כתב נושא: המאמר שיחיאל רצה להעלות, להלן:  (נקרא 14454 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המאמר שיחיאל רצה להעלות, להלן:
« ב- : פברואר 04, 2010, 13:48:08 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3440155,00.html
א.) שירתתי בצבא במסגרת הסדר, עשיתי טירונות שריון בבסיס שיזפון, נפצעתי במהלך הטירונות והתגלגתי להיות מש"ק מודיעין בגדוד ההכשרה (גדוד 198 בחטיבת ההכשרה 460).
הייתי אחראי בטחון שדה בגדוד, הייתי אחראי תחום תודעת אויב והעברת שיעורים במצגות בנושא לחיילים ולמפקדה, הייתי אחראי תחום מיפוי על צורותיו בגדוד (עיקר העבודה) והכנת הגדוד מודיעינית לחירום.
ב.) לגבי המאמר עצמו, אני כיהודי אינני יכול להסכים ולו בחלקיק של הסכמה לדברי כותב המאמר, שארץ ישראל היא ארץ מפלט, מצטער א"י היא שאיפה להגעה, שאיפה לחיים לאומיים, שאיפה לתיקון עולם במלכות שד-י, ולא לאסקפיזם של מקלט מפני שנאת היהודי בעולם (ובטח שגם לא סובל מהצורך הכפייתי, לדברי הכותב, להתרענן עם שאכטה או חו"ל מתוקף כך, אווירה דארץ ישראל היא הכל עבורי).
ג.) משאת הנפש שלנו שישראל תהיה כמו כל המדינות? מעניין......לאיזה מדינה מתכוון כותב המאמר, לזימבבואה? או אולי מקירונזיה? אולי ושמא הוא מתכוון לתאילנד? ושמה בכלל לסעודיה? לאיזה "כלל המדינות" הכוונה?
מצטער, לא באתי להקים יישות מדינית יהודית בארץ ישראל רק כדי להדמות ליורגן, ג'ון או אנרי, אז שידבר על הנפש של עצמו בלבד.
ואם זה כל הסיפור, אז שיואיל בטובו להקים מדינה באוגנדה ולא באמצע "דאר אל איסלם".
ד.) מצטער, צפוף לי, הוויית המקלט של הדובר לא מדברת אלי, החזון ההרצליאני של המשך "ממלכת ירושלים" הצלבנית, על רצועת חול קטנה ועלובה בלבנט, כנציגם ה-לא רשמי של תאוות שלטון התרבות על הגלובוס של המערב הזחוח ובראשו ציר, ארה"ב-אנגליה-צרפת-גרמניה, לא מדבר אליי, לא בשביל זה נחתיי בינות למאות מליוני בני דת הרצח, השחור, הטמטמום והבערות והג'יהאד האסלאמי.
ומי שאוהב "לברוח" בסופי שבוע לערים באירופה, מתכבד אחר כבוד להשאר שם, ואני אפילו לא אזיל עליו דמעה.
ה.) הסיבה שלא שוחטים היום יהודים ברחבי העולם, זה לא בגלל ישראל, אלא שזה פשוט האווירה כרגע בעולם, ויש לי גם חידוש, האווירה הזו בדרך להשתנות, ברגע שכוס התרעלה האסלאמית בעולם תעלה על גדותיה (והיא בדרך), יהודים יהיו אז ברווזים במטווח, ומדינת ישראבלוף תנבח והשיירה פשוט תעבור.
לצורך הדוגמה, אם מחר בבוקר עולים לשלטון מפלגה ניאו-נאצית באוסטרליה, והם מתחילים בחיסול שיטתי של יהודי אוסטרליה, עצם קיום מדינת ישראל לא יזיז להם את הציפורן באצבע הקטנה שברגל השמאלית.
ו.) הכותב מרדד את כל עצם הקיום שלנו במרחב, לתחכום ולעצם העובדה שאנחנו יותר חזקים מהברברים במרחב, בנתיים, ממש צידוק לעילא ולעילא, שוב, אני חוזר לעצם קיום ממלכת הצלבנים, היה זמן שאכן הם היו יותר מתוחכמים ויותר חזקים מהברברים המסלמים מסביבם, והנה אחרי 200 שנות קיום הם פשוט נזרקו חזרה לאירופה.
על כל משה דיין יש את רינאלד דה שאטיון, על כל אריק שרון יש את גוטפרי מבויון, על כל דוד בן גוריון יש את ריצ'ארד לב ארי, על כל טנק מרכבה סימן 4 יש אביר משוריין מכף רגל ועד ראש, חמוש ברומח עם נושאי כלים, על כל איש סיירת מטכ"ל יש איש מסדר האבירים הטמפלרים וכו' וכו'.
אם זה ההסתכלות, זמננו כאן קצוב.
ז.) הכותב מדבר על כך שנלחמנו נגד חבורת חמולות שהיו מסוכסכות בינם לבין עצמן, גם בזמן מסעות הצלב, העולם המסלמי היה מסוכסך בינו ובין עצמו, עד שבא איזה צאלח אלדין אלאיובי אחד וטרף את הקלפים.....
ח.) הכותב מדבר על זה שיוצאים נגד אי השירות של עברי לידר בהגדרות "מק'ארתיזם" ו"בולשביזם" בעוד הוא עצמו מעלה על נס דווקא את דודו מהפלמ"ח, אותו פלמ"ח שהיה ארגון של כל אותם שמאלנים יפי נפש מאתמול, אלא שמכרו את נשמתן למען המולדת השניה היא אמא רוסיה והקרמלין בראשה, ואם מישהו צריך תזכורת לכך, אז הנה המאמר שלי בדיוק בנושא זה:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13684.0.html
ט.) הוא יוצא נגד החרדים לגבי הצבא, ועוד יותר מכך במישור הכלכלי (אין לי בעיה לגבי המישור הצבאי, לגבי החרדים, בעיקר בשל העובדה שאני תמוך בצבא מקצועי בלבד על רקע התנדבותי, אני נגד גיוס חובה באופן בסיסי, במישור הכלכלי, הוא מתעלם מהפאקטור המסלמי (מי מוצץ לנו 60% מכספי ביטוח לאומי כל שנה? מי לא משלם מיסים מקומיים וכללים, מי בונה מה שהוא רוצה, כמה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה ואיפה שהוא רוצה? מי אחראי לרוב הגניבות והרצח בישראל? מי זכאי להעדפה באוניברסיטאות? מי זכאי להעדפה מתקנת בשירות הציבורי? מי לא משלם תשתיות במדינה ומקים לעצמו גם פיראטי מעבר לכך? מי מצפצף ציפצוף ארוך על החוק בכל מישור שהוא? מי שם פס על חוקי תנועה לרוב וגורם לרוב התאונות בארץ ומסכן את חיי כולנו? מי קורא להשמדת המדינה? מי רקד על הגגות שירו עלינו טילים מעראק? מי שמח שבניו מתו רק כי אלה באו מהטילים של נסראללה? וכו' וכו') אז מי הטפיל החברתי באמת פה, הא?!

לסיכום, כותב המאמר מדבר כמפא"יניק/מפ"מניק טיפוסי שחושב שהמדינה שייכת לאבא שלו, כשמדינה זו מרוצפת על גוויותיהם של האצ"ל והלח"י, ועל גופותיהם חיילי ישיבות ההסדר והמכינות הקד"צ ועל המוני עמך שכנראה שכחו להרשם עם הפנקס הנכון בהסתדרות (הפנקס האדום הזכור לשמצה), כל אלו, בסך הכל בשר תותחים של אליטה שבעה, אליטה מושחתת, אליטה שעומדת כאנטי-תזה גמור לכל מה שיהודי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : פברואר 04, 2010, 14:09:50 »
יחיאל עושה מעצמו צחוק רבתי. בגלל שהוא אינו מסוגל להוציא ממקלדתו טענה מסודרת
אחת מלבד קללות רחוביות ונמצא מפסיד בויכוח באשכול שהוא עצמו פתח, הוא יקבל
פטור מחוקי הפורום ויפתח אשכול חדש באותו נושא עם "מאמר" אנטישמי של Ynet מלפני 4 שנים.

טוב, אולי גם כאן צריך קצת אפליה מתקנת לנדכאים ועשוקים.  :old_grin:

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 04, 2010, 16:10:27 »
נץ מה בדיוק הטיעון שלך נגד הפלמ"ח? הפלמ"ח הוא הזרו הצבאית שהפכה להיות צה"ל, ללא הפלמ"ח הבריטים היו נשארים עוד שנים ארוכות ומדינת ישראל של האו"ם הייתה קטנה בהרבה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 04, 2010, 16:16:06 »
מי ביצע את הסזון?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 04, 2010, 16:40:06 »
נץ מה בדיוק הטיעון שלך נגד הפלמ"ח? הפלמ"ח הוא הזרו הצבאית שהפכה להיות צה"ל, ללא הפלמ"ח הבריטים היו נשארים עוד שנים ארוכות ומדינת ישראל של האו"ם הייתה קטנה בהרבה.
הטיעון שלי נגד הפלמ"ח הוא זה:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 04, 2010, 16:40:06 »
יחיאל עושה מעצמו צחוק רבתי. בגלל שהוא אינו מסוגל להוציא ממקלדתו טענה מסודרת
אחת מלבד קללות רחוביות ונמצא מפסיד בויכוח באשכול שהוא עצמו פתח, הוא יקבל
פטור מחוקי הפורום ויפתח אשכול חדש באותו נושא עם "מאמר" אנטישמי של Ynet מלפני 4 שנים.

טוב, אולי גם כאן צריך קצת אפליה מתקנת לנדכאים ועשוקים.  :old_grin:
תחיה עם הבושה שאתה לא עשית צבא שויתרת לעצמך שבחרת בדרך הקלה....
ואז נראה מי עושה מעצמו צחוק.
אם אתה חושב "שהפסדתי" אז ואללה שיהיה לך בכיף, אבל מה לעשות אני לא הולך לשכנע
אותך למה לחשוב שחשוב צבא כי אתה לא מסתכל על זה כמו שאני מסתכל אין מה לעשות
אנחנו יהודים שבאים מעולמות שונים וכל אחד בחר את דרכו.

וסבבה אולי אני לא מתבטא הכי טוב בכתב כמו נץ, אני בן אדם שאוהב לנהל שיחה פנים מול
פנים ואני יכול לדבר שעות עם בן אדם ולהתוכח ימים ותאמין לי עוד לא נולד השמאלני
שלא השתקתי בויכוח(פנים מול פנים).
אותי לא מרשים מישהו שרושם מגילה כתשובה בפורום כי יש לו את האינטרנט זמין לידו
שהוא יכול להוציא מחקרים, מאמרים, להעתיק תגובות...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 04, 2010, 16:53:24 »
נץ בקשר לתגובה שלך או לניתוח שהבאת אז סבבה בגדול אני מסכים איתך
אבל עם המסר של כותב המאמר אני עוד יותר מסכים...

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : פברואר 04, 2010, 17:56:19 »
עוד לא נולד השמאלני
שלא השתקתי בויכוח(פנים מול פנים).

מה זה אמור לומר לנו? שאתה מורגל להתווכח מול המראה?

שיהיה ברור: לא ניהלתי איתך "ויכוח", מכיון שאין זה רצוני לשרוף תאי מוח ונקודות IQ
על בבון ישראלי ממוצע שלא מסוגל להרכיב משפט אחד בעל משמעות לוגית מינימלית.

אתה יכול להתבכיין כמו ערבי ממוצע ולטעון לצנזורה למרות באשכול המקורי שפתחת לא
נמחקה אף תגובה, ואפילו התגובות המלוכלכות ביותר, עם גידופי רחוב מהסוג ששומעים
ממכורי סמים לא נמחקו, רק צונזרו על ידי נץ. אבל אתה חושב שיש לך זכות לפתוח עוד
אשכול באותו נושא, עם מאמר פאשיסטי מלפני 4 (!) שנים.

אני חייב לפקח על כך שהפורום לא יהפוך לבמה מסיונרית לא לנוצרים, לא לקראים, לא לנאצים
ולא לפאשיסטים שסוגדים לצבא היחיד בעולם מאז הוורמאכט שביצע טיהור אתני אלים ביהודים
על רקע דתם וגזעם.

רוצה להפגין את אהבך החולנית למגרשים ולמרצצי גולגלותיהם של ילדים יהודים, ואת שנאתך
למי שנמנע מלגרש יהודים? אין בעיה - תמשיך לכתוב באשכול שפתחת.

רוצה להשתמש בפורום של חיים לשם תעמולה אובססיבית על ידי הצפתו? Sorry. לא יקרה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 04, 2010, 18:26:27 »
מי ביצע את הסזון?

בדקתי מה זה הסזון,  מה זה קשור לקומוניסטיות? (התגובה של נץ) כן ההגנה לא הייתה המחתרת הימנית ביותר אך הייתי היעילה ביותר גם בגלל שהייתה הגדולה ביותר. ובסוף היא הפכה לצה"ל, אז כן אתה לא חייב להסכים עם כל פעולותיה, גם אני לא מסכים עם כל פעולותיה, אבל ללא ההגנה, כנראה שהיינו מדברים ערבית.
« עריכה אחרונה: פברואר 04, 2010, 18:40:37 על ידי m4a1 »

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
« להגיב #9 ב- : פברואר 04, 2010, 18:55:17 »
בס"ד

לא הכל שחור ולבן, צה"ל הוא הצבא של עם ישראל והרבה חיילים נהרגו במשך כל מלחמות ישראל הי"ד.
חיילים שהגנו על אזרחי המדינה בגופם. אני מכבד את צה"ל ואת חיילינו הגיבורים.
אני לא מכבד חייל שמפנה יהודי מביתו.
אני חושב שהבעיה נמצאת אצל מקבלי ההחלטות בדרג המדיני שמשתמשים בחיילי צה"ל לפינוי יישובים יהודיים.
ואני נגד פינוי יהודים מביתם בכל מקום על אדמת ארץ ישראל!
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : פברואר 04, 2010, 19:00:25 »
ההגנה לא הייתה המחתרת הימנית ביותר אך הייתי היעילה ביותר גם בגלל שהייתה הגדולה ביותר.

עשית תואר שני באנדרסטייטמנט?

אנשי הפלמ"ח התעללו, הסגירו ורצחו בחברי לח"י ואצ"ל. כולל ילדים. זה קצת שונה מ-"לא המחתרת הימנית ביותר".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : פברואר 04, 2010, 19:04:30 »
נץ בקשר לתגובה שלך או לניתוח שהבאת אז סבבה בגדול אני מסכים איתך
אבל עם המסר של כותב המאמר אני עוד יותר מסכים...
אז בא תספר לי בבקשה מה המסר שלו, אולי אני פספסתי משהו? משהו שלא הבנתי בין השורות?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : פברואר 04, 2010, 19:12:25 »
עשית תואר שני באנדרסטייטמנט?

אנשי הפלמ"ח התעללו, הסגירו ורצחו בחברי לח"י ואצ"ל. כולל ילדים. זה קצת שונה מ-"לא המחתרת הימנית ביותר".

אין דבר שהוא טוב מוחלט או רע מוחלט, אבל בשורה התחתוה ההגנה עשתה הרבה יותר טוב מאשר רע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : פברואר 04, 2010, 19:17:18 »
בדקתי מה זה הסזון,  מה זה קשור לקומוניסטיות? (התגובה של נץ) כן ההגנה לא הייתה המחתרת הימנית ביותר אך הייתי היעילה ביותר גם בגלל שהייתה הגדולה ביותר. ובסוף היא הפכה לצה"ל, אז כן אתה לא חייב להסכים עם כל פעולותיה, גם אני לא מסכים עם כל פעולותיה, אבל ללא ההגנה, כנראה שהיינו מדברים ערבית.
רק קומוניסט מסוגל לירות על אחיו לעמו, עיין ערך יחידות הSMERSH וה-NKVD שסטאלין הפעיל במלחמת העולם ה-2 נגד חיילים רוסים שנסוגו מול מכונת המלחמה הטובה ביותר שאי פעם צעדה על פני הגלובוס, הוורמאכט.
ההגנה הייתה מפלגה שמאלנית, שאם היית קורא לעומק את המאמר שהבאתי, היית רואה איך היא הפכה להיות הגדולה והיעילה ביותר, פשוט, בן גוריון הדיקטטור הבולשביק, השתמש ברצח ארלוזורוב כדי להאשים את הימין ולזרוק אותם מכל מוסדות התנועה הציונית והמדינה שבדרך, למרות הרצח עצמו בוצע על ידי הPKP הקומוניסטיים שקיבלו את ההוראות שלהם מהקרמלין, ולא על ידי "ברית הבריונים" הרווזיוניסטי בראשות אבא אחימאיר (כפי שהואשם על ידי בן גוריון ושות').
בדיוק כמו שהאליטה המאסונית השלטת פיברקה את רצח רבין כדי להאשים את כל מי שלא הולך איתה בתלם, מאוד פשוט.
הם היו צריכים מרטיר פוליטי, הם יצרו אותו, מאוד קל להבנה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : פברואר 04, 2010, 19:20:07 »
בס"ד
לא הכל שחור ולבן, צה"ל הוא הצבא של עם ישראל והרבה חיילים נהרגו במשך כל מלחמות ישראל הי"ד.
אני חושב שהבעיה נמצאת אצל מקבלי ההחלטות בדרג המדיני שמשתמשים בחיילי צה"ל לפינוי יישובים יהודיים.
נכון, לא שחור ולא לבן, אלא אדום!
צה"ל הוא "צבא ההגנה לישראל" וכל מי שלא שייך לאתוס ההגנה-פלמ"ח, בחוץ! תקרא את הספר הזה:

ותבין לבד למה........
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : פברואר 04, 2010, 19:21:10 »
אין דבר שהוא טוב מוחלט או רע מוחלט, אבל בשורה התחתוה ההגנה עשתה הרבה יותר טוב מאשר רע.

טענה רעה מאוד. מרבית הרוצחים, האנסים והפדופילים בעולם עשו רק מעשה רע אחד למשך דקות ספורות
בלבד מתוך חייהם. שכלולים סטטיסטיים תעשה במאזן הבנק, לא בהגדרת המהות האנושית.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : פברואר 04, 2010, 19:24:01 »
טענה רעה מאוד. מרבית הרוצחים, האנסים והפדופילים בעולם עשו רק מעשה רע אחד למשך דקות ספורות
בלבד מתוך חייהם. שכלולים סטטיסטיים תעשה במאזן הבנק, לא בהגדרת המהות האנושית.

אבל אנחנו מדברים לא על אדם פרטי, אלא על תנועה, ועל איך ההסטוריה שופטת אותה, מה קרה כתוצאה ממעשיה ומה היה קורה ללא פעלה כלל. ובשורה התחתונה, ללא ההגנה, היינו דוברי ערבית במקרה הטוב.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : פברואר 04, 2010, 19:30:29 »
רק קומוניסט מסוגל לירות על אחיו לעמו, עיין ערך יחידות הSMERSH וה-NKVD שסטאלין הפעיל במלחמת העולם ה-2 נגד חיילים רוסים שנסוגו מול מכונת המלחמה הטובה ביותר שאי פעם צעדה על פני הגלובוס, הוורמאכט.
ההגנה הייתה מפלגה שמאלנית, שאם היית קורא לעומק את המאמר שהבאתי, היית רואה איך היא הפכה להיות הגדולה והיעילה ביותר, פשוט, בן גוריון הדיקטטור הבולשביק, השתמש ברצח ארלוזורוב כדי להאשים את הימין ולזרוק אותם מכל מוסדות התנועה הציונית והמדינה שבדרך, למרות הרצח עצמו בוצע על ידי הPKP הקומוניסטיים שקיבלו את ההוראות שלהם מהקרמלין, ולא על ידי "ברית הבריונים" הרווזיוניסטי בראשות אבא אחימאיר (כפי שהואשם על ידי בן גוריון ושות').
בדיוק כמו שהאליטה המאסונית השלטת פיברקה את רצח רבין כדי להאשים את כל מי שלא הולך איתה בתלם, מאוד פשוט.
הם היו צריכים מרטיר פוליטי, הם יצרו אותו, מאוד קל להבנה.

ארלוזורוב היה שמאלני, הוא נרצח, רבין היה שמאלני, הוא נרצח, בין זה לבין קונספירציה רחבת היקף של השמאל? אני לא רואה קישור.

ההגנה הייתה תנועה שמאלנית? הכל יחסי, בזכות ההגנה יש לנו היום מדינה, לא בזכות האצ"ל והלח"י.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : פברואר 04, 2010, 19:31:00 »
אבל אנחנו מדברים לא על אדם פרטי, אלא על תנועה, ועל איך ההסטוריה שופטת אותה, מה קרה כתוצאה ממעשיה ומה היה קורה ללא פעלה כלל. ובשורה התחתונה, ללא ההגנה, היינו דוברי ערבית במקרה הטוב.
קישקוש, לא נתנו לימין הזדמנות לנשום, והכל בשם האינטרנאציונל הסוציאליסטי.
אני שוב מחזיר אותך למאמר שלי, ולספר שהפנתי אותך אליו, ואני אף אוסיף עוד ספר לרשימה:
http://rotter.net/forum/gil/6464.shtml
תגלול עד למטה, תראה את הספר של אורי מילשטיין, "עלילת דם בדיר יאסין".
« עריכה אחרונה: פברואר 04, 2010, 19:55:55 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : פברואר 04, 2010, 19:40:12 »
אז בא תספר לי בבקשה מה המסר שלו, אולי אני פספסתי משהו? משהו שלא הבנתי בין השורות?
מי שלא עושה צבא לא הרוויח את זכותו בארץ נקודה!
וגם אם הוא יגור בארץ שלא יחיה על חשבוני, ואל תכניס את זה עכשיו עם הערבים שחיים על חשבוננו
כי אני מדבר על יהודים שזאת החובה !
בעניין הערבים אין מה לעשות צריך לטרנספר...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : פברואר 04, 2010, 19:41:12 »
בס"ד

תסביר את זה למנהל הפורום שהוא חושב שהוא מבין משהו מהחיים שלו...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : פברואר 04, 2010, 19:43:01 »
קישקוש, לא נתנו לימין הזדמנות לנשום, והכל בשם האינטרנאציונל הסוציאליסטי.
אני שוב מחזיר אותך למאמר שלי, ולספר שהפנתי אותך אליו, ואני אף אוסיף עוד ספר לרשימה:

במאמר שלך ישנה רשימה של בוגדים, של אנשים שישבו בהנהגה ובתפקידי מפתח ופעלו למען הצד הסובייטי, אז אני שוטל אותך כיצד הפכה ישראל להיות חלק מהצד המערבי ולא הצטרפה לברית המועצות?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : פברואר 04, 2010, 19:48:19 »
מה זה אמור לומר לנו? שאתה מורגל להתווכח מול המראה?

שיהיה ברור: לא ניהלתי איתך "ויכוח", מכיון שאין זה רצוני לשרוף תאי מוח ונקודות IQ
על בבון ישראלי ממוצע שלא מסוגל להרכיב משפט אחד בעל משמעות לוגית מינימלית.

אתה יכול להתבכיין כמו ערבי ממוצע ולטעון לצנזורה למרות באשכול המקורי שפתחת לא
נמחקה אף תגובה, ואפילו התגובות המלוכלכות ביותר, עם גידופי רחוב מהסוג ששומעים
ממכורי סמים לא נמחקו, רק צונזרו על ידי נץ. אבל אתה חושב שיש לך זכות לפתוח עוד
אשכול באותו נושא, עם מאמר פאשיסטי מלפני 4 (!) שנים.

אני חייב לפקח על כך שהפורום לא יהפוך לבמה מסיונרית לא לנוצרים, לא לקראים, לא לנאצים
ולא לפאשיסטים שסוגדים לצבא היחיד בעולם מאז הוורמאכט שביצע טיהור אתני אלים ביהודים
על רקע דתם וגזעם.

רוצה להפגין את אהבך החולנית למגרשים ולמרצצי גולגלותיהם של ילדים יהודים, ואת שנאתך
למי שנמנע מלגרש יהודים? אין בעיה - תמשיך לכתוב באשכול שפתחת.

רוצה להשתמש בפורום של חיים לשם תעמולה אובססיבית על ידי הצפתו? Sorry. לא יקרה.
אתה פשוט בדיחה אני חייב לציין...
מזה משנה אם הכתבה נכתבה לפני 4 שנים?
אתה בן אדם מלא שינאה עצמית דרך אגב, מה הרביצו לך שהיית קטן?
אתה פשוט שונא יהודים אבל מהגרועים ביותר, רק בגלל אנשים כמוך
אנשים מתרחקים מהימין ולא מוכנים לשמוע מה שיש לנו לומר.

אתה קורא לאלימות ורצח נגד חיילים, גם חיים עשה זאת באשכול שפתחתי...
וזאת לאחר שאתה בעצמך רשמת את כללי הפורום
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,16267.0.html

"אסור בתכלית האיסור לקרוא לאלימות ולרצח"
מוכר לך ?
תשנן...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #23 ב- : פברואר 04, 2010, 19:51:39 »
ארלוזורוב היה שמאלני, הוא נרצח, רבין היה שמאלני, הוא נרצח, בין זה לבין קונספירציה רחבת היקף של השמאל? אני לא רואה קישור.
ההגנה הייתה תנועה שמאלנית? הכל יחסי, בזכות ההגנה יש לנו היום מדינה, לא בזכות האצ"ל והלח"י.
אתה שוב מתעלם מהמאמר שלי, אתה גם מתעלם משני הספרים שהבאתי לך לקרוא, כתבתי גם במפורש מה הוביל לזה שההגנה השתלטה על כל מוסדות היישוב היהודי, ועל התנועה הציונית, וממילא, היה להם הקשרים והכספים לייתר מדינה בדמותם ובצלמם ולא הימין הרוויזיוניסטי.
הנה עוד מאמרים בשבילך:
http://www.faz.co.il/story_3212
http://www.faz.co.il/story_3224
http://www.faz.co.il/story_3165
http://www.faz.co.il/story_3955
http://www.news1.co.il/archive/003-D-1111-00.html?tag=15-15-57
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1999_3_epstein.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1999_4-5_epstein.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2007_3_milstein.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1997_4_milstein.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1995_3_levran.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1995_5_shiloach.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2004_2_glazov.pdf
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2007_1_avishai.pdf

[url]http://www.faz.co.il/story_243][http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1988_1_shiloach.pdf/url]
[url]http://www.faz.co.il/story_243

http://www.faz.co.il/story_575
http://www.faz.co.il/story_667
http://www.faz.co.il/story_1047
http://www.faz.co.il/story_1290

ועוד לקח לעתיד בעניין ההשוואה לממלכת הצלבנים בשביל כולם:
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2006_6_yegar.pdf
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #24 ב- : פברואר 04, 2010, 19:57:38 »
מי שלא עושה צבא לא הרוויח את זכותו בארץ נקודה!
וגם אם הוא יגור בארץ שלא יחיה על חשבוני, ואל תכניס את זה עכשיו עם הערבים שחיים על חשבוננו
כי אני מדבר על יהודים שזאת החובה !
בעניין הערבים אין מה לעשות צריך לטרנספר...
אם כך, כל עוד שהצבא מבוסס על גיוס חובה אני מסכים בהחלט!
אבל, אני נגד גיוס חובה באופן הכי בסיסי של ההגדרה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל