כתב נושא: רבנים צבועים  (נקרא 9868 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #25 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:19:30 »
אסור לנו לשכוח שהמסגדים היום לא משומשים בדיוק רק לתפילה אלא לאכסון כלי נשק להסתרת מחבלים להסתה נגד היהודים..מבנה טרור לכל דבר!!!

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #26 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:20:59 »
ערב-רב(נים).

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #27 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:21:23 »
אסור לנו לשכוח שהמסגדים היום לא משומשים בדיוק רק לתפילה אלא לאכסון כלי נשק להסתרת מחבלים להסתה נגד היהודים..מבנה טרור לכל דבר!!!
בס"ד

ההוכחה לכך היית במבצע "עופרת יצוקה" כאשר הפציצו מסגאד מלא בגראדים בטילים באמצעי לחימה שונים כגון רימונים פצמרים טילי נ"מ ונ"ט,ולכן כיום לא אומרים מסגד אומרים מסגראד!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #28 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:21:29 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3818985,00.html

ציטוט מ'הרב' הרב יהודה גלעד: ''אחינו המוסלמים שהם עובדי ה' בדיוק כמונו''  :o ועל זה נאמר גם תבן גם מספוא רב.
מי סמך אותו להיות רב?!?.איך הוא יכול בכלל להשוות..נבלה!!!הגיע זמן שנהיה אמיתיים עם עצמנו ו"רב" כזה שאומר כזה דבר הוא לא רב.!!!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #29 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:22:27 »

זה באמת לא משנה אם האויב מתפלל שם או מאכסן שם נשק.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #30 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:25:24 »
בוא טענה לי בכנות, אם ניקח את התגובה של ט45 ונחליף את אותם רבנים באנשי שלום עכשיו, או שמאלנים כאלה ואחרים, גם תגיב באותה צורה?

בחיי שוב את מפספס את העיקר - אני מסתייג ממה שהרבנים עשו, ואני רואה בזה אפילו מעשה חמור כי זהו עידוד האויב, אבל מה שהוא כתב נגד רבנים... אתה בכלל מבין את הקללות שהוא כתב? או שאתה באמת מתיימר להיות רפה שכל?

אם אלה היו אנשי שלום עכשיו, שהם באמת בוגדים בריש גלי, בפרהסיה ולא מתביישים בכך - לא הייתי מגיב כך, בוודאי שלא, אלה אנשים אשר מחקו את זיק יהדותם, לעומת אותם רבנים שכן מנסים לשמור על היהדות - אני מבחין, לא כמוך שאתה רואה שחור-לבן.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #31 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:33:40 »
בחיי שוב את מפספס את העיקר - אני מסתייג ממה שהרבנים עשו, ואני רואה בזה אפילו מעשה חמור כי זהו עידוד האויב, אבל מה שהוא כתב נגד רבנים... אתה בכלל מבין את הקללות שהוא כתב? או שאתה באמת מתיימר להיות רפה שכל?

אם אלה היו אנשי שלום עכשיו, שהם באמת בוגדים בריש גלי, בפרהסיה ולא מתביישים בכך - לא הייתי מגיב כך, בוודאי שלא, אלה אנשים אשר מחקו את זיק יהדותם, לעומת אותם רבנים שכן מנסים לשמור על היהדות - אני מבחין, לא כמוך שאתה רואה שחור-לבן.

כנראה שאני באמת רפה שכל. באמת. כי אני פשוט לא רואה את ההבדל בין בגידה שמתבצעת ע"י רב לבין בגידה שמתבצעת ע"י איש שלום עכשיו. בגידה זו בגידה ולדעתי, למרות שזה מיותר ולא מועיל, אין פסול בלקלל בוגדים. בוגד הוא בוגד. וזו השורה התחתונה.

מבחינתי רב שעושה דברים כאלו, אינו רב. "מי אתה שתקבע מי רב?!" אין לי שום סמכות לקבוע מי ראוי להקרא רב ומי לא, אבל אני רפה שכל, מה אני מבין. 

ותגיד רגע, אם רב היה מוריד לך סטירה ברחוב, כי הוא רב היית עובר על כך בשתיקה? אם רב היה מקלל אותך ברחוב לא היית משיב לו? ויותר מכך, אם רב ביצע מעשה שהוא בגדר בגידה לא תקלל אותו? לא תשפוט אותו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #32 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:44:16 »
בס"ד

בס''ד

מוחמד יש''ו גזל את המושג היהודי של אלוקים אחד. אז המוסלמים מאמינים באותו אלוקים אחד כמונו.

אבל מוחמד מייחס לאלוקים דברים כל כך איומים כמו השמדת עם ישראל ח''ו - אז אני לא מתרשם יותר מדי מהמונותיאיזם שלהם.

אבל כנראה שזהו הדמיון אליו הוא התכוון (מלבד השמדת עם ישראל --- לא נראלי שזה ידוע לו).

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #33 ב- : דצמבר 13, 2009, 16:54:55 »
עוד רע-בנים:

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #34 ב- : דצמבר 13, 2009, 17:04:14 »
כנראה שאני באמת רפה שכל. באמת. כי אני פשוט לא רואה את ההבדל בין בגידה שמתבצעת ע"י רב לבין בגידה שמתבצעת ע"י איש שלום עכשיו. בגידה זו בגידה ולדעתי, למרות שזה מיותר ולא מועיל, אין פסול בלקלל בוגדים. בוגד הוא בוגד. וזו השורה התחתונה.

מבחינתי רב שעושה דברים כאלו, אינו רב. "מי אתה שתקבע מי רב?!" אין לי שום סמכות לקבוע מי ראוי להקרא רב ומי לא, אבל אני רפה שכל, מה אני מבין. 

ותגיד רגע, אם רב היה מוריד לך סטירה ברחוב, כי הוא רב היית עובר על כך בשתיקה? אם רב היה מקלל אותך ברחוב לא היית משיב לו? ויותר מכך, אם רב ביצע מעשה שהוא בגדר בגידה לא תקלל אותו? לא תשפוט אותו?

יש פסול בלקלל רבנים.
באמת אין לך סמכות לקבוע מי רב.
רב יהודי אמיתי לא מתנהג כך, ואני לא חושב שהרבנים האלה שהלכו לשם מקללים אותך ברחוב.
רב שבגד - אני לא יודע מה הדין לגביו, אני לא יודע הרבה דינים, סה"כ אני איש מסורתי פשוט.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #35 ב- : דצמבר 13, 2009, 20:45:40 »
ריבונו של עולם, לאן הם מתדרדרים? איזה שפלות! יהודי נושק את הקוראן המשוקץ  :o

זה מה שכתוב באנגלית:
An Israeli Orthodox Jewish man kisses a copy of the Quran, after Jewish settlers vandalized the local mosque on Friday, as he and others stand at a roadblock outside the West Bank village of Yasuf, near Nablus, Sunday, Dec.13, 2009
Israeli rabbis visited a Palestinian village in the West Bank on Sunday, bringing copies of the Quran, days after Jewish extremists are believed to have vandalised a mosque in the area. The delegation rabbis came to a junction in the West Bank and met with Palestinians. The head of the delegation, Rabbi Menachem Froman, condemned the attack on the mosque.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
רבנים צבועים
« להגיב #36 ב- : דצמבר 13, 2009, 20:50:14 »
בס"ד

עושים חילול-ה' שאין כדוגמתו >:(
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #37 ב- : דצמבר 13, 2009, 20:56:51 »
יכול להיות שהוא גם היה נושק את מיין קמפף של היטלר יש''ו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #38 ב- : דצמבר 13, 2009, 20:58:34 »
בס"ד
אחלה,תמונות,אשי.
 O0

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
רבנים צבועים
« להגיב #39 ב- : דצמבר 13, 2009, 21:18:24 »
ויליאם איוורט גלדסטון, ראש ממשלת בריטניה המיתולוגי מלפני 130 שנה מתהפך בקברו.
תזכורת, הוא עמד בבית הפרלמנט הבריטי לפני 130 שנה בעודו מחזיק את הקוראן בידו ואומר: "כל עוד הספר הזה קיים, לא ישרור שלום בעולם".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #40 ב- : דצמבר 14, 2009, 06:52:20 »
בס"ד

חברס, סדר!!!!!!1
אשי אלו תמונות של אותם האנשים שהלכו למסגד השרוף?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #41 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:03:21 »
בס"ד

תמונות טובות!!זה רק יראה כמה החרדים האלה הם סתם לקקנים צבועים:"הכובע לא קובע,המעיל לא מועיל והזקן גודל לבד".

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #42 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:08:00 »
בס"ד

בס"ד

תמונות טובות!!זה רק יראה כמה החרדים האלה הם סתם לקקנים צבועים:"הכובע לא קובע,המעיל לא מועיל והזקן גודל לבד".

לא כל החרדים כאלה. הרבנים כהנא (האב והבן) עצמם היו חרדים-לאומים.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
רבנים צבועים
« להגיב #43 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:41:58 »
בס"ד

ה"רבנים" שביקרו במסגד השרוף הם מהקיבוץ הדתי, דתיים-לאומיים עם כיפל'ה סרוגה.

והאנשים בתמונות של אשי למעלה הם לא "חרדים", אדון ביתר-לעד. הם נטורי קרתא בוגדים שפלים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #44 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:44:35 »
אין קשר בין התמונות של אשי לבין אותם "רבנים" שביקרו במסגד השרוף. ה"רבנים" שביקרו במסגד השרוף הם "רבנים" מהקיבוץ הדתי, דתיים-לאומיים עם כיפל'ה סרוגה.

והאנשים בתמונות של אשי הם לא "חרדים", אדון ביתר-לעד. הם נטורי קרתא בוגדים שפלים.
בס"ד

אמרו לי כבר שנטורי קרתא הם סתם אנשים שמתחזים לחרדים,הם שונאי ישראל שהולכים ולוחצים ידיים לנשיא איראן יש"ו שר"י.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #45 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:47:17 »
בס"ד

שמעתי שלא כל נטורי קרתא כאלה (לא חקרתי לעומק את הקבוצה הזו, כנ"ל לגבי סאטמער).
בכל אופן גם בשן צודק וכבר ציינתי שהם ממה שמתקרא השמאל הדתי, אבל גם בשן, אל תשתלח בציבור הדתי-לאומי, אתה תפסיד וחבל על ההשפלה, רבנים גדולים ועצומים באו מהציבור הדתי-לאומי, כנ"ל אני, כנ"ל חיים.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #46 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:50:07 »
בס"ד

אמרו לי כבר שנטורי קרתא הם סתם אנשים שמתחזים לחרדים,הם שונאי ישראל שהולכים ולוחצים ידיים לנשיא איראן יש"ו שר"י.

הם יותר גרועים מהשלום-עכשיווניקים. אנחנו אומרים עליהם כל יום שלוש פעמים: "ולבוגדים ולמלשינים אל תהי תקווה" בתפילת שמונה-עשרה.

הם לא מייצגים את היהדות מפני שהם עוברים ביודעין על הלכות התורה. ואותו הדבר מבחינתי נכון גם לגבי ה"רבנים" הדתיים-לאומיים שבאו להתייפייף ולהשתחוות לפני האוייב המוסלמי הנאצי ימ"ש במסגד השרוף. הם עוברים על "לא תחונם".

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #47 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:51:20 »
בס"ד

הם כבר לחצו ידיים לנשיא אירן,הם מתנהגים כמו ערבים,הם מסכימים שיצלמו אותם בשבת(הם יוצאים להפגנות בשבת)במקום לאכול ולנוח זה "חרדים" כפי שהם קוראים להם כך???זה סתם עוד "יהודים" שמתיישבים בארצנו ומתנהגים כמו ברברים(זורקים אבנים,שורפים צמיגים).
הם חושבים שהם הכי טובים,הכי דתיים שיש אבל כמו שאמרתי"הכובע לא קובע,המעיל לא מועיל והזקן גודל לבד".

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #48 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:52:54 »
בס"ד

שמעתי שלא כל נטורי קרתא כאלה (לא חקרתי לעומק את הקבוצה הזו, כנ"ל לגבי סאטמער).
בכל אופן גם בשן צודק וכבר ציינתי שהם ממה שמתקרא השמאל הדתי, אבל גם בשן, אל תשתלח בציבור הדתי-לאומי, אתה תפסיד וחבל על ההשפלה, רבנים גדולים ועצומים באו מהציבור הדתי-לאומי, כנ"ל אני, כנ"ל חיים.

אני לא מכליל. אני מדבר רק על אלה שבתמונות ספציפית. ונכון, יש סטמעריסטים טובים ונאמנים ויש דתיים-לאומיים צדיקים.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רבנים צבועים
« להגיב #49 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:57:13 »
בס"ד

הם כבר לחצו ידיים לנשיא אירן,הם מתנהגים כמו ערבים,הם מסכימים שיצלמו אותם בשבת(הם יוצאים להפגנות בשבת)במקום לאכול ולנוח זה "חרדים" כפי שהם קוראים להם כך???זה סתם עוד "יהודים" שמתיישבים בארצנו ומתנהגים כמו ברברים(זורקים אבנים,שורפים צמיגים).
הם חושבים שהם הכי טובים,הכי דתיים שיש אבל כמו שאמרתי"הכובע לא קובע,המעיל לא מועיל והזקן גודל לבד".

אל תכליל. החרדים בארץ הם לא! נטורי קרתא / סאטמער. אילו הם כן היו, הם לא היו חיים בארץ ישראל כלל. החרדים בארץ מתנגדים חריפים לנטורי קרתא ומסרבים לראות כל קשר בין הלבוש שלהם לזה של מנשקי האנטישמים בחו"ל.

לגבי הקומץ בארץ ששורף צמיגים ומפגין נגד חילולי שבתות ולא רק יושב בבית ואוכל ומגדל זקן ונח, ישר כוח!!!1