כתב נושא: האם אנו גזענים? הנה הראיון שעשיתי אתמול עם כומר שחור מפורסם בעל תוכנית גדולה  (נקרא 9914 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
האם אנו גזענים? הנה הראיון שעשיתי אתמול עם כ&
« להגיב #25 ב- : מרץ 09, 2010, 15:22:46 »
אלה מסקנות שבאמת רק קוף פרמיטיבי היה מסיק מהסרטון הזה, חיים תקף את מנהיגי השחורים כגון גסי גקסון
שאכן מדברים ומתנהגים כמו חבורה של בבונים וגורמים לכך שהשחורים יראו טיפשים ופרמיטיביים ושחבל שאלה המנהיגים שלהם כי הם גוררים חלק ניכר מהשחורים אחריהם לבורות לפרמטיביות וגורמים לציבור שלהם לדבר כמוהם באגלית בוטה ולא מובנת לרבים.
וכמו שאמרתי אני מסכים שחלק מהדברים שנאמרו שם לא היו ראויים כגון כשהוא רומז שהם קופים וכו', אבל נחכה ונראה אולי חיים יוכל להסביר את דבריו יותר טוב.

אין לי שום בעיה עם התקיפה של ג'סי ג'קסון לא על זה אנחנו מדברים כאן, ולהגיד ששחורים מדברים כמו קופים... באמת, חכמים בלילה, אתה חושב שעל עברית אי אפשר לצחוק? אתה חושב שמבטא ישראלי לא נשמע מצחיק לאמריקאים?  אתה חושב שאי אפשר להמציא מיליון בדיחות על כל מיני רבנים בברוקלין שנולדו בארה"ב וגדלו בשכונות יהודיות ומדברים כאילו לפני רגע הם ירדו מהמטוס מקזחסטן (ככה זה נשמע לאמריקאי ששומע אותם)? גם אז זה ישמע לך מצחיק?

ואני נורא מצטער לנפץ את החלומות הגזעניים כאן אבל ראיתי כמה וכמה נאומים של ג'סי ג'קסון ולואיס פראקן ולמרות שהאנגלית שלי די קלוקלת הצלחתי להבין כל מילה ומילה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
וחיים, מאחר ואתה כל כך אוהב לצחוק על איך שאנשים מדברים, סתם מסקרן אותי לדעת, עשרות האנשים שמגיבים לסרטונים שלך ביוטיוב באנגלית ומשאירים לך תגובות כמו "הסיבה היחידה שאני רואה את הסרטונים האלה זה בשביל לשמוע אותו אומר את השם שלו..." אני בטוח שאתה מבין למה הכוונה, גם זה מצחיק אותך?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני הולך איתך..
בוא נגיד שחיים באמת רוצה להציג בעיה בוערת באמריקה.. ונגיד שהפנייה שלו לצעירים השחורים, שם הוא שואל "למה אתם צריכים לדבר כמוהם?" היא בעצם פנייה כנה ואמיתית.
תגיד לי, אתה באמת מאמין שהסרטון הזה גרם לאדם שחור אחד להרהר בדברים שנאמרו? נו באמת.. כל שחור שיראה את זה פשוט יפגע או ירתח מזעם. ואיזה טוב ולמי עשינו כאן?
מה בנית כאן? כלום. הוספת עוד קצת שנאה לעולם.
אם כל שחור ששמע את דבריו רותח מזעם על כך אז חבל מאוד, אבל מישהו צריך לאמר את האמת גם אם זה לא לגמרי פוליטקלי קורקט, ומה שעוד יותר חבל זה לשקר בשביל להיות פוליטיקלי קורקט שבעיני מלכתחילה ברוב המקרים זה לא שווה את הטירחה, ולך תדע אולי יש שחור אי שם בדרום שיקגו שהוא חסיד מושבע של גסי גקסון והוא ראה את הסרטון של חיים ודבריו גרמו לו להרהר על ההתנהגות שלו ושל המנהיג שלו, אם אכן אחד קיים אחד כזה, אז לדעתי
היה שווה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : מרץ 09, 2010, 15:50:02 »
אין לי שום בעיה עם התקיפה של ג'סי ג'קסון לא על זה אנחנו מדברים כאן, ולהגיד ששחורים מדברים כמו קופים... באמת, חכמים בלילה, אתה חושב שעל עברית אי אפשר לצחוק? אתה חושב שמבטא ישראלי לא נשמע מצחיק לאמריקאים?  אתה חושב שאי אפשר להמציא מיליון בדיחות על כל מיני רבנים בברוקלין שנולדו בארה"ב וגדלו בשכונות יהודיות ומדברים כאילו לפני רגע הם ירדו מהמטוס מקזחסטן (ככה זה נשמע לאמריקאי ששומע אותם)? גם אז זה ישמע לך מצחיק?

ואני נורא מצטער לנפץ את החלומות הגזעניים כאן אבל ראיתי כמה וכמה נאומים של ג'סי ג'קסון ולואיס פראקן ולמרות שהאנגלית שלי די קלוקלת הצלחתי להבין כל מילה ומילה.
האנגלית העילגת של השחורים באמריקה זה לא מבטא, זה פשוט אנגלית עילגת שתפסה תאוצה בעשרות שנים האחרונות,
וכמו שחיים אמר "פעם השחורים היו מדברים כמו לבנים" וזה נכון אנשים בקושי הכירו את האנגלית העילגת (לפחות לא ברמה של היום) הזאת שדרך אגב תפסה תאוצה בעיקר בגלל שזה נהיה "מגניב" כביכול לדבר ככה עם תרבות הראפ וכו' (במיוחד משנות ה90).

אני קודם רוצה להבהיר שאני מתעב את הנאו נאצים השחורים גסי גקסון ולואיס פרקאן ואני מאחל להם מכל הלב סרטן ריאות.
האנגלית שלי מצויינת ואני לא מבין 50% בערך ממה שאומר גסי גקסון בנאומים שלו הוא מדבר כאילו הוא יצא הרגע מרופא שיניים, לואיס פרקאן יאמר לזכותו
אין לו כל כך את האנגלית העילגת והוא מדבר בשפה ברורה יחסית ואני מבין כל מילה שהוא אומר.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה לא העולם שלי אלא העולם האמיתי, וכן טוב מאד שיש היום פוליטיקלי קורקט, פעם אחרונה שאנשים לא פחדו להטיח רפש גזעני זה נגמר בשואה או בשיעבוד העבדים השחורים מאפריקה או בגירוש האמריקאים הילידים מאדמתם. אני מניח שמבחינתך גם המילה "כושון" שהשתמשת בה היא מילה ראויה? מה אני אגיד לך ילד, תיהיה בריא.
אולי העולם שפרס מדמיין בספר "עליזה במזרח התיכון החדש", ואתה צודק, טוב שיש היום פוליטיקלי קורקט, בזכותו אין רעב קטסטרופלי באפריקה, בזכותו עומדת להתקיים שואה יהודית נוספת [והכל חלק משיתוף הפעולה הבוגדני שלכם אדומים מסריחים שמשמן את גלגלי הג'יהאד העולמי], בזכותו הפשע בכל רחבי ישראל והמערב נמצא בשיא, בזכותו מתקיים תיאו-סייד וג'נוסייד בכל רחבי מדינות האיסלם וערב [שעליו כמובן אתם לא מדווחים כיוון שזה לא "חושף" את ה"גזענות" היהודית הריאקציונרית], ומה לא - מה אני אגיד לך, עדיף בלי פוליטיקלי קורקט, אסור שאנשים יהיו צבועים ויראו את דעותיהם האמיתיות, או בקיצור, פוליטיקלי קורקט הוא האויב המושבע של הדמוקרטיה שאותה אתה עובד [כן, מקארת'י צדק].
בכל אופן, זה לגמרי ההפך, כשאנשים היו כנים לפחות היהודים ידעו מי הוא אויב ומי הוא חבר, ידעו טוב מאוד, הבעיה היחידה שלהם הייתה הפחדנות, הפחד מהגוי, הפחד מתגובתו, חוסר היהודיות שאבדה ליהודים במהלך הגלות הארוכה, [שינוי שאתה הוא עדות מוחלטת לקיומו, לא היית מזיז אצבע אם הדוד סם לא היה מאשר לך] - עצם העובדה שהשלב הראשון בתכנית המקורית של היטלר היה העברת היהודים לארץ ישראל [ובניית מחנה ריכוז והשמדה תוך כיתורה וכיבושה של ארץ ישראל מידי הבריטים מקורפוס אפריקה במערב ודרום והמשת"פים הערבים והמוסלמים והצרפתים ממזרח, צפון ודרום] והיהודים שלא יכלו לעזוב את הגוייות הנוחה, לא יכלו לחשוב לרגע מתוך הפחד מתגובתו של הגוי, זה מה שרצח אותם, מי שאשם בשואה הוא לא רק הגוי אלא ובעיקר היהודונים כמוך.

הכושים שהגיעו לאמריקה, אפילו בתור עבדים, חיו הרבה יותר טוב תחת שלטון העבדות הקולוניאלי/לבן מאשר במזבלה שלה הם קראו בית, זה או איסלם או NEW WORLD בשבילם - חוץ מזה, לא טוב להם? שיחזרו לאפריקה, אף אחד לא עוצר אותם, אדרבא, כולנו נשמח אם אכן יהיה כך.

לגבי האינדיאנים, ספרו של תומאס וודס, "המדריך הבלתי תקין פוליטית להיסטוריה אמריקנית", מפריך את המיתוס הגדול ביותר בהיסטוריה האמריקנית ומציב אותו במקום, שנאת האדם היהודי והלבן קודמת לכל, אה?

ציטוט
אני מצטער אבל כשמשווים את השחורים לקופים ואומרים שהם טיפשים זה כולל גם את מי שאינו אנטישמי. אני באמת רוצה לראות איך תתיחס לאדם שעושה סרטון על היהודים, על איך שהם מלווים בריבית ואיזה אף שיילוק יש להם, אבל אחר כך הוא היה כותב "בחייכם חבר'ה, התכוונתי רק לאותם יהודים שהם בעד ביטוח לאומי לכולם (סתם דוגמא), כל בנאדם אינטיליגנטי מבין ישר שאני לא מתכוון לכל היהודים אלא רק למי שמשתייך לתרבות החייזרית שלהם, בחייכם קצת הומור מה יש??" אני בטוח שהיית מתגלגל על הרצפה מרוב צחוק והיית נותן בדיוק את היחס הפרופורציונאלי למילים שבהם הוא השתמש...

השוואה מגוחכת ורק מראה על בורות רצינית ורלטיביזם מוסרי מגוחך שהזמן שבו הוא נחשב ארגומנט היה בזמנו של סטלין, אין שום בסיס אחיד להשוואה בין היהדות לכושים, מה תרמה התרבות הכושית לעולם [ולא ידידי, גם בתחום המוזיקה כושים מסויימים פיתחו בסיסים שהניחו יהודים ולבנים] ומה תרמה זו היהודית?
בנוסף, מה שאתה מדבר היננו עלילת דם, אף אחת מהן לא הוכחה [עניין ההלוואה בריבית הוא עוד תוצר של הגלות שאתה כה משבח, בזכות יצורים כמוך עוד נחזור לימים הללו תחת שלטונו של הח'ליף], אם אתה משווה שנאת תרבות קופים שאין לה מקום בציוויליזציה אנושית, ליהדות [ואח"כ משווה גם את התירוצים לשנאה], אז הינך אנטישמי פרוטו-נאצי ותו לא.

הבעיה בדוגמה הרלטיבטיסית [שבאמת הצחיקה אותי, אבל לא מהסיבה שאתה רוצה] שלך הינה כזו, לתרבות היהודית כשלעצמה אין קשר לשאיפות של היהודים שהבחור שונא, התרבות הכושית שאני שונא ובצדק [די לפוסט-מודרניזם] שהתפשטה גם לבני צבעי עור אחרים [שגם אותם!!! אני שונא] מקורה בתרבות אפריקנית, עובדתית, רוב הכושים הם כאלו, ושוב יש הבדל בין שנאה מוצדקת!!! [כמו שאני וחיים מציגים] לזו שאנטישמים מציגים.

ציטוט
חיים הפריך את כל הטענות שלי? בטח, עוד שניה אני מזדכה על התואר שלי...   :::D :laugh: :::D:laugh: ילד, תעשה לי טובה אתה וחיים ואל תדברו על דברים שאין לכם בהם שמץ קלוש של מושג, אני לא אפתח שוב את הדיון הזה אני רק אציג לך את האתגר שהצגתי לחיים, תמצא איזשהו פרופסור מכובד, לא משנה מאיזה מוצא שיתמוך בטענה שלשחורים אין שום השפעה על הג'אז. אני רק רוצה לראות אותך טוען את זה באיזשהו פורום מוזיקה מבלי לעשות מעצמך עוד יותר טמבל,  תטען את זה באיזו אקדמיית מוזיקה כלשהי אפילו אצל החברים הרדנקים שלך בטנסי מבלי לעשות מעצמך אידיוט, בחייאת רון, אני מפציר בך. אתה ראית אותי מתווכח עם חיים על פרשנויות לספר הזוהר? לא נכון? אז למה אתה לא נותן קרדיט לבנאדם שמה לעשות יודע איזה שני דברים יותר ממך על מוזיקה?

הנה עוד סיבה למה אני מת על ויכוחים עם שמאלנים, כל הזמן מניחים הנחות א-פיורי, מניין לך מי אני? מניין לך במה אני מתעסק? מניין לך הידע שלי במוזיקה?
לידיעתך, גם אני מתעסק במוזיקה זמן ממש לא מועט, אנשים רבים בפורום יעידו באופן אישי על כך, זה שאתה מוכן גם להכחיש שואה בגלל שלא לכל העמים האחרים הייתה שואה למען אליל הפוליטיקלי קורקטנס, זה לא בעיה שלי, אני מתייחס לעובדות, לא למה שנוח להגיד [כרגע..], עובדות שאני עוסק בהן בחיי האישיים [שעליהם אתה לא יודע, וגם לא ניסית לבדוק לפני שאתה משלח בי הנחות מטומטמות כאלו].
אם אתה רוצה, תתווכח גם איתי, ההשפלה שספגת ממנו תהיה עוד ניצחון כביר לעומת זו שתחטוף ממני, ואל תשכח לסגור את הדלת - אתה לא רוצה שהאישה הצפונית שלך תילחם למען זכויותיה כאישה להשתייך לכמה גברים.
« עריכה אחרונה: מרץ 09, 2010, 16:45:22 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : מרץ 09, 2010, 16:35:27 »
בס"ד

הייתי בטוח שהתחלתי לעבוד בספארי ברמת גן.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
"אני לא רוצה לענות בשם חיים אבל לפחות תדייק, הוא לא אמר "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי ששחורים יבינו אותי" מה שהוא כן אמר זה "אני מנסה לדבר במילים פשוטות כדי שאנשים שהאפלייה המתקנת תקפה עבורם יבינו אותי"

אין בעיה רק אתה מבין שמה שאמרת עכשיו זה קשקוש, נכון? מי הם האנשים שאפלייה מתקנת תקפה עבורם? אפליה מתקנת חלה על כל השחורים ולא רק על אלה ששונאים את ישראל.

רון:

מה שכתבת בפסקה הראשונה לא רלוונטי לכלום, אין שום קשר בין ג'נוסיידים לבין פוליטיקלי קורקט, עולם כמנהגו נוהג ומה לעשות שבכל חברה ישנם כמה מטורפים גזענים ובורים ושטופי שנאה לכל מי ומה ששונה מהם, כמוך, ולכן לצערי תמיד יהו בעולם ג'נוסיידים. פוליטיקלי קורקט לא בא לתקן את כל עוולות העולם אבל לפחות היום אנשים גזענים מתביישים בזה, לפחות היום גזענות נחשבת למשהו רע בניגוד לפעם, שזה היה לגיטימי, לפחות היום אתם הגזענים נאלצים לשמור את הרפש שלכם לעצמכם במקום להפיץ אותו באמצעי התקשורת, לפחות היום יש לכם בושה, לפחות היום כולם יודעים שאתם גזענים מסריחים. אני חושב שזהו שינוי מבורך.

ציטוט
הכושים שהגיעו לאמריקה, אפילו בתור עבדים, חיו הרבה יותר טוב תחת שלטון העבדות הקולוניאלי/לבן מאשר במזבלה שלה הם קראו בית, זה או איסלם או NEW WORLD בשבילם - חוץ מזה, לא טוב להם? שיחזרו לאפריקה, אף אחד לא עוצר אותם, אדרבא, כולנו נשמח אם אכן יהיה כך.

נו מה אפשר להגיד על ערמת הזבל הזו? אז מה, אתה כמעט אומר שהעבדות הייתה מוצדקת... נו אתה רואה למה צריך פוליטיקלי קורקט, לפחות ככה הזבל הזה נשאר בכל מיני פורומים קיקיוניים במקום שתיהיה לו לגיטימציה לפרוץ החוצה ולשטוף לצעירים את המוח.

ציטוט
לגבי האינדיאנים, ספרו של תומאס וודס, "המדריך הבלתי תקין פוליטית להיסטוריה אמריקנית", מפריך את המיתוס הגדול ביותר בהיסטוריה האמריקנית ומציב אותו במקום, שנאת האדם היהודי והלבן קודמת לכל, אה?

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: תהיתי מתי גם זה יגיע, תן לי שתי דקות ואני אמצא לך גם ספר בשם "המדריך הבלתי תקין פוליטית להיסטוריה גרמנית", הספר הזה מדבר על כמה שקרים שהומצאו לגבי אירוע מסויים בהיסטוריה של גרמניה, אבל שנאת האדם הגרמני קודמת לכל הא?

ציטוט
השוואה מגוחכת ורק מראה על בורות רצינית ורלטיביזם מוסרי מגוחך שהזמן שבו הוא נחשב ארגומנט היה בזמנו של סטלין, אין שום בסיס אחיד להשוואה בין היהדות לכושים, מה תרמה התרבות הכושית לעולם [ולא ידידי, גם בתחום המוזיקה כושים מסויימים פיתחו בסיסים שהניחו יהודים ולבנים] ומה תרמה זו היהודית?

אין שום קשר למה תרבות מסויימת תרמה או תרמה לעולם, אז להגיד שליהודים יש אף ארוך זה לא בסדר אבל להגיד שהשחורים קופים זה כן בסדר כי היהודים תורמים לעולם והשחורים לא? ואני הנאצי מבין שנינו?

ציטוט
בנוסף, מה שאתה מדבר היננו עלילת דם, אף אחת מהן לא הוכחה [עניין ההלוואה בריבית הוא עוד תוצר של הגלות שאתה כה משבח, בזכות יצורים כמוך עוד נחזור לימים הללו תחת שלטונו של הח'ליף], אם אתה משווה שנאת תרבות קופים שאין לה מקום בציוויליזציה אנושית, ליהדות [ואח"כ משווה גם את התירוצים לשנאה], אז הינך אנטישמי פרוטו-נאצי ותו לא.

מה לא הוכחה? זה לא הוכח שיהודים עסקו בהלוואה בריבית, בבנקאות ובעריכת דין? מה זה משנה תוצר של מה זה?

ציטוט
הבעיה בדוגמה הרלטיבטיסית [שבאמת הצחיקה אותי, אבל לא מהסיבה שאתה רוצה] שלך הינה כזו, לתרבות היהודית כשלעצמה אין קשר לשאיפות של היהודים שהבחור שונא, התרבות הכושית שאני שונא ובצדק [די לפוסט-מודרניזם] שהתפשטה גם לבני צבעי עור אחרים [שגם אותם!!! אני שונא] מקורה בתרבות אפריקנית, עובדתית, רוב הכושים הם כאלו, ושוב יש הבדל בין שנאה מוצדקת!!! [כמו שאני וחיים מציגים] לזו שאנטישמים מציגים.

זה ששחורים הם קופים לא קשור בכלל לתרבות, זה משול בדיוק לטענה שיהודים הם חולדות ארוכות אף, זו לא דוגמא רלטיביסטית, להיפך זה אבסולוטיזם במיטבו.  אגב החפיפה בעולם בין שתי קבוצות אלה היא עצומה, כמעט כל מי ששונא שחורים והומוסקסואלים שונא גם יהודים.

ציטוט
הנה עוד סיבה למה אני מת על ויכוחים עם שמאלנים, כל הזמן מניחים הנחות א-פיורי, מניין לך מי אני? מניין לך במה אני מתעסק? מניין לך הידע שלי במוזיקה?
לידיעתך, גם אני מתעסק במוזיקה זמן ממש לא מועט, אנשים רבים בפורום יעידו באופן אישי על כך, זה שאתה מוכן גם להכחיש שואה בגלל שלא לכל העמים האחרים הייתה שואה למען אליל הפוליטיקלי קורקטנס, זה לא בעיה שלי, אני מתייחס לעובדות, לא למה שנוח להגיד [כרגע..], עובדות שאני עוסק בהן בחיי האישיים [שעליהם אתה לא יודע, וגם לא ניסית לבדוק לפני שאתה משלח בי הנחות מטומטמות כאלו].

:::Dנגב את החלב מהשפתיים בבקשה לפני שאתה מדבר, נו מה אתה עושה צחוק,  אתה מתעסק במוסיקה "זמן ממש לא מועט?" :laugh: אתה בכיתה י"ב לא? את מה שאני שכחתי אתה עוד לא למדת, אני מתעסק במוסיקה יותר זמן ממה שאתה חי, נו מה הידע שלך במוסיקה בוא תפתיע אותי, באיזו אקדמיה למדת, אצל איזה מרצה, כמה שנים?

ציטוט
אם אתה רוצה, תתווכח גם איתי, ההשפלה שספגת ממנו תהיה עוד ניצחון כביר לעומת זו שתחטוף ממני, ואל תשכח לסגור את הדלת - אתה לא רוצה שהאישה הצפונית שלך תילחם למען זכויותיה כאישה להשתייך לכמה גברים.

נו אז אני מבין שגם אתה כמו חיים לא מסוגל להביא לי שם של מרצה אחד, אחד!!! שיתמוך בטענה ההזויה שלכם, לא אכפת לי מאיפה מצידי שיהיה אחד מהחברים ההילביליס שלך מאלאבמה, אוקי, אני אוותר לך אל זה, אל תביא מרצה, תביא מקור כלשהו, מצידי שיהיה בלוג אנונימי ברשת שיתמוך בטענה שלך שמוזיקה שחורה לא השפיע בכלל על מוזיקה אמריקאית, אני ברצינות בטוח שתמצא, בוא נתחיל מזה, תביא איזשהו קצה של בדל של רמז לאדם כלשהו בעולם שתומך בטענה שלך. ומשם נזרום. אה ואם אתה כ"כ מבין במוזיקה אולי אתה תוכל סוף סוף להסביר לי מהיכן הגיע הבלו נוט לשימוש נרחב בבלוז ורוקנרול? חיים טען שאין לו בכלל מושג מה זה ולכן לא ברור לי על מה בדיוק הוא מתווכח, אולי אתה תוכל להציל את הכבוד האבוד ולתת לי הסבר?

"תרבות חייזרית" הה? אתה יודע מה, שכח מכל השטויות, יודע מה בסדר, הג'אז הרוקנרול הפ'אנק והרגאיי לא קשורים בכלל למוזיקה שחורה זה הכל יהודים המציאו, אתה יודע מה, באך היה יהודי, גם מנדלסון, בוא נזרום עם הפנטזיה שלך, גם בוב מארלי הוא יהודי לבן, גם הנדריקס, כולם. אתה בוודאי תסכים איתי שהיפ הופ זה מוזיקה של שחורים, נכון? יפה, ולידיעתך מעל 60%  מסך כל המכירות של המוזיקה בארה"ב בתחילת שנות ה 2000 (מאז זה רק עלה) זה רק היפ הופ וסגנונות מקורבים! אז בוא תגיד לי מי החייזר כאן?! ילדים לבנים בכל רחבי ארה"ב עושים ראסטות ומאמצים את שפת האיבוניקס שאתה כ"כ אוהב,  צא למועדון בארה"ב, מה הסיכוי שתשמע את סנופ דוג או את 50 סנט? אין, אתה וחיים בן פסח יכולים לעמוד על הראש ולקשקש בזנב ולעשות שמיניות באוויר, היום זה מגניב להיות שחור, היום גם לבנים שרים ראפ, אז מי מחקה את מי? התרבות החייזרית שלך מזמן הפכה למרכז המיינסטרים, זו התרבות של אמריקה ילד, לא יעזור לך כלום.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : מרץ 09, 2010, 18:48:33 »
בס"ד

הייתי בטוח שהתחלתי לעבוד בספארי ברמת גן.

טוב, אולי אחרי שתעשה בגרות זה ישתפר...

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם כל שחור ששמע את דבריו רותח מזעם על כך אז חבל מאוד, אבל מישהו צריך לאמר את האמת גם אם זה לא לגמרי פוליטקלי קורקט, ומה שעוד יותר חבל זה לשקר בשביל להיות פוליטיקלי קורקט שבעיני מלכתחילה ברוב המקרים זה לא שווה את הטירחה, ולך תדע אולי יש שחור אי שם בדרום שיקגו שהוא חסיד מושבע של גסי גקסון והוא ראה את הסרטון של חיים ודבריו גרמו לו להרהר על ההתנהגות שלו ושל המנהיג שלו, אם אכן אחד קיים אחד כזה, אז לדעתי
היה שווה.

בא-רור, כל שחור שישמע את הסרטון הזה מיד יגיד לעצמו "צודק החיים הזה, אני באמת נראה ומדבר כמו קוף מהג'ונגל, אני באמת לא יכול להגיע לכלום בחיים בלי העדפה מתקנת, ואללה חיים בן פסח הזה אחלה גבר, כנראה אני באמת צריך לחזור לאפריקה כי אני לא תורם כלום לאנושות ואין לי שכל והגזע שלי הוא גזע של מפגרים מאפריקה שלא המציא כלום אלא רק העתיק... מחר אני מצטרף לימין האמיתי!" בסיבוב.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם מישהו טוען שחיים גזעני כנגד שחורים אז הוא צריך לטעון גם שחיים גזעני נגד יהודים. בשני המקרים הרשעים מכל קבוצה זוכים ליחס דומה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : מרץ 09, 2010, 19:43:48 »
אין בעיה רק אתה מבין שמה שאמרת עכשיו זה קשקוש, נכון? מי הם האנשים שאפלייה מתקנת תקפה עבורם? אפליה מתקנת חלה על כל השחורים ולא רק על אלה ששונאים את ישראל.
אם ככה אז התעלמת משאר הדברים שכתבתי תקרא  עוד פעם את התגובה הזאת.
חיים התייחס ספציפית ליוצאי מדינות עולם שלישי שיש להם צורך באפליה המתקנת, אבל לטענתך אתה לא גזען אז מי כמוך
יודע שיש גם שחורים אינטילגנטים שאינם זקוקים לאפלייה המתקנת כך שלהם אי אפשר לקרוא "אנשי אפליה מתקנת" כמו שקרא להם חיים בסרטון.

בא-רור, כל שחור שישמע את הסרטון הזה מיד יגיד לעצמו "צודק החיים הזה, אני באמת נראה ומדבר כמו קוף מהג'ונגל, אני באמת לא יכול להגיע לכלום בחיים בלי העדפה מתקנת, ואללה חיים בן פסח הזה אחלה גבר, כנראה אני באמת צריך לחזור לאפריקה כי אני לא תורם כלום לאנושות ואין לי שכל והגזע שלי הוא גזע של מפגרים מאפריקה שלא המציא כלום אלא רק העתיק... מחר אני מצטרף לימין האמיתי!" בסיבוב.
תתבייש לך, כל כך הרבה גזענות בפסקה אחת.
בכל מקרה אמרתי את זה כבר פעמיים אבל אני יגיד את זה פעם נוספת, אני מסכים שחלק מהדברים שחיים אמר לא היו במקום.
עם זאת תתפלא אני בטוח שלא כל השחורים היו לוקחים את זה כל כך קשה,  עד עכשיו מי שעושה הכללות גזעניות על השחורים זה אתה(אם אתה כבר מדבר על גזענות).

אגב, סתם מתוך סקרנות שמתי לב שאתה מתעקש מאוד להגן על השחורים (גם בדיונים אחרים) אפשר לשאול למה?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
חיים התייחס ספציפית ליוצאי מדינות עולם שלישי שיש להם צורך באפליה המתקנת, אבל לטענתך אתה לא גזען אז מי כמוך
יודע שיש גם שחורים אינטילגנטים שאינם זקוקים לאפלייה המתקנת כך שלהם אי אפשר לקרוא "אנשי אפליה מתקנת" כמו שקרא להם חיים בסרטון.

חלאס עם התירוצים, שיעמוד מאחורי מה שהוא אומר, הוא לא התייחס ספיציפית לשום דבר, הוא לא דיבר על "צורך" הוא אמר ממש כמו שציטטת אותו, "אנשים שאפלייה מתקנת תקפה עבורם". הווה אומר שחורים.

ציטוט
תתבייש לך, כל כך הרבה גזענות בפסקה אחת.

אתה צוחק? הגזענות היא מהציטוטים מהסרטונים של חיים, לא שלי.

ציטוט
עם זאת תתפלא אני בטוח שלא כל השחורים היו לוקחים את זה כל כך קשה,  עד עכשיו מי שעושה הכללות גזעניות על השחורים זה אתה(אם אתה כבר מדבר על גזענות).

איזה הכללות עשיתי? אין שום דבר מכליל או גזעני בלהניח שרוב השחורים יפגעו ויכעסו כשהם נתקלים בערימת הרפש הגזענית הזו, זה טבעי ומובן.

ציטוט
אגב, סתם מתוך סקרנות שמתי לב שאתה מתעקש מאוד להגן על השחורים (גם בדיונים אחרים) אפשר לשאול למה?

מה אתה מצפה לשמוע פה איזה וידוי שאני למעשה שחור או נשוי לשחורה? מצטער לאכזב אותך אבל ממש לא, אני לא מגן על אף אחד, אני סתם לא אוהב גזענות, אני לא שוכח שפעם גם אנחנו היינו "כושים", אני לא אוהב שנאה, אני לא אוהב טמטום, זה הדבר היחיד שמניע אותי (חוץ מהעניין המוסיקלי שזה סתם כי אני לא אוהב לשמוע אני מחרבשים בנושאים שאין להם יד ורגל בהם).

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חלאס עם התירוצים, שיעמוד מאחורי מה שהוא אומר, הוא לא התייחס ספיציפית לשום דבר, הוא לא דיבר על "צורך" הוא אמר ממש כמו שציטטת אותו, "אנשים שאפלייה מתקנת תקפה עבורם". הווה אומר שחורים.

אתה צוחק? הגזענות היא מהציטוטים מהסרטונים של חיים, לא שלי.

איזה הכללות עשיתי? אין שום דבר מכליל או גזעני בלהניח שרוב השחורים יפגעו ויכעסו כשהם נתקלים בערימת הרפש הגזענית הזו, זה טבעי ומובן.
הויכוח מתחיל לחזור על עצמו, אני לא רוצה לדבר בשמו של חיים מעבר לזה, אם הוא ירצה אז הוא יגיב לך על הדברים הללו.

מה אתה מצפה לשמוע פה איזה וידוי שאני למעשה שחור או נשוי לשחורה? מצטער לאכזב אותך אבל ממש לא, אני לא מגן על אף אחד, אני סתם לא אוהב גזענות, אני לא שוכח שפעם גם אנחנו היינו "כושים", אני לא אוהב שנאה, אני לא אוהב טמטום, זה הדבר היחיד שמניע אותי (חוץ מהעניין המוסיקלי שזה סתם כי אני לא אוהב לשמוע אני מחרבשים בנושאים שאין להם יד ורגל בהם).
ממש לא ציפיתי לזה אבל קיוויתי למשהו מעניין..
אתה מודע לזה שהרוב המכריע  של השחורים לא מגנים את האנטישמיות, אז למה אתה בתור יהודי מגן על השחורים שלא יזיז להם
את הביצה השמאלית (סליחה על הביטוי)  אם יסיתו ויכלילו בין היתר גם נגדך?
הרי אנחנו נקראים "כושים" (יהודונים) עד היום למיטב ידיעתי ובין היתר זה בא מפיהם של הרבה מאוד שחורים בארה"ב ששטופים
באנטישמיות ובשנאת ישראל, אז ריבונו של עולם איזה אינטרס יש לך להגן עליהם? 
אלה שאלות רטוריות אין צורך שתענה עליהם ברצינות.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
ממש לא ציפיתי לזה אבל קיוויתי למשהו מעניין..
אתה מודע לזה שהרוב המכריע  של השחורים לא מגנים את האנטישמיות, אז למה אתה בתור יהודי מגן על השחורים שלא יזיז להם
את הביצה השמאלית (סליחה על הביטוי)  אם יסיתו ויכלילו בין היתר גם נגדך?
הרי אנחנו נקראים "כושים" (יהודונים) עד היום למיטב ידיעתי ובין היתר זה בא מפיהם של הרבה מאוד שחורים בארה"ב ששטופים
באנטישמיות ובשנאת ישראל, אז ריבונו של עולם איזה אינטרס יש לך להגן עליהם? 
אלה שאלות רטוריות אין צורך שתענה עליהם ברצינות.

אז מצטער שלא העפתי אותך עם איזה שוס מהסרטים...

אה, אבל זה בדיוק הקטע, זה שרוב השחורים גזענים לא אומר שגם היהודים צריכים להפוך לגזענים בעצמם, מה השגנו בזה? שלא תחשוב, אני לא נאיבי והעניין שאתה מתאר מכאיב לי מאד לפעמים, אני מרוצה  מאד כשאני רואה בעצרת למען ביטול האפרטהייד כמעט אותו מספר של יהודים כמו של שחורים, אך אני מתאכזב מאד כשבעצרת למען ישראל אני בקושי רואה שחור אחד. אך זו בעיה שלהם, לא שלי, ואולי בעיני זו המשמעות האמיתית של "אור לגויים". ליהודים תמיד צריך להיות אכפת מחוסר צדק. רוב השחורים גזענים כלפי? שיהנו. אני לא ארד לרמה שלהם.גזענות זה ערך פסול שאני לא מוכן לאמץ בשום מצב, אני מעדיף להיות זה שכלפיו מופנית הגזענות ולא להפוך לגזען בעצמי. זו המשמעות של ערך, לפעמים צריך לשלם על זה מחיר.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז מצטער שלא העפתי אותך עם איזה שוס מהסרטים...

אה, אבל זה בדיוק הקטע, זה שרוב השחורים גזענים לא אומר שגם היהודים צריכים להפוך לגזענים בעצמם, מה השגנו בזה? שלא תחשוב, אני לא נאיבי והעניין שאתה מתאר מכאיב לי מאד לפעמים, אני מרוצה  מאד כשאני רואה בעצרת למען ביטול האפרטהייד כמעט אותו מספר של יהודים כמו של שחורים, אך אני מתאכזב מאד כשבעצרת למען ישראל אני בקושי רואה שחור אחד. אך זו בעיה שלהם, לא שלי, ואולי בעיני זו המשמעות האמיתית של "אור לגויים". ליהודים תמיד צריך להיות אכפת מחוסר צדק. רוב השחורים גזענים כלפי? שיהנו. אני לא ארד לרמה שלהם.גזענות זה ערך פסול שאני לא מוכן לאמץ בשום מצב, אני מעדיף להיות זה שכלפיו מופנית הגזענות ולא להפוך לגזען בעצמי. זו המשמעות של ערך, לפעמים צריך לשלם על זה מחיר.
כל מה שאתה אומר זה מאוד רומנטי ונחמד, אבל ככל שאנחנו היהודים נדגאה בעצם היותינו  יהודים כך גם הגויים יכבדו אותנו יותר אמנם לא הרבה יותר, כמובן שתמיד יהיה אנטישמיות ולא משנה מה אנחנו נהיה, אבל דבר אחד בטוח אם נשנא את עצמנו אז למה שנצפה מהגויים לא לשנוא אותנו?
וחבל שאתה מערבב בין גזענות לבין שנאה כלפי אנטישמיים וגאווה לאומית, כשמערבבים בין שני הדברים הללו זה
מתקון לשנאה עצמית, ושוב אני אומר חלק מהדברים שנאמרו בסרטון של חיים על היסטוריה שחורה לא היו ראויים גם לדעתי,
אבל בכללי חיים מייצג גאווה לאומית ושנאה כלפי אנטישמיים ושונאי ישראל באשר הם בלי קשר לצבע עורם.

יש לי גם שאלה נוספת בשבילך, אני גם נראה לך גזען לפי הדברים שאני אומר?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני לא שותף לויכוח פה, וסולד מאפלייה על רקע מוצא אתני!!
אני לא שופט אדם על פי מוצאו האתני, צבע עורו או כל אלמנט גופני אחר.
מה שכן יש לי רק שאלה קטנה אליך נדב, אתה כתבת תילי תילים של עובדות ומלל ארוך על אנשים שמוצאם האתני מאפריקה שאינם ממוצא אתני אירופאי או ערבים, שהיה להם השפעה גדולה על המוזיקה העכשוית, וזו של המאה ה-20 בכלל כפי שזו התפתחה בעיקר בארה"ב, דרך אגב, בתחום זו לאור הידע הרחב שלך, אני בהחלט מסכים איתך, אבל!!

מה לגבי השפעה בתחומים הבאים:
מתימטיקה, רפואה, כלכלה, מחשבים, הייטק, אדריכלות, הנדסה, פסיכולוגיה, פילוסופיה, מדע המדינה, ביולוגיה, גאולוגיה, ארכיאולוגיה, הסטוריה, פיזיקה, ביוטק, ננו-טכנולוגיה, חקר המוח, בוטניקה ואגרונומיה, זאולוגיה, תורת המערכה וחשיבה צבאית, בליסטיקה, אסטרונומיה, קוסמולוגיה, כימיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, קרימינולוגיה, משפטים וכו' וכו' וכו'.
כולנו יודעים את התשובה......
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כמה צביעות... לפחות עם עצמכם תהיו אמיתיים.

אם גוי היה עולה וזורק אלפית הלצה על "אף ארוך" אצל יהודים, זה בכלל לא משנה מה היה תוכן הדברים! אני ואתה היינו נאטמים במקום.
מה יש פה לקחת בעירבון מוגבל? אם אתה שחור אינטליגנט תסיק שאתה קוף פרמיטיבי שמדבר כאילו יש לך בננה בפה, והפיתרון זה להחזיר אותך לאפריקה.

בס''ד

אתה גם תומך בערבים ששונאים אותנו? אתה גם חושב שזה "גזעני" לדבר נגד הערבים שרוצים להשמיד אותנו? כי אם מותר לדבר נגד העולם הערבי, אז גם מותר לדבר ככה על שחורים אנטישמים ששונאים אותנו לא פחות.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

עשיתי סרטון על הנושא הזה:

קטע א':

קטע ב':

מנותק MrKahane

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בשנת 75 העצרת הכללית של האו"ם פרסמה החלטה שקבעה שציונות היא גזענות.
אז בעקרון כן, אתם גזענים. בלי קשר לשחורים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא שותף לויכוח פה, וסולד מאפלייה על רקע מוצא אתני!!
אני לא שופט אדם על פי מוצאו האתני, צבע עורו או כל אלמנט גופני אחר.
מה שכן יש לי רק שאלה קטנה אליך נדב, אתה כתבת תילי תילים של עובדות ומלל ארוך על אנשים שמוצאם האתני מאפריקה שאינם ממוצא אתני אירופאי או ערבים, שהיה להם השפעה גדולה על המוזיקה העכשוית, וזו של המאה ה-20 בכלל כפי שזו התפתחה בעיקר בארה"ב, דרך אגב, בתחום זו לאור הידע הרחב שלך, אני בהחלט מסכים איתך, אבל!!

מתימטיקה, רפואה, כלכלה, מחשבים, הייטק, אדריכלות, הנדסה, פסיכולוגיה, פילוסופיה, מדע המדינה, ביולוגיה, גאולוגיה, ארכיאולוגיה, הסטוריה, פיזיקה, ביוטק, ננו-טכנולוגיה, חקר המוח, בוטניקה ואגרונומיה, זאולוגיה, תורת המערכה וחשיבה צבאית, בליסטיקה, אסטרונומיה, קוסמולוגיה, כימיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, קרימינולוגיה, משפטים וכו' וכו' וכו'.

אומנם נתח ההשפעה של השחורים מול האירופאים נמוך יותר(ואפשר להגיד אותו דבר על המזרחים, אתיופים, קווקזים וכן הלאה בהשוואה מול האשכנזים או אירופאים בכלל, לפחות השחורים טובים בספורט)
אבל סתם לידעתך:

http://www.biography.com/blackhistory/people/scientists.jsp
http://www.biography.com/blackhistory/people/artists.jsp
http://www.biography.com/blackhistory/people/legal.jsp

וכמדומני שחלק די נרחב מהישגיהם של היהודים בתחומים שציינת הגיעו מיהודים חילונים.

אגב חיים, אני בטוח שניתן למצוא כמה שחורים נרקומנים, אלימים, קופים שהם תומכים נלהבים של מדינת ישראל או הימין האמיתי.
אגב חיים, האם נשיא איראן הוא אנטישמי? הרי הוא הצהיר שאין לו בעיה עם היהדות אלה עם מדינת ישראל/ציונות.

« עריכה אחרונה: מרץ 10, 2010, 13:48:05 על ידי אוהד הפועל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

חבל שלא כל כושי הוא כמו הכושים שאתה מגן עליהם - מטומטם ועלוב עד כדי כך שהוא יצטרך את הזלזול של בני כל האומות אליו [כאילו שאין את זה מספיק].

ציטוט
מה שכתבת בפסקה הראשונה לא רלוונטי לכלום, אין שום קשר בין ג'נוסיידים לבין פוליטיקלי קורקט, עולם כמנהגו נוהג ומה לעשות שבכל חברה ישנם כמה מטורפים גזענים ובורים ושטופי שנאה לכל מי ומה ששונה מהם,

שמת לב לשנאה שאתה נוטף לכל אדם שהתווכחת איתו בפורום? אתה בנאדם מלא שנאה, בעיקר שנאה עצמית, אדם עם שנאה כה עמוקה ליהדות לא ראיתי מימיי, בטח שלא היה מנסה להצדיקה עם איזו המצאה קומוניסטית.

ציטוט
ולכן לצערי תמיד יהו בעולם ג'נוסיידים. פוליטיקלי קורקט לא בא לתקן את כל עוולות העולם
הוא לא מתקן שום דבר, להפך, זה מה שהוא גורם:

אני יכול להעמיס פה דוגמאות, אבל כל דוגמא תפחת ותפתח במימדיה לעומת הדוגמא הזו, בעולם בלי פוליטיקלי קורקט כמו אתיופיה, יש את זה:
http://en.wikipedia.org/wiki/War_in_Somalia_(2006%E2%80%932009)
בעולם בלי פוליטיקלי קורקט כמו עולמם של ג'ינגיס ח'אן וצאצאיו [בדגש על קובלאי והולגו], מלך פולין יאן סובייסקי ה-3 בקרב וינה, המלך פרדיננד והמלכה איזבלה מספרד, גוטפרי מבויון מלך ממלכת ירושלים, ריצ'ארד לב-ארי מלך אנגליה, סלובודן מילוסביץ' וולאד "המשפד" צפש מסרביה ורומניה [נסיכות ולאכיה; בהתאמה], הטמפלארים, מסדר האבירים של "ג'ון הקדוש", חילות הים והנחתים האמריקניים בצפון אפריקה [תחילת המאה ה-19] היו מטפלים בבעיה הזו לעומקה ולא עושים להם תירוצים פחדניים למות כמוך.

ציטוט
,  אבל לפחות היום אנשים גזענים מתביישים בזה,
כן? למה הקומוניסטים לא מתביישים בהיותם גזענים? למה שאר השמאלנים לא מתביישים בהיותם גזענים? למה המוסלמים לא מתביישים בהיותם גזענים?

ציטוט
לפחות היום גזענות נחשבת למשהו רע בניגוד לפעם, שזה היה לגיטימי, לפחות היום אתם הגזענים נאלצים לשמור את הרפש שלכם לעצמכם במקום להפיץ אותו באמצעי התקשורת, לפחות היום יש לכם בושה, לפחות היום כולם יודעים שאתם גזענים מסריחים. אני חושב שזהו שינוי מבורך.
גזענות כמילה אכן נחשבת רעה, אבל ההגדרה לה מזמן לא רלוונטית כי היא תיפסה מקום במקום שהדיקטטורות השמאלניות בישראל ובמערב מקדשות.

ציטוט
נו מה אפשר להגיד על ערמת הזבל הזו? אז מה, אתה כמעט אומר שהעבדות הייתה מוצדקת... נו אתה רואה למה צריך פוליטיקלי קורקט, לפחות ככה הזבל הזה נשאר בכל מיני פורומים קיקיוניים במקום שתיהיה לו לגיטימציה לפרוץ החוצה ולשטוף לצעירים את המוח.
נו הנה, עוד פעם, הדת העלובה הזו, העבדות לא הייתה מוצדקת, אבל אפילו תחת הברונים הלבנים הם חיו הרבה יותר טוב מאשר היו חיים לבדם או תחת השלטון האיסלאמי, בצורה כזו או אחרת, הלבנים עשו להם טובה, טובה שהם נהנים ממנה עד היום.
בדיוק בגלל פוליטיקלי קורקט, רמת המשכל, הידע והלוגיקה שלך לא עולה על זו של עבד כושי, הבעיה [או הברכה] שלא היה שמאלן שעולה על הרמה הזו כרגע.

ציטוט
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: תהיתי מתי גם זה יגיע, תן לי שתי דקות ואני אמצא לך גם ספר בשם "המדריך הבלתי תקין פוליטית להיסטוריה גרמנית", הספר הזה מדבר על כמה שקרים שהומצאו לגבי אירוע מסויים בהיסטוריה של גרמניה, אבל שנאת האדם הגרמני קודמת לכל הא?
הנה השמאלן פורץ החוצה, דמגוגיה דמגוגיה ועוד פעם דמגוגיה, רואים שאתה לא מנסה להתדיין בצורה רצינית אלא סתם להביע את רגשותיך החמים לגברים, תשמע, כשתמצא בחורה ושתמצא שכל, תחזור אליי, אני לא מתווכח עם מישהו בלי יושר אינטלקטואלי, רואים שאתה בן דת הפוליטיקלי קורקט, האמת לא מעניינת אותך אלא רק האקסיומות המיתיות שאתה פשוט לא מוכן להחליף.

ציטוט
אין שום קשר למה תרבות מסויימת תרמה או תרמה לעולם, אז להגיד שליהודים יש אף ארוך זה לא בסדר אבל להגיד שהשחורים קופים זה כן בסדר כי היהודים תורמים לעולם והשחורים לא? ואני הנאצי מבין שנינו?
אז מה הבעיה בעצם עם התרבות הגרמנית [או הנאצית, היינו הך, התרבות הנאצית לא פרחה משום מקום, ראה: http://hayamin.org/forum/index.php/topic,823.0.html]? הרי זה גזעני, פוגע וחשוך לקרוא להיטלר מפלצת מרושעת לא? לצחוק על השפם המכוער שלו זה מעליב ופאשיסטי נכון?
זה חשוב מאוד, די לרלטיביזם המוסרי, אין לתרבות הכושית, שפוגעת בכושים עצמם ופוגעת בכל ציוויליזציה אחרת בה היא פוגשת [בדומה לזו האיסלאמית/ערבית] מקום על פני כדה"א.

ציטוט
מה לא הוכחה? זה לא הוכח שיהודים עסקו בהלוואה בריבית, בבנקאות ובעריכת דין? מה זה משנה תוצר של מה זה?
סיימת כיתה א'? הבנת הנקרא יש?

ציטוט
זה ששחורים הם קופים
גזען.
ציטוט
לא קשור בכלל לתרבות, זה משול בדיוק לטענה שיהודים הם חולדות ארוכות אף, זו לא דוגמא רלטיביסטית, להיפך זה אבסולוטיזם במיטבו.  אגב החפיפה בעולם בין שתי קבוצות אלה היא עצומה, כמעט כל מי ששונא שחורים והומוסקסואלים שונא גם יהודים.
זה לא, תן לי הוכחה אחת שיהודים הם חולדות ארוכות אף [סתם השמצה חסרת שחר], ההוכחה שכושים [או יותר נכון, רובם המוחץ] הם קופים היא התרבות שלהם עצמה, תרבות עריות, תועבה, עבודה זרה ומה לא, אני לא אתפלא אם ארה"ב תגמור כמו סדום ועמורה בגללם.
זה רליטיביזם, תתמודד, הגדרה:
ציטוט
תפיסה הגורסת כי הכול יחסי ותלוי בהשקפת עולם והסתכלות. מחד יכול מקרה מסוים להיראות לאדם כמשמח ולאדם שני כעצוב ולפי תפיסת הרלטיביזם שניהם צודקים משום שהשיפוט תלוי באיזה גישה אתה בוחר להסתכל.
או בקיצור פוסט-מודרניזם, התפיסה הכי אנטי-אבסולוטית שקיימת.

ציטוט
:::Dנגב את החלב מהשפתיים בבקשה לפני שאתה מדבר, נו מה אתה עושה צחוק,  אתה מתעסק במוסיקה "זמן ממש לא מועט?" :laugh: אתה בכיתה י"ב לא? את מה שאני שכחתי אתה עוד לא למדת, אני מתעסק במוסיקה יותר זמן ממה שאתה חי, נו מה הידע שלך במוסיקה בוא תפתיע אותי, באיזו אקדמיה למדת, אצל איזה מרצה, כמה שנים?
בחומר שאני מתעסק אתה עוד לא שמעת, אם היית מתעסק במוזיקה, לא היית מפסיד לחיים.
באקדמיה לא למדתי [מתכנן ללמוד אחרי שאסיים לעשות מה שלך בחיים לא היה אומץ לעשות], אבל כן למדתי את כלי הנגינה הראשונים אצל מרצים ב"רימון" [וכן למדתי שם בעצמי זמן מסויים אבל לא מתוך תכנית קבועה] למדתי זמן מסויים, עם להקות ומוזיקאים אמיתיים למדתי, יותר מזה אני לא אפרט.
מעניין, ממתי זה מדד לידע מוזיקלי? לכישרון? גם לניסיון זה לא מדד [בהתחשב במספר המוזיקאים הטובים שיוצאים מבין כותלי מוסדות הלימוד המוזיקליים בארץ ובעולם כיום].
ובכל אופן, שוב, אני מזמין אותך להמשיך איתי את הויכוח עם חיים [שאותו גם ככה הפסדת, אבל למי אכפת אה?].

ציטוט
נו אז אני מבין שגם אתה כמו חיים לא מסוגל להביא לי שם של מרצה אחד, אחד!!! שיתמוך בטענה ההזויה שלכם, אוקי, אני אוותר לך אל זה, אל תביא מרצה, תביא מקור כלשהו, מצידי שיהיה בלוג אנונימי ברשת שיתמוך בטענה שלך שמוזיקה שחורה לא השפיע בכלל על מוזיקה אמריקאית, אני ברצינות בטוח שתמצא, בוא נתחיל מזה, תביא איזשהו קצה של בדל של רמז לאדם כלשהו בעולם שתומך בטענה שלך.

ב"נ, אביא לך בשעות הקרובות. עוד משו Wigga, תחליש.

ציטוט
לא אכפת לי מאיפה מצידי שיהיה אחד מהחברים ההילביליס שלך מאלאבמה

אתה כזה גזען. אתה שונא אותם בגלל שהם לבנים.
על מו
ציטוט
אה ואם אתה כ"כ מבין במוזיקה אולי אתה תוכל סוף סוף להסביר לי מהיכן הגיע הבלו נוט לשימוש נרחב בבלוז ורוקנרול?
מוזיקה מסורתית אנגלית [לא בריטית]. הבלו נוט נמצא בשימוש רחב שם עוד לפני שהכושים למדו לדבר.

ציטוט
חיים טען שאין לו בכלל מושג מה זה ולכן לא ברור לי על מה בדיוק הוא מתווכח, אולי אתה תוכל להציל את הכבוד האבוד ולתת לי הסבר?
איפה הוא טען את זה?

ציטוט
"תרבות חייזרית" הה? אתה יודע מה, שכח מכל השטויות, יודע מה בסדר, הג'אז הרוקנרול הפ'אנק והרגאיי לא קשורים בכלל למוזיקה שחורה
אתה יודע מה, בוא נתחיל מההתחלה, מה הטענות שלך? שהסולם הפנטטוני [שכלל בתוכו גם בלו נוטס] שהיה בשימוש במערב אירופה השתרש במוזיקה האמריקנית דרך הכושים?

ציטוט
זה הכל יהודים המציאו, אתה יודע מה, באך היה יהודי, גם מנדלסון, בוא נזרום עם הפנטזיה שלך, גם בוב מארלי הוא יהודי לבן, גם הנדריקס, כולם.
שמע אין לי מושג מה שתית אבל אני אענה ברוגע. לא טענתי לרגע ש"הכל היהודים המציאו" - אלא שהלבנים ככלל הם אלה שהשפיעו על המוזיקה יותר מכל קבוצה בעלת מאפיין גנטי משותף זהה. כן, באך היה כושי, גם מנדלסון, גם מוצרט, גם בטהובן, אולי אפילו שופן ו-וויואלדי, ומי לא היה כושון?

אני לא מאמין בגזעים, ולכן אני לא מאמין שזה בגלל איזשהו דפקט גנטי שקיים אצל הכושים. אלא שזו התרבות המגעילה והעלובה שהם חיו איתה, וכמו כל בן "גזע" אחר - הם מסוגלים להשתנות.

ציטוט
אתה בוודאי תסכים איתי שהיפ הופ זה מוזיקה של שחורים, נכון? יפה, ולידיעתך מעל 60%  מסך כל המכירות של המוזיקה בארה"ב בתחילת שנות ה 2000 (מאז זה רק עלה) זה רק היפ הופ וסגנונות מקורבים!
בודאי שאני לא מסכים. היפ הופ איננה מוזיקה.
ואני לא בודק איכות מוזיקלית לפי סה"כ מכירות. אתה בודאי תסכים איתי שמוזיקה קלאסית עולה באיכותה וברמתה על היפ הופ וכמעט כל סגנון מודרני אחר. מהו סך המכירות של מוזיקה זו במערב?

ציטוט
אז בוא תגיד לי מי החייזר כאן?!
מה הקשר?
ציטוט
ילדים לבנים בכל רחבי ארה"ב עושים ראסטות ומאמצים את שפת האיבוניקס שאתה כ"כ אוהב,
וילדים לבנים בכל רחבי ארצות הברית נמשכים לפשע, סמים, זנות ושנאה עצמית, בגלל בדיוק אותה תרבות שלה שייכים שפת הבלאק אינגליש, הראסטות, גזענות נגרואידית, ומה לא.
ציטוט
 צא למועדון בארה"ב, מה הסיכוי שתשמע את סנופ דוג או את 50 סנט?
מה הסיכוי שאני אשמע [נלך לפי הזבל שאותו אתה מכנה מוזיקה] ליידי גאגא, טיילור סוויפט, DIOYY, דפש מוד, אינפקטד מאשרום וכו' וכו' וכו' וכו'?

ציטוט
אין, אתה וחיים בן פסח יכולים לעמוד על הראש ולקשקש בזנב ולעשות שמיניות באוויר, היום זה מגניב להיות שחור, היום גם לבנים שרים ראפ, אז מי מחקה את מי? התרבות החייזרית שלך מזמן הפכה למרכז המיינסטרים, זו התרבות של אמריקה ילד, לא יעזור לך כלום.

הלבנים שרים ראפ בדיוק בגלל אותה סיבה שהמוזיקה היפנית משתלטת על הנוער בעוד זו הכושית מתחילה להידחק.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מרץ 10, 2010, 18:08:20 »
בס"ד

טוב, אולי אחרי שתעשה בגרות זה ישתפר...

לפני או אחרי שאתה ולברון תלמדו לקרוא?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חבר'ה כמה עבודה אתם עושים לי... אני אמור לענות עכשיו ל 3 אנשים ושני סרטונים? יאללה נתחיל:

ציטוט
כל מה שאתה אומר זה מאוד רומנטי ונחמד, אבל ככל שאנחנו היהודים נדגאה בעצם היותינו  יהודים כך גם הגויים יכבדו אותנו יותר אמנם לא הרבה יותר,

איך מה שכתבתי קשור לגאווה יהודית? אני גם גאה מאד בעובדה שאני יהודי. להבדיל מרדיפה אובססיבית כמו-מאפיונרית אחרי כבוד, שזה מונח שאני לא מתחבר אליו. זה דבר ראשון. דבר שני, אני לא יודע אם הגויים יכבדו אותנו או לא בזכות דבר זה או אחר, כי אין דבר אחד שנקרא "גויים", זה מונח שכולל בתוכו די הרבה אנשים. לי למשל יש חבר טוב שנוסע המון לארה"ב והוא אמר שלדעתו המצב בדעת הקהל העולמית היה הכי טוב מיד אחרי ההתנתקות, המון אנשים ניגשו אליו ואמרו שכל הכבוד וישראל עשתה את הדבר הנכון... שזה סותר את הגישה שלך. ועל כל פנים, אני לא דוגל בערכים שאני דוגל בהם כדי שהגויים יאהבו אותי. זה לא משנה לי.

ציטוט
וחבל שאתה מערבב בין גזענות לבין שנאה כלפי אנטישמיים וגאווה לאומית, כשמערבבים בין שני הדברים הללו זה
מתקון לשנאה עצמית, ושוב אני אומר חלק מהדברים שנאמרו בסרטון של חיים על היסטוריה שחורה לא היו ראויים גם לדעתי,

אני לא מערבב כלום, אתה זה שמערבב, גם אני שונא אנטישמים, גם לי יש גאווה לאומית, זה לא קשור בכלל, הסרטון הזה הוא גזענות צרופה והקו קלוקס קלאן היה מתגאה בו מאד.

ציטוט
אבל בכללי חיים מייצג גאווה לאומית ושנאה כלפי אנטישמיים ושונאי ישראל באשר הם בלי קשר לצבע עורם.

אתה באמת חושב ככה אחרי צפייה בסרטון המדובר, שבו חיים לא מזכיר את המילה אנטישמיות אפילו פעם אחת?

ציטוט
דרך אגב, בתחום זו לאור הידע הרחב שלך, אני בהחלט מסכים איתך,

סוף סוף קצת יושר, טיפה קרדיט.

ציטוט

יש צדק בדבריך, אבל אני חושב שאתה לא מסתכל על התמונה בשלמותה. נניח שמוזיקה היא עניין זניח בעיניך, מה לגבי ספורט? לאנשים שחורים יש הישגים כבירים ברוב ענפי הספורט בחו"ל, בתחום הזה הם משאירים אבק לחלק מהלבנים ועל אחת כמה וכמה יהודים, בהיסטוריה של גדולי הכדורגל העולמי למשל אין אפילו יהודי אחד, ובאן בי איי, יש בכלל מישהו יהודי חוץ מכספי? 80% מהאן בי מורכב מאפרו אמריקאים. היהודים בנושא הזה אוכלים את האבק של השחורים. האם גם זה חסר חשיבות בעיניך? וכמו בהודעה שלך אני יכול לפרק את זה למיליון תחומים ולהגיד ש "שחורים יותר טובים מיהודים ב: כדורסל, אגרוף, האבקות, שחיה..." וכו'...

עכשיו לגבי כל מה שציינת, אמנם חיים כרגיל מגזים בתיאורו ולראיה אתה יכול לבדוק את הקישורים של אוהד הפועל, או את הקישור הזה: http://www.biography.com/blackhistory/history/101-facts-inventions.jsp אבל אין ספק שבתחומים כמו פילוסופיה, טכנולוגיה וכו' ההשפעה של השחורים לוקה בחסר. השאלה היא מה הגורמים לזה? אני מזכיר לך שעצם המצאותם של השחורים על אדמת ארה"ב מקורה בעובדה שהם נחטפו מארץ מולדתם כדי לשמש עבדים, היחס אליהם היה כאל בהמות משא, העבדים אמנם שוחררו מזמן אבל הפרדה גזעית הייתה נהוגה עד שנות ה 70 פשוט כי שחורים לא היו ראויים לשבת ביחד עם לבנים,  וגם היום ישנם אנשים שבשבילם שחורים הם שמפנזות טיפשות כמו למשל יושב ראש הארגון אליו אתה משתייך, וסגנו מנהל הפורום, אנשים רבים האמינו ששחורים הם טיפשים מבחינה גנטית בגלל קרבתם הגנטית לקופים, והאמונות האלו חלחלו לקרב תודעתם של השחורים עד היום. עניין של דיכוי מתמשך. איך אתה מסביר את הפערים בין מזרחים לאשכנזים בישראל של שנות ה 70? לאשכנזים היה יתרון עצום בכל הקשור להשכלה, כמעט כל הפרופסורים היו אשכנזים, מה הגורם לזה לדעתך, האם הבעיה היא בתרבותם של היהודים המזרחיים (שאני מזכיר לך שהם לפחות לא נחטפו והובאו לכאן כדי לשמש כעבדים...)? אני חושב שחלק מהפער הזה נשאר עד היום.

גורם נוסף ומשמעותי לא פחות הוא התרבות האפריקנית, שהיא בעייתית מאד כי אין בה ערכים כמו שאפתנות, חריצות ולמידה, ולעומת זאת יש בה נטייה חזקה לעצלנות ובכיינות. בעניין זה הלוואי שהשחורים היו לומדים משהו מהיהודים, שתרבותם היא ההפך הגמור ממה שתיארתי, אך לצערי זה לא קרה. מעבר לשאלת הגורמים נשאלת השאלה מה עושים לגבי המצב הזה, והפתרון הוא יותר מורכב מאשר "לשלם לקופים כדי שיחזרו לאפריקה לעצים האהובים עליהם, ממילא שם מקומם".

רון:

ציטוט
חבל שלא כל כושי הוא כמו הכושים שאתה מגן עליהם - מטומטם ועלוב עד כדי כך שהוא יצטרך את הזלזול של בני כל האומות אליו [כאילו שאין את זה מספיק].

איפה ראית כאן זלזול? זו עובדה שהעדפה מתקנת תקפה עבור כל השחורים, זה לא אומר שכל השחורים זקוקים לה או שאני תומך במדיניות הזו.

ציטוט
שמת לב לשנאה שאתה נוטף לכל אדם שהתווכחת איתו בפורום? אתה בנאדם מלא שנאה, בעיקר שנאה עצמית, אדם עם שנאה כה עמוקה ליהדות לא ראיתי מימיי, בטח שלא היה מנסה להצדיקה עם איזו המצאה קומוניסטית.

חס ושלום. אני לא שונא אף אדם שאני מתווכח איתו, לא כאן ולא בשום פורום אחר.

איך בדיוק תרבות הפוליטיקלי קורקט גרמה לפיגוע בתאומים?

ציטוט
כן? למה הקומוניסטים לא מתביישים בהיותם גזענים? למה שאר השמאלנים לא מתביישים בהיותם גזענים? למה המוסלמים לא מתביישים בהיותם גזענים?

דבר לעניין, איזה קומוניסטים הם גזענים? איזה שמאלנים הם גזענים? כמובן שהפוליטיקלי קורקט לא חל בארצות האסלאם, שם כל אחד יכול להטיל רפש גזעני לאן שהוא רוצה ובלבד שזה לא כלפי מוסלמים, בדיוק כמו במדינת החזון של הימין האמיתי - גרסת היהדות למשטר האייתולות.

ציטוט
נו הנה, עוד פעם, הדת העלובה הזו, העבדות לא הייתה מוצדקת, אבל אפילו תחת הברונים הלבנים הם חיו הרבה יותר טוב מאשר היו חיים לבדם או תחת השלטון האיסלאמי, בצורה כזו או אחרת, הלבנים עשו להם טובה, טובה שהם נהנים ממנה עד היום.

העבדות לא הייתה "לא מוצדקת", אלא הייתה אחד הפשעים החמורים שביצעה ממשלת ארה"ב, נתחיל מזה. ואת הדעה הזו אתה מבסס אחרי שדיברת עם כמה שחורים ושאלת אותם איפה הם מעדיפים לחיות ומה טוב בשבילם, או שאתה מחליט לבד?

ציטוט
הנה השמאלן פורץ החוצה, דמגוגיה דמגוגיה ועוד פעם דמגוגיה, רואים שאתה לא מנסה להתדיין בצורה רצינית אלא סתם להביע את רגשותיך החמים לגברים, תשמע, כשתמצא בחורה ושתמצא שכל, תחזור אליי, אני לא מתווכח עם מישהו בלי יושר אינטלקטואלי, רואים שאתה בן דת הפוליטיקלי קורקט, האמת לא מעניינת אותך אלא רק האקסיומות המיתיות שאתה פשוט לא מוכן להחליף.

מה נותר להגיד? אתה צודק. השתכנעתי.

ציטוט
אז מה הבעיה בעצם עם התרבות הגרמנית [או הנאצית, היינו הך, התרבות הנאצית לא פרחה משום מקום, ראה: http://hayamin.org/forum/index.php/topic,823.0.html]? הרי זה גזעני, פוגע וחשוך לקרוא להיטלר מפלצת מרושעת לא? לצחוק על השפם המכוער שלו זה מעליב ופאשיסטי נכון?

דבר ראשון מי כתב את המאמר המדהים בקישור שלך? חשבתי לרגע שזה היה נץ עד שהוא הוסיף "תוספת משלו למאמר". דבר שני, אם אינך מבין את ההבדל בין בדיחה חסרת טעם על שפמו של היטלר (שהוא איש  אחד), לבין השמצת גזע שלם של אנשים ושלילת אנושיותם אז...

ציטוט
זה לא, תן לי הוכחה אחת שיהודים הם חולדות ארוכות אף [סתם השמצה חסרת שחר], ההוכחה שכושים [או יותר נכון, רובם המוחץ] הם קופים היא התרבות שלהם עצמה, תרבות עריות, תועבה, עבודה זרה ומה לא, אני לא אתפלא אם ארה"ב תגמור כמו סדום ועמורה בגללם.

ההוכחה שיהודים הם עלוקות מוצצי דם היא בעיסוק הרב שלהם בהלוואה בריבית, כלומר הם מוצצים את דמם של האירופאים הלבנים, ובמקצועות כמו עריכת דין שבהם הם משקרים, משתמשים בדמגוגיה - מתנהגים כמו יהודים בקיצור, אתה מכיר את משמעות הפועל האמריקאי "to jew somone" או "to kike somone"? בנוסף יהודים חושבים רק על כסף ויעשו כל דבר ע"מ להשיגו. לא עניין גזעי, זה פשוט בגלל התרבות שלהם.

ציטוט
בחומר שאני מתעסק אתה עוד לא שמעת, אם היית מתעסק במוזיקה, לא היית מפסיד לחיים.

ברור שהפסדתי, אתם כמו בני דודינו היקרים, יש לכם יכולת מופתית "לנצח" בכל דיון כמו שהמצרים תמיד "מנצחים" את ישראל, בכל מלחמה שהייתה הערבים תמיד "ניצחו", אבל עזוב אולי עדיף ככה, אם היית יכול לעדכן את המציאות זה היה עדיף, אבל גם ככה טוב.

ציטוט
באקדמיה לא למדתי [מתכנן ללמוד אחרי שאסיים לעשות מה שלך בחיים לא היה אומץ לעשות], אבל כן למדתי את כלי הנגינה הראשונים אצל מרצים ב"רימון" [וכן למדתי שם בעצמי זמן מסויים אבל לא מתוך תכנית קבועה] למדתי זמן מסויים, עם להקות ומוזיקאים אמיתיים למדתי, יותר מזה אני לא אפרט.

מתוך סקרנות, מה לי לעולם לא היה אומץ לעשות שלך כן?

אם להאמין לסרטון שחיים עשה בתגובה להודעתי האחרונה אתה לא בי"ב אלא בן 16, מה שמעלה את השאלה האם ייתכן שכמו מתבגרים רבים אתה מפצה על מה שחסר לך בידע, חכמה וניסיון באמצעות שחצנות, גסות רוח וקללות? סתם נקודה למחשבה.

מה שכן רציתי לשאול אותך זה מתי לעזאזל למדת ברימון? בכל ה 3 שנים שלמתי שם לא ראיתי שם אחד מתחת לגיל 20 והמזכירה שם אמרה שזה בלתי אפשרי להרשם מתחת לגיל 18, לא מתוך "תכנית קבועה" ולא משום תכנית אחרת. אבל נניח שאני מאמין לך שלמת שם, אז אם כבר למדת למה לא לקחת את הקורס "היסטוריה של הג'אז" שם המרצה יזהר שכטר היה מסביר לך על תרומתם האדירה של השחורים למוזיקה האמריקאית, ולמה לא לקחת את הקורס "עולם הפופ" שבו מר ארי קטורזה היה מסביר לך את חשיבותם של השחורים לבלוז, ג'אז ופאנק? אני חושב שכמעט חצי ממה שכתבתי לחיים בהודעה ההיא מבוסס על סיכומים ישנים שלי מהשיעורים האלה... אז מה הסיפור ילד, לא הקשבת בשיעורים האלה? הקשבת ואתה לא מסכים, כלומר המרצים שם לא יודעים על מה הם מדברים לדעתך? אם כך למה למדת שם?

לימודם זה לא מדד לכשרון או ניסיון אבל בהחלט מדד לידע.

ציטוט
ב"נ, אביא לך בשעות הקרובות. עוד משו Wigga, תחליש.

אז נותר רק להמתין בחריקת שיניים... אני מזכיר לך שהטענה שאותה אתה צריך להוכיח היא שלאנשים שחורים לא היה שום חלק בבניית סגנונות מוסיקה אמריקאים כמו בלוז, ג'אז, פאנק ורגאיי. כמו כן שבסגנונות האלה לא קיים שום מוטיב אפריקאי אלא הוא מבוסס על סגנונות יהודיים ומערביים בלבד. כמו כן, שהמוזיקה האמריקאית של היום מקורה במוסיקה יהודית אירופאית כפי שחיים טען, אלא אם כן אתה סבור שחיים דיבר שטויות. ייתכן שתמצא מרצה שיאמר את כל זה... אני פשוט סקרן לדעת מי הוא.

ציטוט
לא אכפת לי מאיפה מצידי שיהיה אחד מהחברים ההילביליס שלך מאלאבמה

אתה כזה גזען. אתה שונא אותם בגלל שהם לבנים.

אני שונא הילביליס?! מת עליהם, על המבטא שלהם ועל המוזיקה שלהם.

ציטוט
"חיים טען שאין לו בכלל מושג מה זה ולכן לא ברור לי על מה בדיוק הוא מתווכח, אולי אתה תוכל להציל את הכבוד האבוד ולתת לי הסבר?"
איפה הוא טען את זה?

הנה כאן חיים טען את זה:

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,24776.16.html

ציטוט
אינני מבין בבר תיבות או בלו נוטס. לא למדתי מוזיקה בבית ספר.

אבל עזוב, הוא ניצח אותי, ברור, אדם שלא יודע מה זה בלו נוטס ניצח אותי בדיון מוזיקלי.

ציטוט
אתה יודע מה, בוא נתחיל מההתחלה, מה הטענות שלך? שהסולם הפנטטוני [שכלל בתוכו גם בלו נוטס] שהיה בשימוש במערב אירופה השתרש במוזיקה האמריקנית דרך הכושים?

הטענה הכללית שלי הדיון ההוא הייתה -ציטוט מההודעה-:

ציטוט
"במאה ה-17 הובאו עבדים לאמריקה מאפריקה. המפגש בין האפריקנים לאירופאים באמריקה יצר שוק תרבותי, שהתבטא בין השאר במוזיקה.

המוזיקה של האירופאים הייתה בעיקרה בעלת מקצב בן 4 פעימות, בעלת הרמוניה, ובעלת כוון מושווה. לעומת זאת, המוזיקה של השחורים הייתה לרוב בעלת מקצב בן 3 פעימות, ללא אקורדים וללא הרמוניה, ובדרך כלל מבוססת על סולם פנטטוני, כמו כן המבנה היה מבוסס על "שאלה-תשובה". כאשר שמעו העבדים השחורים את המוזיקה של המהגרים הלבנים מאירופה (בין באיים הקאריביים ובין בארצות הברית), וכן הגיעו לידיהם כלי הנגינה האירופאים, הם הושפעו והחלו ליצור ז'אנר מוזיקלי משלהם, מוזיקה אפרו - אמריקאית שכלל את שירי הדת, שירי עבודה, בלוז גוספל ולבסוף - את הג'אז שנוצר בניו אורלינס בתחילת המאה ה-20. מכיוון שכאמור לעיל היו הבדלים במקצבים בין המסורות המוזיקליות, נוצר מיזוג מקורי של הרגשת הקצב האפריאית יחד עם המסגרת הקצבית ה"מרובעת" האירופאית והרגשת הקצב הייחודית הזו הנקראת בשפה המקצועית סווינג היא המלווה את הג'אז. שורשי הג'אז הם הבלוז, הרגטיים, המארש, שירי העבודה של השחורים (work songs), גוספל ומוזיקה אפריקנית. מרכיבים מכל אלה חברו יחדיו ויצרו את סגנון הג'אז הראשון, דיקסילנד."

ציטוט
בודאי שאני לא מסכים. היפ הופ איננה מוזיקה.

אני מבין שאותו אדם שמת ומינה את חיים ליושב ראש קונפדרציית המוסיקה העולמית מינה אותך לסגן שלו, מה שנותן לך את הסמכות לקבוע מה נחשב מוזיקה ומה לא, איזה מוסיקה היא זבל ואיזו לא. כמו שכתבתי לחיים, הטעם המוזיקלי שלך מעניין לי את ה*** בערך. לא על זה אנחנו דנים.

ציטוט
ואני לא בודק איכות מוזיקלית לפי סה"כ מכירות. אתה בודאי תסכים איתי שמוזיקה קלאסית עולה באיכותה וברמתה על היפ הופ וכמעט כל סגנון מודרני אחר. מהו סך המכירות של מוזיקה זו במערב?

לא אמרתי שהיפ הופ זה איכותי. אני מתכוון שהתרבות שעליה אתה מדבר כבר מזמן הפכה למיין סטרים של התרבות האמריקאית, כלומר אם אתה שונא אותה אז אתה שונא את התרבות האמריקאית, החל משנות ה 2000, מהיום אל תאמר "אני שונא תרבות שחורה", אמור "אני שונא תרבות אמריקאית".

ציטוט
מה הסיכוי שאני אשמע [נלך לפי הזבל שאותו אתה מכנה מוזיקה] ליידי גאגא, טיילור סוויפט, DIOYY, דפש מוד, אינפקטד מאשרום וכו' וכו' וכו' וכו'?

את אינפקטד פחות סיכוי שתשמע בארה"ב, אולי באירופה, אבל עם סטטיסטיקה לא מתווכחים, סך המכירות של השחורים עולה בהרבה על אחוזם באוכלוסיה ומהווה למעלה ממחצית המכירות בארה"ב.

« עריכה אחרונה: מרץ 11, 2010, 13:29:29 על ידי נדב »

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #49 ב- : מרץ 10, 2010, 22:47:14 »
איך מה שכתבתי קשור לגאווה יהודית? אני גם גאה מאד בעובדה שאני יהודי. להבדיל מרדיפה אובססיבית כמו-מאפיונרית אחרי כבוד, שזה מונח שאני לא מתחבר אליו. זה דבר ראשון. דבר שני, אני לא יודע אם הגויים יכבדו אותנו או לא בזכות דבר זה או אחר, כי אין דבר אחד שנקרא "גויים", זה מונח שכולל בתוכו די הרבה אנשים. לי למשל יש חבר טוב שנוסע המון לארה"ב והוא אמר שלדעתו המצב בדעת הקהל העולמית היה הכי טוב מיד אחרי ההתנתקות, המון אנשים ניגשו אליו ואמרו שכל הכבוד וישראל עשתה את הדבר הנכון... שזה סותר את הגישה שלך. ועל כל פנים, אני לא דוגל בערכים שאני דוגל בהם כדי שהגויים יאהבו אותי. זה לא משנה לי.

בינתיים מי שעושה רדיפה אובססיבית אחרי כבוד זה אתה בכך שאתה מגן על השחורים, צר לי אבל אני לא מוצא שום סיבה אחרת לכך שאתה עומד לצד השחורים לאורך כל הדיון הזה וגם בדיונים אחרים,  יכול להיות שאתה פשוט מנסה להיראות נאור או פוליטיקלי קורקט או אנטי גזענים בעינינו , ואם זאת הסיבה אז פשוט חבל על המאמץ שלך כי אף אחד כאו לא קונה את זה, וזה גם לא מביא לך שום תועלת.
זה שחבר שלך מארה"ב אמר לך את הדברים הללו זה לא אומר שיש לדבר הזה אחיזה במציאות, אלא אם כן חבר שלך הוא סוקר ואני מניח שהוא לא, יכול להיות שחבר שלך פשוט רואה שהוא רוצה לראות, וגם אם מה שהוא אומר זה אכן נכון זה לא אומר שאנחנו צריכים לעשות מהלכים התאבדותיים בשביל להשיג כבוד, כי בדיוק זה כמו שאמרת "רדיפה אובססיבית כמו-מאפיונרית אחרי כבוד".
ואם הנך מאמץ את הגישה הזאת אז אתה בבעיה ואתה סוטר את עצמך. 
אני לא מערבב כלום, אתה זה שמערבב, גם אני שונא אנטישמים, גם לי יש גאווה לאומית, זה לא קשור בכלל, הסרטון הזה הוא גזענות צרופה והקו קלוקס קלאן היה מתגאה בו מאד.

הקו קלוקס קלאן לא היה מתגאה בו בכלל על הסרטון הזה כי אם ראית אותו עד הסוף אז היית רואה שהוא גינה את דברי הדרומים
ודבריו של לינקולן על כך שלטענתם אסור לשחרר את השחורים בארה"ב ואף קרא להם גזענים , ואם אינך זוכר את זה אז תראה את הסרטון עוד פעם תיזכר ואז תחזור אלי עם דמגוגייה נוספת.
אם לדעתך יש לך גאווה יהודית אז האם תועיל בטובך להסביר לי מדוע אמרת שהדת היהודית היא "נאצית"?
אתה באמת חושב ככה אחרי צפייה בסרטון המדובר, שבו חיים לא מזכיר את המילה אנטישמיות אפילו פעם אחת
אז בקיצור מה שאתה אומר זה שחיים שונא אותם בגלל צבע עורם? צר לי לאכזב אותך אבל לא השתכנעתי כי אחרת הוא היה צריך לשנוא גם את האתיופים.