהו דומה:
לפני שנה, סתם הלכתי בערב בים(10 בערב משהו כזה) אני סתם הולך, כדי להגיע מהים חזרה לטיילת החוף, אני מקצר דרך גבעה כזאת עם שיחים.
פתאום קופץ עליי איזה ערבוש, בן 35 משהו כזה. די שמן, ניסה לחטוף אותי. התחמקתי ממנו, ורצתי אחורה, הוא התחיל לרוץ אחרי, הבאתי לו בעיטה באף פגעתי אני חושב, הוא התקפל, ואז הבאתי לו עם המרפק בגב והוא נפל. תפסתי אותו בגרון מאחורה, וניסיתי לחנוק אותו, הוא כמעט נחנק למוות.
ופתאום אני רואה משיהו רץ לכיוון שלי, וצועק "ילד תעזוב אותו מיד!" אז עזבתי אותצו ורצתי. התסכלתי אחורה, האיש שרץ עזר לו לקום ואז שמעתי משהו בערבית וברחתי...