כתב נושא: פראייר, מפגר ובוגד מי שמתגייס לצבא הליקוק לישמעאל  (נקרא 18079 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אפילו אם חיילים או קצינים בוגדים שמאלנים, אתה מברך אותם? אפילו אם הם מלשינים שלא רוצים מדינה יהודית? אפילו אם הם משתפים פעולה עם האוייבים הרצחניים ביותר של עם ישראל?

אז אתה מברך את החיילים שרצחו 16 ניצולי שואה באלטלנה? הרי הייתה להם פקודה מדוד בן גוריון יש'''ו ויצחק רעבין יש''ו. אתה מברך אותם? אתה אומר שהם לא אשמים כי זה היה "הדרג הפוליטי" שציווה אותם לרצוח 16 גיבורי האצ''ל בדם קר?

אתה גם מברך את מגרשי היהודים?

עבודה הזרה הזאת מגעילה אותי כבר. אתם רואים איך החיילים המצרים מסרבים לפעול נגד המפגינים במצרים? החיילים המצרים הנאצים האלה מביישים את הרובוטים של צה''ל.
ב"ה

למה תמיד ללכת לכיוון הזה?!
אני מברך את אותם אלה שנלחמו במלחמת לבנון השניה ועופרת יצוקה שהיו מוכנים למות למען העם והארץ אותם הילדים שרק גוייסו וכבר יצאו למלחמה את אותם אלה שהיו מוכנים לצאת לקרב יום לאחר חתונתם!.כל הכבוד לצה"ל!
« עריכה אחרונה: ינואר 30, 2011, 21:15:18 על ידי MATAN »

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ב"ה

אגב חיים גם הרב מאיר כהנא הי"ד שירת בצהל!.מה אתה אומר על זה???.איך הוא הסכים ללבוש את מדי "הנאצים" האלה?!.
אז לפני שאתם (מיעוט) משתלחים על צהל..
« עריכה אחרונה: ינואר 30, 2011, 21:30:15 על ידי MATAN »

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ת'כלס רון צודק  אבל  אני לא בעד להשתמט  מגיוס , אני פשוט אסרב לפקודות שמאלניות,

בלי צבא לאיזה עבודה אוכל להתקבל ?!
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ת'כלס רון צודק  אבל  אני לא בעד להשתמט  מגיוס , אני פשוט אסרב לפקודות שמאלניות,

ב"ה

רון טוען אחרת שאין בכלל מה להתקרב לגוף הזה שנקרא צה"ל!
הרוב פה בעד גיוס לצה"ל אבל ללא ביצוע פקודות שמאלנית (אם אתה קורה לזה ככה)

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ת'כלס רון צודק  אבל  אני לא בעד להשתמט  מגיוס , אני פשוט אסרב לפקודות שמאלניות,

ב"ה

אחי זה מה שרון טוען בעניין הזה ..ציטוט-
"חס ושלום. אולי יש כאן עוד גולשים שלא הבינו, אבל צבא ההשמדה לישראל הוא לא יישות לגיטימית לא בכלל ובודאי לא בפורום. רשמית, התנועה מתנגדת לגיוס לצבא שהתפרסם בעולם כצבא הראשון שהצליח לטהר את פלסטין מיאהודים, ושסגן הרמטכ"ל שלו קיבל את התפקיד עבור שבירת עצמות וגולגלות של יהודים בעמונה. ימח שמו, יאבד זכרו ויושמדו עקבותיו של צה"ל."  

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני יותר שמאלני מכם, אבל עדיין אני נחשב לימני...
זה שאני לא מסכים אתכם והדעות שלי יותר שמאלה מכם לא אומר שאני שמאלני.
ובגלל זה נראה ממש מפגר שאתה אומר עוד שאני שמאל קיצוני....

ו...מלחמת ששת הימים הייתה לפני 73.
לא אמרתי שהם אוהבים אותנו, אמרתי שהם לא תוקפים אותנו ומבינים שעדיף שלא. ברור שזה בגלל פחד...
ועדיין מלחמת ששת הימים שינתה את היחס שלהם בצורה משמעותית.

ואגב, אם כבר נכנסו לזה...אני עוד מזמן אמרתי(לא יודע אם כתבתי את זה פה בפורום הזה) שלדעתי אחת הטעויות ההיסטוריות הגדולות שעשינו זה עם מצרים, שאחרי מלחמת יום כיפור ישר חתמנו על הסכם שלום ונתנו להם את סיני, במקום להתאושש להפיק לקחים ולחזק את צה"ל...ואז להחזיר למצרים מתקפה כואבת, שהייתה מאפשרת הסכם שלום ויחסים בדיוק כמו שהיו עד עכשיו בלי לתת להם את סיני.
עכשיו בדיוק זה התהליך שבו נשלם על הטעות ההיסטורית הזאת...

ואף ערבי היום הוא לא נאצי. הוא ערבי.
אפילו אחמדיניג'אד הוא לא נאצי...למרות שהוא כן גרוע כמו היטלר.
להסתכל על ערבים ולהגיד נאצים זה כמו להסתכל על כפית ולהגיד מזלג. אולי יש קווי דימיון...אבל זה משהו אחר.
וזה גם דיי זילות השואה...להגיד שמה שנעשה שם במימדים האלה(יותר מ6 מיליון יהודים שנרצחו במחנות השמדה ובאכזריות כזאת) זה כמו מה שהערבים עושים פה(כמה עשרות אלפים שנרצחו במשך כמה עשרות שנים).

ציטוט
ו...מלחמת ששת הימים הייתה לפני 73.
לא אמרתי שהם אוהבים אותנו, אמרתי שהם לא תוקפים אותנו ומבינים שעדיף שלא. ברור שזה בגלל פחד...
ועדיין מלחמת ששת הימים שינתה את היחס שלהם בצורה משמעותית.

בס''ד

שום דבר לא השתנה לגבי המטרה שלהם. הם עדיין חולמים על השמדת ישראל וזה נראה מאוד מציאותי בעיניהם. אך הם מאמינים (בצדק) שקודם כדאי להחליש את ישראל דרך נסיגות מיהודה שומרון ירושלים ורמת הגולן. אם תקום מדינה "פלסטינית", אז ניתן להשמיד את ישראל שתהיה בגבולות התאבדותיים. לכן הערבים הנאצים מירדן יותר מסוכנים מהערבים הנאצים של חמאס כי עם חמאס לא יהיו הסכמי נסיגות.

ציטוט
ואף ערבי היום הוא לא נאצי. הוא ערבי.
אפילו אחמדיניג'אד הוא לא נאצי...למרות שהוא כן גרוע כמו היטלר.
להסתכל על ערבים ולהגיד נאצים זה כמו להסתכל על כפית ולהגיד מזלג. אולי יש קווי דימיון...אבל זה משהו אחר.
וזה גם דיי זילות השואה...להגיד שמה שנעשה שם במימדים האלה(יותר מ6 מיליון יהודים שנרצחו במחנות השמדה ובאכזריות כזאת) זה כמו מה שהערבים עושים פה(כמה עשרות אלפים שנרצחו במשך כמה עשרות שנים).

אתה שמאלני קיצוני כבר אמרתי? אתה אומר מה ששלום עכשיו וכל הבוגדים אומרים על הערבים הנאצים. כתבת לפני כן שיש ערבים שלא אכפת להם מהפוליטיקה. גם היו גרמנים בגרמניה הנאצית שלא היה אכפת להם מהפוליטיקה אבל הם שירתו בנאמנות בצבא הנאצי ורצחו מיליוני יהודים הי''ד. הערבים שרוצים בעיקר להרוויח כסף גם שונאים את היהודים ומקנאים ביהודים. הערבים האלה מאשימים את היהודים על הבעיות שיש להם. הערבים האלה מאמינים שכל ארץ ישראל שייכת אך ורק להם ושא''י נגזלה מהם. הערבים האלה מאוד רוצים את כל העושר והרכוש של היאהודים והם חולמים על לקיחת כל זה אחרי השמדת ישראל ח''ו. כלומר הערבים שלא מתעניינים בפוליטיקה תומכים גם הם בדרך שלהם בג'יהאד ובשואה חדשה. הערבים האדישים האלה לא שאהידים אבל הם מתרבים ומסכנים את הרוב היהודי בא''י. חבל שאתה לא מבין את זה ואתה חוזר על מה שהשמאל הקיצוני תמיד אומר לנו.

כל מי שרוצה השמדת היהודים הוא נאצי. זה אתה שגורם לזילות השואה כי אתה מסרב ללמוד את הלקח של השואה: שאסור לנו לתרץ ולהתעלם ולסבול כשגויים מבטיחים להשמיד אותנו. אם לא למדת את זה מהשואה, לא למדת כלום. ומה שאתה והשמאל והימין המזוייף אומרים לנו על הערבים הנאצים היום, זה בדיוק מה שיהודונים אמרו לנו לפני השואה כשג'בוטינסקי ניסה להזהיר את יהדות אירופה וכולם קראו לו משוגע מטורף קיצוני פנטי פשיסט וגזען.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ב"ה

אגב חיים גם הרב מאיר כהנא הי"ד שירת בצהל!.מה אתה אומר על זה???.איך הוא הסכים ללבוש את מדי "הנאצים" האלה?!.
אז לפני שאתם (מיעוט) משתלחים על צהל..

בס''ד

עבדתי עם מו''ר הרב מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד במשך 20 שנה. אז הכרתי את מו''ר היטב. הוא שירת בצה''ל לפני גוש קטיף. גם אני תמכתי בגיוס לפני גוש קטיף. אך אחרי הפשע הבלתי נסלח הזה כשהרובוטים של צה''ל גירשו בכוח 10,000 יהודים מאדמתם כדי למסור את האדמה הקדושה הזאת לבני עמלק, אחרי הפשע הזה הכל שונה לגמרי.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פראייר, מפגר ובוגד מי שמתגייס לצבא הליקוק ל&#
« להגיב #57 ב- : ינואר 30, 2011, 21:46:43 »
ב"ה

רון טוען אחרת שאין בכלל מה להתקרב לגוף הזה שנקרא צה"ל!
הרוב פה בעד גיוס לצה"ל אבל ללא ביצוע פקודות שמאלנית (אם אתה קורה לזה ככה)

מה אני אגיד לך בלי שירות בצבא לא תהיה עבודה ,אני לא אתגייס כי אני רוצה אני אתגייס כי אין לי ברירה. 
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אגב אני לא מגנה יהודים שמתגייסים. אני חושב שהם טועים. אם הם באמת יסרבו לגרש ולשתף פעולה עם כל גירוש, הם עדיין יהודים טובים. אך לדעתי היה יותר טוב להם לא להיות במצב כזה מילכתחילה.

אולם כשיש יהודונים שסוגדים לצה''ל בכל מחיר, זה מגעיל. צה''ל הוא האליל שלהם וזה לא משנה מה הצבא עושה. אם הם מגנים אותי ועוד יהודים שמתנגדים לגיוס מאז גוש קטיף, אז אנו מגיבים בהתאם.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הערבים שמאמינים שכל ארץ ישראל שייכת להם הם בעלי דעה וכן איכפת להם מפוליטיקה.
אי מדבר על הרבה כאלה שאין להם דעה פוליטית...פשוט חיים בארץ, לא מעניין אותם פוליטיקה...כמו שלאתאיסטים לא איכפת מדת, ככה להם לא איכפת מפוליטיקה ומהמלחמות האלה.
ובעזה...שם רבים חיים תחת שלטון שטובח בהם ללא חשבון, והיו מתים לחיות תחת שלטון ישראלי ולא להילחם בנו.

ולא כל מי שרוצה השמדת יהודים הוא נאצי. הוא כמו הנאצים.
ואני מבין שהמחבלים רוצים להשמיד אותנו ומבחינתם יום השואה זה יום חג ושאם הם היו יכולים הם היו עושים לנו הרבה יותר מזה. על זה אין פה שום ויכוח....
ואני אומר שצריך להשמיד אותם למרות שהם מתחבאים מאחורי אזרחים חפים מפשע שגם יפגעו.
אבל יש הבדל בין להגיד שהם כמו הנאצים רוצים להשמיד אותנו, ללהגיד שהם נאצים.
להגיד שהנאצים הם כמו הערבים זה לדעתי לזלזל בשואה ובמימדיה.....

ולגבי צה"ל
זה מדהים איך שאתה נדבק לדברים המעטים שצה"ל עשה שלא טובים(שהוא עשה בהוראת ממשלה), ומתעלם לחלוטין מהעבודה היום יומית שצה"ל עושה- מגן על מדינת ישראל.
אם צה"ל לא היה אפילו לשעה אחת...כבר לא היינו פה.
אני לא בעד גירוש של יהודים - אבל זאת לא אשמה של צה"ל.
נראה שאתה בכלל לא מבין איך המדינה הזאת פועלת...

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד

אתה שמאלני קיצוני. כשאתה אומר שיש מספר משמעותי של ערבים שלא רוצים להשמיד אותנו אתה משקר. כמעט כל הערבים מחשיבים אותנו כגזלנים שגנבו מהם את האדמה "שלהם". כל המוסלמים מאמינים בדת שמצווה אותם לכבוש את כל העולם. מאחר שאתה מכחיש את העובדות הללו, אתה מסכן את עם ישראל. כי אין לך את האומץ להתמודד בפני המציאות. אתה משלה את עצמך בגלל חוסר אומץ.

חיים, ראשית עלי להודות לך שאתה מציג את פניו האמיתיים של "הימין האמיתי", תודה לך על זאת, אתה משרת היטב את מטרות השמאל הישראלי.
ועכשיו, בהתייחס למה שאמרתי, ניתן רק לומר שאתה אינך מבין במיל את המצב בישראל, אינך רלוונטי ולא היית מעולם ולשמחתי גם לא תהיה. אין לך מושג, איך חיה מרבית האוכלוסייה הערבית בארץ ואת עמדותיהם הפוליטיות (אגב, אחוזי ההצבעה במגזר הערבי נמוכים בהרבה מאלו במגזר היהודי). להגיד לעמית שהוא משלה את עצמו בגלל חוסר אומץ זה קצת יומרני חיים... בהתחשב בזה שאתה חיי בסרט שכל הערבים חומדים לנו את המדינה בעודך חיי בארה"ב המשופעת ומעביר ביקורת על ימין ועל שמאל (בעיקר).

ערב טוב מדינת ישראל, ערב טוב פועלי העולם!
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ערב טוב מדינת ישראל, ערב טוב פועלי העולם!
ערב טוב בולוס פארח
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

עבדתי עם מו''ר הרב מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד במשך 20 שנה. אז הכרתי את מו''ר היטב. הוא שירת בצה''ל לפני גוש קטיף. גם אני תמכתי בגיוס לפני גוש קטיף. אך אחרי הפשע הבלתי נסלח הזה כשהרובוטים של צה''ל גירשו בכוח 10,000 יהודים מאדמתם כדי למסור את האדמה הקדושה הזאת לבני עמלק, אחרי הפשע הזה הכל שונה לגמרי.
ב"ה

עדיין הצבא לא היה מנוהל על ידי אותם האנשים שאתה רואה בהם סמל!.אז מאיפה ההתר להשתייך לקבוצה של לוחמים שנישלטים על ידי שמאלנים..שהאידואולגיה שלהם לא הולכת על פי הרב כהנא הי"ד.שאין לחיילים את האפשרות ללחוץ בכ"כ קלות על ההדק!.בצבא כזה הרב כהנא שירת?!.
אז התשובה היא כן!.פשוט הוא חשב אחרת מכמה אנשים פה שמתיימרים ללכת בדרכו מצד שני זה לא תמיד הולך ביחד עם דעותיהם!
"אפילו" מרזל תלמידו של הרב שחלק פה רואים בו דמות לחיקוי הוא נכה צה"ל!.ואני מאמין שהוא לא התלמיד היחיד ששירת בצבא!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אי מדבר על הרבה כאלה שאין להם דעה פוליטית...פשוט חיים בארץ, לא מעניין אותם פוליטיקה...כמו שלאתאיסטים לא איכפת מדת, ככה להם לא איכפת מפוליטיקה ומהמלחמות האלה.
ובעזה...שם רבים חיים תחת שלטון שטובח בהם ללא חשבון, והיו מתים לחיות תחת שלטון ישראלי ולא להילחם בנו.

ואני מבין שהמחבלים רוצים להשמיד אותנו ומבחינתם יום השואה זה יום חג ושאם הם היו יכולים הם היו עושים לנו הרבה יותר מזה. על זה אין פה שום ויכוח....
ואני אומר שצריך להשמיד אותם למרות שהם מתחבאים מאחורי אזרחים חפים מפשע שגם יפגעו.

ולגבי צה"ל
זה מדהים איך שאתה נדבק לדברים המעטים שצה"ל עשה שלא טובים(שהוא עשה בהוראת ממשלה), ומתעלם לחלוטין מהעבודה היום יומית שצה"ל עושה- מגן על מדינת ישראל.

בס''ד

ציטוט

איזה זילזול יש לך לערבים. אתה חושב שהם כמו היהודונים. אתה חושב שאין להם גאווה לאומית. הערבים לא כמו היהודונים. כמעט כל הערבים חולמים על השמדת ישראל. ולא הבנת מה שכתבתי. יש ערבים שחושבים בעיקר על המצב האישי שלהם. אבל אפילו הערבים האלה שונאים את היהודים ומאשימים את היהודים על הבעיות האישיות שיש להם. והערבים האלה מאוד מקנאים ביהודים. כמעט כל הערבים מאוד מקנאים ביהודים. אפילו ערבים שלא אכפת להם על פוליטיקה, כן אכפת להם על עתידה של ארץ ישראל כי זה משפיע על מצבם האישי. הערבים האלה חולמים על היום שבו הם יכולים לקחת את כל העושר והרכוש של היאהודים - והערבים חושבים שכל זה שייך להם.

אני גר עם ערבים כאן בארה''ב. זה לא כמו בא''י שברוב המקרים יהודים וערבים לא גרים ביחד. באמריקה כולם גרים ביחד. אז אני מכיר את המנטליות הערבית יותר טוב מרוב הישראלים. יתרה מזו, גרתי עם ערבים ומוסלמים 24 שעות ביממה במשך חמיש וחצי שנים כשהייתי בכלא באמריקה. יש אלפי ערבים בכלא בארה''ב. ממש גרתי איתם באותו תא 24 שעות כל יום. מעט מאוד יהודים עוברים חווייה כזאת.

ציטוט

אתה מגדיר את הערבים "חפים מפשע" למרות שהם תומכים במחבלים הנאצים. כמו שאמרתי אתה שמאלני טיפוסי. ואתה אומר שהמחבלים רוצים להשמיד אותנו, כאילו יש הבדל בין המטרה של המחבלים לבין המטרה של הערבים בכלל. יש ערבים שתומכים במחבלי פת''ח-אש''ף ויש ערבים שתומכים בחמאס. אין הבדל ביניהם לגבי המטרה הסופית שלהם. אבל כמעט ואין ערבים שתומכים בישראל.
מדוע אתה לא רוצה לקרוא לערבים נאצים? כי אתה מאמין שהם יותר טובים מהנאצים ואתה לא רוצה להתמודד עם המציאות שהם הנאצים של דורנו. מי שמציע השמדת היהודים הוא כן נאצי. אתה מבקש לטייח את הנאציות שלהם ואתה עוזר לאוייבינו כשאתה עושה את זה. אילו היינו מגדירים אותם כנאצים וחושפים אותם כנאצים, זה היה עוזר לישראל בדעת הקהל מאוד.

ציטוט
ולגבי צה"ל

איזה היגיון. צה''ל לא אשם בגירוש למרות שצה''ל עשה את הגירוש. אם צה''ל היה מסרב לעשות את הגירוש, לא היה גירוש. אם צה''ל היה עושה מה שהצבא המצרי עושה כשמסרבים לדכא את המפגינים המצרים - אם צה''ל היה עושה את זה, צה''ל היה מציל את המדינה. אבל במקום לסרב, הפושעים האלה ביצעו את הגירוש הבוגדני בהתלהבות. אני לא מציע לפרק את הצבא. אני מציע להפוך את הצבא לצבא יהודי פטריוטי אמיתי. אבל אי אפשר להשיג את זה אם סוגדים לצה''ל ומתרצים את הפשעים.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה אומר שחיית עם ערבים 24/7, ומדבר כאילו חיית עם כל הערבים בעולם.
לפי ההיגיון שלך, אם בכלא איתך היה פעיל בצלם, היית אומר שצריך להשמיד את היהודים....

כמו שאמרת בעצמך, אתה חי בארה"ב.
אתה קצת יותר מדי מתייחס לעניין של לאום...ולא מבין שיש אנשים שלא כמונו, בשבילם זה לא הרבה יותר מכותרת, וכל מה שמעניין אותם זה דברים כמו קריירה טובה, להקים משפחה...ואין להם שאיפות לאומיות כאלה ולא מתעסקים בזה בכלל(כמו הרבה מאוד יהודים בארץ).
וגם בעזה...לא כולם תומכים באחד מאירגוני הטרור. ותיהיה בטוח שיש רבים שבכלל היו מתים לחיות תחת שלטון ישראלי יהודי ושונאים את פת"ח ואת חמאס(ובצדק...טובחים בהם כמו כלום).

ואני לא רוצה לקרוא לערבים נאצים כי יש ערבים שלא רוצים להשמיד אותנו, לעומת הנאצים שזאת בדיוק הקבוצה שכן רוצה להשמיד אותנו(מתוך הגרמנים של שנות ה40).
וגם למחבלים אני לא קורא נאצים...פשוט כי הם לא נאצים. מבחינת הכוונות שלהם...הם גרועים כמו הנאצים. מבחינת המעשים לא(כי הם לא מצליחים), אבל בכל מקרה זה כמו.
ולהגיד שהמחבלים הם נאצים זה לזלזל בשואה ובמימדיה.
בשום מקום לא כתבתי שהמחבלים הם טובים, ושלא צריך להשמיד אותם. אני לא מזלזל ברוע ובאכזריות של המחבלים, פשוט אני מתייחס לשואה בצורה הראויה ומתייחס למימדיה.

ולגבי צה"ל...אתה כנראה באמת לא מבין איך הצבא עובד.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ב"ה

עדיין הצבא לא היה מנוהל על ידי אותם האנשים שאתה רואה בהם סמל!.אז מאיפה ההתר להשתייך לקבוצה של לוחמים שנישלטים על ידי שמאלנים..שהאידואולגיה שלהם לא הולכת על פי הרב כהנא הי"ד.שאין לחיילים את האפשרות ללחוץ בכ"כ קלות על ההדק!.בצבא כזה הרב כהנא שירת?!.
אז התשובה היא כן!.פשוט הוא חשב אחרת מכמה אנשים פה שמתיימרים ללכת בדרכו מצד שני זה לא תמיד הולך ביחד עם דעותיהם!
"אפילו" מרזל תלמידו של הרב שחלק פה רואים בו דמות לחיקוי הוא נכה צה"ל!.ואני מאמין שהוא לא התלמיד היחיד ששירת בצבא!

בס''ד

אתה הכרת את הרב כהנא יותר טוב ממני? אתה כותב שיש אנשים בפורום הזה ש"מתיימרים ללכת בדרכו". אתה אומר שאני רק "מתימר ללכת בדרכו"? אתה בכלל יודע מה הייתה דרכו?

לידיעתך יש הרבה אנשים ששירתו בצה''ל לפני גוש קטיף אך שלא היו משרתים בצה''ל אחרי גוש קטיף.

לא ענית לשאלות ששאלתי. אתה וכמה חברי הפורום אחרים הסכימו כשעדן כתב שיברך הקב''ה את כל החיילים כולל שמאלנים. אז אתה מברך את כל החיילים, אפילו בוגדים, מלשינים ורוצחים. אתה מברך את החיילים שרצחו 16 גיבורי האצ''ל באלטלנה? אתה מברך את החיילים שגירשו יהודים מגוש קטיף? אתה מברך את החיילים שהרסו את ביתו של נעם פדרמן ודרכו על התפילין והמזוזות וסיפרי הקודש שלו?

איך אנשי הערב רב צוחקים. יהודי ממוצא תימני מגן על הממסד שלהם בכזו התלהבות. אותו ממסד שחטף 10,000 תינוקות יהודיים.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני רק רוצה לעשות מעט סדר בדברים .
חיים ,אני מסכים איתך לגביי האופי של הערבים ומה שהם רוצים ומפנטזים לעשות לנו ,ח"ו .
עמית , כל הערבים שאינם רוצים לרצוח אותך ואינם מתעניינים בפוליטיקה ,להגדרתך, יהיו הראשונים לטבוח בך ולאנוס את נשותינו . כל זאת אם המצב ,ח"ו,יהיה בכי רע ואנו נהיה החלשים ,אזי הם (הערבים ה"ישראלים" התמימים. .)יהיו הראשונים להוכיח לאחיהם הערבים ,עוד לפני הפלישה הסופית שלהם,שהם
לא פחות מוסלמים מהם והם מבצעים את הגיהאד מבפנים . . באכזריות גדולה יותר מאחיהם (על מנת להציל את עורם ולא להיחשב כמשת"פים).

וחיים , הסיבה היחידה שאנו יכולים לחיות בביטחון (יחסי) ושכל הזוועות הללו לא מתרחשות זה בגלל הקב"ה שנותן לנו את צה"ל שיחסום את הברברים האלה בפועל .
בהחלט אני מקווה שהשם יתברך שומר וישמור על צה"ל ,אני בהחלט מברך את צה"ל ,כאירגון ששומר על ישראל ! ,כמובן שהצבא מורכב מאנשים ואיננו מושלם ,צה"ל מורכב גם משמאלנים וגם מגויים ,זה נכון .
אבל כל אדם שמגן על עמי ומוכן לחרף נפשו עבור ארץ ישראל ,יהודי ,נוצרי ,שמאלני ,ימני וכו . . מבורך הוא וגיבור הוא וכל אדם אשר פוגע ביהודים ולא משנה אם הוא לובש מדים ,מקולל הוא !

יש לעודד גיוס לצה"ל ,הוא מגיננו !  ,כחייל בעבר ומילואימניק בהווה
אין לנו ארץ אחרת ואין לנו צבא אחר שישמור עליה . . ודווקא אנשים כדוגמאת החברה מהפורום רק יכולים לעשות טוב אם יתגייסו וישפיעו על המערכת מבפנים .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אתה הכרת את הרב כהנא יותר טוב ממני? אתה כותב שיש אנשים בפורום הזה ש"מתיימרים ללכת בדרכו". אתה אומר שאני רק "מתימר ללכת בדרכו"? אתה בכלל יודע מה הייתה דרכו?

לידיעתך יש הרבה אנשים ששירתו בצה''ל לפני גוש קטיף אך שלא היו משרתים בצה''ל אחרי גוש קטיף.

לא ענית לשאלות ששאלתי. אתה וכמה חברי הפורום אחרים הסכימו כשעדן כתב שיברך הקב''ה את כל החיילים כולל שמאלנים. אז אתה מברך את כל החיילים, אפילו בוגדים, מלשינים ורוצחים. אתה מברך את החיילים שרצחו 16 גיבורי האצ''ל באלטלנה? אתה מברך את החיילים שגירשו יהודים מגוש קטיף? אתה מברך את החיילים שהרסו את ביתו של נעם פדרמן ודרכו על התפילין והמזוזות וסיפרי הקודש שלו?

איך אנשי הערב רב צוחקים. יהודי ממוצא תימני מגן על הממסד שלהם בכזו התלהבות. אותו ממסד שחטף 10,000 תינוקות יהודיים.
ב"ה

ברור חיים שאותם האנשים שהזכרתה הם מחוץ לתחום..
למה סתם להתפס בקטנות?!.מאיפה אתה מביא את זה שכוונתי לאותם האנשים שהזכרתה?!
למה לי להגן על הממסד?!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני רק רוצה לעשות מעט סדר בדברים .
חיים ,אני מסכים איתך לגביי האופי של הערבים ומה שהם רוצים ומפנטזים לעשות לנו ,ח"ו .
עמית , כל הערבים שאינם רוצים לרצוח אותך ואינם מתעניינים בפוליטיקה ,להגדרתך, יהיו הראשונים לטבוח בך ולאנוס את נשותינו . כל זאת אם המצב ,ח"ו,יהיה בכי רע ואנו נהיה החלשים ,אזי הם (הערבים ה"ישראלים" התמימים. .)יהיו הראשונים להוכיח לאחיהם הערבים ,עוד לפני הפלישה הסופית שלהם,שהם
לא פחות מוסלמים מהם והם מבצעים את הגיהאד מבפנים . . באכזריות גדולה יותר מאחיהם (על מנת להציל את עורם ולא להיחשב כמשת"פים).

וחיים , הסיבה היחידה שאנו יכולים לחיות בביטחון (יחסי) ושכל הזוועות הללו לא מתרחשות זה בגלל הקב"ה שנותן לנו את צה"ל שיחסום את הברברים האלה בפועל .
בהחלט אני מקווה שהשם יתברך שומר וישמור על צה"ל ,אני בהחלט מברך את צה"ל ,כאירגון ששומר על ישראל ! ,כמובן שהצבא מורכב מאנשים ואיננו מושלם ,צה"ל מורכב גם משמאלנים וגם מגויים ,זה נכון .
אבל כל אדם שמגן על עמי ומוכן לחרף נפשו עבור ארץ ישראל ,יהודי ,נוצרי ,שמאלני ,ימני וכו . . מבורך הוא וגיבור הוא וכל אדם אשר פוגע ביהודים ולא משנה אם הוא לובש מדים ,מקולל הוא !

יש לעודד גיוס לצה"ל ,הוא מגיננו !  ,כחייל בעבר ומילואימניק בהווה
אין לנו ארץ אחרת ואין לנו צבא אחר שישמור עליה . . ודווקא אנשים כדוגמאת החברה מהפורום רק יכולים לעשות טוב אם יתגייסו וישפיעו על המערכת מבפנים .
ב"ה

יישר כח אחי..זה המסר שאני מנסה להעביר!.פגעתה בול אחי :)

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה אומר שחיית עם ערבים 24/7, ומדבר כאילו חיית עם כל הערבים בעולם.
לפי ההיגיון שלך, אם בכלא איתך היה פעיל בצלם, היית אומר שצריך להשמיד את היהודים....

כמו שאמרת בעצמך, אתה חי בארה"ב.
אתה קצת יותר מדי מתייחס לעניין של לאום...ולא מבין שיש אנשים שלא כמונו, בשבילם זה לא הרבה יותר מכותרת, וכל מה שמעניין אותם זה דברים כמו קריירה טובה, להקים משפחה...ואין להם שאיפות לאומיות כאלה ולא מתעסקים בזה בכלל(כמו הרבה מאוד יהודים בארץ).
וגם בעזה...לא כולם תומכים באחד מאירגוני הטרור. ותיהיה בטוח שיש רבים שבכלל היו מתים לחיות תחת שלטון ישראלי יהודי ושונאים את פת"ח ואת חמאס(ובצדק...טובחים בהם כמו כלום).

ואני לא רוצה לקרוא לערבים נאצים כי יש ערבים שלא רוצים להשמיד אותנו, לעומת הנאצים שזאת בדיוק הקבוצה שכן רוצה להשמיד אותנו(מתוך הגרמנים של שנות ה40).
וגם למחבלים אני לא קורא נאצים...פשוט כי הם לא נאצים. מבחינת הכוונות שלהם...הם גרועים כמו הנאצים. מבחינת המעשים לא(כי הם לא מצליחים), אבל בכל מקרה זה כמו.
ולהגיד שהמחבלים הם נאצים זה לזלזל בשואה ובמימדיה.
בשום מקום לא כתבתי שהמחבלים הם טובים, ושלא צריך להשמיד אותם. אני לא מזלזל ברוע ובאכזריות של המחבלים, פשוט אני מתייחס לשואה בצורה הראויה ומתייחס למימדיה.

ולגבי צה"ל...אתה כנראה באמת לא מבין איך הצבא עובד.
בהתייחס לאמירה הראשונה שלך, ניתן להסיק שאתה חושב שכל עיסוק שאינו קשור בלאום ובדת, הוא חומרי, גשמי ונטול משמעות?
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
חיים, אם אני תומך בצה''ל, אז זה אומר שאני שמאלני?! למעלה מתשעים אחוז מעם ישראל מאמינים שצה''ל זה דבר חיובי, גם חרדים שאינם מתגייסים, מתפללים לשלומם של חיילינו! איך אתה יכול לעודד השתמטות?! אני יודע שהצבא איננו מושלם, גירשו את משפחתי מגוש קטיף! ואני עדיין שרתתי ביחידה קרבית מובחרת כמפקד וקצין, אז אני בוגד במשפחה ובעם שלי?! -לא!! אם הייתי מקבל פקודה לפנות יהודי אחד מביתו - ללא ספק, הייתי מסרב פקודה, כי זה לא מוסרי בעיניי, אבל אני לא מקלל את הצבא ואומר דברים נוראיים כמו ''חייל הליקוק לישמעאל'' - התייחסות מזלזלת כזאת בצבא שלנו רק תרחיק ישראלים מהתנועה שלך! זה משרת את שלום-עכשיו והשמאלנים הבוגדים, הם אכן ישתמשו בדבריך - נגדך ונגד התנועה שלנו. אני תומך בך ובימין האמיתי, אני לא מסכים איתך לגבי כמה נושאים, אך אני מסכים איתך ב-90% לפחות, אבל בכל הנוגע לצה''ל - לעולם לא אשנה את דעתי עליו, ואני גאה בכך שהקדוש ברוך הוא מגן על העם היהודי באמצעות חיילינו - ואני מאושר להיות אחד מהם, ומעודד כל אחד ואחד כאן להתגייס.
עדן איסקוביץ

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
חיים, אם אני תומך בצה''ל, אז זה אומר שאני שמאלני?! למעלה מתשעים אחוז מעם ישראל מאמינים שצה''ל זה דבר חיובי, גם חרדים שאינם מתגייסים, מתפללים לשלומם של חיילינו! איך אתה יכול לעודד השתמטות?! אני יודע שהצבא איננו מושלם, גירשו את משפחתי מגוש קטיף! ואני עדיין שרתתי ביחידה קרבית מובחרת כמפקד וקצין, אז אני בוגד במשפחה ובעם שלי?! -לא!! אם הייתי מקבל פקודה לפנות יהודי אחד מביתו - ללא ספק, הייתי מסרב פקודה, כי זה לא מוסרי בעיניי, אבל אני לא מקלל את הצבא ואומר דברים נוראיים כמו ''חייל הליקוק לישמעאל'' - התייחסות מזלזלת כזאת בצבא שלנו רק תרחיק ישראלים מהתנועה שלך! זה משרת את שלום-עכשיו והשמאלנים הבוגדים, הם אכן ישתמשו בדבריך - נגדך ונגד התנועה שלנו. אני תומך בך ובימין האמיתי, אני לא מסכים איתך לגבי כמה נושאים, אך אני מסכים איתך ב-90% לפחות, אבל בכל הנוגע לצה''ל - לעולם לא אשנה את דעתי עליו, ואני גאה בכך שהקדוש ברוך הוא מגן על העם היהודי באמצעות חיילינו - ואני מאושר להיות אחד מהם, ומעודד כל אחד ואחד כאן להתגייס.

בס''ד

אתה מסלף את עמדתי.

אמרת שאתה מברך את כל חיילי צה''ל. גם אלה שגירשו את היהודים בגוש קטיף? גם החיילים שרצחו 16 גיבורי האצ''ל באלטלנה אתה מברך?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

בכל אופן דיברנו על זה מספיק.

הנושא העיקרי של תנועתנו הוא לא צה''ל אלא התנגדות להקמת מדינה "פלסטינית" שזו התאבדות לאומית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פראייר, מפגר ובוגד מי שמתגייס לצבא הליקוק לישמעאל
« להגיב #73 ב- : אוגוסט 05, 2011, 14:22:23 »
מי שכח?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
פראייר, מפגר ובוגד מי שמתגייס לצבא הליקוק לישמעאל
« להגיב #74 ב- : אוגוסט 07, 2011, 06:30:30 »
בקשר לצה"ל. תפסיקו לסגוד לצהל ולעשות ממנו עגל הזהב. לא צהל הוא ששומר עליכם כי אם ה' הוא ששומר עליכם.
ובקשר להתנהלות המטורפת של צה"ל, ששולח את חייליו למות כדי לא לפגוע ב"חפים מפשע"...
בדיוק על הנושא הזה התווכחתי היום עם חבר שלי. הוא טען שאנחנו צריכים להצטייר יפה בעולם. אמרתי לו שאנחנו צריכים להראות נכונות להצטייר גרוע, להסכים לסנקציות כלכליות, אבל נחיה. האחים שלנו יחיו.
מה אכפת לי מאיזה ערבוש שמתו לו שלוש ילדות? שלושה גורי ערבושים ממין נקבה מתו בגלל שחיילינו היו צריכים להגן על עצמם. זה קרה בשעת מלחמה. מלחמה שנגרמה בגלל שגני הילדים שלנו מופצצים בכוונה תחילה על ידיהם ובעידוד של כמעט כל העם שלהם.
כל זה כדי למנוע מקרים כמו של שלהבת פס הי"ד. אם ערבושים מוכנים לכוון רובה בשלווה ולרצוח תינוקת בידיים של אמא שלה, איך זה שאנחנו נפקיר את החיים של האחים שלנו, כדי לשמור על הטרוריסטים האלה על מנת שיוכלו להמשיך עם הרציחות שלהם?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!