כתב נושא: פראייר, מפגר ובוגד מי שמתגייס לצבא הליקוק לישמעאל  (נקרא 18217 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה לא ימני, ימני איננו מוכן לוותר ולו על מילימטר מפאת העובדה שכל השטח שבין שתי הנהרות היינו יהודי, אין סיבה לגיטימית לנוכחותנו פה מלבד סיבה זו, עד פה הבנו ( בלפור, סן רמו, לא רלוונטי מבחינתי)? ימני מבין שיש לטפל בבעיה ששמה אסלאם כיאות, ימני איננו מגבב שטויות וטוען שישנם חפים מפשע לאחר שטענה זו הופרכה על ידי והן על ידי אחרים פה בפורום, לכן כדי שתבדוק היטב עם מי אתה מזדהה , כי אם הימין, צר לי את לא.
הטענה הופרכה?
אם זה היה מופרך, אנחנו לא היינו פה כבר.
עיקר המודיעין(שזה אחד הדברים הכי חשובים בצבא) הוא ממשתפי פעולה ערבים.
מה שאומר - ערבים, מוסלמים, המגדירים עצמם "פלסטינים", ולא מסכימים עם הג'יהאד ועוזרים לישראל להילחם בו.
בלעדיהם...המודיעין שלנו כנראה היה נפגע קשות, והרבה מאוד פעולות טרור לא היינו מצליחים לסכל.
ותיהיה בטוח שמעט הפעולות שאתה רואה עליהן מידע בתקשורת זה אחוז מאוד מאוד קטן מהדברים שצה"ל יודע עליהם...
ואני מבין שצריך לטפל בבעיית הטרור בצורה רצינית, ולמחוק אותם גם במחיר של פגיעה בחפים מפשע, פשוט כי אין ברירה אחרת.

ואני לא חושב שצריך לוותר על שטחים שבשליטתנו, והמחדל הכי גדול שנמשך כבר מאז 73 זה שאנחנו מפחדים לכבוש שטחים נוספים במלחמות.
אבל שטחים שכבר לא בשליטתנו...זה עניין מאוד בעייתי.
בעזה למשל אני חושב שצריך על כל קסאם שיורים עלינו למחוק את השטח שבין שיגור הקסאם לגבול עם ישראל, ולהפוך את זה לשטח מת שאליו מי שנכנס מופצץ מיד. או אפילו להטמין מוקשים אם תנאי הטח מאפשרים זאת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הטענה הופרכה?
אם זה היה מופרך, אנחנו לא היינו פה כבר.
עיקר המודיעין(שזה אחד הדברים הכי חשובים בצבא) הוא ממשתפי פעולה ערבים.
מה שאומר - ערבים, מוסלמים, המגדירים עצמם "פלסטינים", ולא מסכימים עם הג'יהאד ועוזרים לישראל להילחם בו.
בלעדיהם...המודיעין שלנו כנראה היה נפגע קשות, והרבה מאוד פעולות טרור לא היינו מצליחים לסכל.
ותיהיה בטוח שמעט הפעולות שאתה רואה עליהן מידע בתקשורת זה אחוז מאוד מאוד קטן מהדברים שצה"ל יודע עליהם...
ואני מבין שצריך לטפל בבעיית הטרור בצורה רצינית, ולמחוק אותם גם במחיר של פגיעה בחפים מפשע, פשוט כי אין ברירה אחרת.
ואני לא חושב שצריך לוותר על שטחים שבשליטתנו, והמחדל הכי גדול שנמשך כבר מאז 73 זה שאנחנו מפחדים לכבוש שטחים נוספים במלחמות.
אבל שטחים שכבר לא בשליטתנו...זה עניין מאוד בעייתי.
בעזה למשל אני חושב שצריך על כל קסאם שיורים עלינו למחוק את השטח שבין שיגור הקסאם לגבול עם ישראל, ולהפוך את זה לשטח מת שאליו מי שנכנס מופצץ מיד. או אפילו להטמין מוקשים אם תנאי הטח מאפשרים זאת.
99.99% מהמשת"פים עושים את זה בגלל כסף או טובת הנאה אחרת, או לחלופין כי סוחטים אותם, זה טריק מודיעיני עתיק יומין, אף אחד לא עושה את זה מאהבת מרדכי או כמעט לא משנאת המן אלא אם כן יש לו נגדם ונדטה אישית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כששני עמים נמצאים במלחמה, ההגדרה שלהם אחד כלפי השני זה אויב. היחידים בעם שלנו שלא מוגדרים אויב מבחינת הערבים הם שלום עכשיו ודומיהם. ולא הם לא מוגדרים " כאלה שרק רוצים לחיות בשקט", הם מוגדרים כמשת"פים. העם הערבי מבחינתי מחולק ל2. משתפ"ים ואויבים. וכן יש יותר אכזריים ופחות אכזריים. היותר אכזרי יחסל משפחה של יהודים עם חיוך, הפחות אכזרי אפילו לא יסתער, הוא רק יתמוך כלכלית, והאחר רק יצא להפגנות, והאחר לא יעשה כלום. אבל הם כולם כולל כולם אויבים. לא מעניין אותי אם הוא מכין קסאמים או לאפות למחייתו, הוא אויב. עצם העובדה שהוא ערבי, והמצב הנתון הוא של מלחמה בין העם היהודי לעם הערבי, העובדה הזו הופכת אותו לאויב.

מה צריך לעשות עם האויבים? לדעתי גירוש/חיסול, כל אחד והבחירה שלו.   

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
היחידים בעם שלנו שלא מוגדרים אויב מבחינת הערבים הם שלום עכשיו ודומיהם.
ההגדרה שלנו למשת"פ שונה בתכלית מזו של הערבים.
מבחינת הערבים זה לא משנה אם אתה יהודי מתיוון או יהודי נאמן - כולנו "כופרים" ב"נביא" הפדופיל שלהם ולכן דמנו מותר.
ארגוני המתיוונים יותר גרועים בעיני הערבים אפילו יותר מאשר כהנא.
הערבים אמנם מנצלים את השנאה העצמית של נעמי חזן שר"י וחבריה אבל תהיה בטוח שהם יהיו הראשונים להישחט ע"י הערבים ברגע שתהיה להם שליטה ח"ו.
אפשר להגיד הכל על הערבים, אבל דבר אחד הוא נכון - הם לא אוהבים בוגדים (וזה נכון גם לבוגדים בקרב האוייב).
הערבים יודעים שאדם שבגד בעמו הוא אדם ללא עקרונות וכבוד לאומי (ולמרות שכרגע הם בני בריתם של המתיוונים, זה לא אומר שהערבים מעריכים את הבוגדים מהצד שלנו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד
יברך אלוהים את כל לוחמי צבא ההגנה לישראל! השתמטות היא מעשה אנטי-פטריוטי, לא משנה אם היא על רקע אידאולוגי שמאלי או ימני.

תגיד את זה לחולה נפש מהתנועה שלך שידוע גם כ"רון בן מיכאל". הבן אדם נעל וצנזר דיון על צה"ל והכפיש את הארגון שבזכותו הוא יכול לשבת ולפזר שנאה מהנוחיות של הבית שלו. השתמטות היא בהחלט מעשה לא ראוי וחייבים להוקיע אותה ללא קשר למניע.

נ"ב

רון, הגיעה לאוזני שמועה שהשחרור הוא על סעיף נפשי. זה נכון?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ההגדרה שלנו למשת"פ שונה בתכלית מזו של הערבים.
מבחינת הערבים זה לא משנה אם אתה יהודי מתיוון או יהודי נאמן - כולנו "כופרים" ב"נביא" הפדופיל שלהם ולכן דמנו מותר.
ארגוני המתיוונים יותר גרועים בעיני הערבים אפילו יותר מאשר כהנא.
הערבים אמנם מנצלים את השנאה העצמית של נעמי חזן שר"י וחבריה אבל תהיה בטוח שהם יהיו הראשונים להישחט ע"י הערבים ברגע שתהיה להם שליטה ח"ו.
אפשר להגיד הכל על הערבים, אבל דבר אחד הוא נכון - הם לא אוהבים בוגדים (וזה נכון גם לבוגדים בקרב האוייב).
הערבים יודעים שאדם שבגד בעמו הוא אדם ללא עקרונות וכבוד לאומי (ולמרות שכרגע הם בני בריתם של המתיוונים, זה לא אומר שהערבים מעריכים את הבוגדים מהצד שלנו).

ידוע שגורלם זהה לשאר היהודים, אבל כשהאויב מדבר על שלום עכשיו ודומיו, הוא מדבר עליהם באותה צורה שהוא מדבר על המשת"פים שבקירבו.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
ידוע שגורלם זהה לשאר היהודים, אבל כשהאויב מדבר על שלום עכשיו ודומיו, הוא מדבר עליהם באותה צורה שהוא מדבר על המשת"פים שבקירבו.
בדיוק.
מבחינת הערבים אין הבדל ממשי בין הבוגדים שלנו לבוגדים שלהם (רק אצלנו עושים הפרדה וחושבים שהמשתפ"ים עושים את מה שעושים מתוך מצפון או משהו דומה).
כרגע ארגונים כמו "שלום עכשיו" ו"בצלם" משרתות את המטרה של הערבים, אבל ברגע שהתועלת בהם תסתיים הערבים ישחטו אותם ראשונים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
יברך אלוהים את כל לוחמי צבא ההגנה לישראל! השתמטות היא מעשה אנטי-פטריוטי, לא משנה אם היא על רקע אידאולוגי שמאלי או ימני.
ב"ה

אני איתך אחי!.ואני בטוח שאנחנו לא לבד.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אני איתך.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד

גם אני ,מסכים ומחזק . . .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
התגייסתי באוגוסט 2005, שבועיים לפני הגירוש הנוראי שנקרא ''התנתקות''. בנוסף להיותי בעל אידאולוגיה ימנית, אני בן למשפחה שהתגוררה בנווה דקלים. ואני מוכרח לומר שהייתה לי דילמה קשה... חשבתי שאולי כדאי לי לא להתגייס לצבא שמגרש את משפחתי מביתה כדי לתת אותו לערבים. אך מיד התביישתי בעצמי. התביישתי שאפילו חשבתי על זה. צה''ל זה דבר קדוש. הגנה על עם ישראל זה מעשה קודש. וכל לוחם שמשרת את המולדת הוא קדוש וצדיק, גם אם הוא יהודי, רוסי-נוצרי, דרוזי, יהודי-רפורמי או לא משנה מה! לוחם שמגן על עם ישראל ובעיקר זה שנהרג על הגנת ישראל, יש לי כבוד אליו! מי שמעודד השתמטות איננו ציוני בעיניי, איננו ימני ובטוח שאיננו פטריוט. צה''ל אכן ביצע מעשים שליליים - אך זוהי אשמת הממשלה המושחתת הארורה. הצבא איננו אשם - הוא כלי בידי השטן השמאלני. ברגע שתהייה ממשלה ימנית אמיתית עם אמונה בקדוש ברוך הוא, הצבא יהיה מוסרי וחזק כאחד. ושוב, יברך ה' את כל לוחמי צה''ל. אני מעודד כל אחד ואחד כאן, אם הוא צעיר מספיק, להתנדב ליחידה קרבית - כך תוכלו באמת לסייע לעם ישראל בצורה משמעותית.
עדן איסקוביץ

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
התגייסתי באוגוסט 2005, שבועיים לפני הגירוש הנוראי שנקרא ''התנתקות''. בנוסף להיותי בעל אידאולוגיה ימנית, אני בן למשפחה שהתגוררה בנווה דקלים. ואני מוכרח לומר שהייתה לי דילמה קשה... חשבתי שאולי כדאי לי לא להתגייס לצבא שמגרש את משפחתי מביתה כדי לתת אותו לערבים. אך מיד התביישתי בעצמי. התביישתי שאפילו חשבתי על זה. צה''ל זה דבר קדוש. הגנה על עם ישראל זה מעשה קודש. וכל לוחם שמשרת את המולדת הוא קדוש וצדיק, גם אם הוא יהודי, רוסי-נוצרי, דרוזי, יהודי-רפורמי או לא משנה מה! לוחם שמגן על עם ישראל ובעיקר זה שנהרג על הגנת ישראל, יש לי כבוד אליו! מי שמעודד השתמטות איננו ציוני בעיניי, איננו ימני ובטוח שאיננו פטריוט. צה''ל אכן ביצע מעשים שליליים - אך זוהי אשמת הממשלה המושחתת הארורה. הצבא איננו אשם - הוא כלי בידי השטן השמאלני. ברגע שתהייה ממשלה ימנית אמיתית עם אמונה בקדוש ברוך הוא, הצבא יהיה מוסרי וחזק כאחד. ושוב, יברך ה' את כל לוחמי צה''ל. אני מעודד כל אחד ואחד כאן, אם הוא צעיר מספיק, להתנדב ליחידה קרבית - כך תוכלו באמת לסייע לעם ישראל בצורה משמעותית.

"מוסרי"?  למי אנחנו בדיוק צריכים להיות מוסריים? לערבים מחבלים מרצחים נאצים?
מי שמרחם על אכזרים סופו להתאכזר לרחמנים. כשאתה מוסרי לערבים הנאצים אתה לא מוסרי לעמך.
אני מעדיף להיות מוסרי לעם שלי- עם ישראל!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
"מוסרי"?  למי אנחנו בדיוק צריכים להיות מוסריים? לערבים מחבלים מרצחים נאצים?
מי שמרחם על אכזרים סופו להתאכזר לרחמנים. כשאתה מוסרי לערבים הנאצים אתה לא מוסרי לעמך.
אני מעדיף להיות מוסרי לעם שלי- עם ישראל!
הבנת הנקרא, ילדון!
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הבנת הנקרא, ילדון!

הבנתי מה שהוא כתב.
אל תקרא לי ילדון יהודון גלותי קטן.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כנראה שלא הבנת.
אף אחד לא אומר שצריך להתייחס ברחמנות למחבלים(חוץ מהשמאל הקיצוני).
לנהוג במוסריות זה אומר(לדעתי לפחות) לפגוע כמה שיתר במחבלים, ולהימנע ככל הניתן מפגיעה בחפים מפשע.

עדן - כל הכבוד!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
הבנתי מה שהוא כתב.
אל תקרא לי ילדון יהודון גלותי קטן.
הרשה לי לגחך...... :P

!ילדון!
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בסקלה המקובלת בציבור, אני מאוד ימני.
יחסית ל"ימין האמיתי"....ברור שלא, אבל אם מסתכלים על כלל האוכלוסיה ומה מוגדר ימני...אז אני ימני, ויש הרבה שאפילו מגדירים אותי כקיצוני(בגלל הדעות שלי לאיך צריך לטפל במחבלים ובמשפחותיהם).

אני לא מתכוון לאלה שרוצים לכבוש/לגרש אותנו, אני מדבר על אלה שרוצים רק לחיות בשקט, ולא להילחם בנו.
יש כאלה...והם לא אוייבים. הם אוכלוסייה מהקבוצה של האוייב שהאוייב שלנו שולט בהם...אבל הם עצמם לא נגדנו כך שגם לי אין שום דבר נגדם.
בקשר לכמה כאלה יש....זה כבר עניין של דעה, כי מן הסתם מספרים מדוייקים לא ניתן לדעת. ולא - גם אני לא חושב שזה כל כך הרבה.

גם לא אמרתי שצריך להקריב חיים של יהודים בגלל זה, פשוט ציינתי עובדה שהילד הזה עושה את זה בגלל רעב.
ברור שזה לא אמור לשנות כשמטפלים במקרה...ועדיף פשוט לירות בו אם הוא מסכן את חיי החיילים(לירות בו ולא לעצור כי מן הסתם מידע מודיעיני לא סביר שיהיה לילד בן 9 שניצלו ונתנו לו כמה עשרות שקלים כדי שילך להתאבד ולהרוג חיילים).
מה שכן, צריך לבדוק את הרקע של המשפחה.
אז אפשר לדעת, אם היא עודדה את זה - להפציץ להם את הבית כשהם בתוכו.
אם המשפחה לא עודדה את זה, לראות אם הם כועסים על אירגוני הטרור - לנצל את זה שיהיו לנו משתפי פעולה.

בס''ד

אתה שמאלני קיצוני. כשאתה אומר שיש מספר משמעותי של ערבים שלא רוצים להשמיד אותנו אתה משקר. כמעט כל הערבים מחשיבים אותנו כגזלנים שגנבו מהם את האדמה "שלהם". כל המוסלמים מאמינים בדת שמצווה אותם לכבוש את כל העולם. מאחר שאתה מכחיש את העובדות הללו, אתה מסכן את עם ישראל. כי אין לך את האומץ להתמודד בפני המציאות. אתה משלה את עצמך בגלל חוסר אומץ.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד

אתה שמאלני קיצוני. כשאתה אומר שיש מספר משמעותי של ערבים שלא רוצים להשמיד אותנו אתה משקר. כמעט כל הערבים מחשיבים אותנו כגזלנים שגנבו מהם את האדמה "שלהם". כל המוסלמים מאמינים בדת שמצווה אותם לכבוש את כל העולם. מאחר שאתה מכחיש את העובדות הללו, אתה מסכן את עם ישראל. כי אין לך את האומץ להתמודד בפני המציאות. אתה משלה את עצמך בגלל חוסר אומץ.

אני לא הולך להתווכח איתך על המספרים, כי זה באמת חסר תועלת מאחר ואין נתונים על זה.
בכל מקרה, אני תומך בלהרוג את המחבלים מבלי להתחשב בכך שהם מתחבאים מאחורי אזרחים תמימים וילדים שגם יפגעו. ואני לא חושב שאנחנו צריכים לתת שטחים...אלא רק כשתוקפים אותנו אז לקחת עוד שטחים.
אז אם אני שמאל קיצוני לדעתך....אז מה זה אלה שמוגדרים בציבור כשמאלנים(שחושבים שצריך יותר להקשיב לארה"ב ולהקפיא את הבנייה, ושלא צריך להרוג מחבלים אם הם מתחבאים מאחורי אזרחים...)?
ומה זה מבחינתך אלה שמוגדרים בציבור כשמאל קיצוני("בצלם" ודומיהם)?

באמת מסקרן אותי כבר לדעת...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ציטוט

אפילו אם חיילים או קצינים בוגדים שמאלנים, אתה מברך אותם? אפילו אם הם מלשינים שלא רוצים מדינה יהודית? אפילו אם הם משתפים פעולה עם האוייבים הרצחניים ביותר של עם ישראל?

אז אתה מברך את החיילים שרצחו 16 ניצולי שואה באלטלנה? הרי הייתה להם פקודה מדוד בן גוריון יש'''ו ויצחק רעבין יש''ו. אתה מברך אותם? אתה אומר שהם לא אשמים כי זה היה "הדרג הפוליטי" שציווה אותם לרצוח 16 גיבורי האצ''ל בדם קר?

אתה גם מברך את מגרשי היהודים?

עבודה הזרה הזאת מגעילה אותי כבר. אתם רואים איך החיילים המצרים מסרבים לפעול נגד המפגינים במצרים? החיילים המצרים הנאצים האלה מביישים את הרובוטים של צה''ל.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ב"ה

אני איתך אחי!.ואני בטוח שאנחנו לא לבד.

בס''ד

אתה לא ממוצא תימני? אתה סוגד ככה לממסד שחטף 10,000 תינוקות יהודים מתימן? צה''ל הוא אחד מהכלים של הממסד הבולשביקי. אילו היו לרובוטים של צה''ל פקודה לחטוף תינוקות יהודים, הם גם היו עושים את זה והיו אומרים שזה "הדרג הפוליטי" שאשם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

בס''ד

כבר כתבת שאתה רוצה שהקב''ה יברך אפילו חיילים שמאלניים - זה לא יקרה. כי שמאלניים בוגדניים מקוללים וארורים על ידי בורא עולם גם כשהם במדים. כשמתפללים שלוש פעמים כל יום למות מינים ומלשינים, לא אומרים שמינים ומלשינים מבורכים אם הם במדים.

עכשיו אתה כותב שאתה מברך אפילו את הערבים הרוסים ועוד גויים שמצטרפים לצה''ל כדי לקבל את כל ההטבות. גם הרוסים הנוצרים והדרוזים שהרביצו בברוטליות נאצית לגיבורים בעמונה אתה מברך? וגם את האלופים היהודונים שנתנו להם את הפקודות אתה מברך? גם את הגויים בצה''ל שהם אנטישמיים מרוסיה שהעם שלהם רצחו מאות אלפי יהודים הי''ד במשך מאות שנים - גם הם אתה מברך?

האם יש גויים טובים בצה''ל? יש. אבל הרוב לא.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא הולך להתווכח איתך על המספרים, כי זה באמת חסר תועלת מאחר ואין נתונים על זה.
בכל מקרה, אני תומך בלהרוג את המחבלים מבלי להתחשב בכך שהם מתחבאים מאחורי אזרחים תמימים וילדים שגם יפגעו. ואני לא חושב שאנחנו צריכים לתת שטחים...אלא רק כשתוקפים אותנו אז לקחת עוד שטחים.
אז אם אני שמאל קיצוני לדעתך....אז מה זה אלה שמוגדרים בציבור כשמאלנים(שחושבים שצריך יותר להקשיב לארה"ב ולהקפיא את הבנייה, ושלא צריך להרוג מחבלים אם הם מתחבאים מאחורי אזרחים...)?
ומה זה מבחינתך אלה שמוגדרים בציבור כשמאל קיצוני("בצלם" ודומיהם)?

באמת מסקרן אותי כבר לדעת...

בס''ד

אין נתונים??!! כל העולם הערבי התחיל מלחמה נגדנו. היו מלחמות בהן כל העולם הערבי קרא להשמיד אותנו ולבצע שואה נגדנו. לא היו קולות בין הערבים שאמרו "רגע למה להשמיד את ישראל? יש לנו 22 מדינות ערביות גדולות. למה לא לתת ליהודים לחיות בשלום במדינה הקטנטונת היחידה שלהם?" כמעט ולא היו קולות ערבים שאמרו את זה. עד עצם היום הזה, כל הערבים עדיין קוראים להשמדתנו.

אתה מנסה להקטין את זה. ואתה תמיד בא לפורום כדי להתווכח איתנו כשאנו מציעים פיתרונות. אז אתה שמאלני. תוכל להתשנות אך עד שתשתנה אתה שמאלני.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עד כמה שזכור לי, לירדן כבר ב73 הייתה הזדמנות מצויינת לפעול נגדנו כשהסיכוי שלנו לשרוד היו נמוכים במיוחד, אבל מלך ירדן בא והזהיר אותנו ולא הצטרפו למלחמה נגדנו.
ומן הסתם...אני לא מדבר על המדינות הערביות, שם ההסתה נגדנו הוטמעה טוב טוב באוכלוסיה, וגם אם יש בודדים שבעדנו הם יסתירו את זה כי הם ישחטו מהר מאוד.
אני מדבר על הארץ...בארץ יש ערבים שלא מעניין אותם פוליטיקה והם לא נגדנו, ויש אפילו כאלה שמתנדבים לצה"ל ליחידות הקרביות(למרות שזה כבר באמת מעטים מאוד), ומה שלא תגיד...עדיין כמעט כל העבודה של צה"ל זה נגד המחבלים.

ולמה לא ענית על השאלה שלי?
אם אני שמאל קיצוני, אז מה זה אלה שכן חושבים שצריך לוותר על שטחים ולהקשיב יותר לארה"ב ולא להרוג מחבלים אם הם מתחבאים מאחורי אזרחים?
ומה זה אירגונים כמו בצלם?

ותסתכל בבקשה בהודעה הפרטית ששלחתי לך...יש עוד אשכול שאני מחכה שם לתשובה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עד כמה שזכור לי, לירדן כבר ב73 הייתה הזדמנות מצויינת לפעול נגדנו כשהסיכוי שלנו לשרוד היו נמוכים במיוחד, אבל מלך ירדן בא והזהיר אותנו ולא הצטרפו למלחמה נגדנו.
ומן הסתם...אני לא מדבר על המדינות הערביות, שם ההסתה נגדנו הוטמעה טוב טוב באוכלוסיה, וגם אם יש בודדים שבעדנו הם יסתירו את זה כי הם ישחטו מהר מאוד.
אני מדבר על הארץ...בארץ יש ערבים שלא מעניין אותם פוליטיקה והם לא נגדנו, ויש אפילו כאלה שמתנדבים לצה"ל ליחידות הקרביות(למרות שזה כבר באמת מעטים מאוד), ומה שלא תגיד...עדיין כמעט כל העבודה של צה"ל זה נגד המחבלים.

אם אני שמאל קיצוני, אז מה זה אלה שכן חושבים שצריך לוותר על שטחים ולהקשיב יותר לארה"ב ולא להרוג מחבלים אם הם מתחבאים מאחורי אזרחים?

ותסתכל בבקשה בהודעה הפרטית ששלחתי לך...יש עוד אשכול שאני מחכה שם לתשובה.

ציטוט

בס''ד

שוב אתה מוכיח שאתה שמאלני. חוסיין מלך ירדן יש''ו תקף את ישראל במלחמת ששת הימים וציווה את הצבא הירדני "לרצוח את היאהודים בכל מקום שתמצאו אותם. ריצחו אותם עם הידיים שלכם, עם הצפירוניים והשיניים שלכם...." אך במלחמה, חוסיין וירדן איבדו את יהודה שומרון וירושלים. אז שש שנים אחרי כן, במלחמת יום הכיפורים, חוסיין וירדן לא פתחו חזית נגד ישראל בגבול שלהם, אולם ירדן כן שלחה את הצבא שלה לסוריה לעזור לסורים בחזית הצפונית. כל הזמן התקשורת הירדנית קראה לעוד שואה נגד עם ישראל, והתקשורת הירדנית קוראת לעוד שואה נגדנו עד היום. אם הם לא תוקפים אותנו כי הם מפחדים להפסיד, זה לא אומר שהם אל נאצים.

ציטוט

אז אתה אומר שאתה לא שמאלני כי יש אנשים יותר שמאלנים ממך? אולי יש. אבל זה לא אומר שגם אתה לא שמאלני. אתה פה בעיקר כדי להתווכח איתנו. רק שמאלנים היו עושים את זה.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני יותר שמאלני מכם, אבל עדיין אני נחשב לימני...
זה שאני לא מסכים אתכם והדעות שלי יותר שמאלה מכם לא אומר שאני שמאלני.
ובגלל זה נראה ממש מפגר שאתה אומר עוד שאני שמאל קיצוני....

ו...מלחמת ששת הימים הייתה לפני 73.
לא אמרתי שהם אוהבים אותנו, אמרתי שהם לא תוקפים אותנו ומבינים שעדיף שלא. ברור שזה בגלל פחד...
ועדיין מלחמת ששת הימים שינתה את היחס שלהם בצורה משמעותית.

ואגב, אם כבר נכנסו לזה...אני עוד מזמן אמרתי(לא יודע אם כתבתי את זה פה בפורום הזה) שלדעתי אחת הטעויות ההיסטוריות הגדולות שעשינו זה עם מצרים, שאחרי מלחמת יום כיפור ישר חתמנו על הסכם שלום ונתנו להם את סיני, במקום להתאושש להפיק לקחים ולחזק את צה"ל...ואז להחזיר למצרים מתקפה כואבת, שהייתה מאפשרת הסכם שלום ויחסים בדיוק כמו שהיו עד עכשיו בלי לתת להם את סיני.
עכשיו בדיוק זה התהליך שבו נשלם על הטעות ההיסטורית הזאת...

ואף ערבי היום הוא לא נאצי. הוא ערבי.
אפילו אחמדיניג'אד הוא לא נאצי...למרות שהוא כן גרוע כמו היטלר.
להסתכל על ערבים ולהגיד נאצים זה כמו להסתכל על כפית ולהגיד מזלג. אולי יש קווי דימיון...אבל זה משהו אחר.
וזה גם דיי זילות השואה...להגיד שמה שנעשה שם במימדים האלה(יותר מ6 מיליון יהודים שנרצחו במחנות השמדה ובאכזריות כזאת) זה כמו מה שהערבים עושים פה(כמה עשרות אלפים שנרצחו במשך כמה עשרות שנים).