כתב נושא: למה "אנחנו" לוקחים מחו"ל רק את החרא?  (נקרא 2169 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
למה "אנחנו" לוקחים מחו"ל רק את החרא?
« ב- : ספטמבר 12, 2010, 11:47:04 »
דוד שלי סיפר שפעם היה בירושלים בר, אבל בר בסגנון המערב הפרוע. - כזה עם דלת כמו במערבונים. *זה* טוב.

מה יש היום? גיי בר... *זה* רע.

למה?

בארה"ב יש ציידים וקמפינג, בארה"ב יש סווינגרז (עבור העדה החילונית בארץ, זה לגיטימי), אבל "אנחנו" לוקחים מהם רק חרא כמו פמיניזם רדיקלי והומואיות.

אני שונא את זה. זה כאילו שאנשים בכוח רוצים להשאיר פה את הציבור בדיכאון, ע"מ שלא יהיו באמת משוחררים בחשיבה שלהם. למה אני צריך לשמוע זעקות וצווחות איימים ממסך הטלויזיה, והומואים מתנשקים ועוד חרא ודם, אבל חס וחלילה אם אני אראה גוף נשי יפה, כמו הפרסומת המקורית ל- 'תפוזינה'. הטיעון הפמיניסטי הוא ש- 'זה פוגע בנשים', זה פוגע רק בנשים מכוערות, זה לא פוגע בנשים באופן כללי. ואם אנחנו דמוקרטיה והרוב קובע, ואם אנחנו מדינה שבה השלטון הוא חילוני, אין לי שמץ מושג למה אי אפשר להראות שוב את הפרסומת המקורית לתפוזינה. כי לזה אני קורא אשה!
לא נראה לי שזה הציבור הדתי שדאג להוריד את הפרסומת ולצנזר אותה, הציבור הדתי בין כה וכה לא רואה טלויזיה ישראלית. (ולכן הוא נשאר שפוי).
אלו הפמיניסטיות - החולרות של היקום. לפמיסיטיות לא איכפת אם נשים נאנסות, וזה כבר הוכח. אנשים פוחדים לדבר על זה כי הם חושבים שפמיניסטיות מייצגות נשים. ואף גבר שפוי לא רוצה לפגוע בנשים. גם אם הן קשות. אבל זה שקר. פמיניזם מטרתו בארץ היא יצירת סכסוך בין גברים לנשים, פירוק מוסד המשפחה בארץ, ועצירת הילודה הישראלית. (למעשה, אני חושש שהיא כבר נעצרה. אנשים פוחדים להתחתן היום ולעשות ילדים. האמהות מגדלות ילד לבד לפעמים.) הוא מונחה ע"י נשים מאד מכוערות ו/או מאד מדוכאות, כמו בילי מוסקונה לרמן, שלי יחימוביץ', אילנה דיין, זהבה גלאון, לימור לבנת, מירב מיכאלי, יולי תמיר, ועוד מפלצות. גם בייניש מונתה ממניעים פמיניסטיים. לא בדקתי אבל זה בטח משהו כמו 'אף פעם עוד לא הייתה לנו אשה בתור ראש בג"צ.' אז מה? זה לא המין שקובע אלא איכות האדם וכשירותו לתפקיד. רח"ל.
יש להן כוח להפיל נשיא מכהן. אז אל תזלזלו בהן כ"כ מהר. הכוח הבלתי מוגבל שלהן נובע מהעובדה שאף גבר לא מתעסק עם זה. שלא נצא 'שובייניסטים' חס וחלילה. - עוד פחד ממילים. כרגיל.
את ויצ"ו המציאו עוד לפני קום המדינה. למה המוסלמים לא תקפו את הבניין של NOW בארה"ב במקום את התאומים? אם היה לי מטוס, זה היה היעד השני שלי. כי הראשון היה הכעבה.

תראו את כוכב נולד. הגרסה הישראלית של American Idol. ילדה שמנה עם איפור ועגילים בפרצוף "שרה", ואז קוקסינל, פמיניסטית, ו- 2 גברים בלי אשכים, אומרים שהיא הייתה מעל אלוהים. נו באמת...

פעם לקחנו גם את הדברים הטובים. למשל 'צבי הנינג'ה'. *זה* היה טוב. פעם כוכבי פופ התחלפו מהר, היום 'בריטני' קיימת כבר 10 שנים... למה? רק השם שלה עושה לי חלושס.

ההיפך מאהבה זה פמיניזם. וההיפך מכיף זה שוויון. הדבר האחרון שאני רוצה עם אשה, זה שוויון. אנחנו שונים, וזה כל הכיף. שוויון = שיעמום.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 12, 2010, 11:49:47 »
אם להיצמד למשפט הפסימיסטי 'לכל דבר טוב יש סוף', קל להסביר למה התופעות 'כוכב נולד', 'ריאליטי', ו- 'בריטני' ו- 'מדונה' לא נעלמים.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 12, 2010, 16:46:49 »
מחו"ל לוקחים הכל כי פה יש יהודים בעלי גוו כפוף שבמקום לייצר עצמאית, הם מעריצים את הגוי, דפקט מובנה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 20, 2010, 21:05:25 »
מחו"ל לוקחים הכל כי פה יש יהודים בעלי גוו כפוף שבמקום לייצר עצמאית, הם מעריצים את הגוי, דפקט מובנה.

אני מקווה שסתם אמרת את זה ושאתה לא מאמין בדפקט מובנה. זה לא בריא להאמין בזה, החשיבה ש- 'אנשים דפוקים מטבעם' היא מקור לצרות צרורות. Easily led astray אני יכול להבין.

כן, השאלה היא מה מכופף את גוום. אדם לא נולד עם גוו כפוף. וחוץ מזה, שמתי לב ששמאלנים, הם יכולים להיות הרבה דברים, רק לא יהדות. זה מעניין. התעמולה שהם כפופים לה, מכוונת אותם לכל כיוון, פרט ליהדות. מילים כמו 'נחמד' ו- 'רגשות' הפכו למשהו שלא מקובל לומר אותו בין אנשים היום, מה זה אומר על החברה שלנו? או יותר נכון, על התקשורת "שלנו". פעם היה חיים יבין. דברים נורמליים. מה יש לך היום? Shitfest - מסיבת חרא. זה חרא במקצועיות מחרידה. שמת לב לאריח של מהדורת החדשות המרכזית? כזאת יוהרה לא שמעתי בחיים שלי. החילוניים, הם חושבים שהם שונאים 'דתיים', והם קוראים לעצמם 'ישראלים', ולא 'יהודים'. התקשורת הפכה הרבה מהם, בהדרגה ובשושו, לאנשים לא-יהודים שהם גם שונאי-יהודים. (הם גם גאים לקרוא לעצמם 'חילוניים', הם לא מבינים ממה מגיעה המילה 'חילוני', זה הרי 'חלל' או 'חילול'. או חללית, או טילון (סוג של גלידה-ארטיק)).

אני אוהב לחקור את השמאל בארץ. זה דווקא מאד מעניין. אני קורא על שלי יחימוביץ' עכשיו.