כתב נושא: האם אנו גזענים? הנה הראיון שעשיתי אתמול עם כומר שחור מפורסם בעל תוכנית גדולה  (נקרא 9911 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

נכון שאנו שונאים את כל האנטישמיים יש''ו שר''י. ורוב השחורים אנטישמיים. אך אין לנו שום בעיה עם שחורים או ערבים או כל קבוצה אחרת בגלל צבע עורם. ולהלן דוגמה של כומר שחור מפורסם בעל תוכנית גדולה ברדיו בארה''ב וגם באינטרנט - והכומר הזה תומך בתנועתנו בהתלהבות. תשמעו איך הוא מעריך אותנו. והוא לא נרתע מהעובדה שישבתי בכלא חמש וחצי שנים כתוצאה מהמאבק הקדוש שניהלנו לשחרר את אחינו ברוסיה. ההפך: בין הגויים, מה שעשינו למען יהדות ברה''מ נחשב כגבורה. בכל מקרה הנה הראיון שהיה ברדיו:

קטע א':

קטע ב':

אנא דרגו, הגיבו, המליצו והוסיפו למועדפים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נתת לו לשמוע את הסרט הזה:

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נתת לו לשמוע את הסרט הזה:

בס''ד

הקישור שלך לא עובד.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נו באמת חיים, תעשה לי טובה, הרי אתה בעצמך הסברת לי שלפעמים אנטישמים יוצרים קשרים עם יהודים ואפילו מתחתנים איתם כדי שלא יחשבו שהם אנטישמים, אז למה לגביך זה לא תופס? למשל, אחמדינג'אד נפגש עם יהודים נטורי קרטא (אני לא משווה אותך אליו, תרגע) וזה עשה שירות עצום לתדמית שלו, הוא יכול להגיד "אתם רואים, אין לי שום דבר נגד יהודים!", כי הוא לא אידיוט, הוא יודע שהוא לא יכול להצהיר בפומבי שהוא שונא יהודים. המציאות של היום מאלצת גזענים למיניהם למצוא טקטיקות מאד פתלתלות כדי להסתיר את העובדה שהם גזענים, כמו למשל הטקטיקה "אני לא שונא שחורים בגלל הגזע שלהם, חלילה... זה פשוט בגלל שהם חבורה של קופים מטומטמים מהג'ונגל שלא מסוגלים להתקדם בכוחות עצמם ולא המציאו שום דבר אף פעם והם בכלל צריכים לחזור לאפריקה להתנדנד על עצים, זו הבעיה איתם..."

עכשיו אין לי מושג מה הסיפור של האוונגליסט הזה ומה בדיוק הוא יודע עליך. האם למשל, הוא מודע לאמירות שלך שלשחורים אין שום יד במוזיקה האמריקאית, ש"המפגרים האלה מאפריקה" מעולם לא המציאו מוסיקה אלא גנבו הכל מיהודים? האם הוא מודע לכך שאמרת בסרטון שלך שאתה חושב שמקומם של השחורים באפריקה ושממשלת ארה"ב צריכה לשלם להם כדי שיעברו לשם? מה דעתו בעניין? האם הוא מודע לכך שאתה טוען ששניה היא זמן מספיק ע"מ ללמוד את ההיסטוריה השחורה ולא חודש, כי "כמה זמן אפשר לדבר על אנשים שמתנדנדים על עץ?" מה דעתו על אימרת השפר הזו? או לאמירה שלך "אני משתדל לדבר בשפה פשוטה כדי ששחורים יבינו אותי"? האם הוא יודע שבפורום העברי שלך ישנו דיון שבו מנהל פורום בכיר טוען שכשלבנה מתחתנת עם שחור היא פוגעת במאגר הגנטי של הילד שלה? והכי חשוב, האם אתה חושב שיש סיכוי שתשמע אותו אי פעם צורח באוטובוס "ברסיליה!!!!!! רוצה קצת פרנץ' פרייס?!?!" מה תיהיה תגובתך במקרה כזה?

אל תבין לא נכון, יתכן שהוא מודע לכל זה ועדיין תומך בך (תרשה לי להטיל ספק), ואם כך מדובר בשחור בעל שנאה עצמית.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טוב זה לא עובד משום מה

הקישור הוא של תחושותיך לחודש היסטוריה השחורה

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
משום מה הקישור של אוהד הפועל הוא רק חצי קישור, חיים אתה צריך להעתיק את הקישור במלואו ולעשות קופי פייסט לסרגל הכתובות ואז תראה את הקישור.

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הנה:

לא מבין למה זה נחוץ, שום דבר בונה לא היה שם.
מזכיר לי את נתן זהבי, אפילו אותם משקפיים.. פשוט רמה נמוכה

יש תווים מיוחדים בכתובת, לכן תעשו תצוגה מקדימה ותראה אם כל הקישור מובלט ואם לא יש Icon בצורת גלובוס עם מסמך שפותח לכם תגיות של URL, תעתיקו ותכניסו בין התגיות.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ציטוט
עכשיו אין לי מושג מה הסיפור של האוונגליסט הזה ומה בדיוק הוא יודע עליך. האם למשל, הוא מודע לאמירות שלך שלשחורים אין שום יד במוזיקה האמריקאית, ש"המפגרים האלה מאפריקה" מעולם לא המציאו מוסיקה אלא גנבו הכל מיהודים? האם הוא מודע לכך שאמרת בסרטון שלך שאתה חושב שמקומם של השחורים באפריקה ושממשלת ארה"ב צריכה לשלם להם כדי שיעברו לשם? מה דעתו בעניין? האם הוא מודע לכך שאתה טוען ששניה היא זמן מספיק ע"מ ללמוד את ההיסטוריה השחורה ולא חודש, כי "כמה זמן אפשר לדבר על אנשים שמתנדנדים על עץ?" מה דעתו על אימרת השפר הזו? או לאמירה שלך "אני משתדל לדבר בשפה פשוטה כדי ששחורים יבינו אותי"? האם הוא יודע שבפורום העברי שלך ישנו דיון שבו מנהל פורום בכיר טוען שכשלבנה מתחתנת עם שחור היא פוגעת במאגר הגנטי של הילד שלה? והכי חשוב, האם אתה חושב שיש סיכוי שתשמע אותו אי פעם צורח באוטובוס "ברסיליה!!!!!! רוצה קצת פרנץ' פרייס?!?!" מה תיהיה תגובתך במקרה כזה?

לידיעתך הוא כן מודע לכל מה שאני אומר והוא מבין שאני אומר את זה רק כלפי שחורים אנטישמיים ומרושעים. הוא יודע שאני אוהב שחורים וכל בני אדם אם הם תומכים בעם ישראל וארץ ישראל. ומאחר שהוא תומך בנו בכנות, אני אוהב אותו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

סתם נוצרון

בס''ד

נדב ואוהד הפועל, האם אתם רואים שגם המנהל שלנו רון בן מיכאל מתנגד לקשר שלי עם נוצרים כמוהו? רון בכלל לא מסכים איתי שכדאי שיהיה לנו קשר עם נוצרים. ואני מאוד מכבד את עמדתו של רון כי הנצרות היא כן עבודה זרה. ותמיד יש סכנה ממיסיונרים שרוצים לגזול מאיתנו נשמות יהודיות חס וחלילה. אני סבור שהכומר הזה לא מנסה לעשות זאת ואני עובד איתו דוקא כדי לשכנע יהודים שכדאי לתמוך בנו. אך בכל זאת, יש לרון נימוקים חזקים כשהוא מתנגד לכל קשר עם נוצרים.

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

לידיעתך הוא כן מודע לכל מה שאני אומר והוא מבין שאני אומר את זה רק כלפי שחורים אנטישמיים ומרושעים. הוא יודע שאני אוהב שחורים וכל בני אדם אם הם תומכים בעם ישראל וארץ ישראל. ומאחר שהוא תומך בנו בכנות, אני אוהב אותו.

האם גם הסרטון שעשית על ה- "Black History Month"(הקישור של אוהד הפועל) הוא כלפי שחורים אנטישמיים? זה די ברור שכיוונת את זה לכל השחורים.
מה חיים בן פסח תורם לעצמו, לעולם או לעם ישראל עם סרטונים מהסוג הזה?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד

ריבון העולמים, איך?! איך?!?! איך לעזאזל הטענה "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי ששחורים יבינו אותי" מופנית רק כלפי שחורים אנטישמים!? ואתה אומר את המשפט הזה, אתה לא אומר "כדי ששחורים אנטישמים יבינו", אתה מדבר על שחורים בכללי, איך אפשר להבין מזה משהו אחר?! איך הטענה שלך ששחורים לא היו מגיעים לכלום בלי אפליה מתקנת מבדילה בין שחורים אנטישמים לשחורים אוהבי ישראל?! איך כשאתה משווה שחורים לשימפנזות מהג'ונגל זה קשור לאנטישמיות או אהבת ישראל? "המפגרים האלה מאפריקה לא המציאו שום דבר אלא העתיקו הכל מיהודים ולבנים". לדעתך זה משפט שלא מתייחס לשחורים אוהבי ישראל? ששחור אוהב ישראל אמור להבין שהוא לא נחשב ל"מפגר מאפריקה"? בחייך בנאדם, טיפה יושר!

בכל הסרטון הזה אתה מדבר על שחורים בכללי, אתה קורא לכולם קופים שמתנדנדים על עץ ואתה לא מזכיר את המילה "אנטישמיות" אפילו פעם אחת. אז על מי אתה עובד?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ריבון העולמים, איך?! איך?!?! איך לעזאזל הטענה "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי ששחורים יבינו אותי" מופנית רק כלפי שחורים אנטישמים!? ואתה אומר את המשפט הזה, אתה לא אומר "כדי ששחורים אנטישמים יבינו", אתה מדבר על שחורים בכללי, איך אפשר להבין מזה משהו אחר?! איך הטענה שלך ששחורים לא היו מגיעים לכלום בלי אפליה מתקנת מבדילה בין שחורים אנטישמים לשחורים אוהבי ישראל?! איך כשאתה משווה שחורים לשימפנזות מהג'ונגל זה קשור לאנטישמיות או אהבת ישראל?

בכל הסרטון הזה אתה מדבר על שחורים בכללי, אתה קורא לכולם קופים שמתנדנדים על עץ ואתה לא מזכיר את המילה "אנטישמיות" אפילו פעם אחת. אז על מי אתה עובד?

כי יש כושים שמדברים אנגלית יותר טוב משנינו גם יחד [אם קומוניזם זה הדבר היחיד שאתה מבין]. הוא מתייחס לתופעת ה-BLACK ENGLISH.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כפי ששמת לב אני מדבר על הרבה יותר מאשר עניין האיבוניקס.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

כי יש כושים שמדברים אנגלית יותר טוב משנינו גם יחד [אם קומוניזם זה הדבר היחיד שאתה מבין]. הוא מתייחס לתופעת ה-BLACK ENGLISH.

זה היה רק חלק:
הוא התייחס במפורט להיסטוריה השחורה בארצות הברית, וקבע שאפשר לסכם אותה בשבוע כאשר הוא קורה להם שוב ושוב טיפשים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כפי ששמת לב אני מדבר על הרבה יותר מאשר עניין האיבוניקס.

לשאר העניינים חיים כבר ענה - התרבות הכושית האמריקנית איננה חלה על הנוצרון הנ"ל ולכן אין לו בעיה עם התקפותיו של חיים שמכוונות כלפי בני התרבות החייזרית הזו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס"ד

לשאר העניינים חיים כבר ענה - התרבות הכושית האמריקנית איננה חלה על הנוצרון הנ"ל ולכן אין לו בעיה עם התקפותיו של חיים שמכוונות כלפי בני התרבות החייזרית הזו.

א) המילה "כושי", למרות שהיא תואמת את הרמה הכללית של ההודעות שלך אינה במקומה. אמנם במקור אין שום בעיה במילה הזו אך היא נחשבת למעליבה החל משנות ה 80 בגלל הקשרים חברתיים לא נעימים שיש למילה הזו, לכן מוטב להמנע ממנה. כמו גם המילה "נוצרון", אני יודע שקשה לך אבל לפחות תנסה לדבר כמו בן אדם.

ב) כשמשווים את השחורים לקופים מהג'ונגל וטוענים שהם טיפשים, אישית אני חושב שכל אדם שחור (וגם לא) אמור להעלב מזה בלי שום קשר לתרבות. ההתיחסות לשחורים כאל מפגרים לא קשורה בכלל לתרבות. (שלא לדבר בכלל על זה שכפי שהוכחתי כל התרבות האמריקאית מבוססת על תרבות שחורה, לפחות בהקשר המוזיקלי).

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
יופי של תוכנית.
טוב לדעת שיש כול שפוי שמסכים איתנו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

א) המילה "כושי", למרות שהיא תואמת את הרמה הכללית של ההודעות שלך אינה במקומה. אמנם במקור אין שום בעיה במילה הזו אך היא נחשבת למעליבה החל משנות ה 80 בגלל הקשרים חברתיים לא נעימים שיש למילה הזו, לכן מוטב להמנע ממנה. כמו גם המילה "נוצרון", אני יודע שקשה לך אבל לפחות תנסה לדבר כמו בן אדם.

ב) כשמשווים את השחורים לקופים מהג'ונגל וטוענים שהם טיפשים, אישית אני חושב שכל אדם שחור (וגם לא) אמור להעלב מזה בלי שום קשר לתרבות. ההתיחסות לשחורים כאל מפגרים לא קשורה בכלל לתרבות. (על אחת כמה וכמה שכפי שהוכחתי כל התרבות האמריקאית מבוססת על תרבות שחורה, לפחות בהקשר המוזיקלי).

א.) המילה "כושי" היא המילה שבה הם עצמם מתקראים בה. המילה "כושי" היא
המילה שהכי תואמת לשמם [על שם כוש בן חם]. זה שבעולם האורווליאני שלך
ושל חבריך מהלובליאנקה [או עולם הפוליטיקלי קורקטנס] קוראים להם "שחור" [כך קראו
להם הקולוניאליסטים בראש ובראשונה] ולא נהוג לקרוא להם בשמם הראוי, זו בעיה שלך. גם
בגרמניה המילה "יהודי" לא הייתה ראויה אלא "גרמני בן דת משה" וגם היום לא
ראוי להיקרא "ציוני" אלא "פלסטיני" - לא אתה הוא שתקבע איזו מילה ראויה ואיזו לא.

ב.) אז תחשוב. זה לא טיעון רציני. הרי הוא לא תוקף את הכושים כקולקטיב בעל מאפיין גנטי משותף [זה מה שהם - אני לא מאמין בגזעים כידוע] אלא אך ורק את הכושים האנטישמיים, המרושעים, בני דת הדמים החייזרית - כמו שהוא יתקוף את הקומוניסטים בגיחוך מילים רוסיות וירידה על הבתולין של בנות רוסיה אבל לא את העם הרוסי כקולקטיב.
כל אדם רציונלי ישנא את תרבות הדמים הזו  אשר הורסת את ארצות הברית בפרט והמערב בכלל - ויצחק להנאתו מהבדיחות שחיים משתמש בהן.

התרבות האמריקנית האמיתית מבוססת על שילוב בין אלמנטים יהודיים לתרבות אירופאית, דבר
שמתבטא והתבטא בעיקר בדרום ארה"ב ולא בצפונה. כל הטיעונים שלך הופרכו ע"י חיים [ואם הוא
לא ענה - זה בגלל שאפילו לא הבאת טענות, בדיוק כמו עכשיו, אלא הטפות מוסרניות אשר מבוססות על
שכל אנושי מוגבל לתקופה ומלא בצביעות].
כל אדם מוסרי יירקב מזעם על זה שקראת ליהדות "נאצית" - האשמה שמימדיה זהים לזו של
הכחשת שואה, אנטישמיות מובנית ויסודית והטפת מלחמה נגד עם ותורת ישראל - שהם מחוברים יחדיו במהות.
ולבסוף - אני מזכיר שוב כי אתה נותן יחס לא-רציונלי למילים המדויקות שבהם השתמש
חיים בעוד אתה מתעלם מכוונותיו שהוא הסביר. חיים אדם שעומד על עקרונותיו ואם באמת
היה שונא את הכושים בגלל היותם כאלה [אנשים שחורי/כהי עור] הוא לא היה נפגש עם
הכושון הנ"ל אפילו אם היה מציע לו מיליארד דולר.
« עריכה אחרונה: מרץ 09, 2010, 14:40:24 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ריבון העולמים, איך?! איך?!?! איך לעזאזל הטענה "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי ששחורים יבינו אותי" מופנית רק כלפי שחורים אנטישמים!? ואתה אומר את המשפט הזה, אתה לא אומר "כדי ששחורים אנטישמים יבינו", אתה מדבר על שחורים בכללי, איך אפשר להבין מזה משהו אחר?! איך הטענה שלך ששחורים לא היו מגיעים לכלום בלי אפליה מתקנת מבדילה בין שחורים אנטישמים לשחורים אוהבי ישראל?! איך כשאתה משווה שחורים לשימפנזות מהג'ונגל זה קשור לאנטישמיות או אהבת ישראל? "המפגרים האלה מאפריקה לא המציאו שום דבר אלא העתיקו הכל מיהודים ולבנים". לדעתך זה משפט שלא מתייחס לשחורים אוהבי ישראל? ששחור אוהב ישראל אמור להבין שהוא לא נחשב ל"מפגר מאפריקה"? בחייך בנאדם, טיפה יושר!

בכל הסרטון הזה אתה מדבר על שחורים בכללי, אתה קורא לכולם קופים שמתנדנדים על עץ ואתה לא מזכיר את המילה "אנטישמיות" אפילו פעם אחת. אז על מי אתה עובד.
אני לא רוצה לענות בשם חיים אבל לפחות תדייק, הוא לא אמר "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי ששחורים יבינו אותי" מה שהוא כן אמר זה "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי שאנשים שהאפלייה המתקנת תקפה עבורם יבינו אותי" שזו אימרה לא גזענית והיא לגיטימית לחלוטין כי אנשים מהעולם השלישי שאכן צריכים את האפלייה המתקנת והכוונה לא לכל השחורים  אלא רק לאותם שחורים ומהגרים מהעולם השלישי שזקוקים לאפלייה המתקנת ע"מ לעבור מבחן אקדמי (שלמרבה הצער זה הרוב המכריע כנראה) הם אכן אנשים פשוטים ואין טיפה של גזענות באמירה הספציפית הזאת, הטעות שלך על דבריו של חיים היא לא מקרית, אבל לא חשוב.

לגבי חלק מהדברים שהוא אמר בסרטון הזה אולי אפשר למצוא קצת גזענות אבל אני בטוח שזאת לא הייתה כונתו,
אני מסכים שחלק מהדברים שהוא אמר בסרטון שעליו אתה מדבר לא יישמעו טוב גם באוזני שחורים שתומכים בישראל לצורך העניין, אבל אני בטוח ששחור אינטלגנט ששמע את מה שאמר היה לוקח את דבריו בעירבון מוגבל והיה מבין למה כוונתו האמיתית של חיים.

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני לא רוצה לענות בשם חיים אבל לפחות תדייק, הוא לא אמר "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי ששחורים יבינו אותי" מה שהוא כן אמר זה "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי שאנשים שהאפלייה המתקנת תקפה עבורם יבינו אותי" שזו אימרה לא גזענית והיא לגיטימית לחלוטין כי אנשים מהעולם השלישי שאכן צריכים את האפלייה המתקנת והכוונה לא לכל השחורים  אלא רק לאותם שחורים ומהגרים מהעולם השלישי שזקוקים לאפלייה המתקנת ע"מ לעבור מבחן אקדמי (שלמרבה הצער זה הרוב המכריע כנראה) הם אכן אנשים פשוטים ואין טיפה של גזענות באמירה הספציפית הזאת, הטעות שלך על דבריו של חיים היא לא מקרית, אבל לא חשוב.

לגבי חלק מהדברים שהוא אמר בסרטון הזה אולי אפשר למצוא קצת גזענות אבל אני בטוח שזאת לא הייתה כונתו,
אני מסכים שחלק מהדברים שהוא אמר בסרטון שעליו אתה מדבר לא יישמעו טוב גם באוזני שחורים שתומכים בישראל לצורך העניין, אבל אני בטוח ששחור אינטלגנט ששמע את מה שאמר היה לוקח את דבריו בעירבון מוגבל והיה מבין למה כוונתו האמיתית של חיים.

כמה צביעות... לפחות עם עצמכם תהיו אמיתיים.

אם גוי היה עולה וזורק אלפית הלצה על "אף ארוך" אצל יהודים, זה בכלל לא משנה מה היה תוכן הדברים! אני ואתה היינו נאטמים במקום.
מה יש פה לקחת בעירבון מוגבל? אם אתה שחור אינטליגנט תסיק שאתה קוף פרמיטיבי שמדבר כאילו יש לך בננה בפה, והפיתרון זה להחזיר אותך לאפריקה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם אנו גזענים? הנה הראיון שעשיתי אתמול עם כ&
« להגיב #22 ב- : מרץ 09, 2010, 15:00:31 »
כמה צביעות... לפחות עם עצמכם תהיו אמיתיים.

אם גוי היה עולה וזורק אלפית הלצה על "אף ארוך" אצל יהודים, זה בכלל לא משנה מה היה תוכן הדברים! אני ואתה היינו נאטמים במקום.
מה יש פה לקחת בעירבון מוגבל? אם אתה שחור אינטליגנט תסיק שאתה קוף פרמיטיבי שמדבר כאילו יש לך בננה בפה, והפיתרון זה להחזיר אותך לאפריקה.
אלה מסקנות שבאמת רק קוף פרמיטיבי היה מסיק מהסרטון הזה, חיים תקף את מנהיגי השחורים כגון גסי גקסון
שאכן מדברים ומתנהגים כמו חבורה של בבונים וגורמים לכך שהשחורים יראו טיפשים ופרמיטיביים ושחבל שאלה המנהיגים שלהם כי הם גוררים חלק ניכר מהשחורים אחריהם לבורות לפרמטיביות וגורמים לציבור שלהם לדבר כמוהם באגלית בוטה ולא מובנת לרבים.
וכמו שאמרתי אני מסכים שחלק מהדברים שנאמרו שם לא היו ראויים כגון כשהוא רומז שהם קופים וכו', אבל נחכה ונראה אולי חיים יוכל להסביר את דבריו יותר טוב.
« עריכה אחרונה: מרץ 09, 2010, 15:11:03 על ידי חרותניק »

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אלה מסקנות שבאמת רק קוף פרמיטיבי היה מסיק מהסרטון הזה, חיים תקף את מנהיגי השחורים כגון גסי גקסון
שאכן מדברים ומתנהגים כמו חבורה של בבונים וגורמים לכך שהשחורים יראו טיפשים ופרמיטיביים ושחבל שאלה המנהיגים שלהם כי הם גוררים חלק ניכר מהשחורים אחריהם לבורות לפרמטיביות וגורמים לציבור שלהם לדבר כמוהם באגלית בוטה ולא מובנת לרבים.
וכמו שאמרתי אני מסכים שחלק מהדברים שנאמרו שם לא היו ראויים כגון כשהוא רומז שהם קופים וכו'.

אני הולך איתך..
בוא נגיד שחיים באמת רוצה להציג בעיה בוערת באמריקה.. ונגיד שהפנייה שלו לצעירים השחורים, שם הוא שואל "למה אתם צריכים לדבר כמוהם?" היא בעצם פנייה כנה ואמיתית.
תגיד לי, אתה באמת מאמין שהסרטון הזה גרם לאדם שחור אחד להרהר בדברים שנאמרו? נו באמת.. כל שחור שיראה את זה פשוט יפגע או ירתח מזעם. ואיזה טוב ולמי עשינו כאן?
מה בנית כאן? כלום. הוספת עוד קצת שנאה לעולם.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
זה לא העולם שלי אלא העולם האמיתי, וכן טוב מאד שיש היום פוליטיקלי קורקט, פעם אחרונה שאנשים לא פחדו להטיח רפש גזעני זה נגמר בשואה או בשיעבוד העבדים השחורים מאפריקה או בגירוש האמריקאים הילידים מאדמתם. אני מניח שמבחינתך גם המילה "כושון" שהשתמשת בה היא מילה ראויה? מה אני אגיד לך ילד, תיהיה בריא.

ציטוט
" אז תחשוב. זה לא טיעון רציני. הרי הוא לא תוקף את הכושים כקולקטיב בעל מאפיין גנטי משותף [זה מה שהם - אני לא מאמין בגזעים כידוע] אלא אך ורק את הכושים האנטישמיים, המרושעים, "

אני מצטער אבל כשמשווים את השחורים לקופים ואומרים שהם טיפשים זה כולל גם את מי שאינו אנטישמי. אני באמת רוצה לראות איך תתיחס לאדם שעושה סרטון על היהודים, על איך שהם מלווים בריבית ואיזה אף שיילוק יש להם, אבל אחר כך הוא היה כותב "בחייכם חבר'ה, התכוונתי רק לאותם יהודים שהם בעד ביטוח לאומי לכולם (סתם דוגמא), כל בנאדם אינטיליגנטי מבין ישר שאני לא מתכוון לכל היהודים אלא רק למי שמשתייך לתרבות החייזרית שלהם, בחייכם קצת הומור מה יש??" אני בטוח שהיית מתגלגל על הרצפה מרוב צחוק והיית נותן בדיוק את היחס הפרופורציונאלי למילים שבהם הוא השתמש...

חיים הפריך את כל הטענות שלי? בטח, עוד שניה אני מזדכה על התואר שלי...   :::D :laugh: :::D:laugh: ילד, תעשה לי טובה אתה וחיים ואל תדברו על דברים שאין לכם בהם שמץ קלוש של מושג, אני לא אפתח שוב את הדיון הזה אני רק אציג לך את האתגר שהצגתי לחיים, תמצא איזשהו פרופסור מכובד, לא משנה מאיזה מוצא שיתמוך בטענה שלשחורים אין שום השפעה על הג'אז. אני רק רוצה לראות אותך טוען את זה באיזשהו פורום מוזיקה מבלי לעשות מעצמך עוד יותר טמבל,  תטען את זה באיזו אקדמיית מוזיקה כלשהי אפילו אצל החברים הרדנקים שלך בטנסי מבלי לעשות מעצמך אידיוט, בחייאת רון, אני מפציר בך. אתה ראית אותי מתווכח עם חיים על פרשנויות לספר הזוהר? לא נכון? אז למה אתה לא נותן קרדיט לבנאדם שמה לעשות יודע איזה שני דברים יותר ממך על מוזיקה?