כתב נושא: גראפיטי בגנותה של הבוגדת האנרכיסטית סהר ורדי רוסס בפתח ביתה  (נקרא 11180 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גראפיטי בגנותה של הבוגדת האנרכיסטית סהר ו
« להגיב #25 ב- : מרץ 11, 2010, 17:07:50 »
נכון. ולכן לבוא ולהגיד שהמתנחלים הם רוצחים זאת אינה הסתה. זאת עובדה.
אתה צוחק? כמה מתנחלים רצחו אנשים בדיוק?? רוב המתנחלים גינו פעולות אלימות מהצד הערבי אפילו הבן של מתנחל שנרצח בפיגוע לא מזמן דיבר בהלוויה של אבא שלו נגד אלימות!,אז איך אתה יכול לקרוא להם אלימים? יש להם מיעוט קטן מאד של אנשים שבעד אנשים שרצחו ערבים אפילו שבצדק מותר להם להרגיש כך ואף לעשות עקב השיתוף הפעולה הערבי עם ההסתה לרצוח יהודים חפים מפשע ואחוז המחבלים הפוטנציאלים בקרב הציבור הערבי!.העובדות מדברות בעד עצמן אתה לא יכול להסוות אותם עם ביטויים פרובוקטיבים כמו "מתנחלים צמאי דם".
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : מרץ 11, 2010, 17:09:51 »
בדיוק. היוצאים מן הכלל לא מעידים על הכלל. ולכן, כמו שרוב המתנחלים אינם רוצחים, כך גם רוב השמאלנים אינם בוגדים. וגם אם הם בוגדים יש גופים שאמורים לטפל בזה, לא האזרח מן השורה.
אני כרגע דיברתי ספציפית על האנרכיסטים זה אתה שצירפת את השמאל כולו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : מרץ 11, 2010, 17:10:05 »
אתה צוחק? כמה מתנחלים רצחו אנשים בדיוק?? רוב המתנחלים גינו פעולות אלימות מהצד הערבי אפילו הבן של מתנחל שנרצח בפיגוע לא מזמן דיבר בהלוויה של אבא שלו נגד אלימות!,אז איך אתה יכול לקרוא להם אלימים? יש להם מיעוט קטן מאד של אנשים שבעד אנשים שרצחו ערבים אפילו שבצדק מותר להם להרגיש כך ואף לעשות עקב השיתוף הפעולה הערבי עם ההסתה לרצוח יהודים חפים מפשע ואחוז המחבלים הפוטנציאלים בקרב הציבור הערבי!.העובדות מדברות בעד עצמן אתה לא יכול להסוות אותם עם ביטויים פרובוקטיבים כמו "מתנחלים צמאי דם".

כשאתם תפסיקו להגיד שכל השמאלנים הם גיס חמישי של האויב, אני אפסיק להגיד שכל המתנחלים הם רוצחים צמאי דם.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בדיוק. היוצאים מן הכלל לא מעידים על הכלל. ולכן, כמו שרוב המתנחלים אינם רוצחים, כך גם רוב השמאלנים אינם בוגדים. וגם אם הם בוגדים יש גופים שאמורים לטפל בזה, לא האזרח מן השורה.
מדברים על פעילי שמאל לא אנשים שזאת סתם הדעה שלהם,וכן הם ללא ספק בוגדים רק מעצם ההגדרה שלהם "פעילי שמאל" אפשר להבין שהם אנשים שפועלים נגדנו ובין אם הם רשמית "בוגדים" או לא מגיע להם ועוד איך שיפגעו בהם בחזרה.
אל תצביע תשפיע

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עד מתי תמשיכו לנפנף במקרה של ברוך גולדשטיין הי"ד? את המקרים בהם יהודים הרגו ערבים ניתן לספור על אצבע, וכתגובה לרצח של יהודים.

וגם השמאל שמתיימר להיות "הומאני" רצח אנשי ימין באלטלנה, וגם את תלמידו של הרב עוזי משולם שלומי אסולין הי"ד(הממסד נתן הוראה לצלפי הימ"מ לירות אש חיה בתלמידיו של הרב עוזי משולם).

וכאמור האנרכיסטים רצחו חייל מג"ב והוציאו עין לחייל מג"ב נוסף.
ויש גם את הסופר השמאלני קומוניסט שנפטר עמוס קינן שהניח מטען בפתח ביתו של שר-הדתות דאז ששכחתי את שמו.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : מרץ 11, 2010, 17:11:51 »
אני כרגע דיברתי ספציפית על האנרכיסטים זה אתה שצירפת את השמאל כולו.

תראה אני מוכן להודות שאני לא יודע שום דבר על האג'נדה של האנרכיסטים, ואם יום אחד אני ארצה לדעת מה האג'נדה שלהם, בטח שאני לא אשאל אתכם, כי לא צריך להאמין לכל מילה של כהניסט. אבל בלי קשר זה לא התפקיד שלכם לקחת את החוק לידיים ולמצות איתם את הדין ואני כבר שעה אומר לכם את זה ואתם כל הזמן מתעלמים.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
סתם באופן כללי ה"אנרכיסטים" האלה שיש בארץ הם לא באמת אנרכיסטים אפילו שהם טוענים כך כמו יונתן פולק הם רק התחילו לסווג את עצמם כך בגלל האופי האלים והמחתרתי שלהם ובעידוד השם שנתן להם התקשורת "אנרכיסטים נגד הגדר" בעוד שהיו שמות אחרים שלא קשורים לאנרכיזם..עשיתי גם ביקור בפורום אנרכיזם בעברית ומצאתי אנשים שהם דווקא נגד הזיהוי הזה של השמאל והצד הערבי בסיכסוך הישראלי ערבי עם אנרכיזם בארץ ובכלל.
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : מרץ 11, 2010, 17:19:10 »
תראה אני מוכן להודות שאני לא יודע שום דבר על האג'נדה של האנרכיסטים, ואם יום אחד אני ארצה לדעת מה האג'נדה שלהם, בטח שאני לא אשאל אתכם, כי לא צריך להאמין לכל מילה של כהניסט. אבל בלי קשר זה לא התפקיד שלכם לקחת את החוק לידיים ולמצות איתם את הדין ואני כבר שעה אומר לכם את זה ואתם כל הזמן מתעלמים.
מה זה לא "התפקיד" שלנו מי קובע מי יעשה את זה ומי לא? הממשלה השמאלנית?,זה לא "תפקיד" של אף אחד זה פשוט צדק.
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : מרץ 11, 2010, 17:21:14 »
אבל בינתיים אני לא רואה שמי שאמור למצות איתם את הדין אכן עושה זאת.
בינתיים הגורמים הללו עסוקים בלעצור מתנחלים על דברים שהם בכלל לא עשו (כביכול שרפו ספר ורבע שטיח בתוך מסגד) ואתה תראה שכולם ישוחררו בסוף מחוסר בראיות(אם הם לא שוחררו כבר תקנו אותי אם אני טועה).

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : מרץ 11, 2010, 17:23:00 »
מה זה לא "התפקיד" שלנו מי קובע מי יעשה את זה ומי לא? הממשלה השמאלנית?,זה לא "תפקיד" של אף אחד זה פשוט צדק.

לא נראה לי שממשלה שמאלנית הייתה בונה בהתנחלויות או יוצאת למלחמה בעזה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : מרץ 11, 2010, 17:24:13 »
אבל בינתיים אני לא רואה שמי שאמור למצות איתם את הדין אכן עושה זאת.
בינתיים הגורמים הללו עסוקים בלעצור מתנחלים על דברים שהם בכלל לא עשו (כביכול שרפו ספר ורבע שטיח בתוך מסגד) ואתה תראה שכולם ישוחררו בסוף מחוסר בראיות(אם הם לא שוחררו כבר תקנו אותי אם אני טועה).

אין מה לעשות, החיים לא תמיד צודקים. ואני חושב שמי ששרף את המסגד בכפר יאסוף זה כן היו מתנחלים, הם אפילו ריססו שם את הכתובת "תג מחיר".

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : מרץ 11, 2010, 17:29:46 »
לא נראה לי שממשלה שמאלנית הייתה בונה בהתנחלויות או יוצאת למלחמה בעזה.
שחכת את צוו ההקפאה שמונע מיהודים לבנות שם?? זה שיש מקומות בהם הממשלה עוד מאשרת המשכת הבניה זה דבר אחר לגמרה ולא ברור אם זה מאינטרסים אידיאולוגים או אחרים.ומה ניראה לך באמת שאפשר לתת לחמאס להתחמש ולירות רקטות חופשי מבלי שיעשו כלום?! המצב הצריך את זה ורק רוב של שמאלנים קיצונים היה מונע את המבצע ומפקיר בצורה פושעת את התושבים.בכל מיקרא הממשלה מלאה בגורמים שונים מכל קצוות הקשת הפוליטית אם תשים לב ובנוסף יש השפעה של הציבור שבמקרים מסוימים וקיצונים יחסית גם לממשלה שמאלנית קיצונית יהיה קשה להתעלם.
אל תצביע תשפיע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מרץ 11, 2010, 17:31:00 »
שחכת את צוו ההקפאה שמונע מיהודים לבנות שם?? זה שיש מקומות בהם הממשלה עוד מאשרת המשכת הבניה זה דבר אחר לגמרה ולא ברור אם זה מאינטרסים אידיאולוגים או אחרים.ומה ניראה לך באמת שאפשר לתת לחמאס להתחמש ולירות רקטות חופשי מבלי שיעשו כלום?! המצב הצריך את זה ורק רוב של שמאלנים קיצונים היה מונע את המבצע ומפקיר בצורה פושעת את התושבים.בכל מיקרא הממשלה מלאה בגורמים שונים מכל קצוות הקשת הפוליטית אם תשים לב ובנוסף יש השפעה של הציבור שבמקרים מסוימים וקיצונים יחסית גם לממשלה שמאלנית קיצונית יהיה קשה להתעלם.

אז הממשלה היא לא כזאת נוראית כמו שאתם אומרים...

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : מרץ 11, 2010, 17:33:17 »
אין מה לעשות, החיים לא תמיד צודקים. ואני חושב שמי ששרף את המסגד בכפר יאסוף זה כן היו מתנחלים, הם אפילו ריססו שם את הכתובת "תג מחיר".
אתה תראה שהם ישוחררו, וגם אם זה כן הם נראה לי שקצת יותר דחוף לטפל בגיס החמישי שחותר תחת קיומה המדינה מאשר לרדוף אחרי מלח הארץ שלא פוגעים בכלל בביטחון המדינה אלא ההפך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : מרץ 11, 2010, 17:34:47 »
אתה תראה שהם ישוחררו, וגם אם זה כן הם נראה לי שקצת יותר דחוף לטפל בגיס החמישי שחותר תחת קיומה המדינה מאשר לרדוף אחרי מלח הארץ שלא פוגעים בכלל בביטחון המדינה אלא ההפך.

כששמאלנים ישרפו בתי כנסת, אז אפשר ואפילו צריך יהיה לרדוף גם אחריהם...

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : מרץ 11, 2010, 17:37:38 »
אז הממשלה היא לא כזאת נוראית כמו שאתם אומרים...
האם מבחינתך לא לתת לרוצחים טרוריסטים לעשות מה שהם רוצים לאוכלוסיה חפה מפשע זה המינימום של מה שאמורה הממשלה לעשות? אם כן אז גם אם תקום פה דיקטטורה צבאית של מחבלים שישאבדו את האוכלוסיה היהודית בארץ לא יזיז לך כל כך אי שם בעיירת נופש בחו"ל..
אל תצביע תשפיע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : מרץ 11, 2010, 17:39:55 »
האם מבחינתך לא לתת לרוצחים טרוריסטים לעשות מה שהם רוצים לאוכלוסיה חפה מפשע זה המינימום של מה שאמורה הממשלה לעשות? אם כן אז גם אם תקום פה דיקטטורה צבאית של מחבלים שישאבדו את האוכלוסיה היהודית בארץ לא יזיז לך כל כך אי שם בעיירת נופש בחו"ל..

שוב אתם לוקחים מקרה תמים ולוקחים אותו לקיצוניות. וכמו שכבר אמרתי כמה פעמים - אני הייתי בעד מבצע עופרת יצוקה. אבל אני גם חושב שזה מעיד על כך שממשלת ישראל אינה עד כדי כך "שמאלנית", זה הכל...

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : מרץ 11, 2010, 17:42:16 »
אבל התפקיד של השב"כ זה לשמור על ביטחון המדינה, כך שבראש סדר העדיפויות שלה זה מה שצריך לעמוד ומי שמסכן את ביטחון המדינה זה האנרכיסטים ולא אותם מתיישבים ביש"ע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : מרץ 11, 2010, 17:43:44 »
אבל התפקיד של השב"כ זה לשמור על ביטחון המדינה, כך שבראש סדר העדיפויות שלה זה מה שצריך לעמוד ומי שמסכן את ביטחון המדינה זה האנרכיסטים ולא אותם מתיישבים ביש"ע

תפקידו של השב"כ הוא להיאבק בכל סוג של מעשה פשע על רקע לאומני, בין אם זה טרור יהודי או טרור ערבי.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : מרץ 11, 2010, 17:44:00 »
בינתיים שהם פעילים באופן פעיל לגירוש עשרות אלפי יהודים והקמת מדינת טרור ליד ישראל תוך כדי תירוץ רצח בדם קר של יהודים זה בסדר גמור מבחינתך..
ולידיעתך שמאלנים ניסו להרוס כבר בתי כנסת בשטחים "כבושים".
אל תצביע תשפיע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : מרץ 11, 2010, 17:47:33 »
בינתיים שהם פעילים באופן פעיל לגירוש עשרות אלפי יהודים והקמת מדינת טרור ליד ישראל תוך כדי תירוץ רצח בדם קר של יהודים זה בסדר גמור מבחינתך..
ולידיעתך שמאלנים ניסו להרוס כבר בתי כנסת בשטחים "כבושים".

"בינתיים שהם פעילים באופן פעיל לגירוש עשרות אלפי יהודים והקמת מדינת טרור ליד ישראל" - הדעה הזאת משקפת את דעתו של רוב הציבור הישראלי, אז כנראה מיליוני ישראלים צריכים להיזרק למעצר או להיות מוצאים להורג.
וכמו שאמרתי לא צריך להאמין לכל מילה של כהניסט. בבקשה תביא לי דוגמאות של שמאלנים שניסו להרוס בתי כנסת.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : מרץ 11, 2010, 17:49:46 »
תפקידו של השב"כ הוא להיאבק בכל סוג של מעשה פשע על רקע לאומני, בין אם זה טרור יהודי או טרור ערבי.
נכון וטרור כנגד מי יש 99% מהזמן?
שב"כ (שירות ביטחון כללי) ביטחון של מי? של שוודיה? לא אלא של מדינת ישראל.
ומי שמאיים כרגע על על בטחון מדינת ישראל זה האנרכיסטים ולא המתנחלים לכן סדר העדיפויות שלהם צריך להשתנות ומהר.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מרץ 11, 2010, 17:52:34 »
נכון וטרור כנגד מי יש 99% מהזמן?
שב"כ (שירות ביטחון כללי) ביטחון של מי? של שוודיה? לא אלא של מדינת ישראל.
ומי שמאיים כרגע על על בטחון מדינת ישראל זה האנרכיסטים ולא המתנחלים לכן סדר העדיפויות שלהם צריך להשתנות ומהר.

נכון 99% מהטרור שיש פה בא מצד הפלסטינים אבל גם ב-1% הנותרים צריך לטפל. ישראל בתור מדינה שטוענת שהיא הכי מוסרית בעולם צריכה להיאבק בטרור ובין היתר זה אומר שעליה להוקיע מעצמה את הקיצוניים שבה. אם לא, אז ישראל אינה יותר טובה מהחמאס או הג'יהאד או אלקעידה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

http://www.tsofar.com/printVersion.asp?article_id=10801
ציטוט:
אך השפלות של שיתוף פעולה ועידוד רוצחי יהודים, לא מסתיימת כאן. ביום 10.2.08, מדווח אתר nrg שיונתן פולק יזם שיתוף פעולה עם פלסטינים בחברון כדי להרוס בית כנסת יהודי:
"ראשי החמולות הגדולות בחברון - השייח´ אבו-חאדר ג´עברי וחג´ אבו אכרם אבו סנינה - נפגשו אתמול עם ראש מועצת קריית-ארבע ונציגים בכירים של היישוב היהודי. הפגישה... נערכה בנוכחות מפקד חטיבת חברון, אלוף-משנה יהודה פוקס..אירוע נוסף שזכה להתייחסות במפגש התרחש לפני כחמישה חדשים: בליל ראש השנה תכננו אנרכיסטים להרוס את בית הכנסת חזון דוד, השוכן באוהל מול שערי קריית-ארבע. האנרכיסטים מצאו מולם את השייח´ים אבו-חאדר גע´ברי וזידאן ג´עברי, שהאזור שייך למשפחתם. השניים הודיעו כי הם מתנגדים נחרצות להחרבת מקום תפילה מקודש".
ואני חייב לציין גם שהמקרא הזה לא רק הראה את הגועל נפש השמאלני אלה גם את מה שנשאר מהמוסר הערבי.
וכן יש גם אנשים בקרבנו שחושבים ששהרצח של יהודים בפיגועים הוא מוצדק במידה מסוימת בכל מיקרא כבר הבהרתי את ההבדל בין שמאלני לפעיל שמאל,ובכל אופן להרבה
אנשים בארץ ובכלל מגיע להם שיפגעו בהם במידה כזאת או אחרת.
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : מרץ 11, 2010, 18:02:29 »
נכון 99% מהטרור שיש פה בא מצד הפלסטינים אבל גם ב-1% הנותרים צריך לטפל. ישראל בתור מדינה שטוענת שהיא הכי מוסרית בעולם צריכה להיאבק בטרור ובין היתר זה אומר שעליה להוקיע מעצמה את הקיצוניים שבה. אם לא, אז ישראל אינה יותר טובה מהחמאס או הג'יהאד או אלקעידה.
לירות לעצמך ברגל זה לא ניקרא מוסריות בסופו של דבר הטרור מהצד היהודי הוא רק תגובה לטרור הערבי לכן צריך להיות בעל אינטרס נוסף(כמו דעות שמאלניות)כדי לרדוף ולחפש אחר הקיצונים בצד היהודי באופן אובססיבי ומוגזם כמו שהמדינה עושה.
אל תצביע תשפיע