כתב נושא: רבנים צבועים  (נקרא 9879 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ט45

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
רבנים צבועים
« ב- : דצמבר 13, 2009, 14:08:05 »
http://news.walla.co.il/?w=/1/1621302

הלוואי שיחטפו את היהודונים הללו יימח שימם כופרים מסריחים איךךךך הם מעיזים לחבושש כיפה !!צריך לשפוט אותם באשמת בגידה יימחח שימם ובן זכרםםםם כללל התורההה כללל המצוות שהם עשוו שווה ל0 במלכותת שמיים בגלל שהם בגדו בעםםםם היהודייי ושוב פעם יימח שימם רק לכהניסטיםם מותר להפוךך לרבנים, כיי רק לנו יש את אהבה האמיתית לארץ ישראל לא כמווו הרבנים הללו והחצרות שלהםם יותר גרועים מגויים

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #1 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:14:27 »
שקט, תעמולן זול.
"נצור לשונך מרע, ושפתייך מדבר מרמה".
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #2 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:24:54 »
שקט, תעמולן זול.
"נצור לשונך מרע, ושפתייך מדבר מרמה".

הרב יהודה גלעד אמר לוואלה! חדשות, כי "בכוונתנו לתרום למסגד עשרות ספרי קוראן במקום הספרים שנשרפו. כמו כן, נשיר יחד איתם את 'באנו חושך לגרש', כי החושך הוא כל תפיסה המדכאת עמדות אחרות". לדבריו, "במיוחד הדברים נכונים כשמדובר באיסלם, הקרוב אלינו כל כך בתפיסתו. חשוב לי להדגיש כי האמירה אינה אמירה פוליטית, אלא דתית ואנושית".

מה תגיד על זה?

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #3 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:27:46 »
הרב יהודה גלעד אמר לוואלה! חדשות, כי "בכוונתנו לתרום למסגד עשרות ספרי קוראן במקום הספרים שנשרפו. כמו כן, נשיר יחד איתם את 'באנו חושך לגרש', כי החושך הוא כל תפיסה המדכאת עמדות אחרות". לדבריו, "במיוחד הדברים נכונים כשמדובר באיסלם, הקרוב אלינו כל כך בתפיסתו. חשוב לי להדגיש כי האמירה אינה אמירה פוליטית, אלא דתית ואנושית".

מה תגיד על זה?

אני אגיד לך ולו - שלא כדאי להסית ולהדיח בתקופה כזו, כשהיבסקציה יושבת לנו על הזנב, אם השכל שלכם רפה מכדי להבין את זה, אז חבל מאוד.
דין יהושע בסיף! אמן.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #4 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:30:38 »
אני אגיד לך ולו - שלא כדאי להסית ולהדיח בתקופה כזו, כשהיבסקציה יושבת לנו על הזנב, אם השכל שלכם רפה מכדי להבין את זה, אז חבל מאוד.

לי ולמי?

אני הרפה שכל? אם היה כתוב בכתבה ארגון שלום עכשיו ולא הרב הזה והזה היית מדבר אחרת.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #5 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:31:34 »
בס"ד

לא יכלתי לקרוא את הכל משום שוואלה כל כך אנטישמים שמה שהם רושמים שם מזעזע אותי הם כל כך מצדיקים את הערבים ורוצים בכח להאשים את החיילים שכביכול "עיכבו" את הרבנים.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #6 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:43:58 »
לי ולמי?

אני הרפה שכל? אם היה כתוב בכתבה ארגון שלום עכשיו ולא הרב הזה והזה היית מדבר אחרת.

באמת סליחה שלי אכפת מדעת הרבנים, פתאום כל רב שלא מתאים את דעתו אליך זכאי לשרשרת גינויים חריפה ומבישה היוצאת מפיו של המשתמש הנלוז הזה, הלובש את ערוות אמו בריש גלי, המעז לצאת נגד רבנים?
מי הוא שיחליט מי כופר ומי לא? מי הוא שיגזור את דינם? מי הוא שיקלל "ימח שמם ושם זכרם" את אותם אנשים? מי הוא אשר יקבע לאיזה יהודי מותר להיות רב? אטימות הדעת וסכלות המחשבה. הוא אמר שהרבנים וחצרותיהם גרועים מהגויים - סליחה?! אתה בכלל שם לב אילו דברי בלע הוא רשם? החצרות של היהודים הטובים ששמרו עלינו, עלי ועלייך, בגלות מפני ההשמדה והתבוללות פתאום נהיו גרועים מהגויים, אשר לא קיבלו תורה בסיני.
אותו אדם שכתב את אשר כתב אינו מלא וחדור כלל וכלל ב"אהבת ישראל" כי אם ב"שנאת ישראל", אוי לו ואוי לאמו מולידתו כי יצא ממנה פרי ביאושים שכזה.
דין יהושע בסיף! אמן.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #7 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:44:40 »
בס''ד

גם אני מגנה את ה"רבנים" האלה שמתרפסים בפני אוייבינו. זו באמת בושה וכלימה.

אך ט45 משתמש במילים כל כך חריפות שאני חייב לציין שאנו לא מסכימים עם הסגנון שלו.

ט45, אני ממליץ שתשנה את הסגנון שלך כי אתה עלול להסתבך משפטית.

ואם זו פרובוקציה של סוכני השב''כ, הם עושים לנו טובה. כי כשאני מסתייג פומבית ורישמית מהמילים האלו זה מראה לכולם שאנו שומרי חוק.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #8 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:50:52 »
באמת סליחה שלי אכפת מדעת הרבנים, פתאום כל רב שלא מתאים את דעתו אליך זכאי לשרשרת גינויים חריפה ומבישה היוצאת מפיו של המשתמש הנלוז הזה, הלובש את ערוות אמו בריש גלי, המעז לצאת נגד רבנים?
מי הוא שיחליט מי כופר ומי לא? מי הוא שיגזור את דינם? מי הוא שיקלל "ימח שמם ושם זכרם" את אותם אנשים? מי הוא אשר יקבע לאיזה יהודי מותר להיות רב? אטימות הדעת וסכלות המחשבה. הוא אמר שהרבנים וחצרותיהם גרועים מהגויים - סליחה?! אתה בכלל שם לב אילו דברי בלע הוא רשם? החצרות של היהודים הטובים ששמרו עלינו, עלי ועלייך, בגלות מפני ההשמדה והתבוללות פתאום נהיו גרועים מהגויים, אשר לא קיבלו תורה בסיני.
אותו אדם שכתב את אשר כתב אינו מלא וחדור כלל וכלל ב"אהבת ישראל" כי אם ב"שנאת ישראל", אוי לו ואוי לאמו מולידתו כי יצא ממנה פרי ביאושים שכזה.

בוא נעשה סדר, יהודונים? תלוי איך אתה מגדיר יהודון. אני מגדיר יהודון כיהודי חובש כיפה או לא זה לא משנה, שפועל כנגד עמו, במודע או לא. אז כן יהודונים הם כן. עם השאר קשה לי להסכים כי באמת שאין לי מושג איך לבדוק עם המצוות שלהם נחשבות או לא, בכל הקשור למלכות שמיים אני לא יודע כלום. ואותו דבר בנוגע למי יכול להיות רב. מה שאני כן יודע זה לזהות בוגד כשאני רואה אחד, והרבנים הללו הם בוגדים לכל דבר. הם לא שונים בהרבה ואפילו גרועים יותר משלום עכשיו, מדוע? כי שלום עכשיו זה גוף שבכוונה מפריד עצמו מהיהדות ומתיימר להיות "נאור" ו"מודרני", הרבנים הללו אמורים לייצג את היהודים בארץ וזה מה שהם עושים. פשוט בושה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #9 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:53:07 »
בס''ד

דרך אגב, ה"רבנים" הגלותיים האלה מייצגים את המנטליות של המפד''ל/מועצת פשע. השקרנים האלה משבחים את האיסלאם, דת שמצווה את המוסלמים להשמיד את עם ישראל ואת כל הכופרים הלא מוסלמים.

"רבנים" כאלה הם באמת קללה לעם ישראל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #10 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:54:38 »
בס''ד

דרך אגב, ה"רבנים" הגלותיים האלה מייצגים את המנטליות של המפד''ל/מועצת פשע. השקרנים האלה משבחים את האיסלאם, דת שמצווה את המוסלמים להשמיד את עם ישראל ואת כל הכופרים הלא מוסלמים.

"רבנים" כאלה הם באמת קללה לעם ישראל.

הם טוענים שבתפיסה האסלאם מאוד קרוב ליהדות, מדוע רבנים אמיתיים, לא יוצאים ומגנים זאת?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #11 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:57:43 »
בס"ד

ט45, קצת צניעות לא תזיק, לא אתה הוא זה שישלול את היותם יהודים בכלל והיותם רבנים בפרט.
M4a1, לא כולם מודעים לאמת על האיסלם, חיים אני חולק גם עליך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #12 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:58:54 »
בס"ד

ט45, קצת צניעות לא תזיק, לא אתה הוא זה שישלול את היותם יהודים בכלל והיותם רבנים בפרט.
M4a1, לא כולם מודעים לאמת על האיסלם, חיים אני חולק גם עליך.

ברור שלא כולם מודעים, אבל אני מצפה מרב שידע על מה הוא מדבר, פי כמה וכמה בנושאים הקשורים בדת.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #13 ב- : דצמבר 13, 2009, 15:59:09 »
הם 'רבנים' מתנועת מימד- שזה מייצג קומץ קטן של דתיים שמאלנים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #14 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:00:02 »
הם 'רבנים' מתנועת מימד- שזה מייצג קומץ קטן של דתיים שמאלנים.

והיכן הגינויים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #15 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:00:19 »
בס"ד

ברור שלא כולם מודעים, אבל אני מצפה מרב שידע על מה הוא מדבר, פי כמה וכמה בנושאים הקשורים בדת.

יש דבר שנקרא השמאל הדתי.
במובן הדתי אכן יש דמיון מסויים בין היהדות לאיסלם (באופן מכוון כמו המונותואיזם) כמו שיש בין היהדות לנצרות אבל בצורות שונות, השאלה למה כוונתו, אבל כן, לא "קרוב כל כך", שוב, השאלה היא לכוונתו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #16 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:01:28 »

הם טוענים שבתפיסה האסלאם מאוד קרוב ליהדות, מדוע רבנים אמיתיים, לא יוצאים ומגנים זאת?

בס''ד

מורי ורבי כן היה מגנה אותם.

אנו גרים בדור יתומים. זה עצוב. אם מישהו אומר אמת, כולם מגנים אותו. אם מישהו משקר, אף אחד לא מגנה.

אם היינו הופכים לתנועה המונית, זה היה פותר את הבעיה הזאת. אז היה קול חזק ולא מתפשר, ותאמינו לי שזה היה משפיע גם על רבנים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #17 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:07:25 »
בס''ד

מורי ורבי כן היה מגנה אותם.

אנו גרים בדור יתומים. זה עצוב. אם מישהו אומר אמת, כולם מגנים אותו. אם מישהו משקר, אף אחד לא מגנה.

אם היינו הופכים לתנועה המונית, זה היה פותר את הבעיה הזאת. אז היה קול חזק ולא מתפשר, ותאמינו לי שזה היה משפיע גם על רבנים.

הייתי מצפה לגינוי לפחות אם לא של האמירה כי כמו שרון אמר יכול להיות שהוא דיבר על הדברים המשותפים כמו המונותאיזם, אבל לפחות גינוי של ההליכה עד לשם, לשיר איתם שירים, ולקנות להם ספרי קוראן. ממש נשמע לי כמו עליה לרגל למנהיג אויב ולהתפרס בפניו ולשלם לו דמי חסות כדי שלא יתעצבן.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #18 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:09:04 »
לא חסר רבנים שינו את המעשה..אבל ללכת כל כך רחוק ולקנות להם את ספרי הקוראן את הזבל הזה זה כבר מוגזם..ואין שום הצדקה לדבר הזה.!! >:(
כואב הלב שאותם יהודים שחיים מסביב לאותם נבלות לא מפסיקים להפגע מהם יום יום אבל פתאום שקם איזה אחד שהחליט לעשות מעשה הם נזכרו להתעורר ול"הזדעזע" מהמקרה ועוד לפייס אותם ולשיר איתם באנו חושך לגרש..לפי דעתי החושך האמיתי זה אותם הנבלות..

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #19 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:09:38 »
הייתי מצפה לגינוי לפחות אם לא של האמירה כי כמו שרון אמר יכול להיות שהוא דיבר על הדברים המשותפים כמו המונותאיזם, אבל לפחות גינוי של ההליכה עד לשם, לשיר איתם שירים, ולקנות להם ספרי קוראן. ממש נשמע לי כמו עליה לרגל למנהיג אויב ולהתפרס בפניו ולשלם לו דמי חסות כדי שלא יתעצבן.
צודק!

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #20 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:11:26 »

בוא נעשה סדר, יהודונים? תלוי איך אתה מגדיר יהודון. אני מגדיר יהודון כיהודי חובש כיפה או לא זה לא משנה, שפועל כנגד עמו, במודע או לא. אז כן יהודונים הם כן. עם השאר קשה לי להסכים כי באמת שאין לי מושג איך לבדוק עם המצוות שלהם נחשבות או לא, בכל הקשור למלכות שמיים אני לא יודע כלום. ואותו דבר בנוגע למי יכול להיות רב. מה שאני כן יודע זה לזהות בוגד כשאני רואה אחד, והרבנים הללו הם בוגדים לכל דבר. הם לא שונים בהרבה ואפילו גרועים יותר משלום עכשיו, מדוע? כי שלום עכשיו זה גוף שבכוונה מפריד עצמו מהיהדות ומתיימר להיות "נאור" ו"מודרני", הרבנים הללו אמורים לייצג את היהודים בארץ וזה מה שהם עושים. פשוט בושה.

אתה מתמקד בטפל ולא בעיקר, העיקר פה שהנבלה הזאת קראה למחיקת זכרם ושמם של הרבנים - לא משנה עד כמה אתה לא אוהב את הרבנים האלה! אתה בתור יהודי תגיד דבר כזה? רק אדם הממונע במנוע שטנה משומן יכול לדבר כך, אני אישית כמובן מסתייג מעמדת הרבנים - אני לא אוהב לתת שי לאויבים שלי, אבל יש הבדל  גדול בין לקרוא להם סתם בוגדים לבין לקרוא למחיית זכרם ושמם מעל פני האדמה ולנסות להשוות בין גויים ובין חצרות החסידות - חבל שאתה מעודד את אותו מדיח ומסית להמשיך לדבר כך, אתה רק מחריף את שנאת ישראל, בדיוק כפי שהם מחריפים.
דין יהושע בסיף! אמן.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #21 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:13:28 »
אתה מתמקד בטפל ולא בעיקר, העיקר פה שהנבלה הזאת קראה למחיקת זכרם ושמם של הרבנים - לא משנה עד כמה אתה לא אוהב את הרבנים האלה! אתה בתור יהודי תגיד דבר כזה? רק אדם הממונע במנוע שטנה משומן יכול לדבר כך, אני אישית כמובן מסתייג מעמדת הרבנים - אני לא אוהב לתת שי לאויבים שלי, אבל יש הבדל  גדול בין לקרוא להם סתם בוגדים לבין לקרוא למחיית זכרם ושמם מעל פני האדמה ולנסות להשוות בין גויים ובין חצרות החסידות - חבל שאתה מעודד את אותו מדיח ומסית להמשיך לדבר כך, אתה רק מחריף את שנאת ישראל, בדיוק כפי שהם מחריפים.
לגבי הקריאה של אותו חבר באמת לא הייתה לעניין..בזה שאני מצדיק אותך..

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #22 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:16:00 »
בס''ד

מוחמד יש''ו גזל את המושג היהודי של אלוקים אחד. אז המוסלמים מאמינים באותו אלוקים אחד כמונו.

אבל מוחמד מייחס לאלוקים דברים כל כך איומים כמו השמדת עם ישראל ח''ו - אז אני לא מתרשם יותר מדי מהמונותיאיזם שלהם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #23 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:16:26 »

בוא טענה לי בכנות, אם ניקח את התגובה של ט45 ונחליף את אותם רבנים באנשי שלום עכשיו, או שמאלנים כאלה ואחרים, גם תגיב באותה צורה?

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #24 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:16:46 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3818985,00.html

ציטוט מ'הרב' הרב יהודה גלעד: ''אחינו המוסלמים שהם עובדי ה' בדיוק כמונו''  :o ועל זה נאמר גם תבן גם מספוא רב.