כתב נושא: המאמר שיחיאל רצה להעלות, להלן:  (נקרא 14492 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המאמר שיחיאל רצה להעלות, להלן:
« להגיב #25 ב- : פברואר 04, 2010, 19:58:47 »
במאמר שלך ישנה רשימה של בוגדים, של אנשים שישבו בהנהגה ובתפקידי מפתח ופעלו למען הצד הסובייטי, אז אני שוטל אותך כיצד הפכה ישראל להיות חלק מהצד המערבי ולא הצטרפה לברית המועצות?
כנראה שלא קראת את המאמר כמו שצריך, כי במאמר הסברתי גם בדיוק את זה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : פברואר 04, 2010, 20:10:35 »
אם כך, כל עוד שהצבא מבוסס על גיוס חובה אני מסכים בהחלט!
אבל, אני נגד גיוס חובה באופן הכי בסיסי של ההגדרה.
אם זה היה ככה אז הייתי עוד מבין, אבל זאת לא המציאות..
מה לעשות חיים קשים...
יש צבא חובה, ויש לא מעט אנשים שמתחמקים מהשירות- פרזיטים אוכלי חינם או
סרבנים או כל מילה אחרת שתמצא להם...
ואתה בתור אחד שעשה צבא צריך לצאת נגדם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #27 ב- : פברואר 04, 2010, 20:12:42 »
אם זה היה ככה אז הייתי עוד מבין, אבל זאת לא המציאות..
מה לעשות חיים קשים...
יש צבא חובה, ויש לא מעט אנשים שמתחמקים מהשירות- פרזיטים אוכלי חינם או
סרבנים או כל מילה אחרת שתמצא להם...
ואתה בתור אחד שעשה צבא צריך לצאת נגדם.
הממסד והאליטה השלטת בו, מטרידים אותי יותר, חבל על האנרגיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : פברואר 04, 2010, 20:14:40 »
כנראה שלא קראת את המאמר כמו שצריך, כי במאמר הסברתי גם בדיוק את זה.

קראתי אותו פעם נוספת ואני לא מוצא הסבר, תוכל לחזור על כך?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : פברואר 04, 2010, 20:17:05 »
אתה קורא לאלימות ורצח נגד חיילים, גם חיים עשה זאת באשכול שפתחתי...
וזאת לאחר שאתה בעצמך רשמת את כללי הפורום
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,16267.0.html

"אסור בתכלית האיסור לקרוא לאלימות ולרצח"
מוכר לך ?
תשנן...

:FACEPALM:

היכן קראתי לאלימות ולרצח? בסך הכל הבעתי תקוה ותפילה שתקבל כדור בראש אם תגרש יהודים.
כפי שאני מאחל לכל שונא ישראל נבער: הן מהחמאס, הן מהחיזבאללה והן מכוחות הבדחון של מדינת יסר-אל.

אתה, לעומת זאת, מנסה לנצל את הפורום בקמפיין מסיונרי שמטרתו המוצהרת היא קיום פקודה לגירוש אלים של
יהודים על רקע דתם וגזעם. וזו אכן קריאה לאלימות. אתה רואה כמה הנחות אתה מקבל בפורום, למרות בכיינותך?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : פברואר 04, 2010, 20:20:05 »

היכן קראתי לאלימות ולרצח? בסך הכל הבעתי תקוה ותפילה שתקבל כדור בראש אם תגרש יהודים.
כפי שאני מאחל לכל שונא ישראל נבער: הן מהחמאס, הן מהחיזבאללה והן מכוחות הבדחון של מדינת יסר-אל.

אתה, לעומת זאת, מנסה לנצל את הפורום בקמפיין מסיונרי שמטרתו המוצהרת היא קיום פקודה לגירוש אלים של
יהודים על רקע דתם וגזעם. וזו אכן קריאה לאלימות. אתה רואה כמה הנחות אתה מקבל בפורום, למרות בכיינותך?

אתה מאחל לכל אדם שלקח חלק בפינוי כדור בראש?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : פברואר 04, 2010, 20:31:52 »
אתה מאחל לכל אדם שלקח חלק בפינוי כדור בראש?

תשנה מפעל לפעיל, ותקבל את התשובה הרצויה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #32 ב- : פברואר 04, 2010, 20:32:51 »
קראתי אותו פעם נוספת ואני לא מוצא הסבר, תוכל לחזור על כך?
הנה הפסקא הראשונה של המאמר שלי- נתח:
"בן גוריון, שעמד בראש תנועת העבודה שהשתלטה השתלטות עויינת על התנועה הציונית ומוסדותיה בעקבות ההתנקשות בחיים ארלוזורוב בשנת 1933 (מעט אחרי עליית היטלר לשלטון בגרמניה) שהיה מעין "שר החוץ" או האחראי על שליחויות החוץ של תנועת העבודה בתנועת הציונית (תפקיד שנטלו על עצמם מאוחר יותר משה שרת וגולדה מאיר),
שעמד מאחורי הפלמ"ח וההגנה שהיו הזרועות הביצועיות של תנועת העבודה לפני קום המדינה.
לא טרח לבצע הפרדה בין אנשי התפיסה הלאומית בעבודה ופרו-מערביים בגישתם (דוגמת ויצמן, שרת, דיין, מאיר, לבון, דינור,כצנלסון, הזז, ספיר וכו') לבין אנשים שצידדו בסוציאליזם הסובייטי או לכל הפחות בעלי סימפטיה רעיונית כלפיה.
או למצער כאלו שמטרתם בסופו של דבר הייתה להקים את מדינת ישראל אך מיד עם הקמתה או מעט אחרי זה, להופכה לפרוטקטוקרט סובייטי וחלק אינטגרלי מהקומאינפורם (הברית הקומוניסטית הבינלאומית בה היו חברים כל המדינות הקשורות בחבל הטבור לברית המועצות- USSR).
אנשים אלו (דוגמת משה סנה, יצחק בן אהרן, יצחק גרינבוים,יצחק טבנקין, ישראל גלילי, יעקב ריפתין, יגאל אלון, אהרן כהן-שנעצר ב-58' בעוון ריגול לטובת בריה"מ, מאיר יערי ויעקב חזן) היו בעלי תפקידי מפתח בפלמ"ח ובהגנה (משה סנה היה מפקדו העליון של הפלמ"ח) ובשאר מוסדות התנועה".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : פברואר 04, 2010, 20:34:45 »

הסר דאגך מליבך, אם יום יבוא ויקראו לי לפנות יהודים אני יסרב לעשות זאת.
אני לא עושה שום קמפיין, אני מציג את דעתי בנוגע לחשיבות הצבא שזה לגיטימי לחלוטין!
רבים מסכימים איתי, קיבלתי הודעות תמיכה גם באשכול שפתחתי וגם במסרים אישיים.
"מנסה לנצל את הפורום בקמפיין מסיונרי שמטרתו המוצהרת היא קיום פקודה לגירוש אלים"
איפה בדיוק אני רשמתי שאני בעד גירוש או קיום פקודה לגירוש יהודים?!
רשמתי אפילו שאני לא מצליח להבין איך אתה מסוגל לעלות על דעת עצמך שאם מתנחלים יקראו
לזריקת אבנים,גזענות כלפי חיילים אתיופים, קללות, ונאצות כלפי חיילים ששומרים ומאבטחים ישובים
בשומורון- מאיפה הם ירכשו אהדה והזדהות עם המתנחלים ?!
להפך, רק לשינאה זה יגרום ונחישות ביום פקודה לגירוש.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : פברואר 04, 2010, 20:36:50 »
הנה הפסקא הראשונה של המאמר שלי- נתח:
"בן גוריון, שעמד בראש תנועת העבודה שהשתלטה השתלטות עויינת על התנועה הציונית ומוסדותיה בעקבות ההתנקשות בחיים ארלוזורוב בשנת 1933 (מעט אחרי עליית היטלר לשלטון בגרמניה) שהיה מעין "שר החוץ" או האחראי על שליחויות החוץ של תנועת העבודה בתנועת הציונית (תפקיד שנטלו על עצמם מאוחר יותר משה שרת וגולדה מאיר),
שעמד מאחורי הפלמ"ח וההגנה שהיו הזרועות הביצועיות של תנועת העבודה לפני קום המדינה.
לא טרח לבצע הפרדה בין אנשי התפיסה הלאומית בעבודה ופרו-מערביים בגישתם (דוגמת ויצמן, שרת, דיין, מאיר, לבון, דינור,כצנלסון, הזז, ספיר וכו') לבין אנשים שצידדו בסוציאליזם הסובייטי או לכל הפחות בעלי סימפטיה רעיונית כלפיה.
או למצער כאלו שמטרתם בסופו של דבר הייתה להקים את מדינת ישראל אך מיד עם הקמתה או מעט אחרי זה, להופכה לפרוטקטוקרט סובייטי וחלק אינטגרלי מהקומאינפורם (הברית הקומוניסטית הבינלאומית בה היו חברים כל המדינות הקשורות בחבל הטבור לברית המועצות- USSR).
אנשים אלו (דוגמת משה סנה, יצחק בן אהרן, יצחק גרינבוים,יצחק טבנקין, ישראל גלילי, יעקב ריפתין, יגאל אלון, אהרן כהן-שנעצר ב-58' בעוון ריגול לטובת בריה"מ, מאיר יערי ויעקב חזן) היו בעלי תפקידי מפתח בפלמ"ח ובהגנה (משה סנה היה מפקדו העליון של הפלמ"ח) ובשאר מוסדות התנועה".
  אז בן גוריון לא ביצע הפרדה, ובסוף היה פיצול בין מפא"H למפ"ם נכון? ששניהם היו שמאלנים, אז מדוע ישראל לא עברה לצד הסובייטי?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : פברואר 04, 2010, 20:37:59 »
תשנה מפעל לפעיל, ותקבל את התשובה הרצויה.

תתבייש. אתה רוצה להכניס כדור בראש לחיילי צה"ל? במה אתה שונה מחזבאללה או מהחמאס?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : פברואר 04, 2010, 20:41:29 »
הסר דאגך מליבך, אם יום יבוא ויקראו לי לפנות יהודים אני יסרב לעשות זאת.

מעניין. פתחת אשכול של 100+ תגובות בו ניסית לשכנע אותנו בדבר אחד בלבד:
אם כל אחד בצבא יעשה מה שהוא רוצה, הצבא יתפורר והערבים ישלטו כאן.

פתאום אתה אומר שתסרב פקודה? האם זה אומר שאתה רוצה שהצבא יתפורר ושהערבים ישלטו כאן?

או שאתה שתול מסוג כלשהו, או שיש לך בעיה פסיכיאטרית אמיתית. בכל מקרה, תסדר את הבעיות שלך
בינך לבין עצמך לפני שאתה מטיף לאחרים. זה באמת מביך.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : פברואר 04, 2010, 20:42:56 »

לא יכול לענות לך על שאלה זו, אבל אני כן יכול להצביע על ההבדל בין צה"ל לחיזבאללה והחמאס:
החיזבאללה והחמאס טרם הצליחו לגרש ולו יהודי אחד מארץ ישראל. צה"ל הצליח לעשות זאת ל-8000 יהודים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #38 ב- : פברואר 04, 2010, 20:43:47 »
 אז בן גוריון לא ביצע הפרדה, ובסוף היה פיצול בין מפא"H למפ"ם נכון? ששניהם היו שמאלנים, אז מדוע ישראל לא עברה לצד הסובייטי?
בן גוריון לא זרק אותם מהתנועה ושם אותם בכלא או אפילו היה צריך להוציא אותם להורג בעוון בגידה.
בן גוריון היה דקטטור, ציני, כוחני שלא ראה אף אחד ממטר.
הוא קבע את האוריינטציה המערבית לאור העובדה שלמרות שהיה סוציאליסט, הוא לא ראה עצמו בכיס של בריה"מ, לכן הלך עם המערב (למרות שבהתחלה העניין הזה ממש לא היה ברור, כי היה את העסקה הצ'כית במלחמת הקוממיות-48', עסקת נשק עם בריה"מ כשכל האחרים שמו עלינו אמברגו נשק).
בן גוריון הלך עם המערב, כי סטאלין היה אנטישמי ואלה שאחריו היו פרו-ערבים.
בן גוריון תיעב את הסובייטים באופן בסיסי, הוא לא היה שונה בגישתו מהמרשל טיטו ביוגוסלביה, צ'אושסקו ברומניה ומאו טסה טונג בסין שלא היו קשורים לבריה"מ והתנגדו להם, למרות האוריינטציה הפוליטית-כלכלית שלהם, קפיש?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : פברואר 04, 2010, 20:46:15 »
עזוב אותך...
אבל לבכות שהמדינה מורידה מחסומים של צה"ל(שפעם אחרונה שבדקתי לא הוא מאייש אותם אלא חיילי צה"ל שלנו ובניהם הדרוזים)  זה הוא יודע.
לקרוא למלחמה נגד החמאס והחזיבאללה(שפעם אחרונה שבדקתי לא צבא השם נלחם, כל אלה עם השטיימל ואנשים כמוהו אלא חיילי צה"ל שלנו נלחמים ובינהם הדרוזים) זה הוא יודע.
לשמוח שהוא שומע שדובדבן חיסלו עוד כמה פעילים של החמאס והפת"ח(שדובדבן זאת יחידה ששייכת לצה"ל שלנו ובדובדבן פעם אחרונה שבדקתי משרתים חיילי צה"ל (ושיתפלא יש ביניהם גם דרוזים) ולא נראה לי שחב"ד מפעילה ומממנת את היחידה הזאת).
ואיי אני יכול להמשיך כל היום!!! שמישהו יעצוררררר אותייייייי!!!!!!!!!!!!  חחחחחח...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : פברואר 04, 2010, 20:51:29 »
לא יכול לענות לך על שאלה זו, אבל אני כן יכול להצביע על ההבדל בין צה"ל לחיזבאללה והחמאס:
החיזבאללה והחמאס טרם הצליחו לגרש ולו יהודי אחד מארץ ישראל. צה"ל הצליח לעשות זאת ל-8000 יהודים.

כן אתה צודק, הסיבה שצה"ל מפנה יישובים היא כי הוא צבא אנטישמי שמטרתו היחידה היא לחסל את ההתיישבות היהודית בכל הארץ פרט לת"א רמת גן וגבעתיים.

אתה רוצה להאשים מישהו בהתנתקות? תאשים את העם הקוקסינלי שלנו, שמבין רק כוח, וכל פעם שמופעל כלפיו כוח הוא מתקפל, הוא האשם בהתנתקות, לא צה"ל שהוא הזרוע המבצעת. הזרוע המבצעת יחלה בקלות להיות המשטרה או השב"כ או לא יודע מה. אבל האשמים בהתנתקות זה היהודים, ולא שום דבר אחר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #41 ב- : פברואר 04, 2010, 20:53:20 »
צה"ל הוא כלי שיצרה האליטה, ושמשמש אותה כשהיא צריכה, וכשהיא לא צריכה, היא תזרוק את צה"ל לאשפתות.
לכן סרבנות אסורה רק לימין (כוונתי כמובן לבלתי-מזדהים) ולא לשמאל, לכן אלימות מותרת רק לשמאל, הסתה לרצח רק לשמאל, השוואה לשואה ונספחיה רק לשמאל ושימוש בצה"ל כשזה נוח מותר רק לשמאל.
השמאל משתמש בצה"ל, בחולצות הכחולות (בטעות נקראת- "משטרה"), ביבסקציה (שב"כ) ובזרועות אחרות כדי לבצר את שלטונו האבסולוטי במדינה.
מדינת ישראל היא מגרש המשחקים של האליטה.
למי שלא הבין-
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13158.0.html
טרור מחשבתי (או: מי יגול עפר מעיניך-ג'ורג' אורוול)
"מלחמה היא שלום. חירות היא עבדות. בערות היא כוח"- במילים היטיב לתאר ג'ורג' אורוול (שם העט של אריק ארתור בלר) את המנטרות שעל תושבי מדינת "אוקיאניה" (בספרו האלמותי "1984") לשנן מדי יום.
"האח הגדול עינו פקוחה"- זוהי סיסמא שמטרתה הייתה להזכיר לאזרחי מדינה זו, שהגורם השליט מכוון את כל צעדיהם מלמעלה, ובוחן אותם בכל עת ובכל מקום.
המפלגה השלטת הנחתה את האזרח הקטן כיצד להתנהג במהלך יומו ומעל הכל, מורה לו כיצד ואיך לחשוב! (וממילא גם נובע מכך תפיסות העולם המעוותות, וכן קונטקסט המילים ובמיוחד ההגדרות בהם מותר/אסור לאזרחי מדינה זו, להשתמש, לכל זה טבע אורוול את המושג: "שיחדש").

הלך הרוחות הפוסט-מודרני, הנושב מבין כותלי האקדמיה במערב,  אמנם לא פועל כממשלה בעלת כוח וסמכות סוברנית, אך השפעתה הכבירה מטילה על ההמונים במערב ובישראל את הלך המחשבה "התקינה" (ידוע יותר בתור- "תקינות פוליטית" או פוליטקלי קורקט).
מה מותר ומה אסור לחשוב ולומר, ממילא נגזרות מזה דברים שפסולים פוליטית באופן מוחלט, אליבא דנותני הטון ומנחיתי הדירקטיבות, נותני הטעם ומעצבי דעת הקהל, השולטים ברוב מיניינם וביניינם של גופי התקשורת הממוסדת (בין זו הכתובה, המשודרת קולית ו/או ויזואלית מעל גלי האתר הרדיופוני והטלוויזיוני).
הדבר בעיקר בא לידי ביטוי באירופה (בה רק הימין הפוליטי מוגבל, בכדי לא לגלוש ב"מדרון החלקלק" לטעמם) ופי כמה וכמה מזה, במדינת ישראל (שלא באמת קיים בה ימין פוליטי, זה פאנטום) המתיימרת להיות דמוקרטית (לפחות באופן רשמי).
צלע נוספת במשטרת המחשבות הישראלית היא כמובן בג"ץ (למרות מה הניסיונות לרפורמה של השר דניאל פרידמן, הוא מקדם שינויים מבניים ופרוצדורליים, אבל לא כאלו שמטרתם לשנות את הגישה שמתיימרת להתערב "ערכית" בהלך המחשבה של ההמונים על ידי הגדרותיו של ציבור מאוד מצומצם ורב כח במדינה להלן יקרא: "האוליגרכיה הנאורה"- בפרפראזה על דברי אהרן ברק).

מכאן נובע, אם כן,  מסקנה חד משמעית שהיא בעצם קשורה קשר גורדי בין הקודקודים, להלן ייקרא: "הפנטגון (מחומש) הקוגניטיבי", והן: מערכת המשפט ובראשה בג"ץ (שלא מצויה כלל במערכת "האיזונים ובלמים" והגבלת רשויות הנדרשת מדמוקרטיה אמיתית)- אקדמיה/אנשי רוח (יושבי מגדל השן ואלו המכונים "אינטלקטואלים" או "סופרים")- תקשורת (שרובה המוחלט מביעה דעה קבועה ומאוחדת, המשפילה מתנגדיה עד עפר,  ומרוממת את אנ"ש)- בעלי ההון (מספר משפחות מצומצם המרכז בידיו את מירב ההון הלאומי, בידיו מצויים גופי התקשורת השונים, הם אלו הקובעים את מדיניות הפנים של ישראל (שכן כידוע, אין לישראל מדיניות חוץ, אם לתפוס את דבריו של מזכיר המדינה האמריקני- הנרי קיסינג'ר) ומכתיבים את דעתם לאלו ה"אוחזים" בהגה השלטון (בבחינת-בעל המאה הוא בעל הדעה)-הקודקוד האחרון ב-פנטגון הקוגניטיבי הם כמובן קבוצה גדולה של ארגונים חוץ פרלמנטריים/ממשלתיים (להלן NGO) הממומנים על ידי קרנות (שחלקם גם נותנות מלגות ומימונים אחרים למחקרים בעלי אמירה פוליטית מאוד חד צדדית המגיעה מתוך האקדמיה)  של מדינות האיחוד האירופי וקנדה (ישירות מידי כספי משלם המיסים של המדינות הללו, מה שמעלה עוד שאלות קשות לגבי עצם עצמאותה של המדינה לאור התערבות בוטה זו, בעינייניה הפוליטיים הפנימיים של ישראל).
מדובר במערכת המזינה את עצמה, יד רוחצת יד, מיעוט אנשים השולט באופן מוחלט על אנשים מבלי שאלו צריכים כלל לתת להם דין וחשבון, אינם עומדים לדין הבוחר ואין להם חיי מדף של 4 שנים.

המנטרות שהפכו את ההמונים במדינת ישראל לזומבים של ה-פנטגון הקוגניטיבי שמהם נובע הלך המחשבה המונחת על ידי דירקטיבות המגיעות ממערכת זו.
למשל (ברוח המנטרות של אורוול):
פטריוטים= פשיסטים/הזויים/משיחיים.
איפוק= כוח.
מוסלמי פושע= בן מיעוטים מקופח.
ימין- תמיד קיצוני, שמאל- במקרה הטוב רדיקלי, במקרה הגרוע סתם פעיל/י שלום.
טרוריסט מוסלמי= פעיל חמאס/חמוש.
נרצחי מעשי טבח/טרור= קורבנות שלום/רע הכרחי.
שטיפת מוח איסלמית = פלורליזם מחשבתי.
סילוף עובדות מחקריות ופסוודו היסטוריה= אוריינטליזם.
משכתבי הסטוריה ושקרנים מדופלמים= היסטוריונים חדשים.
דעה/אישיות בעל/ת אוריינטיציה ימנית= שנוי/ה במחלוקת.
דעה/ אישיות בעל/ת אוריינטציה שמאלנית= מצוי בקוצנזוס.
כדי להביע דעה "נכונה" יש לפתוח תמיד במילים- "אין חולק", "דעת הציבור קובעת ש...", או פשוט לצטט גורמים מרכזיים ב-פנטגון הקוגניטיבי בכדי להתלות ב"אילנות גבוהים".

בעידן פאראדוכסלי בו "אמת מוחלטת" שאין "אמת מוחלטת" והכל "יחסי" או "סובייקטיבי"(פעם פשוט קראו לזה "פראבדה") בו אין ערכים ומנסים לכפות פלורליזם (עד כמה שזה ישמע אבסורד במחשבה ראשונה).
בעידן בו "השוטים השימושיים" של המהפכה הסובייטית משלו בעילית האינטלגנציה במערב מתוך מגדל השן האקדמי, היום הם אותם אנשים שפשוט החליפו "שפה" או "מונחים" וקוראים לזה היום "פוסט-מודרניזם"/פתיחות/סובלנות/ליברליזם/פלורליזם וכו' וכו'.
אותם אנשים שצווחו בגרון ניחר: "זה יהיה קרב אחרון במלחמת עולם, עם האינטרנציונל יעור, ישגב אדם", היום הם אותם אלו הממשיכים לקבוע את קו המחשבה בישראל תחת "אדרת" אחרת, אבל הגברת אותה גברת, למרות שכבר אינם מקבלים את הדירקטיבות של הקרמלין.

נגד מה שקרה בברית המועצות יצא ה-אקס קומוניסט ג'ורג' אורוול.
ספרו "1984" שנכתב בערוב ימיו בשנת 1949, תיאר מציאות טוטאליטרית שבה נעשה שימוש- בחינוך, בתקשורת ובשפה כדי למשטר משטרת מחשבות על ההמונים.
היום במדינת ישראל על כל אחד לשאול את עצמו האם יש נביא בעירו של אורוול.

Novus Ordo Iudeoum
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : פברואר 04, 2010, 20:56:06 »
אתה רוצה להאשים מישהו בהתנתקות? תאשים את העם הקוקסינלי שלנו, שמבין רק כוח, וכל פעם שמופעל כלפיו כוח הוא מתקפל, הוא האשם בהתנתקות, לא צה"ל שהוא הזרוע המבצעת. הזרוע המבצעת יחלה בקלות להיות המשטרה או השב"כ או לא יודע מה. אבל האשמים בהתנתקות זה היהודים, ולא שום דבר אחר.

אהה - למה אתה מאשים את הזרוע הצבאית של החמאס? הם בסך הכל הזרוע המבצעת.

ומדוע אנחנו נזעמים נגד ה-אס.אס והגסטפו? הם רק בצעו פקודות.
והלא זה בדיוק מה שטען במשפטו (ובצדק) רבם ומורם של מצדיקי ביצוע פקודות אנטישמיות - אדולף אייכמן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : פברואר 04, 2010, 20:57:40 »
אהה - למה אתה מאשים את הזרוע הצבאית של החמאס? הם בסך הכל הזרוע המבצעת.

ומדוע אנחנו נזעמים נגד ה-אס.אס והגסטפו? הם רק בצעו פקודות.
והלא זה בדיוק מה שטען במשפטו (ובצדק) רבם ומורם של מצדיקי ביצוע פקודות אנטישמיות - אדולף אייכמן.

אני לא מאשים את החמאס או רואה בו כאויב ספציפי, אני רואה בכל הערבים כאויב, ואותו דבר לגבי הנאצים, הם כולם אויבים בין הילד שהולך עם הצלב על החולצה לבין החייל האכזרי ביותר שלהם.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : פברואר 04, 2010, 21:03:52 »
אני לא מאשים את החמאס או רואה בו כאויב ספציפי, אני רואה בכל הערבים כאויב, ואותו דבר לגבי הנאצים, הם כולם אויבים בין הילד שהולך עם הצלב על החולצה לבין החייל האכזרי ביותר שלהם.

יפה, זו גישה נכונה. ובדיוק כך אני רואה את צה"ל ואת הממסד הישראלי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : פברואר 04, 2010, 21:09:20 »
יפה, זו גישה נכונה. ובדיוק כך אני רואה את צה"ל ואת הממסד הישראלי.

אבל צה"ל והממסד הישראלי זה לא גופים נפרדים, אתה עושה את אותה הפרדה בין צה"ל והממסד לבין העם היהודי כמו שהשמאלנים עושים בין החמאס לערבי הפשוט, או בין הוורמאכט לילד הנאצי, הממסד וצה"ל זהו העם שלך. תאהב את זה או לא, אלו האנשים שלך.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : פברואר 04, 2010, 21:13:37 »

אבל צה"ל והממסד הישראלי זה לא גופים נפרדים, אתה עושה את אותה הפרדה בין צה"ל והממסד לבין העם היהודי כמו שהשמאלנים עושים בין החמאס לערבי הפשוט, או בין הוורמאכט לילד הנאצי, הממסד וצה"ל זהו העם שלך. תאהב את זה או לא, אלו האנשים שלך.

הממסד וצה"ל אינם "העם שלי". הם גופים פרוטו-אירופיים הזרים ליהודים וליהדות.

נכונה העובדה המצערת שחלקם יהודים מבטן, אבל גם בצבא הנאצי היו יהודים (ראה ספרו של מארק ריג בנושא).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : פברואר 04, 2010, 21:17:30 »
הממסד וצה"ל אינם "העם שלי". הם גופים פרוטו-אירופיים הזרים ליהודים וליהדות.

נכונה העובדה המצערת שחלקם יהודים מבטן, אבל גם בצבא הנאצי היו יהודים (ראה ספרו של מארק ריג בנושא).

הם העם שלך, האנשים שהצביעו להם, העם שלך, האנשים שנותנים לבוגדים כמו אורי אבנרי להסתובב ברחוב, העם שלך. אתה חושב שברוסיה אדם כזה יכל להסתובב ברחוב? אחרי המלחמה האחרונה של רוסיה, ראיתי משהו כמו חודש וחצי חודשיים אחרי כתבה בעיתון על חייל רוסי שמספר על הזוועות שביצעו הרוסים בשטח שכבשו, החייל הזה שבעצם "מחר" את רוסיה, חי בדירות מסתור, אתה חושב שבארץ הוא היה צריך דירות מסתור? הוא היה יכול להסתובב חופשי. וזה העם שלך. ובגלל שזה העם שאנחנו מדברים עליו, יש התנתקויות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #48 ב- : פברואר 04, 2010, 21:19:40 »
הם העם שלך, האנשים שהצביעו להם, העם שלך, האנשים שנותנים לבוגדים כמו אורי אבנרי להסתובב ברחוב, העם שלך. אתה חושב שברוסיה אדם כזה יכל להסתובב ברחוב? אחרי המלחמה האחרונה של רוסיה, ראיתי משהו כמו חודש וחצי חודשיים אחרי כתבה בעיתון על חייל רוסי שמספר על הזוועות שביצעו הרוסים בשטח שכבשו, החייל הזה שבעצם "מחר" את רוסיה, חי בדירות מסתור, אתה חושב שבארץ הוא היה צריך דירות מסתור? הוא היה יכול להסתובב חופשי. וזה העם שלך. ובגלל שזה העם שאנחנו מדברים עליו, יש התנתקויות.
זה לא העם ולא נעליים, זה האליטה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : פברואר 04, 2010, 21:21:27 »
זה לא העם ולא נעליים, זה האליטה.

באמת? העובדה שאנשים כדוגמת אורי אבנרי יכולים ללכת ברחוב חופשי זה האליטה? לא, זה האזרחים הפשוטים שלא עושים כלום עם המצב הזה. לא האליטה, האליטה אולי גורמת לפחד מעשיה, אבל פחד מעשיה קיים תמיד, העם הוא הפחדן, ואני ואתה וכולנו חלק מהעם הזה, והבושה היא על כולנו.