כתב נושא: גראפיטי בגנותה של הבוגדת האנרכיסטית סהר ורדי רוסס בפתח ביתה  (נקרא 11129 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח

לפי דעתי צריכים להוציא חלאות כמותה להורג על פי דין ולא שכל אחד יקח את החוק ליידים.
יש חוק במדינת-ישראל החילונית שגוזר עונש-מוות לבוגדים רק צריך לאכוף את החוק הקיים.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/201734
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מאחר שאנו שומרי-חוק אנא ממכם לא להטיף לפגיעה בבוגדים האלו,יש לטפל בהם במסגרת החוק הקיים במדינת-ישראל החילונית וכאמור החוק גוזר על בוגדים עונש-מוות.

זה שרשמת מקודם שאני מאחל להם שערבים יחסלו אותם זה באמת דעתי כי אני לא מחוייב לרחם על רשעים כמותם ואדרבא לפי ההלכה אסור לשבת שבעה על רשעים כאלו שמזיקים לעם-ישראל ומסייעים לאויבים שלנו.

ולכן אני חוזר שוב שאני מתנגד לפגיעה בהם מבלי משפט,ומאידך אני אשמח אם החברים שלהם הערבים יטפלו בהם...

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מאחר שאנו שומרי-חוק אנא ממכם לא להטיף לפגיעה בבוגדים האלו,יש לטפל בהם במסגרת החוק הקיים במדינת-ישראל החילונית וכאמור החוק גוזר על בוגדים עונש-מוות.

זה שרשמת מקודם שאני מאחל להם שערבים יחסלו אותם זה באמת דעתי כי אני לא מחוייב לרחם על רשעים כמותם ואדרבא לפי ההלכה אסור לשבת שבעה על רשעים כאלו שמזיקים לעם-ישראל ומסייעים לאויבים שלנו.

ולכן אני חוזר שוב שאני מתנגד לפגיעה בהם מבלי משפט,ומאידך אני אשמח אם החברים שלהם הערבים יטפלו בהם...

"החוק גוזר על בוגדים עונש מוות"? אז יש לי חדשות בשבילך - במדינת ישראל אין עונש מוות.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"החוק גוזר על בוגדים עונש מוות"? אז יש לי חדשות בשבילך - במדינת ישראל אין עונש מוות.
מציע לך שתקרא את הכתוב תחת הסעיף "בגידה"

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

אתה טועה, במדינת ישראל יש עונש מוות לבוגדים.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מציע לך שתקרא את הכתוב תחת הסעיף "בגידה"

טלי פחימה לא הוצאה להורג. מרדכי וענונו לא הוצא להורג. וגם אם היו מוצאים להורג בטח שזה לא התפקיד שלכם למצות איתם את הדין.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גראפיטי בגנותה של הבוגדת האנרכיסטית סהר ו
« להגיב #6 ב- : מרץ 11, 2010, 16:24:33 »
טלי פחימה לא הוצאה להורג. מרדכי וענונו לא הוצא להורג. וגם אם היו מוצאים להורג בטח שזה לא התפקיד שלכם למצות איתם את הדין.
הם לא הוצאו להורג כי לא אוכפם את החוק לצערי אבל החוק קיים כמוני וכמוך, הנה מצאתי את הכתוב, נא לקרוא ולשנן

בגידה:
 פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה

א.   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
98.     גרם למלחמה
מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
99.     סיוע לאויב במלחמה
א.   מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   לענין סעיף זה, "סיוע" - לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.
100.   גילוי החלטה לבגוד
מי שעשה מעשה המגלה אחת הכוונות האמורות בסעיפים 97, 98 או 99, דינו - מאסר עשר שנים.
101.   שירות בכוחות האויב
אזרח ישראלי וכל אדם אחר החייב בנאמנות למדינת ישראל, בין באשר הוא חייב בשירות בטחון לפי חוק שירות בטחון, תשי"ט-1959 (נוסח משולב), ובין באשר שירת בשירות המדינה, והוא שירת בכוחות המזויינים של האויב, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
102.   סיוע לשבוי מלחמה
א.   מי שסייע בידי שבוי מלחמה להימלט או לנסות להימלט ממקום כליאתו או מישראל, דינו - מאסר עשר שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
ב.   מי שהתרשל בתפקידו למנוע בריחת שבוי מלחמה, דינו - מאסר שלוש שנים.
103.   תעמולה תבוסנית
מי שהפיץ בשעת לחימה, ובכוונה לגרום בהלה בציבור, ידיעות שיש בהן כדי לערער את רוח חיילי ישראל ותושביה בעמידתם בפני האויב, דינו - מאסר חמש שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר עשר שנים.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 11, 2010, 16:26:49 »
הם לא הוצאו להורג כי לא אוכפם את החוק לצערי אבל החוק קיים כמוני וכמוך, הנה מצאתי את הכתוב, נא לקרוא ולשנן

בגידה:
 פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה

א.   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
98.     גרם למלחמה
מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
99.     סיוע לאויב במלחמה
א.   מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   לענין סעיף זה, "סיוע" - לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.
100.   גילוי החלטה לבגוד
מי שעשה מעשה המגלה אחת הכוונות האמורות בסעיפים 97, 98 או 99, דינו - מאסר עשר שנים.
101.   שירות בכוחות האויב
אזרח ישראלי וכל אדם אחר החייב בנאמנות למדינת ישראל, בין באשר הוא חייב בשירות בטחון לפי חוק שירות בטחון, תשי"ט-1959 (נוסח משולב), ובין באשר שירת בשירות המדינה, והוא שירת בכוחות המזויינים של האויב, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
102.   סיוע לשבוי מלחמה
א.   מי שסייע בידי שבוי מלחמה להימלט או לנסות להימלט ממקום כליאתו או מישראל, דינו - מאסר עשר שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
ב.   מי שהתרשל בתפקידו למנוע בריחת שבוי מלחמה, דינו - מאסר שלוש שנים.
103.   תעמולה תבוסנית
מי שהפיץ בשעת לחימה, ובכוונה לגרום בהלה בציבור, ידיעות שיש בהן כדי לערער את רוח חיילי ישראל ותושביה בעמידתם בפני האויב, דינו - מאסר חמש שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר עשר שנים.

אוקיי. קראתי, שיננתי, עכשיו בבקשה תסביר לי אתה איך אותם "בוגדים שמאלנים" עוברים על אילו מסעיפי החוק הנ"ל...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
להזכירך מנהיג האנרכיסטים יונתן פולק יימח שימו נפגש עם מנהיג החמאס בשכם והציע לו להעביר חגורת-נפץ לתוך מדינת-ישראל.... זה לא מספיק לך??? ואותם אנרכיסטים נגד-הגדר רצחו חייל מג"ב אתיופי הי"ד על יד היישוב הר-אדר בשנת 2004, הם זרקו עליו ועל עוד לוחמי מג"ב אבנים ולאחר מכן הוא רדף אחרי הפורעים האנרכיסטים מעד התייבש ומת.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 11, 2010, 16:33:24 »
הם גם הוציאו עין לחייל, כשהם מפגינים הם משתמשים באלימות קשה ביותר ולך תדע מה עוד יש להם בארסנל הבגידה שלהם

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
להזכירך מנהיג האנרכיסטים יונתן פולק יימח שימו נפגש עם מנהיג החמאס בשכם והציע לו להעביר חגורת-נפץ לתוך מדינת-ישראל.... זה לא מספיק לך??? ואותם אנרכיסטים נגד-הגדר רצחו חייל מג"ב אתיופי הי"ד על יד היישוב הר-אדר בשנת 2004, הם זרקו עליו ועל עוד לוחמי מג"ב אבנים ולאחר מכן הוא רדף אחרי הפורעים האנרכיסטים מעד התייבש ומת.

1) אני לא ממהר להאמין לכל מה שאיזה כהניסט אומר, בטח אתה סתם מסלף פה עובדות ("הציע להעביר מטען חבלה לישראל", "אנרכיסטים רצחו מג"בניק")
2) למה אתה מדגיש שאותו לוחם מג"ב שכביכול נרצח על-ידי אנרכיסטים היה אתיופי? מה זה משנה איפה הוא נולד? חשבתי שבשבילכם יהודי זה יהודי ואתם אוהבים את כל היהודים באשר הם ללא הבדלי מוצא, ארץ לידה או צבע עור.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הם גם הוציאו עין לחייל, כשהם מפגינים הם משתמשים באלימות קשה ביותר

יכול להיות, אבל האלימות מצד הימין הרבה יותר קשה מהאלימות של גורמים שמאלניים. אף פעם לא שמעתי על שמאלני שקם ורצח איזה ראש ממשלה (ראה יצחק רבין) או שהניח מטען חבלה לאיזה מרצה באוניברסיטה (ראה זאב שטרנהל) או שזרק רימון על איזה מפגין תמים שלא השתמש באלימות (ראה אמיל גרינצווייג). חוץ מזה, לא סתם לשמאלנים יש מוניטין של "פחדנים".

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יכול להיות, אבל האלימות מצד הימין הרבה יותר קשה מהאלימות של גורמים שמאלניים. אף פעם לא שמעתי על שמאלני שקם ורצח איזה ראש ממשלה (ראה יצחק רבין) או שהניח מטען חבלה לאיזה מרצה באוניברסיטה (ראה זאב שטרנהל) או שזרק רימון על איזה מפגין תמים שלא השתמש באלימות (ראה אמיל גרינצווייג). חוץ מזה, לא סתם לשמאלנים יש מוניטין של "פחדנים".
אני עכשיו לא נכנס איתך לויכוח של "מי יותר אלים?" כי אני לא בעד אלימות מאף צד, אבל דבר אחד בטוח האלימות של הימין היא
לא אלימות בשירות האויב..

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איזה חוק בדיוק? החוק השמאלני? מי אמר שצריך לציית ל"חוק" שכזה בכל מחיר??,אני מודע לכך שבעייתי לעודד דברים מהסוג הזה באינטרנט כי יש אנשים שעוקבים אבל כל עוד לא מעודדים באופן מעשי לעשות משהו אין שום בעיה.לפחות בינתיים זה חוקי להביע דעות על מה שכדי וצריך לעשות ומשטרת המחשבות(המחשבים יש דבר כזה..)השמאלנית
עדיין לא עוצרת אנשים כי חשבו באופן שלא הולם את ממשל השמאל.אני מקווה...
אל תצביע תשפיע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני עכשיו לא נכנס איתך לויכוח של "מי יותר אלים?" כי אני לא בעד אלימות מאף צד, אבל דבר אחד בטוח האלימות של הימין היא
לא אלימות בשירות האויב..

צחוק הגורל הוא שכאשר אני בזמנו שמתי בעמוד שלי ביוטיוב את הרקע שמציג את המתנחלים כרוצחים צמאי דם, כל הישראלים ביוטיוב הוקיעו אותי שאני "מסית". אבל כשבאים ואומרים שהשמאלנים הם פעילים בשירות האויב, אף אחד לא קם ומזדעק "הסתה". ועוד אומרים שהשמאלנים הם הצבועים...

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
איזה חוק בדיוק? החוק השמאלני? מי אמר שצריך לציית ל"חוק" שכזה בכל מחיר??,אני מודע לכך שבעייתי לעודד דברים מהסוג הזה באינטרנט כי יש אנשים שעוקבים אבל כל עוד לא מעודדים באופן מעשי לעשות משהו אין שום בעיה.לפחות בינתיים זה חוקי להביע דעות על מה שכדי וצריך לעשות ומשטרת המחשבות(המחשבים יש דבר כזה..)השמאלנית
עדיין לא עוצרת אנשים כי חשבו באופן שלא הולם את ממשל השמאל.אני מקווה...

נכון. לכל אחד יש זכות להביע דעה. כמו שלכם יש זכות להביע את דעתכם, כך גם לאותם "בוגדים" ולכן אין שום הצדקה לפגוע בהם...

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : מרץ 11, 2010, 16:46:59 »
צחוק הגורל הוא שכאשר אני בזמנו שמתי בעמוד שלי ביוטיוב את הרקע שמציג את המתנחלים כרוצחים צמאי דם, כל הישראלים ביוטיוב הוקיעו אותי שאני "מסית". אבל כשבאים ואומרים שהשמאלנים הם פעילים בשירות האויב, אף אחד לא קם ומזדעק "הסתה". ועוד אומרים שהשמאלנים הם הצבועים...
להציג עובדה זאת אף פעם לא הסתה

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה הקשר בין "מתנחלים צמאי דם" לבין העובדה שהשמאלנים הם בשירות האויב?.
המתנחלים צמאי דם? אז איך זה שאתה לא רואה אותם עושים פיגועים ורוצחים אנשים באופן שיטתי כמו שהערבים עושים בהם?.
והשמאלנים הם בשירות האויב הם משתפים איתו פעולה אפילו הם יודו בזה בצורה שונה ובטענה שזה צודק כביכול.
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : מרץ 11, 2010, 16:50:57 »
נכון. לכל אחד יש זכות להביע דעה. כמו שלכם יש זכות להביע את דעתכם, כך גם לאותם "בוגדים" ולכן אין שום הצדקה לפגוע בהם...
יש הבדל הם עושים נזק למדינה ומפיצים תעמולה שקרית נגדנו ועוזרים לערבים בהפגנות אלימות תוך כדי שיתוף פעולה עם האינטרסים הגרגרנים של הערבים להשתלטות על ישראל.לכן בהחלט מגיע להם שיפגעו בהם ובטח שעל מנת למנוע מהם לפגוע בנו.
אל תצביע תשפיע

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה הקשר בין "מתנחלים צמאי דם" לבין העובדה שהשמאלנים הם בשירות האויב?.
המתנחלים צמאי דם? אז איך זה שאתה לא רואה אותם עושים פיגועים ורוצחים אנשים באופן שיטתי כמו שהערבים עושים בהם?.
והשמאלנים הם בשירות האויב הם משתפים איתו פעולה אפילו הם יודו בזה בצורה שונה ובטענה שזה צודק כביכול.

אני יכול לתת לך שתי דוגמאות שהמתנחלים הם צמאי דם בדיוק כמו שהשמאלנים הם כביכול גיס חמישי של האויב:
1. ברוך גולדשטיין
2. תראה את זה:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/964/186.html

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : מרץ 11, 2010, 16:54:09 »
יש הבדל הם עושים נזק למדינה ומפיצים תעמולה שקרית נגדנו ועוזרים לערבים בהפגנות אלימות תוך כדי שיתוף פעולה עם האינטרסים הגרגרנים של הערבים להשתלטות על ישראל.לכן בהחלט מגיע להם שיפגעו בהם ובטח שעל מנת למנוע מהם לפגוע בנו.

אם אתם מייצגים את רוב עם ישראל כמו שאתם טוענים, אז אותם שמאלנים לא אומרים מילה כוזבת אחת בתעמולה שלהם...

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מרץ 11, 2010, 17:02:07 »
אתה יכול לדבר עד מחר עם ספרים הרי קל לדבר בעדו ועובדה גם שהספר נכתב על ידי אנשים שהכירו אותו בתור חבר טוב וזה עוד יותר מקל להצדיק את מה שהוא עשה,המציאות מדברת בעד עצמה כמה מחבלים מתנחלים אתה מכיר שרצחו אנשים? אחדים בלבד בעוד שהאוכלוסיה הערבית עשתה בהם פיגועים רבים ורצחה משפחות שלימות(וגם אחרי כל זה המתנחלים עדיין פי 100 יותר מתונים אז איפה הצמא לדם??).
הם מספרים תעמולה שקרית מה זה קשור אם האוכלוסיה ימנית או לא? הם מפיצים שקרים בנוסך שהמדינה גזלה ל"עם פלסטיני הילידי" את אדמותיו מבלי להסתכל לעובדות בעיניים,הם עוזרים באופן ברור לתעמולה הערבית שמטרתה היא השתלטות על הארץ.
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני יכול לתת לך שתי דוגמאות שהמתנחלים הם צמאי דם בדיוק כמו שהשמאלנים הם כביכול גיס חמישי של האויב:
1. ברוך גולדשטיין
2. תראה את זה:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/964/186.html
היוצאים מן הכלל לא קובעים מהו הכלל, האם רוב המתנחלים רצחו ערבים?  
לעומת זאת אצל האנרכיסטים כולם כולל כולם בגלוי חותרים תחת קיומה של מדינת ישראל כי זוהי המטרה של הארגון ותרצה או לא זה אכן בגידה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : מרץ 11, 2010, 17:03:06 »
להציג עובדה זאת אף פעם לא הסתה

נכון. ולכן לבוא ולהגיד שהמתנחלים הם רוצחים זאת אינה הסתה. זאת עובדה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
היוצאים מן הכלל לא קובעים מהו הכלל, האם רוב המתנחלים רצחו ערבים?  
לעומת זאת אצל האנרכיסטים כולם כולל כולם בגלוי חותרים תחת קיומה של מדינת ישראל כי זוהי המטרה של הארגון ותרצה או לא זה אכן בגידה.

בדיוק. היוצאים מן הכלל לא מעידים על הכלל. ולכן, כמו שרוב המתנחלים אינם רוצחים, כך גם רוב השמאלנים אינם בוגדים. וגם אם הם בוגדים יש גופים שאמורים לטפל בזה, לא האזרח מן השורה.